Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sabina
3. dec 2008

Ahoj Lenka , tak som tu čerstvá 40níčka.Bola som na inseminácii zajtra mám ráno ísť na odber krvi,čiže tehotest
či som alebo nie ?!!hm, ...Hladám materiál na Prirozdenú reguláciu počatia od Dr. Eugena Jonása ale nenašla som na nete. Nemás s tým skúsenosť ?

madla28
3. dec 2008

Ahoj Sabino, jsem ráda, že se k nám přidáváš, ale Lenka už sem moc nechodí.

madla28
3. dec 2008

Kde dneska všichni jste?

yanny
3. dec 2008

Čus.
Tak jsem z práce doma a hned se jdu podívat, jak si na tom, Madlo.
Tak dobrý Fanda a Káťa se drží, je to na dobré cestě 🙂
Tak jaký si dělala přípravy????? 🙂
Nepodceňuj to, vyjde to!!!!!!!!!!!!!!!!

bigrendy
3. dec 2008

Ahoj holky. Madlo držím moc palce.
Sabino vítám tě mezi námi.
holky chtěla bych vědět kde berete ten optimismus. mě nějak chybí.já jen tak přežívám a nevím co bude dál.
Yanny nepojedeš do Prahy?

yanny
3. dec 2008

Pojedu 10.12 mám tam nějaké pojiŠťování.
Kde budeš????

zaenab
3. dec 2008

Rendy, to bude dobrý 🙂 Jestli můžeš třeba jen na chvilku změnit prostředí, tak to zkus, třeba to pomůže. Mám osvědčené jít někam, kam normálně nechodím (třeba na hokejový zápas, pánskou striptýzovou show, koncert, nebo jen vlézt do muzea nebo do 5 hv. hotelu jen tak na kafe, což člověka nezruinuje, ale ten pocit 😵 ) Věřím, že to bude lepší a lepší.....

madla28
3. dec 2008

Přípravy? Nevím? Mám vypráno, vyžehleno, uklizeno, abych nemusela aspoň tři dny vůbec nic dělat. Beru vitamíny a kyselinu listovou. JInak nic.

annaanna
4. dec 2008

ahojte kočendy....
idem vás prečítať, nejako mi to nevychádzalo.... papa

madla28
4. dec 2008

Tak na mě o pul jedné myslite. Ať mám aspoň ty dvě.

madla28
4. dec 2008

Strašně se mi motá hlava a bude to asi po tom utroši, protože včera večer jsem to měla taky.

labus
4. dec 2008

ahoj kočky
tak hlásim včerajšia návšteva REPROFITE dopadla nad očakávanie doktor štecl sa nám moc pozdáva aj napriek tomu že je mladý velmi príjemne sa s ním komunikovalo a navrhol nám aj cenovo dobre riešenie a hlavne sa nám fakt snažil výjst v ustrety ani nemusím dochádzat na vyšetrenia všetko budeme riešit e-mailom a telefonom a všetko bude sledovat moj doktor a on nám bude len telefonicky riadit liečbu pojdem potom len na OPU a ET . No takže v januári začnem s nativom vravel že to stoji za pokus a že s tým maju dobru skusenost ak to nepojde že nebudem reagovat tak sa to jednoducho stopne a vo februari ideme stimulovat riadne IVF tak dufam,že aspon 2-3 foliky by som mohla mat tak vravel že ešte je telo naštartovane po stimulke že je tam šanca inak by to nenavrhoval

madla28
4. dec 2008

Labus tak to je supr, že jsi spokojená. V Reprofitu to hodně holkám vyšlo, tak to vyjde i tobě.

labus
4. dec 2008

Madli ahoj tak dneska máš velký den čo? moc na teba budem mysliet a držat palce aj na nohách -neboj bude to dobre
a dufam,že máš pravdu aj o mne no každopádne mám z toho moc dobrý pocit muž mi vravel tiež ked sme vyšli že má pocit že tu to výjde a budeme mat malu moraváčku,bojim sa či zareagujem na tu slabšiu stimulku v januari či sme nemali ist rovno na IVFko ale dokor vravel že to stoji za pokus tak dufam

ajena
4. dec 2008

labus veľmi držím palce, po novom roku sa tam chystám aj ja, koľko ste čakali na termín?

labus
4. dec 2008

ahoj AJEN ani nie dva týždne a som radfa že som tam šla napriek dialke

ajena
4. dec 2008

a lekára si si našla sama, alebo si bola nejakému pridelená na základe tel. dohovoru?

danano
4. dec 2008

ahoj holky také jsem již dříve narozená a chtěla by jsem se k Vám přidat. Mohu?

ema111
4. dec 2008

Danano, vitaj, budeme radit, ked rozsiris nase rady. Madli, myslime na teba a spoliehame, ze pretrhnes tu snuru neuspechov 🙂 Labus, som rada, ze sa ti pacilo, v jan alebo vo febr chcem tiez zacat. musim sa dohodnut s lekarom. ja chodim k Machacovi. takze budeme v tom spolu 🙂 uz sa na to docela tesim. Ajena, lekara si mozes vybrat a objednat sa ku konktretnemu.

labus
4. dec 2008

Ajen ja som tam poslala virtualny dotazník ozval sa mi Mudr. štecl tak som si na koníkovy a neplodnost.cz zistovala aky je to lekár .Odpísal mi že mám dojst na nezávezný pohovor tak som si zavolala a objednala sa k nemu na recepcii je tam nonstop služba šli sme že len sa porozprávame a ešte som mala íst do Heliosu Martin ale nám sa tak doktor štecl zapáčil bola som z manželom že sme si povedali že o.k. toto je náš lekár aj ked je mladý moc sme si sadli a kočky na nete písali že tam su všetci lekári dobrý takže asi tak
Danano možeš sa pridat jasnačka nieje nás tu vela si vítaná

bigrendy
4. dec 2008

ahoj holky.
Danano vítám tě.
labus tak to je skvělé,že se Vám tam líbí a dr. je skvělý.uplně ti závidím,že už do toho jdete. 🙂
Madlo moc držím palečky.

bigrendy
4. dec 2008

Yanny já budu do 15.30 v práci. budeš pospíchat?

madla28
4. dec 2008

Vítej Danano
Holky už jsem doma, mám 2 desetibuněčné embryjka. Mrazáčky bohužel nemám, ale snad nebudou potřeba.
Zavedení mě docela bolelo, ale aspoň vím, že tam určitě jsou.

bigrendy
4. dec 2008

strašně moc ti grtuluju a držím palce at se pořádně zakousnou a udrží 9 měsíců 😀

labus
4. dec 2008

AHOJ EMI som štastná že sme tam šlidopadlo to lepšie ako som čakala
a Rendy ja sa síce teším ale beriem to tak s rezervou može sa stat že mi lekárka na základe imuno výsl. povie stp a tie budem mat tak za 3 týždne alebo nebudem ma NATIV reagovat takže som rada že mám šancu začat skor ale kým nebudem po transfere jasat až tak ako 1x pred začiatkom nebudem vtedy som to brala ako tutovka a tak som spadla na nos že to vážne moc bolelo takže teraz opatrnejšie kročik po kročiku pojdem
a strašne sa teším že sa to tu rozhýbe už by nám tu mohli nejake // začat nabiehat takže kočky ideme na to nie? 😉

madla28
4. dec 2008

Díky Rendy.

labus
4. dec 2008

Madli moja zlatá no parádička pekne ich večer pohladkaj,že ich pozdravujem nech pekne rastu babulky

yanny
4. dec 2008

Madlo tak to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
To budeš mít krásnýho ježíška, uvidíš!!!!!!!!!!!!!!
Už se těším na testování, no 19týho už nám to řekneš 🙂 🙂 🙂
Prozraď nám cenu, asi bych taky začala šetřit na darovaný, už se nechci trápit. A tys to vychytala, to byl fofr, že se ani nestihle rozkoukat, viď? 🙂
🙂 No my taky ne. 🙂 🙂

Rendy asi pospíchat nebudu. Tak tě vyzvednu na té Sokolovské????

A samozřejmě zdravím naše nováčky sabinu, danunu a ajenku!!!!!

bigrendy
4. dec 2008

Yanny tak to bude super.tak mě vyzvedni a pujdem se cournout. nebo na kafčo. jak budeš chtít. 😀

yanny
4. dec 2008

Mám číslo, tak se ozvu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre