• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Menštruácia po stopnutí stimulky. Kedy vám prišla?

16. februára 2009 
ahoj holky,
jsem dneska s nervama v prd***, měli jsem krásné vánoce i celé svátky, spoustu návštěv, zařízeného silvestra a těšila jsem se na novoroční lyžovačku ve Francii. Bohužel, na hory nejedeme :frowning2: , manžel šel včera s klukama do tělocvičny hrát basket,špatně šlápnul a má obrovský výron. V noci jsem nespali, hrozně ho to bolelo a tak ho ráno brácha odvezl na chirurgii, hned si ho nechali ve špitále s podezřením na přetrhané vazy. Před chvílí mi volal, je po operaci. :cry: Něco mu tam sešívali. tak máme po horách. :angry: A já se tolik těšila..........
30. dec 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak to máte pěkný silvestr dckami :cry: jen co je pravda..tak to hezky zvládni ,víš že ženská musí vydržet všechno!!!!!!!!!!!to už je náš úděl
30. dec 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica ako je s tebou,ja stále nič,čakám a stále dúfam,že príde sama bez vyvolaváčky
5. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi ,já mám už 2měsíc nasazenou proveru a ms přišla dobře a budu to brát až do ivf
5. jan 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenka, budem ti držať všetky palce,nech ti to vyjde :dizzy_face:
5. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi7780,ahojte babky. Takže aby ste vedeli ja som dostala znova menzes,takze v decembri som stihla dva!! To asi aby mi nechýbal ten novembrovy!! Dufam že sa mi to už upraví,a ak další dostanem normalne potom možno začnem premýšlat nad posledným IVF.Evi a ako dlho ti meška? ale určite ti príde,možno preto som ja mala dvakrát,lebo ja som bola na vyvolavačke a hormony dostali zabrat. Lenkacar a provera je na čo?Dostat to v lekarni normalne alebo na predpis? Kedy ideš na IVF?
6. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak dnes som bola nakoniec u lekara,mám cystu,dostala som proveru,tak dufam že zaberie a cysta sa vstrebe a konecne dostanem ms :confounded:
16. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evi proveru beru 2 měsíc a fakt to pomáhá..cysta praskla ,byla to bolest ,ale ms přišla jak měla..takže držim pěstičky,abys byla v cajku
16. jan 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak já měla stopnutou stimulaci zase pro obr množství folíků a kvuli hrozícímu OHSS....pak přišla MS brzy,asi po 16ti dnech.No a na tu další jsem si teda počkala,,,,,skoro 7O dní :confused: a to jsem asi 55 den byla na vyvolávačce.
16. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka dakujem :dizzy_face: pikusa mala si to tazke,ale ako vidim,zadarilo sa,gratulujem :dizzy_face:
16. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi,já jsem i tak měla strašně dlouhé cykly....55 dní normál,takže já vlastně pořád jen čekala na MS......tím se vše protahovalo.Druhá stimulace byla taky jen tak tak,měla jsem minimální dávky puregonu a stejně 30 folikulů a z toho 23 vajíček.A zase hrozící hyperstimulace.Ale ustála jsem to,jedno embryo zavedli...nechtěli 2 právě kvuli OHSS a to se chytlo a drží se doted :grinning:
16. jan 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre,bol to najvacsi bojovnik :slight_smile: pomaličky sa ti to kráti
:slight_smile:
16. jan 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi byl,ale ještě máme mnoho zamražených sourozenců :slight_smile:
A nikdy mi čas neutíkal tak rychle,jako ted.....
Když jsme jezdili do CARU,tak se vše vleklo.....čekání na MS,ne genetiku,na výsledky,když vše bylo,tak já zas cysty......
16. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pikusa a cysty sa ti vstrebali bez problem len pri liekoch?mne dnes dal proveru tak dufam ze zaberie
16. jan 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi,ne ne já léky neměla,prostě jsem musela čekat další měsíc,jestli se cysta vstřebá.....takhle jsem stimulku musela 2krát odložit,,,to bylo něco na mě,čekat na další s mou délkou cyklu :unamused: ale pak jsem začali,cysta tam byla pořád,ale stejně jsme do toho šli....no a to skončilo předčasně,jak jsem psala.takže jsem to dost těžce nesla..............to bylo v březnu.No a v červenci jsem začali nanovo a klaplo to.
16. jan 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny,
taku nás se to konečně rozjelo, včera jsem začala se stimulací k ivf. Stříkám synarel a od zítřka pícháme puregon, na utz jedu ve středu. Kéž by se to konečně povedlo. :dizzy_face:
16. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dckami gratulujem :slight_smile: dufam že to skončí //,budem ti držat palce
16. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky,
po 2,5 letech snažení bych si nic nepřala víc než objevit na testíku // :sweat_smile: .
16. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dckami,tak moc držím palečky :grinning: :grinning:
nám se povedlo po 3 letech...
16. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dckami určo to dobře dopadne..a budou //
17. jan 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dckami ako si natom?
16. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok