Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s Ferticentom v Bratislave?

zanettta6
27. apr 2014

Neviem ako sa spravne rozhodnut..vyskusali sme uz vselico,no ziadny vysledok..tie pocity,beznadej pochopi len ten kto to zazije na vlastnej koži..tie vsetky otazky,poznamky okolia su fakt niekedy velmi tazke zvladat a ked clovek sleduje ako niektore zeny rodia ako ceresne a nedokazu sa postarat ani o seba nie uz vobec o dieta tak mi je fakt nevolno.Kde je ta spravodlivost,kto mi to povie?Ked nejaky "fešak"splodi jedno dieta a za tym druhe ktore neplanoval a povie,ze nevie ako a kedy sa to stalo tak neviem to nazvat bez urazky.Este ked niekto riesi,kto chce chlapca kto dievca a neuvedomuje si a nevaži,že ma vobec požehnane zdrave dieta a druhy nemože mat žiadne,je fakt do placu..

1983andrea
27. apr 2014

Mi sme s manzelom navstivili Ferti centrum v Bratislave,zatial sme mali konzultaciu a spermiogram,mne brali krv,a teraz cakame na moje vysledky,ak dopadnu dobre,ideme si pre ziadost do poistovne.Mame skusenosti len s tymto centrom a zatial sme velmi spokojny aj s personalom aj s doktorom Pinterom,takze uvidime ako to bude pokracovat dalej. Toto centrum ma dobre ohlasy a kamoske bola uz dva krat v Gyn centre a neuspesne bohuzial a vo Ferti hned na prvy krat otehotnela a hovorla ze sa to neda s Gyn ani porovnat,takze unas vyhrava tiez Ferti🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli