Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
18. nov 2008

Jo a strašit tě nechci, ale prý se máme chovat těhotně.

lenka2008
autor
18. nov 2008

ahojte baby, prave si idem citat poslednych 5 stran, mam co robit, aby som bola v obraze a nedavala hlupe otazky. Mam za sebou narocny vikend, chodenia do postele o 4 nad ranom, pitia alkoholnych substracii a ... hrala som po dlhej dobe karty, zolika, az do 3 v noci... to si o mne myslite, co? 🙂))) a inak som vcelku slusna 😀 uz som stihla absolvovat aj sluzobku, tak si teraz vegetim a prave dnes mame vyrocie sobasa, takze moj maloromanticky manzel si na to normalne spomenul a dosiel s kyticou... a ja mrcha nepozorna - uplne mi to vyfucalo! no do zajtra predycham posledne narocne styri dni a uz budem ok 🙂

zaenab
18. nov 2008

Madli, tak se ozvi, jestli budeš vědět čas.
Já dnes zůstala doma, něco na mě leze (kašlu, mám ucpaný nos), ale je to od rána lepší, tak si dám možná i zítra klidovější režim.

Lenko, dobrý 😀

lenka2008
autor
18. nov 2008

no konecne som si vsetko precitala...
Yanny - toho Filipka mi je hrozne lutooooo ... otras, dobru policajnu akciu si urobila, bodajby ich chytili a pokutovali. No na slaktrafenie - staras sa , vychovavas, lubis to, a pride takyto hnusak a je po vsetkom.

Rendy - som rada, ze sa citis lepsie.Vidis, uz zacinas uvazovat inym smerom, mozno sa najde nejake prijatelne riesenie a pojdes opat - ten nativ vyzera dobre.

Ema - testla si sa ????? kedy????? 🙂 nenapiiiinaaaaj

Anka - spis, ci co? za tri dni si sa tusim ani neukazala

Zaenab - ty sa liec, teraz je to tusim vo vzduchu, kazdy je chory. Dnes na mna v lietadle smrkal vedlasediaci pan smerom tam, a cetou spat vedla kychala baba o 106. Uz sa tesim. Musim posunut pocitac mojej malickej. ale vyleziem. Pa

yanny
18. nov 2008

Ahojte, tak už jsem doma. Moc jsem se na vás těšila 🙂
Leni už si tady chyběla, kolikáté máte výročí??
Zanýýý, tak to alespoň zvolníš tempo, třeba se ti i vyladí hormony 🙂
Rendy , jedu do Prahy 28.11.,tak by jsme mohli skočit na kafíčko, ju????
Ema bude testovat?????

Zítra jedu do Plzně k Mudr.Ulčové pro výsledky, tak jsem fakt zvědavá co se dozví?????
Doufám, že mi nezatrhne IVFko.

bigrendy
18. nov 2008

Ahoj . Yanny tak to se sejdeme. 😀
dnes jsem mluvila s dr. začala mluvit o darovaných vajíčkách. vůbec nevím proč mám dost svých a kvalitní. když jsem jí to připoměla tak mě dala za pravdu. asi zatím zkusíme iui. tak jsem se dozvěděla že všeobecná pojištovna hradí iui,leky ne. prý máme všechno vyšetření v pořádku,ale řekla jestli to nejni cukrovkou,že to neudržím. slyšeli jste někdy něco takového? mě to připadá jako blbost.cukr mám jen 7,4 a to jen kvůli prednisonu.

yanny
18. nov 2008

A ty Rendy stále jíš Prednison???

O cukrovce jsem to nikdy neslyšela, ale zeptám se zítr imunoložky.

yanny
18. nov 2008

Jsem šíleně utahaná, tak jdu spát ráno brzo vstávám a jedu tam sama , bez mužíka.

zaenab
19. nov 2008

Ahoj, na co je ten Prednison?
Rendy, to placení IUI přes VZP je zajímavé, bohužel já nemůžu přejít ještě rok k jiné pojišťovně, mám VIP smlouvu ☹ Sice jsem dostala pár nadstandardních vymožeností, ale ono to nakonec vyjde stejně (ne-li hůř)

lenka2008
autor
19. nov 2008

yanny - mame 2 vyrocie. A spolu sme 10 rokov. zlomili ma a pripravili o sloboooduuu ☹
takze vam s rendy prajem pekne posedenie na staromaku

ema111
19. nov 2008

🙂 Lenik, tak blahozelam 🙂 baby, ved ja som este len sotva tyzden po transfere. a ten cikaci test si ani robit nebudem, skoda stovky, radsej si kupim bonbony. pri 1.IVF, mi test z krvi vysiel pozitivny a test z mocu negativny. no, aj tak to nedopadlo dobre.
madla, dvihat ruky a zehlit? uf, to je silna kava. ja normalne chodim do roboty a zijem takmer ako predtym. pri 2.IVF som bola na PN-ke 2 tyzdne, dosla som o dost penazi na vyplate, ved viete ako je PN platena a nic z toho nebolo. mam pocit, ze to nie je o setreni sa, ci to vyjde, je to medzi nebom a zemou 🙂

ema111
19. nov 2008

jaj, a ake stretko bez nas??? 🙂 co Avion a BA?

zaenab
19. nov 2008

Ahoj Emo, já si myslím, že většinou to každá na sobě pozná - já se cítila fakt dobře, při stimulaci mi bylo blbě, zvracela jsem a břicho jsem měla jako v 6 měsíci. No a druhý den po Pregnylu bylo všechno v pořádku, tak jsem čtvrtý den po IUI zašla do fitka.
Já se asi testnu příští čtvrtek, protože pak jedu na týden do ciziny a došel by mi Duphaston, který bych si při pozitivním testu musela rychle vyzvednout.

madla28
19. nov 2008

Zaenab tak jedu zítra, mám tam být před osmou.

madla28
19. nov 2008

Kde jste všichni?
Yanny jak jsi dopadla?

madla28
19. nov 2008

Tak jsem vám napsala takovou dlouhou zprávu, chtěla jsem si vylít tak srdíčko a ono se to neuložilo. Mě snad klepne a teď nevíte nic.

madla28
19. nov 2008

Tak ve zkratce. Švagrová mě dneska seřvala, že si jdu jen za svým, že na ně neberu vůbec ohledy a co teď bude s krámem, když otěhotním. Jako kdyby to byl můj krám, vždyť já jsem jenom zaměstnanec, tak ať už se starají doprdele oni.

bigrendy
19. nov 2008

Ahoj vůbec se nemůžu připojit.blbne nám net.prednison je na protilátky. na spermie,vajíčka ,embria. měla jsem jich moc.prednison beru asi půl roku. protilátky jsou pryč.
včera měl manžel z mého rozhovoru z dr pocit,že nám dr. nechce pomoct. musím na to pořád myslet. moc by mě to mrzelo protože dr je opravdu fajn a rozumí své práci.

ale taky nejni jediná na světě že?
trochu mě zarazilo proč mluví o darovaných vajíčkách. nevím na co mám jich dost a při ivf jsem zjistila že jsou i kvalitní. tak nevím co jíto napadlo.ale vrtá mě to hlavou.nemůžu na to zapomenout.a když jsem se jí optala jestli můžu otěhotnět přirozeně nebo po iui tak řekla,že jo. tak to už vůbec nechápu.

na srazík přijedte všichni. nebo mám někam jet já? 😉
Yanny ajak jsi dopadla?

holky držím palce,aby jste byli úspěšnější než já.

ajena
19. nov 2008

ahoj big, ja tiež rozmýšľam o tých darcovských vajíčkach, aj ti o tom niečo bližšie povedala? Ako to vyjde finančne? Nikde som to nenašla....

ema111
19. nov 2008

Madli, kasli na nu, vyhod jej slova z hlavy. nemas cas cakat. a ak je niekto sebecky, je to ona. a este aj hlupa, ked ta nechape. chod za svojim cielom a vobec sa nenechaj znechutit zenskou, ktorej ide iba o to, aby mal kto predavat. bez stipky citu.
o darovanych vajickach hovoria preto, lebo zena v 40tke ma statiskticky z 5 vajicok iba 2-3 dobre. mne to lekar vravel tiez, tak som sa ho pytala, preco.

madla28
19. nov 2008

Ajena, já se o tom trošku informovala. V REprofitu by to vyšlo na 74000 a v Repromedě asi na 120000. V Reprofitu je čekací doba asi půl roku a v Repromedě nevím.

zaenab
19. nov 2008

Ahoj,
Madli, ta zpráva byla omylem poslaná mě do IP, tak ji můžeš zkopírovat a dát sem, jestli se ti chce.
Kašli na ni 😝

Zítra ti držím pěsti a těším se na setkání 🙂 Máš ode mě IP

zaenab
19. nov 2008

Rendy, já když se svojí organizovaností chci po doktorovi procentuální hodnoty šancí na všechno (léky, zákroky atd.), tak vždycky se smíchem bere ze stolu skleněné těžítko, co vypadá jako věštecká koule a čumí do toho 🙂
Prý kdyby tohle věděl, hlásí se sám o Nobelovku. Je to množina o 150 neznámých, kde se i zázraky dějí 😵

ajena
19. nov 2008

fíííííííha....to som teda nečakala....to je silná káva. Ďakujem madla...neviem či to na Slovensku robia.

bigrendy
19. nov 2008

Madli kašli na ní.

to já vím že kvali ta vajíček ve 40 je horší. ale já měla vajíček dost a byli kvalitní. tak nehodlám o darci vůbec uvažovat. .

zaenab
19. nov 2008

Rendy, tohle ti schvaluju. Já v tomhle případě považuju za lepší adopci, než darované vajíčko. Mám kámošku, která pracuje jako psycholožka u problematických dětí. Z její 20-ti leté praxe vyplývá, že výchova postihne max. 20% osobnosti a zbytek je daný geneticky a neovlivníš ho. To mě na tom děsí - chci vlastní geny, nebo raději žádné a budu pomáhat potřebným dětem. Skvělá je na to knížka Boučkové, která si adoptovala 2 děti, jedno měla vlastní a přestože měli stejnou výchovu, tak ty adoptované kradly a začaly s trestnou činností.
Ale je to samozřejmě rozhodnutí každého

yanny
19. nov 2008

Ahojte,
Madlo, já mám podobnou depku.
Na imunologii mi celkem nic moc nenašli, jen nějaké nižší protilátky proti zona pellucida, ale prý nepodstatné.
¨
a cituji doporučení na aktualní výsledky vyšetření " 12 hoduin před odběrem oocytu Diprophos 1 amp.
do ET Prednison 2,5 mg-0-0, jen do 5 týdne gravidity, pak nebrat. Dále snížit hmotnost. O minulé návštěvy jsem přibrala 6 kg, jak jsem doma jen ležela, tak se zhrozila.

Jinak vše OK, ale nezapomněla mi opět říct, že ať tedy podstoupím ještě jedno IVF a potom, ať se na to vykašlu, že by to byly vyhozené peníze, takhle doslovně.

Ať se prý věnuji sobě a že jedno dítě už mám.

Tak čím mě potěšíte vy????

yanny
19. nov 2008

Ještě jsem přeskočila v tom doporučení, 2 hodiny pře ET znuvu 1 ampilku Diprophosu

bigrendy
19. nov 2008

Yanny ty doktorky jsou krávy.to mě připomíná mojí obvodačku. asi nám závidí,že do toho chceme jít a oni tu odvahu nemají.

yanny
19. nov 2008

Asi jsou úplně někde jende.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre