MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

iplusr
12. jan 2011

tehulky, ktore chodite k Hudecovi, v ktorom tyzdni vam robil glukozovy test? ako to prebiehalo? a kedy ste dostali ten prenatalny box? a co v nom bolo? dakujem

janula18
autor
12. jan 2011

@iplusr chcem sa ťa opýtať, ked si bola v tom 12tt tak ti Hudec spravil to 3D sono, alebo si ho o to požiadala, koľko to stálo.
Dik

iplusr
12. jan 2011

nie, spravil mi ho automaticky, mam foto aj v albume. a povedal mi vtedy, ze to vyzera na dievcatko. platila som len za fotky - za jednu 3D asi 6eur. Necakala som, ze mi bude robit to 3d tak skoro. Stale si to prepinal z toho obycajneho na 3D a meral a kontroloval. Ale odvtedy mi robil uz len obycajne.

janula18
autor
12. jan 2011

@iplusr ja mám ísť na kontrolu na budúci týžden na to meranie NT, tak som zvedavá či to bude robiť aj mne či len klasické.
A to ti teda už 12 týždni povedal že dievča, a teda sa to neskôr aj potvrdilo

iplusr
12. jan 2011

@janula18 v 12tt mi povedal, ze to vyzera na dievcatko, na dalsej poradni povedal, ze skoro na 100% dievcatko a na poslednej (asi 2tyzdne dozadu) nam aj ukazal ciarocku - po pipiku ani stopy, tak nakupujeme satocky.
Ale vzdy pri sone mi hovoril, ze babo je velmi dobre ulozene, ze vsetko velmi dobre vidiet a da sa zmerat.

yukaya
24. aug 2011

tak čo hudec?? aky je v roku 2011?? ja mam z neho dojem ze sa hraa na strasneho odbornika ale pritom mam zmiesane pocity...

mili78
21. mar 2012

ahojte...vcera mi Dr.Hudec robil HSG...uzasny lekar, clovek...prístup k pacientovi ten najlepsi aky som kedy zazila..aj sestricky v bojnickej nemocnici su uzasne...ja som si teda po nemocniciach uz co to pochodila, ale taky ludsky pristup som malokde zazila...velka velka vdaka 🙂

kiara15
22. mar 2012

@mili78 ja mam take iste pocity z neho ale niekedy ma toho vela ze nevie kedy kam 😉

mili78
22. mar 2012

@kiara15 .... no verim, ze ma toho vela...ved s takym pristupom 🙂 ale fakt klobuk dole...kiez by aspon kazdy druhy lekar mal taky pristup k pacientom 😉

kiara15
22. mar 2012

@mili78 ja sa tiez nestazujem ale uz som pocula aj kadeco o nom ale nemozem tvrdit ja ked som ho takeho nezazila ja mu dokonca volavam aj na sukromny mobil ked nieco potrebujem 😉

mili78
22. mar 2012

@kiara15 ... no ja ho mozem len pochvalit a podakovat mu...aj sestrickam 😉

kiara15
23. mar 2012

@mili78 ved aj ja zatial ale niekedy sa bojim ci nahodou sa mi nestane aj mne co ostatnym 😒 ale dufam ze nie 😉

mili78
24. mar 2012

@kiara15 ...a co take? 😨

kiara15
24. mar 2012

@mili78 napr..ze caka na uplatok a niekedy ze ich odbije a tak 😖

mili78
24. mar 2012

@kiara15 ... to vazne? no to by som vobec nepovedala, nezdal sa mi taky...tak kazdy ma obcas zly den, ani ja sa kazdy den neusmievam a ked ma toho vela, tak sa moze stat, ze odbije...ale ako vravim, na mna velmi zaposobil

kiara15
25. mar 2012

@mili78 vsak ani ja zetial nemam naho taky nazor lebo ked mi to niekto povedal som tom ani nechcela verit ale dolezite ze ja som snim spokojna aj z jeho personalom 😉 😉

kiara15
30. aug 2012

Pan doktor drzte sa myslim na vas ☹

jasna
30. aug 2012

čo sa deje s hudecom? prečo ten smutný smajlík?

kiara15
30. aug 2012

je v bezvedomi ma nieco zo srdcom 🙂

bambulla
31. aug 2012

zevraj vcera zomrel odpadol v ambulancii a dostal mozgovu ☹

silvia3535
31. aug 2012

Baby naozaj je to pravda? Vraj mal byť teraz na dovolenke. Tak som z toho zmätená. Ak je to pravda tak to je strašné.

penelope1
31. aug 2012

Bol to úžasný človek!

danciana
31. aug 2012

Je to pravda, baby..:(((((((((( Odisiel neskutocny clovek a lekar...nemozem tomu uverit... ☹

kochanka
31. aug 2012

nemäžem stále uveriť že nás opustil

jana08
31. aug 2012

@kochanka kedy zomrel?

jana08
31. aug 2012

@danciana nevieš kedy zomrel?

kochanka
31. aug 2012

@jana08 vraj v stredu tusim

kiara15
31. aug 2012

baby on este nezomrel vraj lezi bez vedomi v nemocnici ja furt dufam ze sa prebere 😖

adra17
1. sep 2012

Ženy! Je to pravda? Nie je to pravda? Prečo píšete niečo, čo je "vraj". Uvedomujete si, čo tým mnohým ľuďom spôsobujete???!!!

skajkaze
1. sep 2012

Baby,tak ako to je vlastne s tým doktorom Hudecom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre