• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

15. júna 2015 
babulky :wink: ja budem na skype pondelok..tak sa možeme dohodnut.. :wink: :wink:
29. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka dohodni to so zlatkou ja taham 12ku az do noci do druhej :frowning2:
1. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ereska,ja neviem,ci Zlatka nešla do Martina na to Ivf..lebo sa vobec neozyva tu..ani na skype.. :unamused:
4. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielka urcite nie este berie injekcie
4. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No naposledy mi povedala,ze uz ma len poslednu.. :unamused:
5. feb 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jej vecer zazvonim :slight_smile: ja som bola vcera u hudeca potesil ma zevraj 5 pacientok s mojou diagnozou mu teraz otehotnelo tak snad sa aj na nas usmeje stastie pekny vykend papapa
5. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eres,no ked som ja bola naposledy,tiez mi povedal,ze mu prisla pacientka s pco a mala ist na laparku a doniesla mu pozit.tehu test..takze ja si tiež robím velké nádeje :slight_smile: :slight_smile: aj tebe krásny víkend..papa
6. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam,aby vam to vyslo.ja uz pochybujem aj o ivf :frowning2: :frowning2:
7. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatuš,zasa mas v hlavicke iba negativne myšlienky :frowning2: :frowning2: :frowning2: veď my to isté prajeme aj tebe :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Zlatky asi ti pojdem s Dankou vymyt mozocek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aby si nemyslela na somariny :grinning:
8. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky zajtra poobede idem do pd ktora mate cas na stretko :slight_smile:))
9. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetky tri :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,naše stretko bolo suprové,bránica sa mi od smiechu trasie ešte furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka aj mne sa pacilo bolo supis pupis :slight_smile:)) musime si to zopaknut :slight_smile:
11. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule,krasne vrackam a papkam... :grinning: :grinning: ,Valentín to istí..môj drahý mm to už nevie vydržať a ide mi dnes kúpiť test..)))
13. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka super .my take stastie nebudeme mat je mi z toho na ...........
13. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj zlatka moja zlata,asi som sa zasa tesila predcasne.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
13. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá
prišla som vás kuknúť,ako sa máte,čo máte nové???trošku som stratila prehľad,ale prečítam sem tam,čo napíšete...
26. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luculi,no pekné od teba,že si nás prišla pozrieť..my sme mali už aj rande :grinning: :grinning:
Ja konkrétne nemám nič nové,iba to,že mám stále dajaké zápaly a hsg a laparka v nedohladne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka co mi ale vy s drobcekom sa mate ako ? napis nam vlastne co a ako s avam podarilo a vsetulinko nam napis :slight_smile:)))
3. mar 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danielkabn, ja som tiež mala stále nejakého bacila, brala som vyše pol roka antibiotika a nič nepomáhalo, a nakoniec mi doktor spravil prefuky aj tak, a po zákroku mi dal jednu tabletku antibiotika , že preventívne.
Najprv sa to nedalo, že tam je bacil ale potom zrazu to už nevadilo, vraj by sa nič nemalo stať a spravil to.
4. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Januli,no mne Hudec povedal,ze pokial nebudem uplne v poriadku,cize bez bacilov,tak mi nic nespravi..vraj nebude riskovat..asi tak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

my sa máme už celkom fajn,mali sme ťažký začiatok,malý bol mesiac v Trenčíne na JISke,ale už je dobre,teda dúfam....neviem čo sa stalo,boleli ma kríže asi 4 dni tak strašne,že som nakoniec šla do nemocky v piatok večer,mal službu akurát Hudec,tak ma komplet pozrel,aj sono,všetko bolo v poriadku a o 24 hodín na to mi odtiekla plodová voda a do 2 hodín bol malý na svete,v 34tt...mal problémy s dýchaním,tak ho previezli do inkubátora,tam sa skomplikovalo čo sa dalo,preto sme tam boli tak dlho.
15. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luculka,tak gratulujem velmo silno k malemu drobcekovi.. :wink: :wink: a teraz len nech pekne rastie a papka a poslucha maminku a ocinka.. :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :slight_smile:

čo máte nové?ako sa vám darí?táto temička tu už prachom zapadá......

ereska,zlatanka....... :confused: :confused:
4. jún 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och boze baby dlho ste tu neboli :wink:
21. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 veru,nikto sem už nechodí,ja občas nakuknem.....čítala som ,že ideš predsa na ivf.... :slight_smile:

@ereska - a ty čo máš nové???
23. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tribitka333 Dobrý večer dámy. Mám 21 rokov. Uz takmer rok sa s manželom snažím o dieťa.Mám PCOS a este nejaké ine diagnózy. Tiež patrím k Dr. Hudecovi s ktorým som maximálne spokojná a napriek tomu že mojmu maželovy ešte nerobil spermo ja som už absolvovala takmer všetky. Tiež mi spomínal laparoskopiu, ale keďže si chcem aj ja zvačšiť prehľad o iných možnostiach veľmi ma zaujímajú vaše články. Chcela by som sa opýtať čo znamenajú skratky IUI a IVF... Ďakujem
3. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steffy203, IUI - inseminácia, IVF - oplodnenie mimo maternice a vloženie embrya do maternice
3. nov 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@steffy203 ahoj,aj ja som chodila dr. Hudecovi,bola som s ním vcelku spokojná :slight_smile:
už ste sa pohli nejak ďalej? :slight_smile:

@ereska....čo máš nové?
29. dec 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok