MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

lia
16. nov 2009

juliii,krrraaasnunky je 🙂 porod hrozny??a co mliecko??mate??

juujjj,betty drzim palce,teraz to uz musi vyjst 😵

jastrab
17. nov 2009

Juli, ahoj, este raz gratulujem, tesime sa zo zenicha a prajeme vam hlavne vela zdravia a nech vsetko je tak, ako ma byt
na bettynku myslime, snad bude OK

juliett99
17. nov 2009

este raz dakujeme za privitanie 🙂 🙂 🙂babulky

Liuska porod uz radsej ani neriesim, dnes ma malinky tyzden a som rada ze uz to mam za sebou.
Vcera mmi dr, eliasko vybral stichy, a tak uz sa pomalicky hojime uz ani to vstavanie nerobi problem,, este je to citit.
Mliecko uz mame no malinky sa nam zatial budu kazde 2 hodiny obcas si potiahne 3-3,5

s betynkou som v kontakte tak jej odkazem ze na nu myslime a drzime palceky,, 😉

bettynka222
18. nov 2009

ahojte 🙂
juli grutaulujeeeeeeeem, ani enviem ci som ti v tom nemocnicnom zmatku zagratulovala 😅 predvcerom nna mne odskusali nejaku inu injekciu a ta konecne zabrala a vcera som cely den nekrvacala....tak sa trosku tesim,ale este sa toho strale bojim. som v 8tt, babatko uz v 9 tt, ma halvicku, telicko, ruciciky...no je krasne 😵 ale to krvacanei mi tu sposobovalo dobre stresy...ach baby ako ste zvladkli tych prvych 12 tt...halvne ty liusik po tych potratoch? doki mi sice tvrdi ze toto tehu sa neda porovnat s tym minulym, ale stres je tu ajtak stale, to krvacanie je hrozne ☹ no ale tesim sa aspon, ze osm tehu, ze je vsetko ako ma byt...za snad to tak ostane 😉 a potom sa budeme po TT nahanat s kocikmi vsetky spolu 😀

lia
18. nov 2009

betty,bolo to hrozne a dufam,ze nebude mala kvoli tomu nejaka nervna.
ty si aspon pod lekarskym dohladom a ked uz nebudes krvacat,bude dobre 😉 tesim sa,ze sa mu tak dari,ze tak krasne rastie 🙂 .
myslim na teba a skus si citat,zabavat sa a nemysliet na nic zle,mne sa to potom odblokovalo,predtym som chodila na wc a kukala hned do wc a na papier,ale potom mi kamoska povedala,ze nemam na to mysliet,lebo si to privolam,odvtedy som si ani nezazinala na wc.vsetko bude tak ako ma byt a ked mame mat deticky,tak ich budeme a ak nie,mozme sa aj na hlavu postavit!
drz sa a podavaj hlasenia 😉

bettynka222
18. nov 2009

liusik no ale keby sa z teba valilo tolkokrvi ako zo mna,tak nviem ci by sa to dalo len tak hodit za hlavu...ale aspon ma vzdycky v pondelok ubezpecia na sone ze vsetko je ok 😵 a v ktorom tt si sa asi tak ukludnila? lebo ja som najprv bola v pohode, ked si spominas krvacala som a anis om nesla k dokimu, ze ked to tak ma byt, tak to odide....no ale teraz ked tu len vkuse lezim a vsetko sa toci len okolo toho krvacania, tak je to desne. ale od vcera sa uz citim trosku lepsie 🙂

vierka
18. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

bettynka - tak to ma mrzi, ze stale krvacas... ale nastastie si sledovana v nemocke a podla mna to cele dopadne v poriadku 😉 drzim ti palce a moc na vas myslim, nech sa babatko pekne vyvija tak ako ma a nech ti krvacanie co najskor prestane a nech ides pekne aj s malinkym odpocivat domenko... drzte sa!!!

bettynka222
18. nov 2009

vierusik dakujem 😉

lia
18. nov 2009

tak vela si krvacala??po tom 12tt bolo uz lepsie,ale stale som sa v kutiku bala,odlahlo mi po morfologickom utz az.
a z coho krvacas??mas hematom??

bettynka222
18. nov 2009

nie, oni nevedia z coho. ze asi sa kusok sliznice nepremenil a este sa odlucuje.zn e toto mohla byt akoze ta druha vynechana ms, len akosi nevynechala 😀 no aj si pamatam, ze si sa bala...ved sme si tu spolu pisali vela o tom....no tak ma nejako povzbud 😀 co si si hovorila a taaaak

lia
18. nov 2009

aj ja som na to myslela,niekto ma normal ms a nevie ani,ze je tehu.vzdy v obdobi ms si musis davat viac pozor a lezat 😉
betty,raz by som sa zblaznila keby to takto islo az do konca.najvacsou podporou mi bol mm a vsetci na okolo mi isli na nervy,lebo absolutne nikto v mojom okoli si neprezil to co my v minulosti a boli veeeelmi mudri.modlila som sa aby bolo babatko zdrave,ale aj tak som si povedala,ze je vsetko v bozich rukach a to mi pomahalo.

vierka
20. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

takze mi sme mali vcera poradnu 😀 dopadla super, vsetko v poriadku, doki ma pochvalil ze pekne ukazkovo priberam... tesil sa, ze to vsetko pekne zvladam, ze nam nic nie je (klop, klop, klop) a ze este chodime do prace... dalsiu poradnu mam o 3 tyzdne, ze to mi bude pozerat aj krcok, tak ze si mam priniest aj suknu so sebou 😀
no a oficialny nastup na matersku mam 12.12. 😀 ale kedze budem predtym este cerpat dovolenku, tak posledny krat v praci budem 01.12. 😀

bettynka222
23. nov 2009

ahojteeeeeeeee 🙂 som domkaaaaaaaaaaaa

konecne nekrvacam. uff, bola to teda riadna fuska a dufam ze to vydrzi.

liusik no ja osm si tie zhovorila ze to bude tou ms, ale to trvalo tri tyzdne....tak to teda na ms nevyzeralo. bolo to hrozne obdobie....a o mudrych mi nehovor, s matkou sa radsej ani moc nebavim, lebo ma z nej asi porazi. trikrat denne chcela vediet co je nove...ja na nervy z krvacania, furt len chcela aby ma niekto vysetroval????!!!!! a najviac sa mi pacilo ako mi raz poskytla super radu, mali sme zakazane snazilkovanie a ona mi kazala kupit si psa, ze tak vsetci otehotneli 😅 no je normalna? ved my sme to mali zakazane......

vierka ahoooooooooooj

vierka
24. nov 2009

ahojte kocky 😀

betynkaaaa - to velmi rada citam ze si uz domka a ze krvacanie prestalo... chvalabohu, myslela som na vas 😉
tak sa pekne drzte aj dalej a doma len odpocivaj, nic nerob a nech ta pekne mangel obskakuje 😉 😀

lia
24. nov 2009

ahojte,

vieri,teba doktor bude prvy krar vysetrovat zdola??mna pozera kazdu poradnu.stastna to zena,ze ti je tak dobre v tomto stadiu 😉 😀
bettyyyyy vitaj domaaaa,mamu ja beriem jednym uchom dnu druhym von,vtedy si najlepsie rozumieme
😀 😀
ja som bola tiez v nemocke,ale chvalabohu sme uz doma a nechcem o nemoc.ani pocut 🤐 😅 😀

vierka
24. nov 2009

lia - ahojcek... no prve tyzden ma vysetroval takym utz zdola a potom mi robil taky cez brusko, ale nevysetroval ma tak... teraz to bude prvy krat 😕 tak ale verim, ze vie co robi a ze to bude v poriadku... potom asi v nemocke na poradniach ma tak zdola budu vysetrovat uz asi pokazde 😅
a co si bola v nemocke??? 😕

lia
24. nov 2009

uz chceli ,aby som isla rodit 😀
to ti robil zo zaciatku utz zospodu,to je normal.
mne vysetruje po kazde ci krcok drzi tak ako ma a ci sa nieco nedeje.a stalo sa,ze som mala zapal na krcku a dostala som atb a mam pokoj

bettynka222
24. nov 2009

ahojteeeeeeeeee 🙂

no v nemocnicnej poradni skoncim aj ja...elias ma tam uz vyslal, takz emi nic ine ani neostava...no co uz, budu ma tam aspon dobre poznat 😀

vierka
25. nov 2009

ahojte baby 😀

no tak ja verim ze je u nas vsetko v poriadku a ze som plne uzamknuta 😀 😀 😀 ani bezpecnostne dvere Adlo nie su tak silne jak moj krcok 😀

betynka - to je dobre ze budes chodit do nemocky, keby nieco, tak automaticky vedia co vsetko ti bolo a hned by konali 😉

lia
25. nov 2009

ahojte,

ako betty??uz si napis tt do pasu 😉
mna uz dva dni tak boli brucho 😒

lenka_66
25. nov 2009

lia , ty pojdes 😀

lia
25. nov 2009

leni,prides ma zbalit?? 😅

lenka_66
25. nov 2009

lia, nechaj na muza 😀 ,ja som svojmu pripravila do postielky ze co ma doniest ak po nas pride.no doniesol vajicko a mne 2 tricka.chapes ? malemu nic a mne nohavice zabudol.a to som mu tam este aj pre sestricky kavu a dezerty pripravila.tak klusal domov a jasne ze ja som bola na vine 😀

lia
25. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja nemam takto nachystane,nieco mam pohadzane na jednej kope,potrebujem sa vyspat a dam to mozno uz aj dokopy 🤐 😀

lenka_66
25. nov 2009

hej to chce spanok je to narocna cinnost 😀
idem bo marek vstal

vierka
25. nov 2009

lia - ty nie si este pobalena??? 😕 😀 ze jaka odvaha 😝 😀

jastrab
26. nov 2009

caute herecky,
betty, tak sa setri
co mame nove?
my sme na tom ako vierka, uspesne zatvorene, ale tajne dufame, ze do Vianoc uz budeme doma aj so zivym darcekom 😉 v kufriku do porodnice uz mam nahadzane nejake veci, no inak nemam NIC oprane, ozehlene, skratka HROZA 😲
juli, ako sa mate s malym pokladom?

vierka
26. nov 2009

jastrab - ahojcek 😀
to ja len dufam, ze som bezpecne zatvorena, lebo zatial mi nikto na krcok nepozeral 😅 tak ale urcite je to podla mna v poriadku 😀
no veru maminka, uz najvyzsi cas pekne vsetko pre ten vas vianocny darcek prichystat 😉 😵

bettynka222
27. nov 2009

vieri no presne, oni ma tam sledovlai vlastne od zaciatku - od 7 tt a vedia toho viac ako moj gyn, lebo u toho som obla raz a hned ma tam poslal. aj teraqz ma hned vyslal do nemocky...

jeeeej liusik s jastrabom pojdu coskoro do porodnice 😵 lius tehu tyzdne si dam az vo stvrtom mesiaci....tak za tri tyzdne 😀

inak babule trosku mi zatekaju hlieny a drazdia mi hlasivky...co pre tehule vhodne mi poradite?

lia
29. nov 2009

ahojte,

ako betty??za tri tt sa sem hadam este dostanem 😅 😀
rob si vit.bomby,citron + med zatial

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre