MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

bibiankak
20. feb 2009

Peti aj mňa to zaujíma, už som ti aj poslala poštu.
Náhodou som sem nakukla, tak sa pridávam do diskusie. Dlho som na túto stránku nechodila, nemohla som. V auguste som bola tehotná a v treťom mesiaci som o bábetko prišla.
Teraz ma môj lekár pripravuje na ďalší pokus. Beriem teraz Estrofen a Lutenium, tak ak máte niektorá s tými liekmy skúsenosti sem s nimi.
Inak ja som chodila Ilavskému a bez komentára, keby som sa včas nespamätala tak možno dnes už nemám maternicu. Teraz mám najlepšieho gynekológa na svete.

juliett99
20. feb 2009

ahoj petka no to je fakt pekne drzim palceky a moc prajem aby ste boli zdravy

petka015
20. feb 2009

dakujem baby teraz mam takeho maleho certika moc nespinka stale vymysla ale da sa to zvladnut

juliett99
20. feb 2009

je to to najkrajsie to je jedno aky je ci certik alebo anjelik ale je raz tvoj a urobis pre neho vsetko,, toto je to po com tuzim aj ja,, no verimm ze raz sa mi toto vsetko splni a budem aj ja maminka

petka015
20. feb 2009

podrobnosti takze chodila som k nej 8 mes potom som zostala tehu uzivala som vit C magne B6 to my kazala ona a k tomu este kysel. listovu. pila som raz denne salku zenskeho caju a na noc som si musela robit zabal na kapesnik som dala bravcovu mast a v hrnceku som zohriala vino s octom a poliala na mast a dala na brusko zaviazala a spala az do rana, rano sa nesmela sprchovat az vecer.

a potom ako som ostala tehu ma podvezovala s plienkou pod maternicou nic strasne a musela som len lezat nie doslova ale moc sa nepohybovat.

pani to nerobi za peniaze ale aby pomohla takze kazdy jej dava co chce bud kavu cokosku alebo nejakych par korun 100-200sk.

petka015
20. feb 2009

juliett mas uplnu pravdu ale ved jedno dietatko mas aj ked pozeram ze nie je vlastny ale myslim si ze je jedno ci je vlastny ci nie je predsa tvoj. no maj te sa idem sa venovat synovi lebo moooc vymysla. 😀

juliett99
20. feb 2009

ano petka mam ,, davidko ma sedem rokov ,, aberiem ho ako svojeho,, aj mam ten pocit ze je moj,, no tak ci tak sa vo mne ozivaju biohodinky mat miminko v brusku, vynosit ho , kojit, aucit sa snim no to vsetko co som uz ja s Davidkom nezazila, a preto nepochopim ako ho mohla jeho mama nechat ked mal 5 mesiacov,, jeho tatinko sa o neho stral sam,,s jeho maminou,, my sa pozanme len asi rok ,, spoznali sme sa cez net,,a teraz sme spolu len najekych par meiacov..

petka a mohla by si mi dat nejaky kontakt na tuto pani,,?? prosim ta?? 😵 😵 😵

podrobnosti uz som pisala ,, no este k tym liekom co mi dal pan doktor som pila alchemilku v case ovu , a potom pakost smradlavy,, aj femigard, baby plan,, som mala dva mesiace po sebe, a tie kys. listovu a vitamin E

vierka
20. feb 2009

bibianka - tak ten estrofem som mala aj ja, je to na rast sliznice a bol velmi ucinny, ale ten druhy liecik neviem na co sluzi, ale verim, ze pomoze 😉

juliett99
24. feb 2009

petka moc dakujem za tu infosku.. no my sme uz teraz prezili moju poslednu ovulku ktora bola tento mesiac dost intenzivna a aj mala byt preco ked som mala konecne dobre vysledky..tak som zvedava co sa stane na buduci tyzden ked ma prist mrch,, ale poviem vam ze nemam pocit ze by sa nieco stalo,, no verim ze raz to pride,, a vsetky babenky ktore tuzia po miminku budu stastne tehulky a mamulky 😵 😵 😵

nelly3
2. mar 2009

ahojte 🙂
takze zajtra idem k eliasovi prvy krat, bojim, bojim 🙂 a chcem sa opytat ked som objednana na 9 hod. tak ma o takom case zoberie alebo budem cakat? diky

jastrab
4. mar 2009

tak ako si dopadla, nely?
co zvysok, mame nejake news?

juliett99
5. mar 2009

ahojte babenky ,,, uz som tu zas co nove v nasom klube??
Ja mam teraz dilemu co robit mrcha mi meska uz asi 4 den a neviem ci si urobit test ale je este skoro??
nemam ziadne priznaky iba to ze sa mi cez den chce hrozne spat.. noc viac :- p

jastrab
5. mar 2009

juliett99, snad to vyjde! drzim palce - nam to tento mesiac nevyslo, aj ked MS meskala a doktor mi po UZV povedal, ze som tehula, tak hcg testy ukazali jasne, ze nie 🙄 bohvie co tam videl...moje nadeje padli az pod ciernu zem po tohto tyzdnovej navsteve dr. ☹ ale vsetky ostatne dufam, ze to coskoro prelomite a budete mat pri mene pisane TT nie SNZ!

juliett99
5. mar 2009

Jastrab preco ze tvoje nadeje padli?? co sa stalo co nasli nieco??
no ja zajtra rano testnem dnes to uz necham tak,, vydrzim este,,

jastrab
5. mar 2009

nenasli, nenasli, Juli, len som z toho uplne zmatena - dr. mi v ut. povie, ze som tehotna a v stredu to uz nie je pravda (testy krvi to nepotvrdili)...tak ja uz neviem, komu mam verit ☹
Tebe vsak prajem, tfuj, tfuj, tfuj, tie 2 //, prosim, nesklam nas 😉

juliett99
5. mar 2009

dakujem mojenko,, zajtra rano budem testovat tak hned ako sa dostanem k pc napisem co som zistila,
Neboj moja myslim ze skoro sa aj tebe podari ,, je to tazke ked pocujes nieco take ze si tehula a na druhy den uz nie to by polozilo asi kazdu z nas co tuzime po miminku,, idem papa pekny vecer 😀 😀 😵 😵 😵

jastrab
5. mar 2009

Juli, myslim na Teba, zajtra cakam cerstve info! A ked to tam bude, tak si na Frastak dam 2 deci 😉

juliett99
6. mar 2009

dobre ranicko jastrab,, moja veru silno silno si na mna myslela lebo mam Ja mam pre vas jednu novinku,,,testik dopadol asi takto,,,,,,,,,,,,,,,,,//,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sa aspon zatial tesim,,, v pondelok pojdem na kontrolu k dr,, 😵 😵 😵 😵

nela00
6. mar 2009

juliet gratulujem (zatial potichucky) 😵

juliett99
6. mar 2009

veru zatial potichucky 😉 😉 😉

oazapokoja
6. mar 2009

Ja len chcem povedať dr. Eliáš je pre mňa 1.,chodím k nemu už 16 rokov a jemu vdačím za našu už dnes puberťáčku,stále som mala ako mladá cysty,operácie, mám nepriechodný vajíčkovod a ja už ani neviem čo všetko 🙂 a predsa sa to podarilo 😉 na druhé ma nahováral ale ja som mala dosť ťažký pôrod,lebo mám aj niečo s chrbticou,takže trauma z pôrodu bola silnejšia ako túžba po druhom bejby,dievčence ale najdôležitejšia je asi aj vaša psychika,mne vždy hovoril:nemysli na to kade chodíš ono to príde!a mal pravdu,musela som skľudniť tempo,žiadne hysterické záchvaty každý mesiac a vyšlo to 😉 držím palce všetkým 😉 😉 😉 a juliet gratulujem!!

juliett99
6. mar 2009

dakujem oazapokoja,, aj tebe nela00

jastrab
6. mar 2009

JULI, paraaaaada!!! 😵 gratulujem, hlavne nech je vsetko OK 😉 (a tiez ticho zavidim 🙂 ) cakame vsetky infosky od Teba!!!!

jastrab
6. mar 2009

juli, tak som na teba myslela, ze neviem, neviem ci mi nemusis dakovat, ze to vyslo 😀 som rada, hlavne si na seba davaj pozor, aj ked sa nepozname, velmi ti to prajem, pretoze tuzba po dietati je najvacsia tuzba na svete...

juliett99
6. mar 2009

aj ja dufam ze bude vsetko ok,, dost dlho nam to trvalo dva roky ale viem ze je aj vela parov ktory mam mimisko nemozu dlhsie,, jastrba verim ze aj vam sa coskoro zadari,,

juliett99
6. mar 2009

jastrab mojenko uz mam v albumiku fotecky testiku,, je to sice slabucke ale je to tammmmmmmmm

pollyanna
6. mar 2009

mozem poprosit kontakt na Dr. Eliasa? berie pacientky?

oazapokoja
8. mar 2009

ambulanciu má na poliklinike v tt,či berie pacientky to neviem,jednu dobu nebral a čo poznám baby a chodia k nemu,tak ich tam odporučil ich pôvodný gynekolog,ale skús zavolať a uvidíš alebo si vypýtaj od svojho lekára odporučenie k nemu ,neviem ako to chodí teraz ja som bola u neho 1x pred 16 rokmi a poslal ma tam môj vtedy gynekolog 🙂 skús za opýtanie nič nedáš a možno budeš mať šťastie 😉

pollyanna
8. mar 2009

dakujem, skusim zavolat, lebo mojho sucastneho gynekologa velmi riesit nechcem

juliett99
10. mar 2009

ahojte zienky tak uz je to tu spravicka sa potvrdila,,, 😀 😀 😀 😀 robil sono,, najskor ten susunik nemohol najst ale nasiel,, zasmial sa ze jaky sme susnavy ale sme tam kde mame byt,, robila som si vcera este jeden test a ten je uz uplna tutuvka,, dam ho do albumu,, skoda ze som si nevypytala obrazok,,, fnuk no na buduce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre