Stimulácia na IVF v decembri 2020

domig1
12. dec 2020

Ahojte, idete niektorá stimulovať pred IVF v tomto covid lockdown období? Alebo to odkladáte na nový rok? Ďakujem a drzim palce. ✊

andy1985
12. dec 2020

Ahoj. Ja idem na vklad, neodkladala som lebo nemám a čo čakať.

domig1
autor
12. dec 2020

@andy1985 vklad je iné, to sa buď spraví alebo nie, resp je to časovo viac odhadnuteľné, alebo sa mýlim? 😊, mne ide skôr o stimuláciu, aby mi proces v polovici nestopli 😒

andy1985
12. dec 2020

@domig1 to áno, ja idem s liekmi tiež. Tak to ti povedia oni ale keď začnú podľa mňa potom to nestopnú keď bude tak ako má byť.

domig1
autor
12. dec 2020

@andy1985 a kedy máš naplánovaný vklad? ET alebo KET?

andy1985
12. dec 2020

@domig1 pondelok idem na kontrolu ešte a vtedy sa dozviem presný termín bude to KET

mikasz
12. dec 2020

@andy1985 stopnut ti to mozu kedykolvek, aj ked beries lieky 🤷🏼‍♀️

mikasz
12. dec 2020

@domig1 my ideme po novom roku. Ani by mi tak nevadil covid lockdown ale to, ze budu sviatky a vtedy pracuju v obmedzenom rezime. Takze uz sa do toho nepustame. V januari idem na kontrolu, interne predoperacne a ideme do ivf

domig1
autor
12. dec 2020

@andy1985 tak drzim palce, nech sa KET podarí 🙂

domig1
autor
12. dec 2020

@mikasz ja to zatiaľ nechávam otvorené, uvidim čo mi povedia, ale ako tak sledujem správy, tak z toho asi nič tento mesiac nebude.

ciarafan
28. dec 2020

@domig1 ahoj ja idem

batiwa
9. jan 2021

@ciarafan ahoj aj ja idem 🙏 dufam ze nas nestopnu

ciarafan
10. jan 2021

@batiwa no to aj už som bola na test a znovu budem musieť ísť ešte dve dní pred odberom dnes začínam pichať pergoveris

batiwa
10. jan 2021

@ciarafan ja idem zajtra na test, a ako na potvoru na mna nieco lezie, dufam, ze je to len sopel 🙏 mozem sa opytat kam ides na odber?

ciarafan
10. jan 2021

@batiwa chodím do ke gyncare neboj sa ja keď som išla na test mňa začalo bolieť príšerné hrdlo kašeľ nos bála som na výsledky a nič a bola som už dvakrát o tri dni zas pre istotu a ty kam chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre