• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Menštruácia po stopnutí stimulky. Kedy vám prišla?

16. februára 2009 
měla jsem velké bolesti jako do ledvin a horko ,zima...a pak furt zima..já pod dekou celý týden ..a pak to povolilo a já dostala MS a bylo mi po těle dobře ,až na ty vaječníky..
8. dec 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale 225 a vobec žiadna reakcia,nabuduce asi skusim gonal,aj ked to nabuduce neviem kedy bude,musim si od toho všetkeho oddychnuť a hlavne mať pravidelnu ms
8. dec 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je spg vynikající, já jsem byla na laparce, vše OK, tak se moc neví,proč nám to nejde :cry: . Z horm. profilu mi loni vyšly pozitivní protilátky proti spermiím, to jsem brala prednison a 3 měsíce styk s ochranou :angry: , to byla hrůza, ale pomohlo to. Také mám problémy se štítnou žlázou, to užívám denně Letrox a je to stabilizované. Jinak nám v diagnoze N979 - sekundární sterilita :frowning2: . Prní dcerka se nám povedla po roce snažení přirozeně, taď se sanžíme již 2,5 roku.
8. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to je i můj cíl a zatim jedinej ,srovnat mrchu
8. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkacar,ja mam teraz taky pocit pomaly ako v prechode,raz mi je zima raz moc teplo,len stahujem kurenie,raz pridam raz stihnem,a na noc musim dat pod paplon aj deku,manzel sa smeje zo mna
8. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je paplon?i jsem se ptal jestli nemám přechod ,tak se mudr zasmál..od srdce..normálně mi při stimulaci mrzla krev v žilách ,manža tu v triku a já 2 svetry a 2 ponožky a pod dekou..
8. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perina :grinning: alebo duchna,aspon myslim po česky :wink: nie som si ale ista
8. dec 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo peřina už chápu, :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jdu holky trochu poklidit ,ráda jsem vás poznala ,tak zase někdy ahoj
8. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :dizzy_face:
8. dec 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé, já bycha šla také pod peřinku, ale jsem v práci......... :unamused:
8. dec 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dckami to už se ti ta šichta krátí ne? já jsem na pn do konce roku ,díky stimulce a neustálým odchodům z práce ,kde jsem byla ve zkušebce jsem dostala padáka..ale život jde dál .kdybych aspon věděla jestli to má cenu si hledat další práci,aby mě za 2 měsíce nečekalo to samé...
8. dec 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem se po mateřské vrátila do práce, mám to naštěstí na dobu neurčitou, a mám super šéfovou, která mi mé odchody k lékaři toleruje. A to dojíždím do CARu 70 km. My jsme v práci 2, které to řešíme přes IVF, tak už je šéfka informovaná a zná naše starosti, je loajální a nenosím ani propustku. Musím říct,že už se těším, až si odpočinu, mám dovču mezi svátkama, 3.1. odjíždímena lyže do Francie a potom hurá do další stimulace, MS čekám kolem 19.1., předtím musím jet na kontrolní stěry a pro léky. Tak se v lednu v práci moc neohřeju...
8. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš krásné vyhlídky..budeš pěkně odpočatá po lyžavačce ,tak to to musí klapnout :wink:
8. dec 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čertica a ty už jsi to dostala?
9. dec 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no dufam ze ja nebudem musieť ísť na vyvolávačku :angry:
9. dec 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi furt je to lepší než čekat,ne?!kdyby náhodou nedorazila..
9. dec 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano :wink:
10. dec 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsme toho ale nakecaly co?Evi a kdy do toho jdeš?možná to jak nám byla furt zima už je známka že není něco v pořádku ,ostatní holky z diskuze nic takového nepopisovaly a byly v poho..já zítra začínám brát prášky ,,provera,,na upravení cyklu a v únoru snad na konzultaci ,v bbřeznu už bych chtěla stimulovat
11. dec 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkacar ešte neviem ,možno si dám dlhsiu pauzu :wink: ms ešte stale nikde :confounded: čertica a ty ako,dufam ze už došla?
11. dec 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky ja ešte stale nic,ale to obdobie akoby som bola v prechode mi uz pekne lezie na nervy :angry:
17. dec 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi naděje umírá poslední ,seber síly..blíží se Ježíšek donese mrchu!!!!!!!!!!nám všem kdo jí potřebujem. :grinning:
17. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na vianoce by mrchu netrebalo,ono by bolo najlepsie keby neprisla vobec,aspon tych 9 mesiacov,ved nadej tu je vždy,a s takou nadejou sa mi lahšie žije
17. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak babulky,moja mrcha dorazila na 53 den,presne °14 den po vyvolavačke a trvala brutalne 3 dni!!! po troch dnoch ani kvapka!!! neviem čo s tým.uvidíme.Evi 7780 neboj,dorazí,len si dáva na čas,mrcha jedna!!!
17. dec 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi taky bych jí samozřejmě nejraději neměla ,ale já jí potřebuju ke stimulce...tak mě jí donese ježíšek :grinning: ,ceertica tak to je bezva,aspon že došla ,tovíš,je to po lécích ,je jiná ,já měla to samé..
18. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica super ze konecne dosla,ja viem ze sa aj ja dockam :cry:
18. dec 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky,
tak nám se nepovedla ani 5.IUI, takže se musím objednat ( dnes v Teplicích asi nejsou, od rána mi to tam nikdo nezvedá) a v lednu půjdeme na IVF. Snad se to konečně povede. :wink:
22. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky,ja dufam že všetky začneme ten nový rok lepšie ako sme mali tento minulý!! Hura do toho a myslíme POZITÍVNE!!!! Prajem vam všetkým štastné a veselé vianoce,krásny a hlavne plodný Nový rok!!!
22. dec 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já přeju to samé všem ,aby se nám zadařilo v novém roce otěhotnět a už být veselé!!!!!!!!!!!
23. dec 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásné skoro sváteční ráno,
milé snažilky, ráda bych vám popřála krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí, pohody vám i vašim rodinám, a v novém roce spoustu splněných přání :slight_smile: . Aby se nám splnilo to nejtajnější přáníčo // :slight_smile: a brzo jsem byly baculaté těhulky.
23. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no ja čakám že snád už dnes menzes dorazí,mám riadne krče v bruchu,také som ešte ani nemala,nedá sa mi ani ležať ani sedieť tak ma zvýja od bolesti
28. dec 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok