• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

6. augusta 2016 
No ale když bude nejhůř, tak mám na mojí mámu důchodový pojištění a to bych mohla v létě vybrat. 4tyřicítka by tam byla. Jenže, to už mě bude skoro 44.
17. nov 2008 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jsem z Moravy. To se asi nepotkáme. To neva, podpora na dálku taky podpora. Čeká mě další darování. Vám přenášejí vaše embryjka nebo darovaná? A co se týče peněz, taky jsme se kvůli tomu nabulila dost. Samozřejmě peníze jsou velký problém, i u mě. Zatím jsme je nějak nahroutili. Zatím.
17. nov 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, nějaký 78 letý Ind prodal stádo buvolů a jeho žena porodila v 70ti chlapečka. Takže hlavu vzhůru :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já měla zatím svoje, ale o darovaných jsem dost uvažovala. Já jsem od Jihlavy a jdu do Brna na Obilní.
17. nov 2008 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a Madlo28 a jaký máš zkušenosti s Obilňákem?
17. nov 2008 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zatím žádné, na prvním IVF jsem byla v Repromedě, jenže tam mě to vyšlo na sto tisíc a to bych už nezvládla.
Kam ty chodíš?
17. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sto tisíc? Za kolik pokusů prosímtě? Já jsem na Obilňáku.
17. nov 2008 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Za jeden.
17. nov 2008 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, jinde to myslím příjde tak na sedmdesát (ale nejsem si jistá). To mají tak extra drahý?
17. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já vlastně ET neměla, ale započítali si ho a pak jsem platila ještě KET. Našli mi v děloze polyp a tak jsem musela prvně na hysteroskopii.
17. nov 2008 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na Obilním mi to spočítali na 60, tak uvidím.
17. nov 2008 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mě to vyšlo na 65000
17. nov 2008 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Madlo, ale sto litrů by mě fakt zrujnovalo, proto chodím na ty nativy a nakupuji levněji léky. Ještě jsem za ty moje všechny pokusy asi sto tisíc nedala.
17. nov 2008 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yanny, prosímtě-bolí ten odběr při nativu?
17. nov 2008 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teď půjdu do největší palby 35 tis za IVFko, plus léky, které jsem si z větší části už nakouupila od moc hodných holek.

Holky dokonce jedna, mi léky poslala v balíčku, že až si je převezmu a překontroluji, tak jí pošlu 2000,- Kč.
Tak mě fakt dojala, jak jsou hodný, ta holky, nějaká Silve, taky na koníku.
Poslal mi prý 11 ampulek Menopuru a ještě nějaký centrotide.

A tak to má být, ženský mají držet spolu, že :slight_smile:
17. nov 2008 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A prosímtě yanny (nebo jiné holky)-dělá se odběr při nativu při vědomí? A je získáno jen jedno vajíčko?
17. nov 2008 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ast, já měla vždy narkozu, protože jsem posera a přitom to bolí jen jako, že je to nepříjemné.
17. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Yanny to je opravdu moc hodná. tose hned tak nevidí. a na kolik tě takhle přijdou léky na celéivf?
17. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Když mě nedovolili koupit léky jinde. Taky bych určitě něco ušetřila, ale tam jim jde fakt jen o peníze, proto už jdu raději do státního.
17. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A prosímtě yanny, bylo získáno jen jedno vajíčko? Nativ je přece jen při přirozeném cyklu nebo malé stimulaci
17. nov 2008 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hele já to ještě nepočítala, ale myslím tak 55OO,- ale zítra, či pozítží si vše budu sepisovat abych měla přehled, protože snad mi v pátek doktorka v caru va Varech nebude chtít natáhnou a vnutit mi jejich léky a poskládá mi to z mých.
Mám hlavně gonal, menopur a načatý purugon, něco má expiraci do teď, tak snad mě s tím nevyhodí.
Potom mám tak akorát centrotíde a dost navís orgalutran, či jak se to jmenuje.
já to házela do lednice, že se s tím potom pomazlím a ještě jsem se k tomu nedostala.
Mám to na dávku 300iu denně možná i trošičku víc , teď s tím menopurem.
17. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky!Nezlobte se,že nakukuji.Pořád šmíruji co je s bigrendy..?Renuš strašně moc mě to mrzí ,že to nevyšlo :cry: :cry: :cry: ,tolik jsem doufala.Rozhodně cestu za miminkem nevzdávej i Vy všechny tady,denně vás čtu a strašně moc Vám všem fandím!Už jednou jsem to tu psala,kašlete na věk a kecy druchých,že nejste třeba nejmladší.Jdite si tvrdě za svým cílem a určitě se miminek dočkáte,sakryš MUSÍTE!

Ast,mohu se zeptat odkud jsi,píšeš,že z Moravy?Třeba jsme sousedky. :slight_smile:
17. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je krása já za léky dala 32000kč to je opravdu velký rozdíl :slight_smile:
17. nov 2008 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macku 28: jsem z Brna-jako hodně holek tady...A Ty?
17. nov 2008 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asta v přirozeným cyklu budeš mit jen jedno vajíčko, když to bude dobré.
Proto je lepší něčím stimulovat, prvně vyzkoušej Clomhexal, či Clombegyt, to nabuzuje samo o sobě tělo a můžeš mít dvě vajíčka, možná i víc, ale v našem věku to není pravděpodobné.
No a potom úplně nejlepší je jít na IUI, kde léky dostaneš skoro zdarma, cca na 150 až 225 jednotek denně, a potom si to změnit třeba na IVF, až uvidíš jak reaguješ.
17. nov 2008 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Macku, ta se taky ještě snažíš o mimi :slight_smile:
17. nov 2008 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Yanny ty dostaváš a iui léky zdarma? mě řekli že od března pojištovna nehradí ani iui a ani léky.
17. nov 2008 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kam jste zmizely????
Tak jdu zase pracovat.
Dloho tady nebyla Anička.
A ostatní taky Labus, Hení, Zanýý, Lenka..............
17. nov 2008 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jejda Yanny- jak se teda prosímtě dají získat levně stimulační injekce? Já vše po 39. roce platím :confounded:
17. nov 2008 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj ast :slight_smile: ja som bola teraz na native s minim. stimulaciou. mala som 5 vajicok, no iba 3 zrele, 2 sa oplodnili, tie mam vlozene. stimulovala som len Clostilb. a 2 x som pichla Puregon 75 IU. mala som narkozu, ale vraj sa to da vydrzat.
17. nov 2008 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok