MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

lia
9. nov 2009

jeeejjj,uz porodila?? 😵

tak sa hlas prosim ta nech vieme o tebe ako na tom ste 😉

lia
9. nov 2009

aky je zlatunkyyy 😵 vcera porodila 🙂

juliett99
10. nov 2009

dobre ranko,,
tak babulky neviem ci tu dnes este budem alebo najblizsie dni .. no dnes okolo jednej mi odtiekla zatka a este stale odteka ale uz aj bolesti mam tak cca kazdych 10-15 minut a uz ma stihlo aj prehnat takze sa to blizi..
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ideme nato.. 😀 😀 😀 😝 😝 😝

vierka
10. nov 2009

dobre ranko 😀

juli drzte sa!!! myslim na vas!!! 😀

lia
10. nov 2009

juli 😅 drzim palceeeee nech to mas co najskor za sebou a pri sebe kraaasnehooo zdravehoooo Samulka 😵

juliett99
10. nov 2009

dakujem babulky,,,
🙂 😵 😵 😵 😵

lia
10. nov 2009

ako juli??

juliett99
10. nov 2009

este sme domka,,, Robi isiel hodit dada do skoly ja som hdila este sprchu a ideme sa dat skontrolovat ,, tak som zvedava co nam povedia.. 🙂
bolesti sa zatial nesstupnuju, tak neviem 😉

lia
10. nov 2009

a ako casto mas kontrakcie??nepostupuju??

vierka
10. nov 2009

no baby, mam najnovsiu sms od Juli:

"Ahojky, som prijata a lezim na porodnici. Akurat mi dali klistyr a povinnu horucu spchu. Bolesti zatial rovnake, vraj mozno poobede, alebo v noci. Jedna sestra je tu krava, este len som prisla a uz huci"

lia
10. nov 2009

jeejjj,podavaj info vieri 😉
smena sa vymeni a bude dobre 😀 dufam 😀
aj s betty sa mozu stretnut 😵

vierka
10. nov 2009

jasne, hned ako budem vediet nieco nove napisem 😉

no vidis to, mozu sa tam stretnut ked nam tam nasa Bettynka teraz lezi 😀

petusaaa
10. nov 2009

juli ideeeeeeees 😵 😵 😵
som tipovala 11. 11. ale radsej nechcem, nech mi tento tip vyjde 😅 myslim na vas 😵 😵 😵

jastrab
10. nov 2009

no co, baby, mame na svete prveho zenicha????? Juliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, drzime palce!!!!

vierka
11. nov 2009

dobre ranko baby 😝

takze sprava od Juli prijata v noci o 23:00 (a to hadam pochopite, ze sa mi uz na net nechcelo) 😀
"Tak uz som na svete. Volam sa Samko, mam 3070g a 47 cm o 21:52 cisarskym. Sme v poriadku" 😀 😀 😀

lia
11. nov 2009

jeeejjj gratulujem juliiiiinnkeeeee 😵 😵 😵
tak nakoniec ju potrapili??

vierka
11. nov 2009

no neviem co sa stalo ked isla nakoniec cisarskym - ale urcite to tak bolo lepsie, ked sa tak lekari rozhodli... ved skusim jej neskor zavolat a uvidim co povie 🙂

lia
11. nov 2009

ok,pozdravuj ju 😉
a volaj jej asi az zajtra ,nech si troska oddychne,po cisaraku by sa nemala postavit tak skoro ako po normalnom porode 😉 niekde to je 10 h.,niekde 24h.

vierka
11. nov 2009

no ved ja nechcem aby pri tom stale ked jej budem volat... ale viem, ze dnes jej este maleho nedaju po cisarskom tak preto to asi vyuzijem dnes, lebo zajtra ked bude mat pri sebe uz aj maleho ju nebudem chciet rusit 😀 ved budem volat az tak poobede 😀

vierka
11. nov 2009

no baby mas vas velmi pekne pozdravovat od Juli a dakuje za gratulacie... maleho este pri sebe nema, az od zajtra.. ale videla ho ako ho vybrali a nosia jej ho ukazat a ze je to maly susnik 😀 😀 😀
pre cisarsky sa rozhodli preto, lebo zacala velmi krvacat, tak to nechceli riskovat... ale ze doki co ju rodil bol v pohode...
posle mi ked tak aj mms, tak potom pridam maleho do albumu nech ho vidite 😵

jastrab
11. nov 2009

BLAHOZELAME a tfuj, tfuj, tfuj, nech su hlavne zdravi...tesime sa z prveho prirastku z tejto temy 😉

petusaaa
11. nov 2009

ja som tu bola do pol jednej vcera, tak si kludne mohla vierocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juli, moooc gratulujeme, vidis, zvladla si to, aj ked ta nechali riadne vytrapit a nakoniec aj tak CS, ale aj tak dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 teraz bude uz len dobre. zdravicko, stasticko, lasku a peniazky prajeme Saminkovi 😵 😵 😵

no, baby a o chvilku to tu bude same babo 😀

lia
11. nov 2009

ja som tu bola do druhej 😀

vierka
11. nov 2009

no tak baby, ale ja rano vstavam o 5.00 - tak ma nechajte aspon trochu vyspat v noci 😝 😀

vierka
11. nov 2009

a fotku maleho Samka najdete u mna v albume - Kozmicke sestry 😉

lia
12. nov 2009

jeeejjj,aky tam vyzera velky 🙂 🙂
to je asi prva fotka 🙂 jak si hovie 😀

petusaaa
12. nov 2009

no, vyzera byt veliky a ake ma dlhe prsticky 😵 krasavec to je 🙂

lia
15. nov 2009

jeeejjj juliiii,Sanko je naaaddherny a aky vlason 😵 😵 😵

juliett99
15. nov 2009

ahojte babulky
moc dakujeme za gratulacie,, tak my uz sme domka a nas maly krasavec sa celkom aklimatizoval,, vcera nas sice trosku bolelo brusko ale uz je ok,, hadam sa o uz dnes nezopakuje,, 😉
pridala som fotecky nasho drobceka,, ,,, takze jeden zenich je uz na svete,, 😵 😵 😵 😵

juliett99
15. nov 2009

ozaj a videla som aj betynku,, ma sa celkom dobre no jej stav je stale vazny musi stale lezat,, krvacania sa opakuju.
Vsetky vas pozdravuje 🙂 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre