MUDr. Hudec z Gynferea. Aký na neho máte názor?

janula18
25. aug 2008

Chcem sa opýtať, či má niekto s ním skúsenosti v oblasti reprodukčnej medicíny.

My sa s manželom snažíme o bábo 2 roky a rok chodíme k Dr. Hudecovi, ale mám z neho zmiešané pocity, nakoľko mi nikdy nič nechce povedať keď sa ho chcem na niečo spýtať.

ulrika
3. okt 2008

ja som prievidze vlastne bývam kúsok od prievidze
no ale ešte teraz budem chodit do heliosu asi taký mesiac a to sa musím íst potom odhlásit ku svojej gyn či ako?
som aj na pn tak dúfam že nebude hudec kôli tomu robit problémy

lucula73
3. okt 2008

Ulrika,
musíš sa odhlásiť od svojej doktorky,no najprv si zisti,či ťa zoberie,aby si neostala bez doktora.Aj moju kamošku chceli prehovoriť k tej doktorke,lebo že H. má už veľa,ona málo.No ak máš problémy reprodukčné,určite ťa vezme. teraz som tam volala,lebo v pondelok tam idem,sú stále na starej poliklinike.

ulrika
3. okt 2008

no ved nato som presne myslela že najprv sa opýtam inak onma pozná aj môj zdr. stav velmi dobre pozná vela krát ma operoval a kedže by som chcela unho aj rodit tak hádam ma zoberie len ešte čo poviem mojej gyn.

janula18
autor
3. okt 2008

ulrika nechodíš náhodou k Ronchetiovej?
Doktorke nemusíš nič hovoriť, proste sa chceš odhlásiť a ich to nemusí zaujímať prečo.
Gratujem k babatku. Držím ti palčeky nech ti to dobre dopadne.
Ak sa smiem spýtať kvôli čomu chodíš do Heliosu a ako sa ti podarilo otehotnieť. Ja som sa dohodla s H. že mi bude robiť sono ako dozrievajú vajká a do Heliosu pojdem už len priamo na IUI zákrok.

ereska
3. okt 2008

Ahojte babulky ja s anemozem dostavit som na marodke dala som sa vypisat lebo mame malo robotky v praci a tak si aspon oddychnem a zregenerujem sa dufam ze csa vam stretko vydari a napisete ako bolo

lucula73
3. okt 2008

No babenky moje,neviem či prídem,ide ma poraziť.
Máme doma kúrenára,meníme radiátory,môj muž ide do roboty,ak to ten chlap do piatej nedokončí,budem musieť ostať doma,lebo samého ho v byte nenechám,jedine skúsim svokru poprosiť,no uvidím...

janula18
autor
3. okt 2008

lucula daj vedieť čím skorej aby sme sa vedeli zariadiť, ale dúfam že prídeš.

lucula73
3. okt 2008

Janula,a kto sa ešte dostaví,nevieš?o danielitke neviem nič. O tretej prídem domov,uvidím čo nové a dám vedieť,dúfam,že nám pojde net,lebo včera sme mali celú obývačku hore nohami,aj káble poodpájané.

ulrika
3. okt 2008

janula dakujem 😉 ano chodím k ronchetiovej
no ja ešte teraz pôjdem do heliosu na sono aby potvrdili akciu srdiečka a až potom môžem íst ku svojej

janula18
autor
3. okt 2008

ja, ty a myslím že aj danielitka
Ak by ti nešiel net a neprídeš, prosím pošli mi SMS na 0904 488 033. Ďik

lucula73
3. okt 2008

ok,pošlem,no dúfam,že prídem.Ak nepošlem,prídem.To je veta,čo?

lucula73
3. okt 2008

Janula,tak prídem.

janula18
autor
3. okt 2008

ok, teším sa.
Danielitka prideš?

janula18
autor
3. okt 2008

danielitka, neviem dnes si sa neozvala, ja idem na stretko ak si to prečítaš neskôr, tak sa kludne ohlas kde sa nachádzame, vyššie som napísala môj mobil.
Budeme sa na teba tešiť

danielitka26
3. okt 2008

no ahojte hviezdy moje som zvedavá ktorá z vás sa prvá ohlási 😉 😉 😉

lucula73
3. okt 2008

Tu som!!!
Som rada,že sme sa stretli,dôfam,že sa pridajú aj ostatné "hudecky" 🙂 😀

danielitka26
3. okt 2008

aj ja sa moc teším že som ťa spoznala 😵 😵 😵

lucula73
4. okt 2008

Danielitka,
včera som sa ťa zabudla opýtať,či nevieš,aký postoj má doktor H. k meraniu bazálnej teploty.Ja som si tiež začala merať,lebo mi doki povedal,že mám asi anovulačné cykly a chystám sa mu v pondelok ukázať tie grafy,len neviem,čo mi na to povie.Dík.

danielitka26
4. okt 2008

neviem Lucinka ja som vtedy ešte nemerala tak som sa o také veci u neho nezaujímala ...ale neboj určite ťa s tým nevyrazí. potom saozvi ako si dopadla ...pa moja 😉 😉 😉

lucula73
4. okt 2008

Dík za info,jasné že sa ozvem.Práve som si vytlačila 6 grafov,3 ovulačné a 3 anovulačné,som zvedavá,čo mi na to povie.papa.

janula18
autor
5. okt 2008

ahojte ja som tiež rada že sme sa stretli ale tento víkend opatrujem švagrininú majú tak nemá moc času chodiť na net.

Ulrika
ja som tiež chodila k ronchetiovej ale som rada že tam už nie som. Ked som k nej prišla s tým že som tehotná (pred troma rokmi) povedala že nie som a chcela mi dať vyvolávačku. Odmietla som a po dvoch týždnoch na kontrole mi povedala že je to volaké malé že z toho nič nebude. Keby som dala na nu asi by som malého nemala. A najvacšia "sranda" bola ked mi asi v 10 týždni povedala keď som chcela vidieť sono že čo tam chcem vidieť ved je to len "Zhluk buniek".
Takže ak môžeš chod k niekomu inému, ktorý vie prejaviť aj trochu radosti z toho že čakáte bábo a vie človeka povzbudiť.

Držkaj te sa všetky.

ereska
5. okt 2008

Ahojte babulky som rada ze vam stretko dopadlo super dufam ze najblyzsie tam budem aj ja
inak musim zavolat Hudecovi co som brala tie lieky na sliznicu tyzden ubehol od dobratia a menzes nikde

lucula73
5. okt 2008

Ereska,
čo berieš na tú sliznicu?lebo zajtra tam idem,aby som bola múdrejšia,mám naňho koooopu otázok. 😀

ereska
5. okt 2008

Lucula79 brala som 14 dni estrofem 2x1 a po dobrati lutenil 10 dni 1x1 a dobrala som ich v nedelu pred tyzdnom a mrska nikde musim mu zavolat

danielitka26
5. okt 2008

ereska aj ja som jedávala estrofem na sliznicu tiež 2x1 ale akosi to na mňa reagovať nechcelo tak som nakoniec skončila z dávakami 3x2 a potom už bolo fajn 😵

lucula73
5. okt 2008

Ereska,a nie si tehotná????

ereska
6. okt 2008

lucula73 neviem volala som hudecovi ze ak pride do piatku menzes mam hned prist ak nepride mam zavolat a na buduci tyzden ma kukne

lucula73
6. okt 2008

Ahojte baby,
tak bola som u dokiho,nemám veľa nového.Lieky mi nedal zatiaľ žiadne,že na budúci cyklus mi spraví najprv folikulometriu,či ten metformin zaberá alebo nie,potom sa rozhodne,čo ďalej.No a muža poslal ešte raz na ten spermiogram,nech sme si na istom,kde sú problémy.Vraj je jedno,či pôjde tu v PD niekomu alebo do Bystrice.
Inak k tým mojím vysledkom z diabetologie celý usmiaty a spokojný povedal,že on to vedel,že budú pozitívne,ako inak,však? 🙂 A že má už 7 báb,čo po tom metformine otehotneli,tak treba veriť,že je to správna cesta na ceste k úspechu.
A meranie teploty veľmi neuznáva,asi ako každý doktor,čo má sono.Povedal,že folikul síce môže narásť,no nepraskne,tak som vôbec nepochopila,ako sa mi môže zvýšiť teplota a držať sa 11 -12 dní,keď vraj nepraskol folikul.Veď za zvýšenie teploty zodpovedá progesterón,čo sa tvorí na mieste prasknutého folikulu.No nechcela som sa s ním hádať.
Všetkým prajem pekný začiatok týždňa.

Ereska,a test si si nerobila?

ereska
6. okt 2008

lucula73 robila ale ja uz na duchov neverim

ereska
7. okt 2008

menzes prisiel vecer vo stvrtok idem ku Hudecovi ktora este idete???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre