Menštruácia po stopnutí stimulky. Kedy vám prišla?

ceertica
7. dec 2008

ahoj kočky,chcem sa spýtat ake mate skusenosti s príchodom mensesu po stopnutí stimulky?? Mala som poslednu MS 20.10.,28.10 mi ju dr. stopol pretože som nereagovala a ešte som nedostala odvtedy menses! To som už po vyvolavačke 10 dní.dik

lenkacar
8. dec 2008

měla jsem velké bolesti jako do ledvin a horko ,zima...a pak furt zima..já pod dekou celý týden ..a pak to povolilo a já dostala MS a bylo mi po těle dobře ,až na ty vaječníky..

eva7780
8. dec 2008

ja stale 225 a vobec žiadna reakcia,nabuduce asi skusim gonal,aj ked to nabuduce neviem kedy bude,musim si od toho všetkeho oddychnuť a hlavne mať pravidelnu ms

dckami
8. dec 2008

u nás je spg vynikající, já jsem byla na laparce, vše OK, tak se moc neví,proč nám to nejde 😢 . Z horm. profilu mi loni vyšly pozitivní protilátky proti spermiím, to jsem brala prednison a 3 měsíce styk s ochranou 😠 , to byla hrůza, ale pomohlo to. Také mám problémy se štítnou žlázou, to užívám denně Letrox a je to stabilizované. Jinak nám v diagnoze N979 - sekundární sterilita ☹ . Prní dcerka se nám povedla po roce snažení přirozeně, taď se sanžíme již 2,5 roku.

lenkacar
8. dec 2008

jo to je i můj cíl a zatim jedinej ,srovnat mrchu

eva7780
8. dec 2008

lenkacar,ja mam teraz taky pocit pomaly ako v prechode,raz mi je zima raz moc teplo,len stahujem kurenie,raz pridam raz stihnem,a na noc musim dat pod paplon aj deku,manzel sa smeje zo mna

lenkacar
8. dec 2008

co je paplon?i jsem se ptal jestli nemám přechod ,tak se mudr zasmál..od srdce..normálně mi při stimulaci mrzla krev v žilách ,manža tu v triku a já 2 svetry a 2 ponožky a pod dekou..

eva7780
8. dec 2008

perina 😀 alebo duchna,aspon myslim po česky 😉 nie som si ale ista

lenkacar
8. dec 2008

jojo peřina už chápu, 😀 😀 😀 ,tak jdu holky trochu poklidit ,ráda jsem vás poznala ,tak zase někdy ahoj

eva7780
8. dec 2008

ahoj 😵

dckami
8. dec 2008

Jé, já bycha šla také pod peřinku, ale jsem v práci......... 😒

lenkacar
8. dec 2008

tak dckami to už se ti ta šichta krátí ne? já jsem na pn do konce roku ,díky stimulce a neustálým odchodům z práce ,kde jsem byla ve zkušebce jsem dostala padáka..ale život jde dál .kdybych aspon věděla jestli to má cenu si hledat další práci,aby mě za 2 měsíce nečekalo to samé...

dckami
8. dec 2008

Já jsem se po mateřské vrátila do práce, mám to naštěstí na dobu neurčitou, a mám super šéfovou, která mi mé odchody k lékaři toleruje. A to dojíždím do CARu 70 km. My jsme v práci 2, které to řešíme přes IVF, tak už je šéfka informovaná a zná naše starosti, je loajální a nenosím ani propustku. Musím říct,že už se těším, až si odpočinu, mám dovču mezi svátkama, 3.1. odjíždímena lyže do Francie a potom hurá do další stimulace, MS čekám kolem 19.1., předtím musím jet na kontrolní stěry a pro léky. Tak se v lednu v práci moc neohřeju...

lenkacar
8. dec 2008

tak to máš krásné vyhlídky..budeš pěkně odpočatá po lyžavačce ,tak to to musí klapnout 😉

lenkacar
9. dec 2008

čertica a ty už jsi to dostala?

eva7780
9. dec 2008

ahojte,no dufam ze ja nebudem musieť ísť na vyvolávačku 😠

lenkacar
9. dec 2008

evi furt je to lepší než čekat,ne?!kdyby náhodou nedorazila..

eva7780
10. dec 2008

asi ano 😉

lenkacar
11. dec 2008

to jsme toho ale nakecaly co?Evi a kdy do toho jdeš?možná to jak nám byla furt zima už je známka že není něco v pořádku ,ostatní holky z diskuze nic takového nepopisovaly a byly v poho..já zítra začínám brát prášky ,,provera,,na upravení cyklu a v únoru snad na konzultaci ,v bbřeznu už bych chtěla stimulovat

eva7780
11. dec 2008

lenkacar ešte neviem ,možno si dám dlhsiu pauzu 😉 ms ešte stale nikde 😖 čertica a ty ako,dufam ze už došla?

eva7780
17. dec 2008

tak kočky ja ešte stale nic,ale to obdobie akoby som bola v prechode mi uz pekne lezie na nervy 😠

lenkacar
17. dec 2008

evi naděje umírá poslední ,seber síly..blíží se Ježíšek donese mrchu!!!!!!!!!!nám všem kdo jí potřebujem. 😀

eva7780
17. dec 2008

tak na vianoce by mrchu netrebalo,ono by bolo najlepsie keby neprisla vobec,aspon tych 9 mesiacov,ved nadej tu je vždy,a s takou nadejou sa mi lahšie žije

ceertica
autor
17. dec 2008

tak babulky,moja mrcha dorazila na 53 den,presne °14 den po vyvolavačke a trvala brutalne 3 dni!!! po troch dnoch ani kvapka!!! neviem čo s tým.uvidíme.Evi 7780 neboj,dorazí,len si dáva na čas,mrcha jedna!!!

lenkacar
18. dec 2008

evi taky bych jí samozřejmě nejraději neměla ,ale já jí potřebuju ke stimulce...tak mě jí donese ježíšek 😀 ,ceertica tak to je bezva,aspon že došla ,tovíš,je to po lécích ,je jiná ,já měla to samé..

eva7780
18. dec 2008

certica super ze konecne dosla,ja viem ze sa aj ja dockam 😢

dckami
22. dec 2008

ahoj kočky,
tak nám se nepovedla ani 5.IUI, takže se musím objednat ( dnes v Teplicích asi nejsou, od rána mi to tam nikdo nezvedá) a v lednu půjdeme na IVF. Snad se to konečně povede. 😉

ceertica
autor
22. dec 2008

ahojky,ja dufam že všetky začneme ten nový rok lepšie ako sme mali tento minulý!! Hura do toho a myslíme POZITÍVNE!!!! Prajem vam všetkým štastné a veselé vianoce,krásny a hlavne plodný Nový rok!!!

lenkacar
23. dec 2008

holky já přeju to samé všem ,aby se nám zadařilo v novém roce otěhotnět a už být veselé!!!!!!!!!!!

dckami
23. dec 2008

krásné skoro sváteční ráno,
milé snažilky, ráda bych vám popřála krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí, pohody vám i vašim rodinám, a v novém roce spoustu splněných přání 🙂 . Aby se nám splnilo to nejtajnější přáníčo // 🙂 a brzo jsem byly baculaté těhulky.

eva7780
28. dec 2008

ahojte,no ja čakám že snád už dnes menzes dorazí,mám riadne krče v bruchu,také som ešte ani nemala,nedá sa mi ani ležať ani sedieť tak ma zvýja od bolesti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre