Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

mimusa4
30. jan 2008

ahojte, chodí tam niekto? vaše skúsenosti? som len na začiatku, eln či nemám prejsť inam...

solida
31. máj 2008

ved prave, no jednoducho vtedy musii byt doma a hotovo

mimusa4
autor
31. máj 2008

dobre drahá idem sa napapkať, potom ak tu ešte budeš 😉 ..už len zajtra mám voľno a potom makám 😝

solida
31. máj 2008

ok, tak zatial sa maj 🙂

mimusa4
autor
4. jún 2008

kuk nikto?

solida
4. jún 2008

no ahoj, uz som si precitala ip. ako inac? to si pichas od 2 dna cyklu ci ako? a co? Gonal?

solida
4. jún 2008

som hrozna, vsak? 😒 , ked sa na vsetko tak vypytujem

solida
4. jún 2008

na dnes koncim, nie je mi nejak moc dobre, pokazila som si zaludok 😢 . drzim palce pri stimulke a nasledne aj pri transfere, no dovtedy si este isto popiseme. pa

mimusa4
autor
4. jún 2008

no akurát som si dala dávku a ty nejedz ble aby ti nebolo blbo..

solida
5. jún 2008

avoj, dnes uz je dobre 🙂 , vcera som si na veceru dala chleba vo vajicku a to asi nebolo moc mudre ☹ . no uz to preslo. mimusa, kolkokrat denne si pichas? a ku T. kedy? inak pekny dnik

mimusa4
autor
5. jún 2008

čaw solida 😉 ..no trebalo ti bundaše? ale hlavne že ti už je dobre 😀 , pichám raz denne večer cca o 20:00h, ten gonal a od soboty ešte budem pichať tiež večer cetrotide a dala mi aj nejaké tablaetky jedny sú asi kys. listová a druhé tie ani neviem načo..pravdu povediac ani som to poriadne nečítala..v pondelok idem na kontrolu..
inak neviem či som nevidela mukinku ten týždeň v pon. ako som šla po recepty

mimusa4
autor
6. jún 2008

mukinka, solida máte sa?

solida
7. jún 2008

ahojte koceny, ako? mimisa, ako si na tom? dufam, ze inj. znasas dobre. ja som sa vcera ani nedostala k netu, uz o pol deviatej som bola v posteli, taka som bola ospala. neviem, no mozno to bolo pocasim, tu nam skoro 2 tyzdne neustavali 30tky horucavy a teraz posledne 3 dni zasa leje ☹

mimusa4
autor
7. jún 2008

ahoj až teraz som si ťa všimla, snorila som inde 😀
ide to fajn, až na tie nálady, keď sa mi chce revať 😝

solida
7. jún 2008

ved tak sa vyrev, ked ti ma byt lepsie 😉 . ja mam niekedy take stavy a ani zatial nestimulujem 😀

mimusa4
autor
7. jún 2008

no ta poviem ti, dnes je to v poho, síce ešte uvidím ako bude o polhodku, keď pichnem 😝

solida
7. jún 2008

to uz je namiesane, ci si to treba miesat? a vybrala si si injekcie hned v starej nemocnici? furt sa len daco patam, prepac 😅

solida
7. jún 2008

ja este do utorka v praci, no neviem, neviem, mozno este na jeden turnus pridem a zostanem uz doma, to uz bude tesne pred stimulkou - teda ak to pojde podla planu

chyba ! nie patam, ale pytam 😀 😀

mimusa4
autor
7. jún 2008

gonal je pero tak to jev pohode, kratučká ihlička, dnes to bude 6 dávka, ale ten cetrodide treba namiešať a tým začínam dnes tak som zvedavá ako to dopadne..mne neva že sa pýtaš, ja som inj, vyberala na rhu moyzesky a alžbetinej, lebo T povedala keď mám dôveru tak v inej lekárni by som musela objednať a ja som mala pichnúť už v ten deň..to už ona ti povie..len ešte neviem ako s tými predoperačnými, lebo mi vzala len krv na tie vyšetrenia ale že má byť aj ekg a o tom mi nič nepovedala tak možno v pondelok mi povie a ak nie tak poviem ja

mimusa4
autor
7. jún 2008

a to čo s tým turnusom, kde to chodíš?

solida
8. jún 2008

ahoj mimusa, tak ako to dopadlo vcera s cetrotide? dufam, ze pohoda. zajtra drzim palce u T. a daj vediet ako si dopadla. pa

mimusa4
autor
8. jún 2008

ahoj ten cetrotide je hnusný, nie dosť že si ho musíš namiešať, pichnúť, ale ešte aj ťa to potom štípe ako sviňa, sčervenie ti okolo a opuchne kus a potom je to na druhý deň to miesto také tvrdšie, gonal je parádička, ale to dtruhé, normálne už mám na to nerv....tak potom veľa šťastia pri pichaní 😀
no zajtra idem k nej tak potom dám vedieť čo povie.. 😝

tina1
8. jún 2008

mimusa, tie predoperačné vyšetrenia som absolvovala v nemocnici na Rastislavke na internom oddelení, je to záležitosť tak 1 hodiny. Krvné testy budeš mať, EKG ti spravia na internom a ARO je v nemocnici v monobloku na 5. poschodí. Takže nad týmto si hlavu vôbec nelám. Nie je to hrozné.

mimusa4
autor
8. jún 2008

ahoj tina ďakujem, ja len preto lebo každý mi vravel že už má predoperačné,ale nechodia k T

tina1
8. jún 2008

keď budú tie krvné testy, ona ťa pošle len o blok ďalej, je to rýchle a bol tam celkom sympatický lekár, aspoň keď som tam bola ja. Držím palce.

mimusa4
autor
8. jún 2008

tak dík, ja som len uvažovala nad tým že prečo ma nikde neposlala...tak papa a ďakujem

solida
9. jún 2008

ahoj mimusa, tak ako? vyckavam ta tu pri nete 😀 , lebo som zvedava 😅 . tina ma potesila, ked tie predoperacne su tak rychlo vybavene. drzim palce , papa

mimusa4
autor
9. jún 2008

ahoj solida a aj tie ktoré tu nechodia 😀
tak v piatok idem na odber, v stredu ešte na pohotovosť večer, aby mi pichli pregnyl do riti..
tak ako písala tina tak dnes ma poslala na predoperačné tam v nem. na interné a anestez. ambulanciu, v pohodičke...pozerala vajka, tak že mám len na jednej strane, na druhej akosi nič nenarástlo, tak dúfam, že to neva..ak dobre pamätám tak vravela 8 abo 7 vajok..
som dobitá ako pes, oči ma štípu a najradšej by som spala 😝

solida
9. jún 2008

ahoooj mimusa, no tak 7 - 8 vajok to neni zle 🙂 . ja asi v stredu tiez skocim za T., uz v sobotu som mala dostat mrchu no nejak nechodi ☹ , teraz zacala blbnut, ked treba zacat stimulovat. uvidim, co povie T. na tie atb, mozno sa podari stimulovat aj tento cyklus, nie az v auguste

mimusa4
autor
9. jún 2008

no tak to by bolo fajn

mimusa4
autor
9. jún 2008

tak dúfam že budú kvalitné aspoň keď je ich toľko,neviem či to je dosť...a len jedna strana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre