MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
16. feb 2009

jastrab ano aj mne poprial a dnes teda robil ten penetracny test a vsetko je co sa tyka tatina ok na 100% nezzabija moj hlien spermie.. a a to je fakt ze je srandicka mne dnes povedal ze teraz si date pokoj a na 16 den budete bojovat a na 17 uz potom len z lasky,,
no minuly meiac povedal ze teraz zlozite na dva dni zbrane a potom treba zautocit,, 😀 😀 😀 😀
no ano mam ale ten malinky je mojho priatela syn takze nie moj,, vies,,
musime byt silne moja,, a nepoddavat sa tomu vsetko raz bude

lia
16. feb 2009

musime len dufat ☹

jastrab
16. feb 2009

ale baby, to vyjde, vsetko ma svoj cas 😉

juliett99
16. feb 2009

presne ako hovoris,, vsetkoje v nas a v nasej psychike

jastrab
16. feb 2009

ja som si tak naivne myslela, ze aha, vysadim antikoncepciu a hned ostanem tehotna...a to som sa riadne zmylila, v marci bude rok, co sa snazime a nic, este na tom nie som tak psychicky zle, kedze mam aspon diagnozu urcenu, ale aj tak by som uz bola rada, keby som objavila tie 2// - samozrejme s pozitivnym vysledkom na konci
juluett99, a u vas je kde pes zakopany?

juliett99
17. feb 2009

jastrab no my sa uz snazime druhy rok , ale teraz je presne rok co som sa zacala liecit u dr. eliasa.. ja mam toho teda dost syndrom PCO, nemam menstruaciu iba pri liekoch sa dostavi,,nizka sliznica minimum,, vraj nevyvynuta maternica,, co znamena ze je asi jak keby som mala 12 rokov,vysoke mnozstvo muzskeho hormonu,,a poviem ti ze uz si to ani vsetko nepamatam,, no ale teraz sme mali super vysledky aj penetracny test dopadol skvele uz len nech mityka streli

jastrab
17. feb 2009

dobre ranko, juliett99, to si mozeme aj ruky podat, ja PCO, bez spontannej MS, nizka sliznica...vyborne 😲 kolke balenie clostilu uzivas? dal ti dr. aj nejaku pauzu medzi uzivanim, ako sa pise v pribalovom letaku? a co takto pregnyl, ten ti nahodou nepichal?

iwusa
autor
18. feb 2009

lia - ja na neho nenadavam, mne bol tento doktor vzdy velmi sympaticky aj som si cely rok myslela, ze ma lieci, ale nebola to pravda. hned po prvom hormonalnom profile vedel, ze mi zlyhali vajecniky a nenasadil mi hormonalnu liecbu. a nejde len o to, ze nemam menstruaciu a ze mam navali tepla, ale casom by mi zacali vypadavat vlasy, zhorsila by sa mi plet a co je dost vazne redli by mi kosti! no proste ako dakej babke... a rok v takomto vaznom stave je dost dlha doba! najviac ma trapila jedna jedina vec a on mi vzdy na nu povedal, ze ano je to kvoli tymto stavom a mam si proste zvyknut... teraz v pondelok som bola v Heliose a doktor bol zhorzeny, ze ako bola moja liecba odflaknuta. domov som si niesla plnu tasku tabletiek, kt. budem musiet dozivotne uzivat, ale radsej to ako nebyt bez menstruacie a necitit sa ako zena (pripominam, ze mam 23 rokov)... a neverim tomu, ze nevie, v kt. centre robia alebo nerobia darcovstvo vajicok. na slovensku ich robia len v 3 centrach, nie je to take velke mnozstvo, aby si to nezapamatal a kazdy dobry doktor sa vo svojej specifikacii stale zdokonaluje, zistuje novinky a pod.
ked to zhrniem, ja osobne som bola velmi sklamana - rok sa so mnou takmer nic nerobilo, stale to chcel riesit len antikoncepciou, prvy krvny odber mi robil AZ po polroku bez menstruacie!!! citila som sa odflaknuta. viem, ze to bol uznavany odbornik, ale postracal vela pacientiek, ani sa necudujem!

ak rozmyslate nad doktormi v trnave, tak sa rozhodujte medzi štrbom a ilavským!

jastrab
18. feb 2009

iwusa 😲

juliett99
18. feb 2009

jastrab
no tak to hej ze si mozme podarit ruky,, ja som uzivala teraz rok lieky a mala som po polroku prestavku ale len jeden mesiac, a pribrala som par kil. No u mna to bolo ziadane aby som pribrala lebo som mala len nejakych 43 kil teraz mam 50/52 kil mojmu drehemu sa tak pacim a tesime sa ze sa nam uz hadam aj miminko podari.. nase spolocne, 😉
treaz mi uz nedazil ziadne lieky pravdepodobne zaccne s nejakou inou liecbou. lebo ten nas penetracny test dopadol dobre a teda sa aj potvrdilo ze jeho spermie su velice aktivne a za dalsie on uz dietata ma. tak na spermiogram nemusi ist.. vsetka ta pohroma je vo mne,,

iwusa to hovoris o dr. eliasovz

jastrab
18. feb 2009

ahojte, juliett, tak drzim palce, nech to uspesne dobojujete, moj manzel bol na spermiograme, kam ho poslala este dr., ku ktorej som chodila predtym, tiez ziadne problemy, vsetko priam super, cize jednoznacne je chyba vo mne... tak ja tlacim do seba hormony...a kvoli nim drzim stale dietu, ktora vobec nepomoha 😒

juliett99
18. feb 2009

prave ze dietu by si nemala vobec drzat.. ja som ani nedrzala a vidis aj tak sa nepodarilo,, ale verim ze sa podari

jastrab
18. feb 2009

jaaaj, ale ja som citala ze PCO a nadvaha su prepojene, a ja mam vela kg navyse 😠 tak si myslim, ze ked schudnem, tak to pojde lepsie...len nejak sa mi to nedari...ved prinajhorsom budem rodit ako slonia matka 😀

juliett99
18. feb 2009

jaj tak lebo ja som zas mala malo kil a aj som cela drobna,, ja meriam len nejakych 156cm,, no a co aj slonia maminka je maminka a maju ju deticky radi 😀 😀 😝

jastrab
18. feb 2009

dobre juliett99, ty budes kolibricia maminka a ja slonia, mozeme sa kamaratit 😀 budem ta vozit, ja mam 180 cm 😉

juliett99
18. feb 2009

teda to by bolo,, super nie

tasha8
18. feb 2009

jastrab aj ja mam 180cm, teda skoro...dva centi chybaju 🙂 o kg sa radsej zmienovat nebudem 😀

lia
19. feb 2009

iwusa no nechapem a je mi to luto,ze niekto,kto je odbornik ,odflaka nejake pacientky 😔
a k strbovi chodila sesternica dlhe roky a k nicomu jej nepomohol,tak isla k eliasovi a uz ma krasnu 2 mesacnu dcerku 🙂

lia
19. feb 2009

inak ,aj ja mam strasne navaly,strasne teplo,co ja som bola zimomrivaaaaa 😝
a strasne mi chuti jest,to z toho clostilu?? 😠 uz som jak hroch 😔

jastrab
19. feb 2009

tasha, zalozime basketbalovu ligu v TT? 🙂 tazkotonaznu? 😀 a julli nam bude podavat lopty 😝
mne od clostilu bolo prvy cyklus tak zle, ze kade som chodila ma napinalo na vracanie, hlava ma priserne bolela, nervy v kybli, skratka humus, ale druhy cyklus skoro bez problemov. V pribalovom letaku je napisane, ze je mozne aj priberanie aj naopak nevolnosti, to co, je to v kazdom pripade zasah do organizmu, bleeee...ale co by clovek kvoli bejby nespravil, ze?
krasny den vam prajem, co vas caka najblizsie u dr. eliasa?

lia
19. feb 2009

utz jastrab 😉

jastrab
19. feb 2009

ja asi tiez na predpisanie duphastonu 😠 ...alebo ze by ta motyka... 😉

tasha8
19. feb 2009

jasne jastrab 🙂 aj ked ja basket moc nemusim, tak ja budem len povzbudzovat, ma bude vidiet aspon 😀 a drzim palceky inac ked uz som sa sem zamiesala...nech sa vam vase usilie podari a nech mrchy nechodiaaa... 😉

lia
19. feb 2009

duphaston na co??na ms??

jastrab
19. feb 2009

no, tasha, mne nechodi a nie je to nic moc 😀 preto ten duphaston, ano lia, lebo ja spontanne ms nemam, ved naco by som minala na hygienicke potreby, ze?
tasha, ty si uspesna pacientka, ked uz mas 1d pri mene? 🙂

tasha8
19. feb 2009

niee, to ja som sa tu len tak zamiesala, nechtiac 😖 nam sa podarilo bez problemov na prvy sup 😉

juliett99
20. feb 2009

lia- duphaston je ako vravi jastrab na mrchu aj ja som ho uzivala ,, no teraz po roku budem mat uz asi od vsetkeho prestavku,, sak trebalo by,, a dohovie podla poslednych vysledkov mozno aj motyka strelila,,, nechame to na prirodu ona hadam vie kedy je ten spravny cas..

Jastrab no to nei zly napad aspon budem v akom takom pohybe,, heheh 😀 😀 😝 😝 😝 😉 😉

jastrab
20. feb 2009

ahojte, pekny vikend vam vsetkym prajem, len som sem nakukla, ze ci mame nieco nove...chcem sa opytat, okrem predpisanych liekov uzivate aj nieco ine-napr. kys. listovu, pijete caje? ja som uzivala gynex, aj listovku si davam kazdy den, pila som aj alchemylku v case ovu a pod., uz len pre ten pocit, ze nieco pre seba robim...vy ste ako na tom? dnes som citala zaujimavy clanok o pijaviciach, ze pomahaju pri sterilite, no ale neviem si to dostatocne predstavit, ako sa tie dravce na mna prisaju. Ja by som sa dala nahovorit aj na akupunkturu, no ale zas je to kopec penazi a s bohvieakym ucinkom... to len rozvijam svoje debaty 😉 , pauzujem v praci...
majte sa

petka015
20. feb 2009

ahojte

jastrab tak ja som pila vit E a kyselinu listovu a dokonca aj magne B6 to bola rada od korenarky nakolko som uz bola zufala ze som nemohla otehotniet.
prvy krat som navstivila dr.Eliasa a na druhom sedeni som bola tehu lenze v 7tt spontanny potrat o niekolko mes. znova spontanny potrat 7tt nasledovali vysetrenia MM aj mna diagnoza ste uplne zdravy.
zacala som navstevovat korenarku kusok od nas ta my pomohla po niekolkych mesiacov opet tehu a do tretice mame kubka 🙂

drzim palce vsetkym papa

jastrab
20. feb 2009

Petka, tak ta korenarka ma zaujima...co, kto, kedy, kolko, ako, preco...? 😲 daj podrobnosti
a hovori sa ze do tretice vsetko dobre... gratulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre