Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
9. dec 2008

já taky nic nestihnu . od pátku budu v práci sama áž do ledna. kolegyně jde jinam. jsem moc ráda je to sv..ě. letos to neřeším. co stihnu to stihnu. 😀

zaenab
9. dec 2008

Rendy, tak to máš v práci vánoční dárek, že se jí zbavíš 😀

Já to taky neřeším, není to podstatné.

yanny
9. dec 2008

Ahojte!!!!!!!!!!!!
Koukám, že je vše OK.
Rendy, zítra se určitě ozvu, ale spíš pozdě odpoledne.
zatím

madla28
10. dec 2008

Rendy tak to je dobrý, že se jí zbavíš. Lepší dělat sama, než z někým kdo ti hází klacky pod nohy.
Mě dneska brácha poslal výplatu po mámě. Tak je to dost hustý. Když nebudu těhu, tak určitě odejdu, už mám nějaký tipy na práci. Dokonce mám tip na volný obchod, že by ten zverimex? 😀 😀 😀 😀 😀
Dneska jsem mluvila se třema lidma, který k němu nešli nakoupit, jen proto, že tam nejsem já. Asi brzo zkrachuje 😀 😀 😀 😀 😀
Zaenab na okna kašli, já je taky nemám umytý. Dokonce nemám ani v kuchyni záclonu, protože mi jí papouch posral, tak mi jí kámoška sundala a teď čekám, až zase někdo přijde, aby mi jí pověsil. Sama jí věšet nechci, abych něco neposrala.

zaenab
10. dec 2008

Madli, hlavně si užívej klid 🙂

Já teď doháním spoustu věcí do práce, ale je to docela v poklidu, dokonce mám čas i na kafčo s kámoškou. No a za chvíli jdu na kosmetiku - chtěla jsem až za týden, ale když už je má milá kosmetička těhu a chce si dát od příštího týdne volno 🙂 Stejně je to ironie, že se jim zadařilo i navzdory kondomu 😅

Tak já jdu kosmetíkovat a pak se tu zase ukážu.

Rendy, Yanny, jak bylo?

madla28
10. dec 2008

To se tak někdo má viď

rebekka
10. dec 2008

Ahoj holky,
jdu pozdravit a poreferovat, co nového u mě. Zatím nic, (ne) čekám MS 18.12. , mám jí přesnou jako hodinky, tak jsem zvědavá. Minule jsem nevydržela a testovala už 2 dny před,a byla jsem zklamaná, ale teď vydržím , když jsem našla Vás a vím, že v tom nejsem sama. Minulý týden jsme se snažili ostošest.
A na leden jsem objednaná do CAR, trochu se bojím, že se mi vysmějou, v mým věku a dítě, proč jsem si nevzpomněla dřív...
Madlo, držím palce , kdy testuješ ty ?

madla28
10. dec 2008

Rebekka nikdo se ti smát nebude, jsou rádi, že mají klienty a ještě navíc, když jsi samoplátce.
Já nevím, jestli budu testovat. 16.12 mám přijet na krev a říkali nám, ať netestujem, že se zbytečně stresujem a že na testu to nemusí být vidět.

madla28
10. dec 2008

A jak ti je? mě je celý odpoledne nějak divně.

rebekka
10. dec 2008

Jak se pořád pozoruju, tak vždycky týden před MS mi je blbě a mám citlivý bradavky, to jak si sugeruju, že bych mohla být těhotná. Jinak žádný příznaky, ale mě bylo v těhotenství vždycky blbě až tak 14 dní po vynechání. Do tý doby jsem neměla žádný příznaky, tak tyhle všechny jsou asi falešný.

madla28
10. dec 2008

Mě není blbě, jenom divně.

yanny
11. dec 2008

Ahojte, tak jsem viděla Rendy, sice ve spěchu, za to se jí omlouvám. Ale viděla.
Rendy ve skutečnosti vypadáš mladší, než na tý fotce s miminkem, a to si musím pamatovat a už se raději nefotit, fotkky asi zestařují. 😒
Rendy na mě chudák čekala na Floře a já z Opatova jela, podle navigace přes hoďku a půl. Nevím proč jsem se motala sem a tam, jen kvůli tomu, že jednu silnici udělali slepou, a navigace mého muže, zrovna chtěla jet tam. No a potom už jsem se motala, jednou tam a když jsem špatně odbočila, tak zas zpátky.
když už to trvalo hodinu, tak jsem se skoro rozbrečela, že nejsem schopná v Praze najít Vinohradskou i bez té sk...vené navigace, tak volám mužíška, naštěstí to máme zdarma, tak mě navigoval z domova a říkal mi ty střevo z vesnice, tak příště jezdi metrem. 😒 😖 😅
A to jsem dříve jezdila po Praze bez navigace, když jsem zablodila, tak jsem se k řece vždy dostala a stím si vystačila.
No tak jsme se s Rendy viděli necelou hoďku, protože já zas musela být v tom mým baru na noční v deset, kde byla zatím moje dcera.
No prostě jsme si to ani nestačily vše vypovídat, viď Rendy. 🙂
Tak příště, udělám si lepší organizaci dne a dokecáme vše, ju??

yanny
11. dec 2008

Kde si Madlo, váliš se???? 🙂
Já se také už nemůžu dočkat na válení 🙂

madla28
11. dec 2008

Yanny teď jsem teprve vstala, do noci čumím na bednu a pak vstávám skoro v poledne. To je život, snad to takhle devět měsíců zůstane.

zaenab
11. dec 2008

😀 Tak na tohle válení se taky těším. Já mám pořád MS, pěkně silnou a bolestivou, zase mě bolí v kříži, až jsem si říkala, jestli tam je všechno v pořádku.
Ale docela se těšíme na spontánní snažení bez obdenní asistence doktorů - ten můj sice ochotně všude chodí, ale včera utrousil něco ve smyslu "tak nejdřív koncem ledna se zase ukážeme na klinice...?", z čehož bylo jasné, že je taky rád za chvíli oddychu.

Yanny, s tou GPS jsi mě pobavila, já se v Praze vyznám, ale jak někde něco opravují, tak je to hrůza. Teď jsem jezdila i ve Francii a byla jsem líná si upgradeovat GPS a tak jsem tam neměla polovinu kruháčů a dakrát jsem blbla při nájezdech na dálnici. Ale jinak v pohodě.
I tak je fajn, že jste se s Rendy viděly 🙂

madla28
11. dec 2008

Holky já jsem magor, já si udělala test a pak mě to hrozně štvalo, že se budu zbytečně nervovat. Jenže asi po pěti mimutách mi tam vylezl takový malinký stínek, ale nevím, jestli jsem si ho tam nevsugerovala. Je vidět, jen na světle, když otevřu okno. Jsem sedmý den, je to možný? Asi ne.

madla28
11. dec 2008

Ani to nebyla ranní moč, ale polední.

zaenab
11. dec 2008

Madli, být tebou, tak počkám 🙂 Možný to je, ale nech se překvapit a vykašli se na papírky - nejlepší je nemít je vůbec doma. Tentokrát to vyjde, tak proč hledat stíny, když si můžeš počkat na pořádné dvě tlusté // !!?!!

madla28
11. dec 2008

Vždyť to píšu, že jsem magor.

madla28
11. dec 2008

Jdu si udělat něco k obědu.

labus
11. dec 2008

ahojte holky
Madli no na 7 den to kočkám ktore boli tehu ukazovalo tiež len taky slaby tienik to je ešte skoro ale ak by nič tak tam ten tienik nebude tak moc držím palce
Kočky aj vám sa stalo niektorej že vám meškala mrcha po neuspešnom ET? vtedy som to dostala na 23 den a teraz mi mala dojst 8 a nič a mne nikdy nemešká -no tehu určite niesom ja mám nepriechodný vajicovod takže to nie to bude asi tými hormonmi len chcem vediet či je to normálka alebo mám íst na injekciu?

madla28
11. dec 2008

Labus udělej si tast, zázraky se dějí. Mám kámošku, které řekli, že normální cestou děti mít nebude, kvůli vejcovodům a už má dvě.

yanny
11. dec 2008

MADLO, ty si stejný prdlouš jako já. Stejně ses dozvěděla h....o.
Tak já taky jednou testovala už od 3 dne, abych viděla //, alespoň z pregnylu. a potom už každý den.
No a pregnyl jsem měla vidět v podobě druhé čárky až do 5 - 6 dne , 7 a 8 den nic a 9 den čárečku proti světlu, která byly silnější až tak 13 den po ET.
Takže to nemohu s tebou porovnat, ale já zase měla jen dvě 8 buněčné embryjka, vložená 3den.
Takže sis fakt nepomohla, možná tak do blázince, jako tenkrát já 😅

yanny
11. dec 2008

Jo Labus, taky jsem to už hodněkrát slyšela.

yanny
11. dec 2008

Rendy je asi v práci až do šesti, ale už by tady mohla být???

yanny
11. dec 2008

Tak kde jste sedím u PC, večeřím prsíčka na sušených rajčatech a ananasu, zapíjím kofolou, místo vínečka, protože jdu dnes zas na noční a nemám s kým si popsat.

yanny
11. dec 2008

tak se jdu chvilku poválet, zatím bez čárek.

labus
11. dec 2008

Ach kočky to ste mi dali to teda ved ja beriem antibiotika tak nechcem teraz zázrak a tomu aj tak neverím to podla mna tie hormony no počkám do pondelku -test mám doma tak potom skusim a skočím k lekárke

madla28
11. dec 2008

Já se válela, ale už jsem tady.

zaenab
11. dec 2008

Labus, já teď po IUI brala hormony až do MS, cyklus mám normálně 21 dnů, po přibrání 3 kg se mi ustálil za poslední rok na 24 dnů. No a s těmi hormony jsem to dostala 34 den - byly to nervy, a tak silnou mrchu jsem ještě neměla.

Yanny, tvoje večeře nemá chybu - jaká kupuješ sušená rajčátka? Já mám ráda ta s těmi piniovými oříšky.

Holky, tak jsem dnes zakoupila knihu "Jak přirozenou cestou vyrovnat hladinu hormonů" - no, nekupujte to, je to splácaná blbost, konkrétní rady se zaměřují na obecné rady typu: jezte hodně ovoce a zeleniny, vynechte cukr a škodlivý tuk. Jo a podezírám sójovou lobby z podpory téhle knížce, vkaždé kapitole je rada, ať do sebe pořád cpeme sojové mléko (min. půl litru denně), sojové jogurty, tofu...
Což mi připadne dost divné, nedávno jsem četla o negativních účincích nadměrné konzumace sóji při snaze otěhotnět, tak jsem svoji zásobu sojového mléka (vozím si z Anglie skvělé nízkotučné, trvanlivé v krabicích) zavezla rodičům.

Jediné, co zkusím, je rada používat bylinu Mnišský pepř /drmek obecný (Vitex agnus-castus), která prý reguluje MS, výrazně podporuje ovulaci a zabraňuje potratům. No, snad to někde budou mít, skusím to vygooglovat, protože jsem o tom vživotě neslyšela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre