Máte skúsenosti s Fertility Coaching?

ivanya
14. jan 2014

Ahojte, prosim o vase skusenosti s fertility coachingom 🙂

kako23
14. jan 2014

Absoovovala som Fertility koucing s Marcelou Korcekovou a urcite doporucujem kazdej zene, ktora bojuje s neplodnostou. Mne to pomohlo vyrovnat sa s tym, s hnevom, so strachom, s bezmocnostou a vsetkymi negativnymi emociami a hlavne som sa naucila stale mysliet pozitivne. Nepodarilo sa mi sice zatial otehotniet, ale bez koucingu by som uz isto bola na psychiatri. Takze ja mam osobne len pozitivne skusenosti. Sem tam koucujem aj teraz ked ma prepadnu zle myslienky.. 🙂

guginenka
15. jan 2014

Ahojte, aj ja som absolvovala fertility koucing s p. Korcekovou a vrelo odporucam. Je to uplne super. Nabilo ma to pozitivnou energiou. Uz konecne chapem,ze neplodnost ma nevyraduje zo spolocnosti ale prave naopak. Vsetky negativne emocie som sa s jej pomocou naucila spracovat a este som spoznala samu seba a coho vsetkeho som schopna. Naucila som sa pozerat do buducnosti a minulost brat ako nieco co ma posilnuje. Mam odlozene vsetko co sme si na kaucingu hovorili a aj teraz mi to pomaha. Nie je to len koucing pre tie, kt. zatial nie su matky ale je to koucing do zivota, kt. zmeni pohlad na zivot a na seba sameho. Je to super. 🙂

mmyrra
5. nov 2015

Mozem odporucat psychologicku a koucku, pani Silvia Langermann. www.silvialangermann.sk

alexsk
16. apr 2019

Ahojte. Mate niektora aktualne skusenosti s fertility coaching? Neviete mi povedat, kolko stoji coaching cez Skype u p. Koncekovej? Neviem to v jej cenniku najst. Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre