Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
23. nov 2008

Holky nevím co mám dělat, od včera trošičku krvácím. MS by to ještě neměla být, protože je to po 17 dnech.
jsem z toho úplně vyřízená, nevím jestli mám začít stimulovat, a kdy když to mám tak málo, řekli, že první den MS se pozná až při plném krvácení, to se může stát jen mě. Když chci začít stimulovat, tak tohle.
Co mám dělat???????????????????????????????

madla28
23. nov 2008

Yanny já to měla asi sedm dní před MS. Většinou ráno světlé krvácení, ale jen trošičku, večer zase tmavá až hnědá špína. Ptala jsem se na to doktora a ten mi řekl, že to nevadí, že se děloha čistí. Před týdnem jsem tady taky dost plašila, že nepoznám MS, ale nakonec přišla v plné síle a v termínu.

yanny
23. nov 2008

Madlo, ale já to nikdy neměla, tak to z něčeho musí být ne?????
A taky tě bolelo břicho, jako před MS

madla28
23. nov 2008

Bolelo, jako kdyby to MS byla. Nevím, co to je, že máme pořád stejný příznaky. Já to možná mela po antikoncepci, ale možná to má souvislost s touhysteroskopií. Jinak nevím.

yanny
23. nov 2008

Ale u mě je to už malinko krvácení, tak když propásnu 2 den MS už nestihnu do konce roku stimulku, no já jsem z toho fakt rozhozená, vždycky mám nadhled a jsem v klidu, ale toto jsem fakt nečekala, že budu mít strach , že nepoznám kdy mám 2 den cyklu.

madla28
23. nov 2008

Počkej do večera, třeba se to změní, nebo to zítra zesílí.

madla28
23. nov 2008

Yanny koukni na diskuzi ,,špinění´´

yanny
23. nov 2008

Kouknu, lehla jsem si po obědě, že mě to přejde, ale zdá se že to bude MS, ale po 17 dnech to asi není nic dobrého.

ema111
23. nov 2008

boli sme cely vikend prec. vdaka za povzbudenie. uz som ok. skusim v januari opat nativ. Labus, ja som bola v Reprofite v Brne. ale na native, nie normalnom IVF. yanny, ked sa ti zajtra nespusti, zavolaj do car, co mas robit.

zaenab
23. nov 2008

Yanny, snad to přjde, 17. den MS by byl fakt divný. Zítra si raději zavolej dr.

Já dnes poprvé mám docela bolesti v podbřišku, tlak a píchání, občas to pěkně zabolí. Tak nevím, co by to mohlo být a trochu mě to znepokojuje. Dokonce mám strach i dneska sexíkovat

yanny
23. nov 2008

Holky mě se tedy spustila slabší MS, tak nevím jestli za těchto okolností začít stimulovat. co myslíte?????
Když jsem tento cyklus měla jen 17 dní.
Pak si myslím jestli to nemůže být z toho, že jsem byla na preventivce a dělali mi hodně stěrů z čípku.
Co myslíte????

labus
23. nov 2008

ahoj kočky no Emka tak som to o natíve čitala a vraj pri tom neuspavaju ake to je neboli to velmi?Len sa pítam lebo mne s jednym vaječníkom asi nativ neodporučia a ako to dopadlo a prebiehalo?
a ahoj ZANEAB,MADLI,YANNY A RENDY

bigrendy
23. nov 2008

Ahoj holky. Yanny určitě zavolej dr. je to divné.
labus já bych do toho bez narkozy nešla . mě to hodně bolelo i po narkoze ,když to přišlo k sobě. mě dr řekla,že nativ dělají jen s jedním vajíčkem. tak to nejni nic pro mě.

zaenab
24. nov 2008

Ahoj všechny 🙂

staruska
24. nov 2008

Yanny, ahoj, měla jsem podobný problém - MS dokonce už 16. den, stalo se mi to zatím dvakrát, a pokaždé to byla cysta. Takže být tebou, šupajdím k dr.

zaenab
24. nov 2008

Moje řeč 😠

Yanny, šupky dupky k dr., práce počká (že ty děláš DPH?)

annaanna
24. nov 2008

yanny ahoj, to nemáš menzes, ale krvácania. Tiež som to tak mávala a ako píše staruška, tak bola cysta.

jeeej kočky, vlastne čaues 🙂
zaneab, testovala si už?

zaenab
24. nov 2008

Aničko zatím ne, počkám na čtvrtek, když tak o chvíli odložím odjezd do ciziny, abych si vyzvedla další várku léků

Jak je tobě? Pořád nevolnosti?

annaanna
24. nov 2008

nevolnosti trocha ustali, ale nie úplne.

bigrendy
24. nov 2008

Ahoj holky jak je

jí mam pocit,že snad bude ovulace že by se zpamatovaly vaječníky. musíme hodně sexíkovat.třeba to zabere a nebo možná je to falešná naděje nevím.kdo ví 🙂

madla28
24. nov 2008

Ahoj, tak já už zítra jedu zase do Brna. To to uteklo, jsem zvědavá jak dopadnu. Trošku se bojím, jak budu na ten fostimon reagovat, když Rendy na něj reagovala špatně.
Rendy a píchala jsi si k němu ještě Decapeptyl?

bigrendy
24. nov 2008

Ahoj ne jenom 225iu fostimonu. 🙂 a kolikátý dc jsi?

madla28
24. nov 2008

Začala jsem píchat ve čtvrtek, takže pátý.

madla28
24. nov 2008

Já píchám 300iu fostimonu.

bigrendy
24. nov 2008

třeba ti bude stačit. každá jsme jiná.uvidíš. držím palce.

madla28
24. nov 2008

Díky, až se vrátím, tak určitě napíšu.

madla28
24. nov 2008

Yanny tak co je stebou? Je to jenom špinění, nebo MS?

labus
24. nov 2008

ahoj kočky tak mi odpísal z Brna Reprofitu nejaký doktor Marcel štelcl že moja liečba nebude jednoducha a mám za objednat na nezavislu konzultáciu tak som tam volala a termín mám k tomuto lekárovi na 3.12 poznate ho niektorá asi je tam nový ved na oficialnej stranke jeho meno nieje

labus
24. nov 2008

Rendy no nakoniec som vypátrala že mne by nativ ani neodporučili za vek a jeden vaječník takže len klasikuš IVF

labus
24. nov 2008

jaj a Rendy ja mám tiež pocit že som celkom ako cez OPU to ešte telo reaguje asi na to množstvo hormonov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre