• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
Lenka, ano, trombofilia alebo trombofilna mutacia je presne to, co si popisala. Riesi sa to bud zvysenou davkou kys. listovej (u mna to ale zjavne nepomohlo :unamused: ) alebo injekciami Fraxiparinu alebo Clexanu. Takze keby som otehotnela, musim si od zaciatku pichat tieto injekcie cele tehotenstvo.
K tym chilli papričkám: osobne tomu neverím, už len to, že trikrát polievková lyžica chilli - no fajn, ale čo nato žalúdočná sliznica atď. Samozrejme, keď sa niekto dá na chilli kúru, tak úplne chápem, veď túžba po bábatku je veliká... :dizzy_face:
1. máj 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem o té chilli uvažovala, ale bojím se kvuli té mé alergii, že si poničím žalůdek.

Zase jsem nějaká grogy, hned po ránu jsem se pohádala s můžíčkem. Asi mu vadí, že nejsem v jednom zápřahu jako dřív.
Až mi z toho není dobře. Doufám, že to těm mimískům nevadí, když se člověk nechá vytočit.Hned jsem to rozdejchala a šla ven na procházku s pejskama.

Jak se přijde na tu trombofilní mutaci??,
2. máj 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Valina - fuha, tak na toto mam podozrenie aj ja, zistili mi to z krvi ako nejaky gen... preto po KETe mi nasadili kyselinu listovu. O injekciach som nevedela. Co uz , kvoli detickam sa obetujeme, nie?
Yanny - mne na tu trombofiliu alebo respektive podozrenie, pretoze to nemam diagnostikovane, prisli tak, ze ked som po potrate po IVF dosla na konzultaciu, doki v tomto bol zlaty. Obycajne po prvom potrate nikto sa nesnazi zistit priciny potratu. A on mi zobral krv na nejaky mozny dovod. Po Kete som sa informovala, a povedali, ze mam predpoklad, alebo gen na presne tuto zalezitost, ze nemusi to byt dovod potratu /maly tromb a plod sa po 6 tyzdnoch prestal vyvijat/, ale moze, tak mi nasadili kyselinu listovu. Tento gen moze /nemusi/ sposobit infarkt. A moj otec mal 3. takze tomu verim. Len ked na mna vyblafli vsetky tie info, mala som co robit, aby som to v hlave nahrala, a zabudla som na ten vyraz. No a teraz ked Valina pise, sa mi to vybavilo.
Nevadi, ze si sa pohadala, hlavne sa rychlo ukludni a predychaj, nikomu to neuskodi. Okrem toho, treba sa spravat spontanne a emocie nedusit v sebe, potom to skodi viac. A muz musi pochopit, ze brat hormony nie je sranda, ja som bola pocas tehotenstva casto neprijemna, muz sa len prezehnaval, a dufal, ze ten stav nalad nebude dlho trvat :slight_smile:
2. máj 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny, nešpekuluj, ako sa príde na trombofilnú mutáciu. Vieš, ja som sa tiež dosť vydesila, keď si napísala o tej alergii na lepok, proste píšeme si tu samé desivé diagnózy a potom stresujeme. Dohodnime sa, že každej stačí maximálne jedna diagnóza, ok? :slight_smile: A pokiaľ ide o stres z manžela: ľudstvo by predsa už dávno vymrelo, keby mal na embryjká vplyv stres žien, ktoré práve vytočil manžel! :grinning: Takže klídek a pekný víkendík, určite ti všetko dobre dopadne! Neprezradila si nám, kedy ideš na hcg.

Lenka, napíšem ti o tej trombofílii do súkromnej správy, aby sme neľakali nastávajúcu maminu Yanny. :wink:
2. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak já zítra začínám konečně stimulovat. Snad už se to teď trošku k něčemu pohne. Jak dlouho se stimuluje než odeberou vajíčka?
2. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To se vám řekne jedna diagnoza, myslím, že máme věk i na víc :grinning:
No jestli mi to ani teď neklapne, tak musím mit ještě nějaký jiný problém :sweat_smile:
Dnes je mi tak nějak fajn, mužíček mi udělal k večeři tatarák s bezlepkovou topinkou. Udělal mi radost, měla jsem už docela na něco chuť, protože od transferu "žeru" ovoce a zeleninu na všechny způsoby, měla jsem strach , že nevhodným jídlem vyprovokuji, zase nějakou alergii a bude po všem.
Dřív mě po ET, vždy po jídle docela dost pálela žáha, bylo to z toho lepku, no a potom jsem měla takové křeče v podbříšku, jako na MS a bylo po čárkách.

Dnes jsem ten tatarák úplně zavrhla, že v ňem může být toxoplázmoza, ale to by snad musela být velká náhoda a dnes je to maso dost kontrolované, tak jsem to snědla a je mi fakt OK.

Madlo to ti dají rozpis, tak napiš kolik ti toho naordinovali. Stimuluje se tak 12 dní plus, mínus nějaký den, ale snad někdy i déle.
Já, teď naposled 9 dní, ale říkali tomu minimálka. Sice se mi ty dávky zdáli jako pro koně :grinning:

No holky, mě taky zajímá vaše tombofilie, tak žádné tajnosti, mě už snad nic nevyvede z míry :grinning:

O čem jiném s váma pokecám, když ne o nemocech :grinning:

Žeby o sexu??? :sunglasses:

Či o mužíčkách???? :cry:

Nebo snad práci :angry:

Mam nějaké roupy, jsem sama doma, tak mi asi šibe. :slight_smile: :wink: :frowning2: :unamused: :angry: :sunglasses: :confounded: :astonished: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Asi před 3 rokama jsem si našla přítele byl ze slovenska, byl hrozně krásný, mladý a byl z Těrchové. :wink: U nás je do dnes na práci, myslím jako v našem městě.
S předchozím přítelem jsem byla 13 let a nechtěl mimi, pak se mohl zcvoknout a požádal mě o ruku no a teď je to můj manžílek, který s přihmořenýma očima se mnou absolvuje IVF.

Takže já za vše dobré vděčím krásnému slováčkovi.
2. máj 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde jste berušky?????????????????????????????
3. máj 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já už jsem doma. Byla jsem u přítele, bydlíme zatím každý ve svým. Řekla jsem mu, že se k němu nastěhuju, až budu těhotná. Je o skoro o dvanáct let mladší. Dělám blbost, nebo ne?
Stejně mám trošku problém, bydlím v nájmu a tenhle barák se bude prodávat. V pondělí přijde odhadce a nevím jak dlouho mě tady ještě nechají. Doufám, že do tý doby budu těhotná a nastěhuju se k němu.
Rozpis zatím žádný nemám.
3. máj 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madlo, určitě neděláš chybu, život je krátký, tak není na co čekat a ber co ti dává.
Do chlapů nevidíš, dnes tady jsou a zítra nemusí. A s mladým každý rok je krásnější, než mit doma starého bručouna.
No a mimi ti nikdy nikdo nevezme, ať se stane cokoliv, máš ho na furt.

Ja jsem asi týden přemýšlela, jestli mám volit mezi svatbou se starým a nebo zůstat s panem mladým a užasným.

Dnes bych asi volila jinak. S mladým i kdyby to nemělo být jen tak na chvilku.
Pa.

Jo a budu testovat nejdřív asi 8. 5. to bych už mohla ne, když ET byl 27.4. co myslíte??
V Reprofitu mi napsali testovat 10.5 a pak jít na krev.
3. máj 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde jste kdo???
Dnes, 7 den po ET se mi udělal opar.
Nevíte co to znamená???
4. máj 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanny to bude určitě nejaký znamení.... :wink:
4. máj 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, jen aby, já to vidím z té negativní stránky.
Všechny příznaky jsou pryč.
4. máj 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny, nestresuj. Ja viem, že sa to ľahko hovorí, ale ani opar a ani to, že necítiš príznaky, nie je vôbec smerodatné. Opar má veľa tehotných, lebo kvôli uhniezdeniu môže trošku klesnúť imunita, veď to je nakoniec aj dobre.
A test 8. 5. by už niečo naznačiť mohol. Ale rob ho pre istotu ráno, aby sa druhá čiarka ukázala. :wink:
4. máj 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny, to jsem ráda, že jsi mi to schválila. Stejně jsem měla největší strach z jeho rodičů, jak to vemou, ale dopadlo to dobře. Když tam přijdu, tak mě jen obskakujou a dokonce tatík nabídl Frantovi i peníze, kdyby nestačilo to co mám.
Drohý den stimuluju a pořád se potím a vysychá mi v krku. Včera večer mi bylo i na zvracení. Je to v pořádku?
4. máj 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babenky caute, prave sme dorazili z chalupy, a som uz ako stara absťačka - hned ku PC :grinning: Jeee Yanny mi urobila naladu s tym tatarakom - mas moje sympatie! Nu priam normalne tehotenske jedlo :grinning: A v kombinacii s bezlepkovou topinkou to su uz sympatie na druhu! A opar podla mna nemusi znamenat nic, bud v klidku. 8.5. ficim rano prec, ale ked sa zobudim, hned sa nalogujem, ako dopadlo ocikanie papierika - tak prosim nespi dlho! neboj defčatko, musi to byt dobre, priznaky nic neznamenaju. S tymi chorobami fakt ta nebudeme zatazovat - menej vies lepsie spis :slight_smile: ohoho tak slovensky šuhaj ti takto vyriesil tvoj vztah :slight_smile: vidis, to su ti chlapi - nevazia si to co maju, a hned si to uvedomia ked to stratia, ne?
no a holky, co rozoberate chlapov. Vztah moze byt super aj s mladsim aj so starsim. Ja osobne sa priklanam po roznych skusenostiach uz k takym "vyskakanym". Nech sa radej boji on o mna, ako keby som sa mala ja o neho. Ale verim tomu, ze zivot s mladuckym ma svoje plusy - hlavne nech si rozumiete a tvrdo pracujete na babetku...
4. máj 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečně jste tady.
Madlo já byla taky při stimulaci vyschlá jak po flámu,musela jsem mít flašku s vodou u postele. Tak jsem ráda , že to je asi normální.

A protože mě trápilo, že mi přestalo bolet břicho i prsa. Tak teď večer mi naopak začalo bolet břicho, fakt jak na MS.Tak se bojím zas o něco víc,no jsem prdlouš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni mám taky starého bručouna vyskákaného, ale myslím že jak mu táhne na 50, je mu 48, tak ho snad budu muset zase hlídat já,nějak si zas vyskakuje :dizzy_face:
4. máj 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to sem zakřikla, zas tu nikde nikdo!!!
Všude to těhotní, jen já se bojím, že mě to zase mine.
Dnes jsem prvně byla v práci a hned jsem utahaná a bez nálady tak pa.
5. máj 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar Yanny, neboj sa, neminie. :wink: Ešte pár dní a budeš vidieť dve čiarky!

Pekný deň všetkým, pa.
6. máj 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdárek,
tak jsem dobojovala, dnes jsem dostala MS. To je poprvé co je jsem to dostala už 9 den po ET.
To je masakr. Ani jsem nestihla testnout.
Jindy jsem to dostávala 15 až 20 den po ET. A mezi tím jsem testovala a nervovala se, že mi druhá čárka nesílí, až mi vyšeptala a já to dostala.
No tak tak, takovýdle raketový nástup MS jsem fakt nečekala.
Joooooo, to je ten můj Reprofit.
Nevím co s tím jedním embryjkem u nich, ale asi se zase vrátím, do Prahy do Pronatalu, no každopádně jsem tam už pěkně dlouho objednaná na 5.6.
Prý mám nějaký nový car kousek od nás v Karlových Varech, neslyšel jste o tom někdo??
Zeptám se na hlavní straně.
Zatím a vy se držte, já to také navzdávám.
6. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, mate niektora kombinaciu trombofilia a alergiu na lepok? Citala som tu rozne kombinacie, ale konkretne by ma zaujimali tieto dve.
Podarilo sa vam donosit zdrave babatko?
6. máj 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yaaaannyyyy - do prciiic!!!! tak toto som nepripustala!!! hrozne ma to mrzi... obdivujem tvoju statocnost a volu, a viem co prezivas... Dame sa do dalsieho boja! a nestracaj sa. Drz sa moja
6. máj 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny, mrzí ma to, dúfala som, že ti to vyjde. A je to iste MS, nemôže to byť len nejaké zakrvácanie? :unamused: Drz sa.

Nina, ahoj, si snazilka? Tu kombinaciu nemam, takze neviem ti poradit v tomto smere.
6. máj 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny, i mě to moc mrzí... :frowning2: Držela jsem Ti celou dobu palce. Je ale skvělé, že to nevzdáváš. Tak je to správné. Myslím na Tebe.
6. máj 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Valina, som snazilka a tak sa proste snazim. Som rada, ze taku kombinaciu nemas, bohuzial, ja ano. Tak hladam kazdu babulku, ktora ma taku diagnozu-trombofilia a celiakia.
Pekny vecer :slight_smile:
6. máj 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, myslim na Vas, no nestiham, stale som v praci. Tak som to len preletela ocami. Do r...Yanny, je mi to luto. Najhorsie je, ze nik ti nevie odpovedat na otazku "preco". Nezostava nam nic ine, iba skusat dalej, hrame o cas.
6. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninuško, já mam prokázanou alergii na lepek, je získaná s věkem. Ta tvoje celiakie, je asi to samé, ale už to máš od narození.

S těhotnění a donošení mimi, je to problém.
Musí to být pod kontrolou a někdy do toho zasahuje i štítná žláza, asi tím že se špatně vstřebává jod, či co.
Teprve dnes jsem se objednala na gastro, zjistili mi to nedavno a nikdy mi k tomu nic pořádně neřekl, jen zatím jím prednison a držím dietu bezlepkovou.
Když se nějakým zazrakem podaří otěhotnět, tak se může kdykoliv potrotit.

S tím druhým nemám zkušenosti, zatím :sweat_smile:

MS se mi ještě úplně nerozjela, tak jsem celé odpoledne ležela a na zítra jsem vše zrušila, co kdyby...............
, ale břicho mě bolí pekelně, furt lítám na WCčko, ráno jsem měla světlou krev a celý den špiním, tak to ja zase adráč.
6. máj 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yanny, ked ta boli brucho a mas svetlu krv, chod pekne k lekarovi. A okrem toho, co ak to je naozaj uhniezdenie? nechcem davat zbytocne iluzie, ale ako sa pekne hovori na slovensku - nehadz flintu do zita. To mozes vzdy :slight_smile: nechaj tomu cas, ale v pripade silnych bolesti, bez do spitalu. Kde si teraz? piiiis :sweat_smile:
7. máj 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny třeba to bude dobrý, vydrž.
Mě dneska doporučili, abych použila vajíčka dárkyně, že by to bylo jistější a nebyla by to pro mě taková zátěž. Je to kvůli jednomu hormonu, který nemám v normě. Prý jsem stará a vaječníky už mi hůř produkují. Museli by dát hodně silný injekce a pak bych měla zase problémy v těhotenství, tak teď vůbec nevím co mám dělat.
7. máj 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanny drž se !!! Ještě není nic ztraceno, kámoška takhle taky špinila a krvácela a teď je už 12tt. Nakonec jí zjistili, že má nízko uloženou placentu, takže zasahuje přes branku a proto krvácí. Takže nadějě umírá poslední.
moooooc držím pěstičky.
7. máj 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madli to je teda síla, vůbec nevím, jak bych se rozhodla, ale zas na druhou stranu pořád lepší než kdyby to nešlo vůbec a zbývala by už jen adopce..... Takhle máš pořád šanci prožít si těhotenství. Holt člověk to musí brát vždycky z tý lepší stánky...
7. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok