MUDr. Eliáš z Trnavy. Aké s ním máte skúsenosti?

iwusa
11. nov 2008

ahojte kočky, má niektorá z vás skúsenosti s doktorom Eliášom z Gyncentra v Trnave? budem vďačná za akékoľvek príspevky, pozitívne aj negatívne. Hlavne ma zaujímajú skúsenosti týkajúce sa problémov s otehotnením, hormonálne problémy, amenorea atď. Ďakujem za príspevky 😉

juliett99
11. aug 2009

lius nie nebala,,na povery neverim,, ak sa ma nieco stat tak sa to stane a nie ze preto ze mam kocik doma,
a na druhej strane ho ani doma nemame, je u svokry,, no nie preto ze by sme ho doma nechceli ale nieje tu zatial miesto teraz ked prerabame 🙂

jastrab
11. aug 2009

dobry vecer,
lia, nam zatial na uzv nebolo pohlavie vidiet, teraz idem na 3D, tak snad tam, ale stale mi vrta v hlave, co ak sa Geneton myli, tych 10% pochybnosti tam moze byt 😀
my nad kocikom este neuvazujeme, tiez dam na povery, ale uz zacinam pozerat po vecickach, 😵 , joj, rada by som sa vysantila v obchodoch

lia
11. aug 2009

dodala si mi odvahy 😉

jastrab
11. aug 2009

lia, to by bol gol, cakame dievcatka a v decembri vyskocia z nas 2 valibuci 😀

jastrab
11. aug 2009

vierka este nevie pohlavie, ze, vierka? a na co "to" tipujes?

lia
11. aug 2009

aj ja som tak pochybovala jastrab,hlavne preto,ze mi to oznamila sms-kou 😅
tak my uz hadam to mame potvrdene,vcera mi to povedali dvaja,ze cakame babu 😉

juliett99
11. aug 2009

liuska mam vela kamaratok okolo seba co kupili kocik skor a vsetko dopadlo dobre rodili bud nacas alebo dokonca aj pretahovali..
a o jednej viem ze mala kocik kupeny uz 4 mesiaci a to len preto ze ked bude viac tehu aby nemusela cestovat do polska,, vsetko nakupili tam,, a uz coskoro ide rodit ,, 😉

jastrab kedy ides na to 3D?? budeme cakat na infosky,, 😉

bettynka222
11. aug 2009

babulky tehulky 🙂 to stare babky boli povercive....a narozpravali este vela inych veci. napriklad aj to lius, ze sa nema pre dieta pred porodom kupovat nic...nielen kocik, ani oblecenie 😕 a inak skor ide o to, ze ked si niekto kupi kocik a taaak a potom s anieco stane, tak je to potom viac luto. ale podla mna ked sa uz nieco prihodi, tak je jendo ci kocik bol alebo nebol, nie? no ale v tejto teme sa uz nic zle neprihodi a aj ja jedina nesnazilka a netehulka budem moct za dva mesiace snazilkovat a potom aj tehulkovat a vy vsetky rodit a taaaaaaaak 😀

vierka
12. aug 2009

dobre ranko kocky 😀

no ja este neviem co cakame my... 27.8. idem na poradnu kde by mi to pan doktor uz hadam mohol povedat a ked tam nie, tak 20.9. ideme na 3D do HC, tak tam by to uz mohlo byt na istotu 😵

lia
12. aug 2009

tak my uz chvalabohu vieme,ze cakame dievcatko 😵 😵 😵
ale uz som taka nazhavena na ten kocik,ze neviem ci vydrzim,lebo bolo to totizto tak,ze v ba by sme ho uz museli teraz aj tak objednat lebo sa nanho caka do 12tt.ale nasla som inu predajnu,kde to trva 2-4tt.tak teraz co?? 😖 no uvidim,cakam kym mi teta odpise 😀

vierka
12. aug 2009

lia - no nemyslim si, ze je to o tom, ci uz mas doma kocik, alebo nie... ja napriklad teraz sa uz o jeden zaujimam, lebo vajicko uz mam, tak potrebujem k nemu zohnat len kocik a karu... tak uz si teraz zistujem v obchodoch ci sa to da a za aku cenu....
a aj tak budem musiet mat kocik v kocikarni, lebo trepat ho kazdy den na 4 poschodie pesi - asi tazko... ale urcite ho uz v tom decembry doma mat budem...

juliett99
12. aug 2009

liuska vierka ti napisala spravne co sa tyka kocika,, nebudes sama co ho budes mat skor,,
aj u nas v novembrovkach maju baby kociky uz davno a ked som ja kupovala tak som mala pocit ze uz patrim medzi posledne..
a viem uz aj o dalsich co uz cakaju na objednavku na tie 4tt ,, takze podla mna kludne by som ho kupila ci objednala 🙂

jastrab
12. aug 2009

lia, ked nevies vydrzat, kup kocik uz teraz a ty vyzeras take tintitko, ze ta moze manzel v nom vozit 😀 akoze v ramci skusobnych jazd
a co za kociky teraz ficia, ake mate preferencie?
o 3D budem informovat, snad v piatok budeme mudrejsi (aj ked mudrejsi uz byt nemozeme, ze ano) 😵

lia
12. aug 2009

tak ja by som to neriesila kebyze nemam trombofiliu,v 28tt sa da uz babo zevraj zachranit,to je este stale daleko 😖
no jasne jastrab,ja tintitko?? 😅 😀 zasmiala som sa 😀 😀
kedy idete na 3D??

juliett99
12. aug 2009

liuska neboj,, ved poznas aj bambi a jaku ma krasnu Nikusku,, 🙂 nemysli na nic zle,, uvidis vsetko bude dobre,, hlavne vasa malinka,, 🙂

ahojky jastrab,, a ty sa nam kedy ukazes,? ale som zvedva coOOooo 😀 😀 😀 😀

lia
12. aug 2009

dufam juli 😵
ved uvidim,ale asi ho objednam,budem mat aspon kocik,dam ho k nasim a tam s nim budem po byte chodit 😀

juliett99
12. aug 2009

nestresuj moja,, vies ze to neni dobre jak pre teba tak aj pre malinku babulku 🙂 🙂 🙂

bettynka222
12. aug 2009

tak a o koickoch na dnes stacilo 😀 zajtra zisitm tie hormoniky posahane, tak dam potom vediet. ale hned po eliasovi idem do piestan, takz eaz vecer. a som sa dozvedela, ze uz v sobotu sa vracia svokra so svagrinou zo spolocnej dovolenky. ach som sa tesila zbytocne, ze budu prec cely august... ☹

juliett99
13. aug 2009

betynka drzime palceky a cakame n ainfosky od teba 🙂

vierka
13. aug 2009

ahojte babulky...

lia - nemysli na nic zle, proste budes este dlho mat vasu princeznicku v brusku a basta!!! 😀

no a este co sa tyka kocikov, tak nakoniec to vyzera tak, ze ja ten nas kupim asi uz dnes 😅

lia
13. aug 2009

betty,drzim palce 🙂 a co svokra tak skoro?? 😅 😀
aky vieri??

vierka
13. aug 2009

lia - kedze mam vajicko od segry Chicco, tak som sa zamerala na tuto znacku a kedze su to svine a nechcu predavat len dvojkombinacie tychto kocikov, tak som rada, ze som na jeden natrafila - ale je posledny a musela by som ho uz dneska kupit, ani farbu by som si vybrat nemohla, je proste zeleno-cierny, iny nemaju, ani mat nebudu...
tak tam dneska este raz pojdem a ked tak si tu dvojkombinaciu k tomu vajicku dokupim 😒

lia
13. aug 2009

a ake ine predavaju??
chicco sedacka nepasuje k vsetkym chicco kocikom??

vierka
13. aug 2009

no ona by mala pasovat ku vsetkym kocikom tejto znacky, len je problem v tom, ze tato znacka nepredava len dvojkombinacie, predava len trojkombinacie s vajickom, ktore ja v podstate uz mam... toto len nahodou dali par kocikov do obchodov ktore boli bez vajicka... a maju posledny a musela by som ho proste zobrat, lebo ked som povedala predavacke, ze keby sa dal taky potom objednat ale v novembry by mi stacilo, ale to sa proste neda...
a farebne su tato znacka hocijake...
no alebo to necham tak, zacnem riesit kocik az neskor a bud si kupim trojkombinaciu, alebo dvojkombinaciu inej znacky a nebude mi na kontrukciu kociku to vajicko pasovat 😒

lia
13. aug 2009

jaj,to vazne??tak malo komu sa asi postasti,ze uz autosedacku ma 😒
tak staru predaj a kup si aky sa ti bude pacit komplet 😉
veru vieri,vyberies so kocik podla toho co budete cakat a hotovo.aj ja som rada,ze som si to poriadne premyslela a uz teraz som strasne spokojna,aj ked ho este nemam

vierka
13. aug 2009

no vajicko je segryne, takze by ho musela predat ona... aj sedacku vacsiu budem mat potom od nej... ale je podla mna svinstvo ze sa takto chovaju... vajicko ti bez problemov predaju aj samotne ale ked chces kocik bez vajicka, tak uz robia akolo toho cirkus...
ja by som si aj tak vyberala taky neutralny kocik, nie len podla toho co cakame, lebo potom aby nam ho ked tak vynosilo aj druhe, lebo ja by som premyslala este nad jednym 🙂 sice este ani jedno nemam a uz mam taketo reci 😅 😀
a ty si si aky vybrala???

lia
13. aug 2009

my mame vybrany tento,ale nevieme este farbu 😅 tiez sme sa bavili o tom,ze to bude kocik aj pre duhe 😅
ale ja vyberam z takych farieb,ktore moze mat aj chlapec,zelena,cervena,zlta,creme
http://www.stokke-stroller.com/sk-sk/stokke-xpl...

vierka
13. aug 2009

no ved hej, to su take unisex farby... co si povedala... aj ja som premyslala hnedo-oranzovy, cerveno-cierny, zeleno-cierny... 😀
no to je zaujimavy kocik, taky som veru este nevidela 😀

jastrab
13. aug 2009

ahojte,
ja som tu stale v utajeni, foto nezverejnujem, ale snad ma nevylucite 😉 uz som to pisala viackrat, nechcem zavirovat stranku, keby som sem foto pridala 😀
lia, ty sa neboj, my rodime pred Vianocami, neponahlaj sa 😉, na Stedry den snad uz budeme doma 😉
taky kocik ako ste vybrali, lia, som este nevidela 😕 , ale co by mne ohromne vyhovovalo je, ze je vysoko vanicka, lebo aj som taka zirafa, 1.80 cm, a ked si predstavim sklananie nad kocikom zakazdym 😖
vieri a eliasko sa ma ako? mala by si nas o nom informovat 😎 este nam mozno bude dobry...
juli, ako pokracujete s prerabkou?

vierka
13. aug 2009

jastrab - no ma sa asi dobre, pokazde sa usmieva ked tam pridem... aj sestricka 😀 tak ja tam rada chodim - mohol by si ma volat aj castejsie nez len kazde 4 tyzdne - he he he 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre