MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

lia
2. nov 2009

kuknut dojdem a to uz budem aj s malou doma 😀

bettynka222
2. nov 2009

ok, takze moralna podpora je dohodnuta, ze? 🙂 este dohodnem julinku 😀 al emoze ja vierka s jastrabikom, ajked tie som v zaciatku tehu nepodporovala, tak aby na oplatku nechcli strazenie deti 😀 😀 😀

bettynka222
2. nov 2009

inak baby vy ste to mali super vtedy v lete....teraz v zime to je na porazenie. namiesto toho aby som sa valala na cerstvom vzduchu trcim doma 😝 prosim o vymenu pocasia 😀

lia
2. nov 2009

vsetko uz musi byt ok,ved ta budu castejsie sledovat,nie??a dnes si bola u koho ??u eliasa??

bettynka222
2. nov 2009

ni eliusik, nie u eliasa, lebo sestricka ma objednal aaz na zajtra...ona je koza. a ked osm jej hovoirla,z e pridem az stvrtok, nech mi pichne orvno aj ten agolutin, tak ona ze ved preco teda nechodim len do piestan, ved osm tam castejsie ako u nich 🤐 no fak tneviem preco som isla do PN, asi preto, ze ma zase tyzde nnechcela pustit k eliasovi...... a precitaj si prispevok o pocasi, sme ich posllai naraz 😀

lia
2. nov 2009

prosit ti nepomoze 😅
a to mas gynekologa aj v pn??
idem za mm ,nejak tusim ochorieva 😒 musim sa aj ja o neho uz starat 😵

vierka
2. nov 2009

betynka - krvacala si??? tak ja verim, ze to bude len z toho, ze tam bola aj ta cysta a ze mimusko je tam kde ma byt a ze mu bude u maminky proste dobre a vsetko dobre dopadne 😉
a ja ta budem v pohode podporovat a nepotrebujem na oplatku nic 😉
no privediem ta na spravnu mieru - my sme boli na UO ale to nevyslo, tak sme mali pred dalsim UO trojmesacnu nutenu pauzu a cez tu sme otehu prirodzene 😵

juliett99
3. nov 2009

dobre ranickooooooooo,,
betynka,, co to citam krvacala si,? no moja pekna vela oddychu ziadny stres a hlavne lezat,, ja som tiez krvala v 6tt takze klud jasne vsetko bude OK kukni kam sme to mi zo Samim dotiahli,, xixixi ze sa mu uz nechce z bruska.. 🙂

liuska a ty ako?? tak dnes ides balit uz aj ty?? ja som tasku dochystala este len teraz xixix a to som vcera zistila ze este by som mala pribalit plienky obycajne do porodnice.. vraj ich treba vlozit do perinky,, 🙂

lia
3. nov 2009

no neste sa mi juli,ale uz rano mi vysiel troska hlien,tak nikdy nevies 😅
ja neviem co vsetko mam zobrat a co nie 😖

bettynka222
3. nov 2009

ano lius chodim sukromnemu do PN a on jediny odhalil tehu aj mi kazal ten progesteron.,..inak by som uz potratila. janek bol proti utrosu...no a nasa sestricka ma nechce pustit k eliasovi tak co mam robit? tomu v pN zavolam na mobil a mozem hnd prist a je velmi opatrny a vsetko sleduje...liusik sak sa uz zbal, ved na nete su urcit eoznamy toho potrebneho.....

vieri no ja som vedela ze si otehu prirodzene... 😉 vidis, tak to byva, ked povedia ze to nie je mozne,t ak vtedy sa just podari 😀 oki tesim sa na morlanu podporu a potom na kocikovanie a s ostatnymi TT tehulkami 😀 a mozno nas obcas pride pozriet aj liusik 😉

juli ty si asi mala ten isty rpoblem co ja....tiez ti o costile nedal elias pregnyl, ze? a utros si apson mala? alebo dufaston?

lia
3. nov 2009

preco janek bol proti utrog.??a teraz beries??
inak dnes som si zarezala do prstu a ani kvapka krvi 🤐 co to znamena??

juliett99
3. nov 2009

betynka, hej uzivala som clostil a pregnyl mi ani raz nedal.. iba raz som dostala nejaku injekciu co mala podporit rast a prasknutie folikulu,, ale vtedy sa tehu nepodarilo.
a utrogestan mi nasadili az ked som zacala krvacat v 6tt 😒

lius,, hmm ze by si nemala krv?? to je divne nie?? 😖

juliett99
4. nov 2009

ahojky babulky,,
tak dnesna poradna dopadla asi tak ze malemu sa na svet nechce este a podla vsetkeho budem PRENASAT.. ☹
a co sa tyka panvy tak uz je neskoro ju merat ze to mi mali merat v zaciatkoch,, takze mi nevie povedat jak bude prebiehat porod atd.. ☹
A co sa tyka tej mykozy tak sa jedovala na dr. stefanikovu lebo ona povedala ze uz to musim len dobojovat s mykozou a ze ona zmizne po porode,, ale vrraj prd,, ze sa mozem maximalne potrhat a za dalsie malinkemu sa mozu zapalit ocka,, no nie je blba ,, ta dr??

bettynka222
6. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee 😉

juli no to by mal byt ten pregnyl to co ti vtedy pichli, vidis, aj mne dali utros az v 6 tt 😉 a som v nemocke...an rizikovom. pozeram juli ,k ze uz si 40 tt, tak sa tam mozno stretneme. je tu tak narvane, ze baby zo sestonedelia tu lezia s nami na tretom....

papapa tehulky a dzrte sa. ked budem moct dlhsie nelezat, napisem viac 😉

lia
6. nov 2009

mne meral na zaciatku panvu
to je krava juli 😠

betty,ty si v nemocke??proc??na sledovanie??

juliett99
6. nov 2009

betynka ,, zlatko a co ty nam zas robis v nemocke??
cicus,, no dohovie ci sa tam nestretneme,, dufam ze tam nebudes nejako dlho... inak ja som v pondelok na poradni tak by som ta mohla aj mrknut,,, ozvy sa mi,, pripadne napis tel. cislo do IP.. 🙂 😵 😵

juliett99
6. nov 2009

jaj lius radsej sa k nej nevyjadrujem... 🙂
a ty ako?? uz si pobalila tasku?? 🙂

vierka
7. nov 2009

bettynka - si v nemocnici??? Drzte sa!!!! a pekne lezkaj, ja ked to musi byt otrava, ale za ten zazrak to stoji... drzim palce, ked budes moct, tak sa ozvi, ale verim, ze vsetko bude v poriadku... odpocivaj a nech ta pekne sleduju 😉

vierka
7. nov 2009

no a ja ani neviem ci mne niekto tu panvu vobec meral 😅

lia
7. nov 2009

nepobalila juli 😀
vo stvrtok ideme do poradne,tak po nej sa uz pobalim 😅 dufam 😝
betty,co je s tebou??

juliett99
7. nov 2009

ahojky babule,,
co porabate???
lius a uz ides do poradne do nemocky??? 😵
ja idem v pondelok tak som zvedava co nam dr. povie... 🙂

lia
7. nov 2009

nie,na stastie u mna to nehrozi,co som velmi rada,ja budem chodit do jeho sukromnej ambul.nadalej na presny cas,ziadne cakanie a chytanie bacilov 😀
ale uz som aj ja teraz zvedava co je nove s nasim krckom 🤐

jastrab
8. nov 2009

bre ranko, Juli, uz sa Ti to krati, aby si ta tam zajtra hned nenechali!
betty, ty len lez, oddychuj, ziadne negativne myslienky!
ani mne nikto nikdy panvu nemeral, zas rozmyslam, ci vobec maju take velke "obruce" aby ma obciahli 😀 xixixi...
manzel ma nuti zbalit si tasku do porodnice, a ja zistujem, ze skoro nic do nej nemam 😅
peknu nedelu prajem, nemozem spat...zena na MD 😉

lia
8. nov 2009

ahojte,

jastrab,aj ty strasis??ja som spala hodinu aj pol ☹ uz zacinam byt z toho na nervy 😔

vierka
8. nov 2009

caute baby...

ja som vcera ako herecka spala az do jedenastej 😅 tak dneska som uz od osmej hore 😀

juliett99
8. nov 2009

peknu nedielku vam prajem,,
no tak ja som si veru dnes potiahla do 9 a potom este sme chvilocku lezali,,s drahym a dadusom.. 😉 😉 😉

jastrabik veru krati tasku si beriem pre istotu ale skor si myslim ze maly si dava na cas ,, este sa mu nechce 😉

jastrab
8. nov 2009

no sme my to tu partia 😉 babule, tak nech sa dariiiiiiiiiiiiiiii

juliett99
9. nov 2009

ahojky babulky tak sa hlasim z poradne,, vyzera to nadejne vraj sa uz porod rozbieha,, xixi ale ja nic necitim 😝 😝 😝 😀 😀 😀
dr. ma posparala a na dasliu poradnu mam prist v stredu ale je dost mozne ze do vtedy aj porodim,, 😀 😵 😵 😵
,maly ma 3250g

lia
9. nov 2009

cooo??to vazne juli??jeeejjjj,tak supišššš,myslim na vas 😵 😵
nevies ci uz tilly porodila??

juliett99
9. nov 2009

tilly hej ta uz porodila, skus pozriet novembrove poklady myslim ze uz je tam aj zapisana.. 🙂
lia,, moc dakujeme uz sa neviem dockattttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre