Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

mukinka
13. máj 2008

pred troma týždňami tiež už čakám kedy mi to dôjde 😕

mimusa4
autor
13. máj 2008

no dúfam, že čím skôr, možno pôjdeme naraz.. 😀

mimusa4
autor
13. máj 2008

aspoň si nemala medzitým sviatky, možno aj to to zdržalo 😒 , ale hlavné je že už to tam je a prídem, až dostanem a to bude začiatkom nasled. mesiaca 😠

mimusa4
autor
15. máj 2008

hej kde ste? tu nechodíte, alebo čo? boli sme až na 3str. ....

solida
15. máj 2008

ahoj mimusa, dnes mi dosla odpoved z poistovne, ivf mam schvalene 🙂 , klobuk dole, trvalo to len 2 tyzdne

mimusa4
autor
16. máj 2008

ahoj solida, tak to si mala šťastie, ale to bude asi aj tou poisťovňou, každá má iný systém 😝
a inak kedy máš ísť kT? teraz som robila ale víkend mám voľný, tak by som tu mala byť..ak s zase neminieme, ako vieme 😀

mimusa4
autor
18. máj 2008

tak kde ste dievčence? ta len ja tu oxidujem?

solida
18. máj 2008

mimusa a ty čo nespíš? 😉 nedeľa ráno, jooooj, to mám rada

mimusa4
autor
18. máj 2008

čaw ešte si tu? len som sa vrátila či náhodou niekto...a ty tu..
nespím akosi som sa skoro zobudila 😎

solida
18. máj 2008

aj ja som bola už o pol siedmej hore, no nechcelo sa mi vyliezť z postele. kedy ideš k T? ja jej budem v pondelok volať, včera a vo štvrtok som volala, no vždy sme sa minuli

mimusa4
autor
18. máj 2008

ja až dostanem, tak mám volať že prídem, myslím vravela, že na 5dc, však ja sa opýtam potom..
a ty kedy máš dostať? asi aj ty tak potom pôjdeš..jednej známej čo chodí do splnu, tak jej pichli aby dostala skôr a potom bude stim. , asi je lepšie keď dostaneme norm. a potom sa na to ide..

solida
18. máj 2008

aj ja si myslím, že je lepšie počkať si na normalny cyklus, nie vyvolavať. ja som práve po, no beriem antibiotiká, tak najskôr na budúci mesiac. to nam predpíše recept na tie injekcie T.? či už ich azda máš vybrané?

mimusa4
autor
18. máj 2008

nie nemám, to nám dá recepty a potom si ich vyberieme v lekárni..ja len som pozrela do papierov čo budem mať..a čo si nachladená?
a nevieš ako to je potom keď sa nepodarí ivf, tak potom viem že sa dajú zamraziť spermie, ale potom znova sa musí stim.a taktiež sa platí znova toľko za inj. abo ako to je? ja len preto že ak sa to nepodarí, tak ako sa postupuje 😒

mimusa4
autor
18. máj 2008

idem sa najesť

solida
18. máj 2008

joj, tak to neviem, aký je postup ďalej, no mimuska - musíme veriť, že sa to podarí, nevzdáme sa predsa už teraz 😉 . možno sa aj stretneme u T. a budeme tehuľkovať v rovnakom čase 😉 😉 😉

mimusa4
autor
18. máj 2008

kiež by si mala pravdu..len nechcem skrachovať, keby sme boli milion. tak je to iné 🙂

mimusa4
autor
18. máj 2008

budííííček 😲

tina1
20. máj 2008

ahoj mimusa, k T. už nechodím, lebo tento rok spoločná zdr. poisťovňa nepodpísala s nemocnicou zmluvu. Takže 10.6.2008 idem na dovolenku do Egypta a potom niekedy 7-8 mesiac idem k nejakému súkromníkovi. Ďalej k tvojim otázkam- po neúspešnom IVF si niekoľko dní psychicky mimo, ale keď máš dobrého a chápavého muža, že ťa v tom najhoršom podrží, tak sa to znáša lepšie. Pri IVF- ku sa ti oplodní niekoľko vajíčok, napr. 5 ako mne, 2 sme vložili a 3 sme nechali zmraziť nabudúce. Ak to s tými dvoma vajkami nevyjde, nasleduje tzv. KET (kryoembryotransfer- sú to tie zmrazené vajíčka). Je stále len ďalší pokus 1. IVF. Pri KET-e už neplatíš nič, len asi 500,- Sk za lieky.

mimusa4
autor
21. máj 2008

ahoj tina ďakujem, lebo som nevedela ako to funguje, ak to nevyjde, tak snáď áno 😀
tak potom peknú dovolenku...užite si to..

mimusa4
autor
21. máj 2008

😝 kto tu? nik?

solida
22. máj 2008

halooooo, je tu niekto?

mimusa4
autor
22. máj 2008

už som tu..

solida
23. máj 2008

ahoj mimusa, uz som v praci, tak som len nakukla, no vecer tu budem. ako? kedy asi ocakavas mrchu? ja som volala s T., trosku sa mi to posuva, lebo teraz este doberam antibiotika, no a v juli ma zasa ona dovolenku.

mimusa4
autor
24. máj 2008

no tak to si ma veľmi s jej dovolenkou nepotešila, dúfam, že ma neposunie ona, ma porazí...ja mám dostať začiatkom nového mesiaca, ale možno to bude aj skôr, pobolieva ma už bruško..tak dúfam že to stihneme než sa pôjde opalovať T.
a ty čo že antibiotiká, čo si bola chorá?
ja som včera robila, vlastne aj so, ne robím ale akurát že neskôr..

solida
24. máj 2008

joj, tak to stihas, T. by mala mat dovolenku prve 2 tyzdne v juli. s antibiotikami uzz koncim, no nechcem riskovat jun, predsa len, nech sa organizmus trochu precisti od atb.

mukinka
26. máj 2008

ahojte už aj ja som dostala schválenie, 😝 s top. ste ma nepotešili ale asi sa stihne vrátiť len kramy mám dostať okolo 15.06 no som velice zvedavá ☹

mimusa4
autor
26. máj 2008

ahoj solida, mukinka...
nebojte stihneme všetko, aspoň dúfam, a bola by som radšej keby som dostala skôr..

solida
27. máj 2008

ahojte, je tu niekto?

mimusa4
autor
27. máj 2008

ahoj solida až teraz som si ťa všimla, ešte si tu?

mimusa4
autor
27. máj 2008

solidaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre