Môže byť folikul pri stimulácii prezretý?

upam
7. mar 2013

Mam 8 den stimulacie a folikuly 13-18.5mm este mam 2 dni pichat gonal. Citala som ze folikul rastie ca 2mm za den tj ten najvacsi bude cez 22mm co je podla vsetkeho vela. Ake velke folikuly ste mali na OPU?

ada274
7. mar 2013

@upam folikul nemoze byt prezrety, ak by presiahol svoju zrelost praskol by. A doktori urobia vsetko preto aby folikuly nepraskli a stihli ich vcas odobrat. Velkost folikulov je individualna, velkost 22mm este v norme. Neanalyzuj prilis, zvolni 😉

upam
autor
7. mar 2013

mas pravdu - netreba asi privela studovat lebo ked ma viacero bab po 12 dnoch 18mm clovek duma ze preco to ma inak - treba dufat ze Cetrotide podrzi co ma, mne nejak rychlo narastli preto sa tych dalsich 2 dni trochu obavam, ale musim vydrzat :D

hunka
8. mar 2013

@upam ahojky, moje folikuli boli9den stimulacie uz aj 22 a 24 mm to bol utorok a vo stvrtok som mala opu..a mala som 43 vajicok a vsetky boli ok..ale vyuzili sme aj tak len 20 🙂 ale neboj, tiez som tak stresovala 😀 tak len klud, budu urcite perfektne 🙂

martinazvo
8. mar 2013

@upam neboj, Cetrotide to brzdi a kym nepichnete Pregnyl, nic nepraskne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre