• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s CAR v starej nemocnici v Košiciach?

17. mája 2013 
ved prave, no jednoducho vtedy musii byt doma a hotovo
31. máj 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre drahá idem sa napapkať, potom ak tu ešte budeš :wink: ..už len zajtra mám voľno a potom makám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak zatial sa maj :slight_smile:
31. máj 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk nikto?
4. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj, uz som si precitala ip. ako inac? to si pichas od 2 dna cyklu ci ako? a co? Gonal?
4. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hrozna, vsak? :unamused: , ked sa na vsetko tak vypytujem
4. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dnes koncim, nie je mi nejak moc dobre, pokazila som si zaludok :cry: . drzim palce pri stimulke a nasledne aj pri transfere, no dovtedy si este isto popiseme. pa
4. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no akurát som si dala dávku a ty nejedz ble aby ti nebolo blbo..
4. jún 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avoj, dnes uz je dobre :slight_smile: , vcera som si na veceru dala chleba vo vajicku a to asi nebolo moc mudre :frowning2: . no uz to preslo. mimusa, kolkokrat denne si pichas? a ku T. kedy? inak pekny dnik
5. jún 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaw solida :wink: ..no trebalo ti bundaše? ale hlavne že ti už je dobre :grinning: , pichám raz denne večer cca o 20:00h, ten gonal a od soboty ešte budem pichať tiež večer cetrotide a dala mi aj nejaké tablaetky jedny sú asi kys. listová a druhé tie ani neviem načo..pravdu povediac ani som to poriadne nečítala..v pondelok idem na kontrolu..
inak neviem či som nevidela mukinku ten týždeň v pon. ako som šla po recepty
5. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mukinka, solida máte sa?
6. jún 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny, ako? mimisa, ako si na tom? dufam, ze inj. znasas dobre. ja som sa vcera ani nedostala k netu, uz o pol deviatej som bola v posteli, taka som bola ospala. neviem, no mozno to bolo pocasim, tu nam skoro 2 tyzdne neustavali 30tky horucavy a teraz posledne 3 dni zasa leje :frowning2:
7. jún 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj až teraz som si ťa všimla, snorila som inde :grinning:
ide to fajn, až na tie nálady, keď sa mi chce revať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tak sa vyrev, ked ti ma byt lepsie :wink: . ja mam niekedy take stavy a ani zatial nestimulujem :grinning:
7. jún 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ta poviem ti, dnes je to v poho, síce ešte uvidím ako bude o polhodku, keď pichnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz je namiesane, ci si to treba miesat? a vybrala si si injekcie hned v starej nemocnici? furt sa len daco patam, prepac :sweat_smile:
7. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este do utorka v praci, no neviem, neviem, mozno este na jeden turnus pridem a zostanem uz doma, to uz bude tesne pred stimulkou - teda ak to pojde podla planu

chyba ! nie patam, ale pytam :grinning: :grinning:
7. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gonal je pero tak to jev pohode, kratučká ihlička, dnes to bude 6 dávka, ale ten cetrodide treba namiešať a tým začínam dnes tak som zvedavá ako to dopadne..mne neva že sa pýtaš, ja som inj, vyberala na rhu moyzesky a alžbetinej, lebo T povedala keď mám dôveru tak v inej lekárni by som musela objednať a ja som mala pichnúť už v ten deň..to už ona ti povie..len ešte neviem ako s tými predoperačnými, lebo mi vzala len krv na tie vyšetrenia ale že má byť aj ekg a o tom mi nič nepovedala tak možno v pondelok mi povie a ak nie tak poviem ja
7. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to čo s tým turnusom, kde to chodíš?
7. jún 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimusa, tak ako to dopadlo vcera s cetrotide? dufam, ze pohoda. zajtra drzim palce u T. a daj vediet ako si dopadla. pa
8. jún 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ten cetrotide je hnusný, nie dosť že si ho musíš namiešať, pichnúť, ale ešte aj ťa to potom štípe ako sviňa, sčervenie ti okolo a opuchne kus a potom je to na druhý deň to miesto také tvrdšie, gonal je parádička, ale to dtruhé, normálne už mám na to nerv....tak potom veľa šťastia pri pichaní :grinning:
no zajtra idem k nej tak potom dám vedieť čo povie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa, tie predoperačné vyšetrenia som absolvovala v nemocnici na Rastislavke na internom oddelení, je to záležitosť tak 1 hodiny. Krvné testy budeš mať, EKG ti spravia na internom a ARO je v nemocnici v monobloku na 5. poschodí. Takže nad týmto si hlavu vôbec nelám. Nie je to hrozné.
8. jún 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj tina ďakujem, ja len preto lebo každý mi vravel že už má predoperačné,ale nechodia k T
8. jún 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď budú tie krvné testy, ona ťa pošle len o blok ďalej, je to rýchle a bol tam celkom sympatický lekár, aspoň keď som tam bola ja. Držím palce.
8. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dík, ja som len uvažovala nad tým že prečo ma nikde neposlala...tak papa a ďakujem
8. jún 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimusa, tak ako? vyckavam ta tu pri nete :grinning: , lebo som zvedava :sweat_smile: . tina ma potesila, ked tie predoperacne su tak rychlo vybavene. drzim palce , papa
9. jún 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj solida a aj tie ktoré tu nechodia :grinning:
tak v piatok idem na odber, v stredu ešte na pohotovosť večer, aby mi pichli pregnyl do riti..
tak ako písala tina tak dnes ma poslala na predoperačné tam v nem. na interné a anestez. ambulanciu, v pohodičke...pozerala vajka, tak že mám len na jednej strane, na druhej akosi nič nenarástlo, tak dúfam, že to neva..ak dobre pamätám tak vravela 8 abo 7 vajok..
som dobitá ako pes, oči ma štípu a najradšej by som spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj mimusa, no tak 7 - 8 vajok to neni zle :slight_smile: . ja asi v stredu tiez skocim za T., uz v sobotu som mala dostat mrchu no nejak nechodi :frowning2: , teraz zacala blbnut, ked treba zacat stimulovat. uvidim, co povie T. na tie atb, mozno sa podari stimulovat aj tento cyklus, nie az v auguste
9. jún 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to by bolo fajn
9. jún 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dúfam že budú kvalitné aspoň keď je ich toľko,neviem či to je dosť...a len jedna strana
9. jún 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok