MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

martina1309
4. sep 2012

@tibinka22 Tiež mu vďačím za veľa. Poznám ho už 15 rokov, odrodil mi dve deti a teraz v lete som bola u neho, lebo som potratila moje tretie bábo a povedal mi, že si mám dať chvíľu pauzu a v septembri sa na mňa teší... A že dúfa, že tentokrát to bude bez problémov... Vždy s ním bola sranda. Neviem ako sa správal k iným pacientkám, ale ja na neho nikdy v živote nedopustím!!!!

rromana
4. sep 2012

ja neviem, mne to pride cele uz totalne na hlavu.. pokial neuvidim parte tak neuverim. lebo toto uz co ludia rozpravaju a zaujimave,ze kazdy ma info od sestriciek a lekarov z nemocnice.. akoze oni su tam tiez na hlavu vsetci ci ako??uz od piatku ho kazdy den niekto pochovava... Ja stale verim, ze sa z toho dostane! Ale uz by som tiez rada vedela pravdu.. Velmi mi je to luto,takyto clovek a doktor..... ☹

oluska88
4. sep 2012

pan doktor je stale medzi nami a stale je na pristrojoch.

martina1309
4. sep 2012

@oluska88 Super 🙂 🙂 🙂 Už som totálne zmagorená, celé dni na neho myslím - jednu hodinu ho oplakávam - lebo "zaručené" informácie od sestričiek...... - čo bežia tu na fóre sa už nedajú čítať a druhú hodinu sa teším! Baby zamyslite sa nad tým čo vypustite z úst (resp. z prstov na klávesnici) skôr, ako tak spravíte! Ani neviete, koľkým ľuďom ubližujete! ☹

darinka2611
4. sep 2012

ahojte babulky so zarmutkom v srdiecku vam oznamujem ze dnes zomrel ,volala som si o vysledky a doktorka ze ma posle na infektologiu a na gynekologiu ale ze nevie ktory je moj gynekolog ,a ja ze dr. hudec a ona ze dnes zomrel :((( tiez som si priala aby to tak nebolo pisem len co som sa dozvedela od doktorky

zazou
4. sep 2012

Pan doktor zije,stav je bez zmeny..nebudem sa tu odvolavat na ziadne zdroje,pretoze ako citam,zachvilku sa tu niektore zacnu odvolavat aj na papeza..neskutocne vela blabolov sa tu popisalo,a vsetko samozrejme informacie typu JPP. Aj keby sa uz p.doktor nevratil do prace,nech aspom bojuje kvoli svojej rodine

darinka2611
4. sep 2012

Zazou a odkial to vies ? a preco by mi doktorka klamala?

zazou
4. sep 2012

Viem to vdaka vlastnym ociam a usiam...nie ociam a usiam dakoho ineho vdaka ludovej zabave menom "ludsky telefon"..netvrdim, ze p.doktorka ti klamala vedome..len uverila tej istej informacii, ako aj ty...od stredy min.tyzdna p.doktora pochovava priebezne 3/4 Prievidze a jej okolia...a je to hrozne smutne...ako pisali niektore baby, okamzite by visela cierna zastava. Nechcem nikoho urazit, ale keby tu teraz rozsirim, ze v piatok ma p.doktor pohreb, tak tam ta 3/4 PD a okolia pride bez toho, ze by si tuto info overili...preboha, sak toto je internet...p.doktor bojuje svoj boj v realite a tej sa drzme.

bambi10
4. sep 2012

@zazou tak nejak verim tvojim ociam a usiam... aspon si teda prvy clovek o ktorom viem, ze sa odvolava na vlastne oci a usi... ja som sa to, ze nas mal opustit dozvedela vo stvrtok, a dokonca ani nie cez internet... a bola som v tom az donedavna... tak dufam, ze je ako hovoris... kym je medzi nami a bojuje, tak este je nadej...

martina1309
4. sep 2012

@zazou Konečne niekto, kto hovorí podľa vlastnej skúsenosti a neodvoláva sa na JPP! Ani nevieš, ako si ma potešila. Myslím na jeho synčeka, na jeho manželku... Musí to zvládnuť, kvôli nim, nie kvôli nám. A ak bude bojovať aj v tomto tak ako vo všetkom inom, tak to určite zvládne.. 🙂 🙂 Držím mu palce!

lucula73
4. sep 2012

kočky ...........ale ja som teraz prišla z nemocnice a rozprávala som sa s jednou známou sestričkou z príjmu a ona mi povedala,že ho odpojili z prístrojov,dýcha sám,ale je vo veľmi vážnom stave............a stopro mi neklamala,jet o rodinná známa...
a nevisí ani zástava,ani parte....

rromana
4. sep 2012

@lucula73 jaj, to je super spravicka.. vcera som ho oplakala zase..ze umrel,lebo z kazdej strany to zase islo....a dneska sa tesim ze sam dycha!! tak drzime palce pan doktor, nech to je len a len lepsie!!! 😉

tibinka22
4. sep 2012

@lucula73 ďakujeme za info, taká malá pozitívna správička

a opovážte tu napísať ešte raz niekto, čo neviete na 100 percent, alebo si len myslíte 😠 😠 😠

Bože, nech náš pán doktor sa zotaví, svet nemôže prísť o takého skvelého človeka akým je on...... 😔 😔 😔

lucula73
4. sep 2012

@tibinka22 to si želáme všetci,ale hlavne nech sa zotaví kvoli svojej rodine a synčekovi,to mu želám najviac 😉

jankako
5. sep 2012

bože ale to je sila.nezačnú si náhodou stávkove kancelárie vsádzať na to či umrel,alebo nie??čo už ozaj šibe tým ludom????choré tieto informácie. 😠 A zdrav.personál nemá inú robotu len klebetiť o tom či žije alebo umrel a podávať to dalej???

martina1309
5. sep 2012

No ako? Nič nové? Píšte kto viete, ale poprosím len overené informácie...🙂

tibinka22
5. sep 2012

@martina1309 aj ja by som sa rada dozvedela niečo..... stááále na neho myslííím...... a modlím sa k Bohu nech vyzdravie...... 😔 😔 😔
Tak kto viete píšte, ale nie bludy, ok?? 🙄

savanah111
5. sep 2012

@tibinka22 Tak, ja vam poviem len tolko, ze po prve, neviem ci zomrel, dufam, ze nie, ale svokor sa rozraval s dr otingerom, a ten mu povedal, ze dr hudec odpadol doma, a bol v bezvedomi velmi dlho, ze bol na pristrojoch, ale aj keby ho od tych pristrojov odpojili, prakticky by mu fungovalo asi len srdce, mozog uz nie... Dnes som bola so svojou tetou, a ta mi povedala, ze vcera zomrel, ale ASI tiez len uverila nejakej nepresnej informacii, lebo som bola dnes v nemocnici a pred chvilou som prisla, a nebola tam cierna zastava...tak neviem, ale co si budeme klamat, aj keby to prezil, bol by prakticky mrtvy, ten mozog uz fungovat nebude..myslim hlavne na jeho zenu a syna a prajem im, aby tieto tazke chvile nejako zvladli, a nech uz je pravda akakolvek, a kdekolvek, vela sil vsetkym ktory su, alebo boli jeho blizkymi...je to smutne...

lucula73
5. sep 2012

@savanah111 ja som včera videla aj jeho p.manželku a nebola v čiernom.......ale to čo asi napísala,je všetko pravda,bolo a je to tak.ja mám presne také isté informácie

kiara15
5. sep 2012

aj ja mu drzim palce nech sa stane aspon nejaky zazrak 😒 tiez dufam ze sa mu polepsi uz len kôli malemu .

martina1309
6. sep 2012

Ja by som nebola taká skeptická. Doteraz nikto nepovedal, aké rozsiahle poškodenie mozgu má, pretože nikto nevie, ako dlho bol v bezvedomí... Čiže by som ani nevrdila, že "aj keby prežil, bol by prakticky mŕtvy"... Viem že to tak môže byť, ale aj nemusí. Už ho niektoré pochovali, potom "zázračne" ožil, teraz sú prognózy katastrofálne - a ja len dúfam, že aj tie pominú. Každopádne sa teším z toho, že je stále tu a verím mu.
Zázraky sa dejú - dosť často - tak dúfam, že ani tento prípad nebude výnimkou. Neviem prečo, ale ja som stále nenadobudla pocit, že by bol koniec, že ho už neuvidím v kresle, že si mám hľadať iného dr. Môj dr. ma nikdy nesklamal a aj keď viem, že na niektoré veci sme "prikrátky" a nezávisia od nás, aj tak si mylsím, že bude dobre... Že tie katastrofické scenáre už máme za sebou a že nás čakajú už len pozitívne správy...
Pekný deň dievčatá a veľa pozitívnej energie pri myšlienkach na neho... 🙂 🙂 🙂

tibinka22
6. sep 2012

@martina1309 krásne si to napísala 😵 😵 😵

lucula73
6. sep 2012

Dievčatá ja mám inofošku z dnes rána,nepoviem odkoho radšej,pán doktor žije,ale že jeho stav je beznádejný 😒 ,som zas veľmi smutná..........

trogir
6. sep 2012

Ja som prekonala tazky zapal vajecnikov, viezla ma rychla sanitka a nemenovany dr mi chcel okamzite vsetko vybrat pre zachranu zivota. Nastastie mal sluzbu Martin Hudec a tyzden do mna lial infuzne antibiotika a vajecniky mi zachranil...aj so mnou samozrejme. Pri prepusteni z nemocnice mi na vizite oznamili, ze nemozem mat uz deti. O tri roky neskor mi v mojich 40tich rokoch dr. Hudec bez komplikacii odsledoval a odrodil zdrave prekrasne dievcatko. Teraz nejdem premyslat a dohadovat sa tu s mamickami , ci zije a prezije, dal by boh, aby bol zdravy a zivy. Tiez mi neprinalezi sudit, na to ma pravo asi len ten HORE, ale myslim, ze si to Martin Hudec ako doktor a clovek nezasluzi, aby takto skoro odisiel. Je to uzasny clovek, nielen doktor, zdroj optimizmu a energie, pritom kapacita......kazdy mame na svete nejake poslanie , ale kolko zivotov zachranil a priviedol na svet, to je nieco uzasne.....je to smutne, jeho zdravotny stav. Nesetril sa, to je skoda.

martina1309
6. sep 2012

@tibinka22 Ďakujem... 🙂 🙂

bejbypd
6. sep 2012

Ahojte baby dnes sa u nás v práci zastavila sestrička z nemocnice a nejaké tie informácie čo mi dala hoci o tom nechcela veľmi rozprávať sú, že pán doktor je v kóme, nevedia určiť poškodenie mozgu len povedala že raz je dobre a raz zase zle , že jeho stav je ako na hojdačke, nikto nevie čo bude ak sa náhodou preberie a či sa vôbec preberie. Ale stále žije a ja som aj za to aspoň trochu šťastná že je stále medzi nami a telo bojuje a viete čo? ja verím na zázraky, lebo tohtočloveka tu stále veľa ľudí potrebuje, hlavne pani manželka a malý synček, myslím nanho každý deň.

martina1309
7. sep 2012

Tak dievčatá, je tu nový deň a s ním aj nová nádej... Moje informácie zo včerajšieho večera od toho "najpovolanejšieho" - ak odpustíte, tak nebudem menovať, sú takéto. Pán doktor je stále v kómatickom stave, nereaguje zatiaľ na žiadne podnety - ako sú poštipnutie, stisk ruky, prihováranie sa, ale badateľné reakcie (aj keď slabé) sú na svoju pani manželku. Keď je ona pri ňom, tak to vníma. Je odpojený od prístrojov, dýcha sám. Tak ako bolo povedané "nehádžeme flintu do žita". Srdiečko mu funguje super a CT a MR mozgu tiež v poriadku - čo sa týka krvacania, tak nie je žiadne - ale to neznamená, že vylučujú poškodenie mozgu. K poškodeniu určite došlo, len stále sa nevie k akému. Čiže stále je tu, stále bojuje tak mu držme palce... 🙂 🙂 🙂
Pekný deň všetkým a myslite na neho len v dobrom, žiadne negatívne myšlienky a žiadna ľútosť! Bojuje za seba, za svoju rodinu ale aj za nás všetkých... Tak mu držme palce a verme, že to zvládne 🙂 🙂 🙂

jana08
7. sep 2012

@martina1309 Tak ti veľmi pekne ďakujeme za informáciu, vliala si do nás zas trochu nádeje, že to zvládne. Dúfam, že sa skoro preberie, aby sa mohol postupne zotavovať.

danciana
7. sep 2012

Neskutocne sa tesiiiim!!!! Taketo pozitivne spravy clovek potreuje pocut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drzim silno palce!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

tibinka22
9. sep 2012

Babuľky neviete nič novééé 😔 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre