• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

17. mája 2013 
uz som tu!
27. máj 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som už tu
27. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ao sa máš už si zdravá?
27. máj 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimusa, prepac, vcera mi blbol internet, v kuse ma to vypinalo, tak som to radsej vzdala. uz som zdrava, teda som dobrala atb, tak verim, ze je to v pohode. citim sa ok. a ty ako? vecer tu budem iste. zatial sa maj, pa.
28. máj 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, je tu niekto? alebo mimusa, azda si uz v centre a zacinas stimulovat?
30. máj 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj solida, robila som dva dni a potom mi nešiel net, tak až teraz som tu..ešte nestim.. ale už bude každú chvíľu mrcha, tak snáď sa cez víkend rozbehne aby som mohla volať v pondelok
30. máj 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimusa, tak ako si na tom? odstartujes to prva :wink: ? myslim to nase stimulovanie
31. máj 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaw ešte si tu? dnes som akurát dostala, tak v pondelok budem volať :grinning:
31. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce! :wink: . ja tento mesiac neidem, lebo som po antibiotikach, no a v juli mi to vychadza v cese, ked bude mat T. dovolenku, tak az v auguste :cry:
31. máj 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm..škoda..nevieš začne sa pichať až po mrche?
31. máj 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslela som že pôjdeme naraz
31. máj 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :confounded: , no nechcem riskovat, este len tento tyzden som dobrala atb. neviem, kedy sa zacina pichat, no ty ma stym potom oboznamis :sunglasses: :wink: . mas to iste ako ja - gonal a cetrotide?
31. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej mám a oboznámim..joj už aby to bolo a hlavne úspešné, ale teraz som hrdinka, aleako tam pôjdem a hlavnetá narkóza, to bude juj :confused: :sweat_smile:
31. máj 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musi to byt take prijemne vzrusenie, nie? lebo uz sa vlastne nieco deje. straaasne ti drzim palce a budem na teba mysliet, nech v pohode stimulujes a hlavne dotiahnes to do uspesneho konca. to ti asi v pondelok da T. recept na injekcie, vsak?
31. máj 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak neviem či hneď v pondelok, lebo ten deň jej zavolám ale robím tak neviem či nepôjdem rovno k nej než pôjdem do roboty, ale to blbo vychádza, však oni sú tam až o 9h..tak len zavolám a keď tak v utorok skočím, však mi povie..joj a držať palce to budem veľmo potrebovať :grinning: a hlavne odvahu
31. máj 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, tak to potrebujeme obe :sweat_smile:
31. máj 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však potom ti poviem všetko čo a ako .. potom budem na teba myslieť a bude sa ti čkať aj pod narkózou :grinning:
31. máj 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: , len pockaj, ty ides prva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je pravda a mukinka ona kedy má začať nevieš?
31. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, no myslim, ze ziadost uz ma schvalenu
31. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to si pamätám aj ja len neviem kedy má začať, asi si pozriem spätne a ty čo nebojíš?
31. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem :sweat_smile: no mam taky zvlastny pocit, ale som rada, ze sa to pohyna. bojim sa narkozy :sweat_smile: a aj ma stve, ze akurat vtedy mam dostat, ked je ta dovolenka. no co uz, s tym nic nenarobim, ved ten mesiac vydrzim, len nech do dopadne dobre. a tvoj manzel to ako berie? ved uz ste vlastne pred dverami
31. máj 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi v pohode alebo sa len tak tvári? :grinning: , uvidíme až to bude tesne predtým, to sa asi nasmejem z neho :grinning:
však keď si spomeniem že to dosť dlho trvalo, tie vyšetrenia, a už je to tu..
31. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak čítala si si témy stimulácia pred ivf a ešte jedna s tým hyperákom?
31. máj 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super, moj musi brat potom v auguste dovolenku a to ho chceli poslat uz v juli, lebo vsetci z firmy idu, no tak som zasiahla :astonished:
31. máj 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo je nešťastný? a kde máte ísť na dovolenku? my nejdeme nikam, dovolenka bude v injekciách :rolling_eyes: , ale to nič
31. máj 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie, nie je nestastny, praveze sa mi zda taky spokojny :slight_smile: . na dovolenku tiez nejdeme nikde, ak tak len do najblizsej lekarne :grinning: pre injekcie :wink: . oni to totiz maju vo firme tak zariadene, ze si beru dovolenku vsetci v rovnaky termin, no a potom ich zase vyslu po celej Europe -sofer kamionu-, no a to si potom, ked zacnem stimulovat, nemozem dovolit, aby som ho zhanala niekde v Mongolsku :grinning:
31. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uf tak on je taký cestovateľ?
31. máj 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Mongolsko som napisala len tak zo spasu, no chodi po celej Europe
31. máj 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale aj tak
31. máj 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok