MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

martina1309
9. sep 2012

Ani ja nič nové neviem.. Nemôžem volať každý deň a vyzvedať, tak som si dala trošku pauzu. Ale ak niekto niečo nové vie - samozrejme overené, tak budem rada ak to podá ďalej... 🙂 🙂 🙂

bejbypd
9. sep 2012

Baby váhala som či napísať , ale vraj je to overené od jednej pani doktorky hovorila mi to svokra, vraj pán doktor bol 20 minút v bezvedomí keď sa to stalo, vraj nie je pravda, že telo funguje samé, pri živote ho držia len prístroje, mozog je vraj nefunkčný a bolo zvolané konzílium ohľadom neho..to je všetko čo mi bolo povedané,asi to nie sú veľmi dobré správy, ale ja stále verím a budem veriť kým je medzi nami...každopádne nechcem zase roznášať nejaké zlé správy, len reprodukujem to čo povedala pani doktorka,ktorú nebudem menovať, mojej svokre.

lucula73
9. sep 2012

@martina1309 Maťka,neviem od koho čerpáš ty,ale ja mám v nemocnici viacerých známych,v piatok som bola dať dcére napr. vybrať štichy a mi už druhý lekár nezávisle od seba povedal,že pán doktor je v podstate kilinicky mrtvy,čo tu už aj niekto písal.......že mozog nefunguje ,iba srdce....ja si tiež veľmi želám,aby to nebola pravda,ale zas naivná nie som a čo to z medicíny viem ☹
Že keby to bol starý 80 ročný pán,tak je už dávno tam..... 🤐

bejbypd
9. sep 2012

Tak lucula asi máme podobné informácie bohužiaľ ☹

lucula73
9. sep 2012

@bejbypd

trogir
9. sep 2012

Vzdy v septembri som sa objednavala na preventivku, teraz netusim, co mam robit. Kazde vysetrenie u M.Hudeca bolo pozitivne, zabavne ...dokonca aj nie velmi pozitivne diagnozy zvladal bravurne. Akosi po tych rokoch som ho brala ako osobneho lekara, predsa len gynekologicke vysetrenie my zeny pocitujeme inac, ako vrtanie ocnych zubov. Ani neviem, akeho gynekologa oslovit a predstava, ze mam u noveho lekara sediet na "koze" mam dost irituje.
Vsimli ste si, ze su v zivote tragedie, ked si poviete...jaj, to je smutne, ale ide sa dalej, ale potom su tragedie, ktore Vas dost sokuju a pripadaju Vam neskutone? Tak to sa stalo M.Hudecovi...k nemu mi to nepasuje, on bol ta sila a zdroj energie. Mal tu este byt, mal tym zenam a este nenarodenym detickam pomahat. On mal na tomto svete POSLANIE, nie pracu. Asi velmi vela ludi prosi toho HORE o protekciu pre Martina.

tibinka22
9. sep 2012

@bejbypd
@lucula73 och, bože ☹ ☹ ☹ Kiežby sa stal zázrak 😔 😔 😔

oluska88
10. sep 2012

to si prajeme vsetci,aby sa stal zazrak.

molly28
10. sep 2012

..prajeme si to všetci ale z reálneho hladiska...čo bude mať z toho života???ano ano 20min bol mimo....momentálne je v kome....a nie den..trvá to už dlho...

@trogir krásne si to napisala.....on bol ta sila a zdroj energie. Mal tu este byt, mal tym zenam a este nenarodenym detickam pomahat. On mal na tomto svete POSLANIE, nie pracu. Asi velmi vela ludi prosi toho HORE o protekciu pre Martina.

tatinka
13. sep 2012

dievcata tak ako je to s dr Hudecom? sice som sa s nim stretla len raz -ked som lezala v nemocke pretoze som zial potratila , Hudec mi robil sono,,,bol velmo mily a prijemny clovek,,,,tu citam ze je v kome , na inej stranke citam ze uz zial odisiel :(....tak som jelen z toho ako to vlastne s nim je,,,,

lucula73
13. sep 2012

@tatinka nie je pravda že zomrel,je v kome, vo veľmi zlom stave 🤐

tatinka
14. sep 2012

@lucula73 a nevies aka je sanca na jeho uzdravenie?...

lulu57
14. sep 2012

@bejbypd Ja som počula to isté..

lucula73
14. sep 2012

@tatinka to ti nikto nepovie,lebo to nikto nevie........... 😒
Ale osobne si myslím,že ak by sa stal dáky zázrak,že sa vôbec preberie,alebo teda nejak zotaví,tak sa do ambulancie isto nevráti ☹ ..........ja tiež rozmýšľam,že komu budem chodiť,veľmi som ho mala rada,ten jeho familiárny prístup,vždy ma menom volal.......

zlatanka30
14. sep 2012

@lucula73 veru veru do ambulancie sa isto uz nevrati je mi z toho na nic tak strasne sa tesil na nase dvojicky ☹

lucula73
14. sep 2012

@zlatanka30 ale aspoň že ich máš už v brušku,veľa snažiliek ho ešte potrebuje.........
A komu teraz chodíš? 😉

zlatanka30
14. sep 2012

@lucula73 ved ano potrebuje ho vela parov.nebyt jeho nemame teraz nase dvojicky 🙂 teraz chodim do rizikovej do nemocnice,ale kde potom netusim ☹

tatinka
14. sep 2012

@lucula73 ja som k nemu nechodila , len ako som pisala uz pred tym robil mi raz sono ked som lezala v nemocke a bol mily a priemny , uplne este mlady chlap ,,,,tato info o jeho stave zdravotnom ma hodne prekvapila, pocula som o nom len same pekne veci a ze je prijemny a pohodovy clovek a dobry odbornik, ako pisem - som sa s nim stretla len raz pri sone a bola som velmi smutna z toho co sa mi stalo a on bol uplne zlaty ku mne ,,,skoda ze uz nebude ordinovat ale hlavne mu zo srdca zelam aby sa uzdravil a mohol este dlho pobudnut tu a tesit sa so svojou rodinou,,,,

tibinka22
14. sep 2012

Čaute kočky, tak neviete nové nič?
Ja viem len, že ktoré chodili Hudecovi, zostali Blanke Mífkovej.... Lebo mamina tam musela ísť a patrila Hudecovi 😔

martina1309
14. sep 2012

@zlatanka30 Ahoj zlatanka, s tebou som sa asi stretla niekedy v júni u dr. Hudeca. Žiaľ, ja som o svoje bábo práve vtedy prišla, ale na sone zostal obraz tvojich dvojičiek a ja som naň len smutne pozerala... Držím ti palce a dúfam, že všetko dopadne dobre a budeš sa tešiť z bábätiek...

bambulla
17. sep 2012

tak neviem ci je to pravda naozaj alebo nie pocula som ze dr,Hudeca uz prepustili domou 😒

lucula73
17. sep 2012

@bambulla a nie náhodou do handlovej?som počula,že je v handlovej.....ale ktovie.....nemám teraz infošky,bo zdroj,z ktorého som čerpala,nechodí momentálne do práce.............

martina1309
18. sep 2012

@bambulla
@lucula73
A v akom je stave dievčatá, neviete? Je prebratý, alebo stále v kóme??? 😖 😖

lucula73
18. sep 2012

@martina1309 ahoj,ja čo som mala infošky,asi týždeň staré,tak bol v kome,teraz fakt neviem.....ak sa vráti dotyčný zdroj z dovolenky,tak sa opýtam 😒

bambulla
18. sep 2012

nevien v akom stave je ale ze lezi a iba pozera 😒

mili78
18. sep 2012

Pán doktor myslím na vás a posielam vám veľa veľa energie a sily...prosím vyhrajte tento boj 😔

kiara15
18. sep 2012

@bambulla ahoj a to mas odkial ze pozera?Ja som poculA ZE JEHO STAV JE NEZMENENY a ze to nevyzera dobre ☹

jankako
18. sep 2012

A ja by som chcela vedieť čo bude z jeho pacientkami.Vo štvrtok idem na gyndu.Asi sa spýtam.Či je to blbé,pýtať sa?

tibinka22
18. sep 2012

@jankako všetkých jeho pacientov prebrala Mífková.....

lucula73
18. sep 2012

@kiara15 pacienti v kome možu mať oči otvorené a pozerať tak nejak do prázdna,ale nekomunikujú 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre