Menili by ste centrum po neúspešnom ivf?

lapaloma1987
5. máj 2020

Ahojte, chcem sa poradit ohladom situacie co momentalne riesim.... po neuspesnom ivf cykle v nemenovanom centre, premyslam nad dalsim cyklom ivf... myslite si ze zmenit centrum? Ked uz maju vsetky moje vysetrenia, aj poznaju ako tak zdravotny stav.. ako ste to riesili vy? Dakujem baby za odpovede a rady 🥰🥰

lapaloma1987
autor
14. máj 2020

@milakrasna musim pozriet nejaku kliniku ... pozerala som aj nitru na reprod.imunologiu 🤷‍♀️ hemato a aj genetiku som absolvovala u nejakeho profesora v Ba... nespomeniem si na meno teraz 🤦‍♀️ a podla neho sme tiez s muzim v poriadku... no uvidim...

milakrasna
14. máj 2020

@lapaloma1987 držím palce 😊 daj vedieť ako si dopadla. Už si picháš injekcie? Do akého centra chodíš?

nadej82
16. máj 2020

Ahojte. Ja som zacala stimulaciu pred IVF,dnes si treti den pichnem Meriofert. Na hematologii som nebola,ale otec ma trombofilny stav a oni mi to vysetrovali a ze to mam tiez,tak si picham od zaciatku stimulky aj Fraxiparin. Myslite ze to staci ci mam sa aj na hematologiu objednat? Dakujem

lapaloma1987
autor
16. máj 2020

@nadej82 ja myslim, ze staci... oni v centre maju urxitte akusenosti a fraxi ti bude stacit 🙏 ale pre tvoj dobry pocit sa objednaj na hemato... budes spokojnejsia ❤ a hlavne ked ma ocko problem ❤

nadej82
16. máj 2020

@lapaloma1987 dakujem za odpoved,tiez si myslim zeby mali vediet,nakolko cielene vysetrovali aj toto.

nini1010
16. máj 2020

Co oni mozu za to ze tvoja maternica neprijala embryo?? 🤷‍♀️

lapaloma1987
autor
16. máj 2020

@nini1010 ????

milakrasna
17. máj 2020

@nini1010 to co je za otázka?! Ak jej neurobili všetky potrebné vyšetrenia tak sa dá povedať že "áno môžu za to" 🤷‍♀️ ty tam ides ako laik zveriť a do rúk odborníkov tak by mali vedieť čo robia. Ak je všetko vysetrene tak už je to len o prírode, zhode náhod alebo rukách božích ci ako to nazvať. A ak nemá dobrý pocit z niečoho tak nech ide do iného centra. Konkurencia je silná. Tu nejde o hľadanie vinníkov ale o porovnanie skúsenosti.

lapaloma1987
autor
17. máj 2020

@milakrasna dakujem tiiiii.... ja som mala z heliosu dobry pocit.... aj ked som s nimi volala ohladom repro, tak boli hrozne milí, pýtali sa ako sa mam a tak... ja som nikdy nepovedala ze za to, ze niesim tehu mozu oni... a ja verim ze raz sa nam to podari 🥰 len keby to nebolo take drahe 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂🥰

milakrasna
17. máj 2020

@lapaloma1987 v pohode 😊❤️ drzim palceky. Treba si urobiť všetky vyšetrenia a čas ukáže 😉

lapaloma1987
autor
17. máj 2020

@milakrasna uz mam termin na repro.imuno do nr 😊

milakrasna
17. máj 2020

@lapaloma1987 super 😊 kedy ti dali?

lapaloma1987
autor
18. máj 2020

9.6.2020 🤦‍♀️🤷‍♀️ cakala som neskorsi termin, ale parada som rada ze uz o "mesiac" zaroven sa zacinam bat co mi/nam najdu lebo objrdnali so mnou aj manzela 🤦‍♀️ ale este nevie ze pojde aj on na vysetrenia 😂😂😂😂 usetrim mu stresy 😂 ale ak nieco najdu, budeme to riesit, liecit ❤

juliet86
18. máj 2020

@lapaloma1987 drzim ti palce. ak mas doveru v centrum a lekarov tak ho nemen. ak nemas tak ho men

lapaloma1987
autor
18. máj 2020

@juliet86 myslim, ze hej... ja som z nixh mala dobry pocit 🥰 a vzdy som sa tam tesila ... snad po vysetreniach pojdem aj na dalsi pokus 🥰

juliet86
18. máj 2020

@lapaloma1987 zo srdca ti drzim palceky!!!!

lapaloma1987
autor
18. máj 2020

@juliet86 dakujeeeeeem!! Ty mas deti? Priridzene ci cez ivf? 🥰

milakrasna
18. máj 2020

@lapaloma1987 no paráda. Rýchlo si dostala. Ja keď som sa na začiatku januara objednávala dávali ma na april 😁
Inak dávali ste si aj nejaké spešl metódy pri prvom ivf? Icsi picsi macs genetika? Koľko máte rokov s partnerom?

juliet86
18. máj 2020

@lapaloma1987 ja som teraz 9ty mesiac. u nas 2roky nic. problem muzsky faktor a potom ivf brno reprofit. vzniklo nam jedno jedine embryo. doteraz tomu neverim. ano v niecom sme mali aj vyhrady k centru (dvakrat nam lekarky odisli na matersku a my sme ostali akoby bez doktora...) ale spatne ked si chybu uvedomili sa snazili. a najma dali sme to len tak tak v tom brne. cize som rada ze v ba sme sa ani nesnazili. bolo tam viacero veci ktore keby v brne urobili inak tak by sme tento zazrak nemali. myslim ze ked by sme chceli surodenca tak opat ivf reprofit brno... drzim ti palce

mirka135
12. júl 2020

@samrolka2019 ahoj prosím ťa vieš mi povedať aké vitamíny odporučili manželovi? A aký mal problém? Ďakujem krasne

samrolka2019
17. júl 2020

@mirka135 ahoj on bral Maca prasok a Tribulus... kupis v kazdej lekarni. A okrem toho multivitamin od Jamiesonu pre muzov. Pomohla mu urcite Maca a Tribulus. Problem mal napisem ludovo - ze mu hrozne skakal pocet spermii a mal dost defektnych spermii.

mirka135
17. júl 2020

@samrolka2019 prosím ťa a ako dlho to bral?

lapaloma1987
autor
17. júl 2020

Ja sa teraz dopujem kyselinou listovou a manzelovi som objednala fertil up pre muzov... este neprisiel 🤷‍♀️ uvidime ci zaberie 😪🤰🏽🤱🏽🤷‍♀️❤

samrolka2019
18. júl 2020

@mirka135 3 mesiace minimalne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre