Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
16. dec 2008

nějak se mi to odeslalo,
psala jsem ureoplazmata, chlamýdie atp....
Je to blbé, ale z toho všeho negativního je zase pozitivní, že to není starýma vajíčkama, tak poscháněj hormonky a hup do dalšího boje!!!!!!!!!!!!!
Doporučuji na oddech zatím NATIV. Jedno, dvě čí tři, čtyři vajíčka vždy ještě nějak .
Madluško, tak nebuď smutná, asi to tak mělo být!!! 😉

labus
16. dec 2008

Yanny ahoj

yanny
16. dec 2008

Ahoj Labus nespíš?????

yanny
16. dec 2008

Dnes jsem si polkla první prášek z HA, napsali mi nějaký Minulet.

labus
16. dec 2008

yanny nie malý je už 3 týžden chorý a stale má horší kašel už som z toho nervozna a zajtra máme ráno sud za adopciu muž si chce maleho adoptovat tak som z toho mimo aj som ležala -nemám strach len neviem z toho všetkeho zaspat

labus
16. dec 2008

to nepoznám a prečo HA to pred stimulkou?

yanny
16. dec 2008

HA, abych to zas nedostala dřív, když jsou svátky, asi jen na upravení cyklu.
Tak si uvař meduńku a nebo si polkni nějaký prášek na alergii, já nejlépe spím po Zirteku, či zodaku, působí to na mě jako prášky na spaní 🙂
A zítra Držím pěstičky, ať je vše jen OK.
Kašel u dětí je asi hrozný, taky bych byla z toho hotová. Vždy jsem holčičku hlídala. ťed už je koza velká, tak na ní prdím.

yanny
16. dec 2008

Jdu spinkat, zítra mám hodně práce, už jsem z toho zase na švestku.
Nejlépe mi bylo doma, když jsem nemohla chodit, kvuli kolenu. Pořád se do toho nemohu vpravit.
Tak dobrou

labus
16. dec 2008

Yanny dík za radu ale mne zirtek ani zodak na spanie nezaberaju žial .
a dakujem za pestičky zajtra ich budem potrebovat tak dobru noc a ahoj zajtra

labus
17. dec 2008

Tak kočky hlásim sud prebehol perfektne ex muž sa pred pojednavaním spýtal maleho a mojho muža či to chcu a hned tak suhlasil tak sme sa vzdali aj odvolania máme to platne už nám len pošlu papier a ideme si pre nový rodný list moc sa tešíme 🙂 🙂

zaenab
17. dec 2008

Labus blahopřeju - aspoň nějaká "pozitivní" zpráva v téhle diskusi 😅

Yanny, ten Minulet je prý dost dobrý a šetrný, kámoška farmaceutička ho bere (i když z těch pravých důvodů). Jinak HA se běžně nasazuje u určitých typů protokolů kvůli načasování a taky aby si odpočaly vaječníky.

Madli, tak co práce? Tohle + ta vyšetření, o kterých Yanny psala, bych asi teď pořešila jako první, ať máš pak klid.

madla28
17. dec 2008

Yanny díky za radu. Ráno jsem si je opsala a bombardovala doktora otázkama.Už mám papír na imuno a další mi udělají oni. Doktor se spíš přiklání k darovaným, že já bych nemusela zase nastimulovat nic. Mám si dát 3 měsíce oddech a pak zavolat. No tři měsíce to asi nevydržím. Vidím to tak na únor, to už vy budete těhulky.
Dneska jsem se rozhodla, že výpověď nedám. Po vánocích stejně moc práce nebude a kdybych teď dala výpověď a neměla nic jistého, tak bych utratila co mi ještě zbylo a pak už by to bylo v prdeli. Zatím půjdu makat a přitom si budu něco shánět. Když mi bude chtít dát výpověď brácha, tak to vemu, ale s odstupným. Je to těžký rozhodování, ale bez peněz zůstat nemůžu 😉

yanny
17. dec 2008

To je rozumné, Madlo 🙂
Mě jestli to nevyjde v lednu, tak mě to taky položí a na celé IVF už nenašetřím. Snad dudu mít na to , abych mydlila ty nativy 🙂
Já do sebe láduju ty antibiotyka, teď jsem dotala sumamed a doxybene. A taky mi zase vyskočil polaktin, tak mám dva medokriptiny na snížení.
Gynekoložka mi řekla, jestli ještě nechci to IVF odložit a lečit si ty chlamýdie, ale to je třeba na 12 měsíců.
Tak jsem myslela, že budu antibiotikovat i u stimulky a kdybych měla //, tak přestanu.
Ale na to jsem se ještě neptala.

Labus, tak vidíš, že někdy občas je vše OK.

Já jdu zase na noční, no honím korunky, tak papa.

labus
17. dec 2008

kočky dakujem my sa dneska vytešujeme ako blchy mužíček má oddnes oficiálne syna už len dievčatko nám chýba a to bude čo nevydiet.
Madli schvalujem tvoje rozhodnutie a moc budeme držat palce a dufam už aj plut vírusky potom 😉
Yanny, Zaenab,Rendy ahojte

bigrendy
17. dec 2008

Ahoj holky. 😀 Labus tak moc gratuluju. 😀

Madlo dobré rozhodnutí. bez peněz nemůžeš zůstat
.já jsem to udělala taky tak. byla jsem na neschopence a během té doby jsem hledala. projížděla jsem annonci. a našla mojí prodejničku. 😉
uvidíš,že taky něco najdeš. 😀

zítra jsem měla jít na kontrolu do caru,ale kvůli bývalé kolegyni jsem to musela zrušit. měla ,mě ná chvili zastoupit a dělala potíže. tak jsem to zrušila a je klid.

stejně dřív jak v březnu na ivf jít nebudu moc jít.
nevím přemýšlím o nativu.

Yanny a co ty? jak je? už se těšíš vid.

ještě 4 dny a sobota a mám 5dní volna. potom 2dny inventura a zase 5dní volna. neni to nádhera?

a na silvestra jedeme na chatu. to bude klídeček. 😀

labus
17. dec 2008

ahoj Rendy a dakujem u nás su dnes male vianoce 😉

zaenab
17. dec 2008

Yanny, chlamýdie se léčí rok? To jsem netušila...
Madli, s tou prací to zní rozumně - jen napiš, jestli zůstaneš ještě na neschopence?

My se včera domluvili na dalších 3 IUI, šance tam je, tak to ještě takto zkusíme. Teď si užívám noční pečení, protože přes den se nezastavím. Ale děsně mě to baví - jestli se stavíte, dám všechno ochutnat 😉

labus
17. dec 2008

Zaneab tak idem 😀 😀 😀 každopádne nejaký super recept by si mohla poslat cez IP nech mojich chlapov poteším niečim novým aj ja rada pečiem 😉 a kedy pojdete na to IUI? budem moc držat palce

bigrendy
17. dec 2008

zaenab jasně přijdu ochutnat. 😀

zaenab
17. dec 2008

Tak to se těším 😀 a nechám chladit šampáňo z Francie 🙂

Na IUI půjdeme po novém roce, teď se rýsuje vlastní slibný cyklus s nádherným folikulem a ukázkovou sliznicí 😵

madla28
17. dec 2008

Zaenab neschopenku mám do neděle, nechtělo se mi už zítra do práce. Pak budou vánoce a ono to uteče.

zaenab
18. dec 2008

Madli tak si do té neděle hezky odpočni doma s přítelem a papouchem (toho bych někdy ráda viděla, nechceš sem dát fotku?) a pak máš pravdu, že to rychle uteče a budou vánoce. Já bych potřebovala tak týden před nimi navíc (ale kdo ne 😀 ?)

Labus, tak co? Zkusíš?

Rendy už mám schovaných pár vybraných kousků 😵

Yanny, jak je to s těma chlamýdiema - vážně to chce rok? Já si teď koupila Moderního lékaře, ale nějak nemám čas do něj byť jen nakouknout ☹

labus
18. dec 2008

Zaenab dakujem určite vyskušam a držím teda palce na tento prirodzený ciklus 😉 aj take veci sa stávaju práve včera som volala s jednou kočkou čo predáva Menopur 4 bal. na celu stimulku tak som sa jej pýtala ako je to možne a že už mama doma lieky na 3IVF a mrcha nedošla -čaká bábo no a poistovna jej ich nechcela vziat spet tak ich predáva. Tak sa inšpiruj 😉

madla28
18. dec 2008

Yanny tobě dělali imuno i partnera?

yanny
18. dec 2008

Ahojte kočky,
Jo, madlo dělali nám ho oběma.
Zanýý, taky jsem koukala, jak dlouho se léčí ty chlámky, samozřejmě tomu nevěřím, budou mi dělat průběžně testy, tak uvidím, co mi tam vyleze.
Berou se jen malé dávky, ale jsou to nějaký tetracyklíny, která se v těhu nesmějí a ty ostatní na to nezabírají.
Tak uvidím v lednu.
Musím letět na poštu, tak vás zase opustím, ale dnes večer budu doma tak se na vás těším.

raadunka
18. dec 2008

Madli moooc se omlouvam ze jsem ti drive neodepsala, ale az do ted jsem byla pracovne v jednom kolotoci, ja jsem byla na krvi 17 den a uplne cisty negativ. Maldli ja uz jim vitaminky abych se do brezna dala do kupy. Jim extrakt z obilnych klicku na nervy, chlorelu na vycisteni a nastartovani telicka a samozrejme selen a az to doberu coz bude nekdy koncem unora tak najedu na zensky vitamin plodnosti a to je pupalka dvouleta a vitamin E, Jmenuje se to FEMIGLANDIN a jeste si k tomu dam listovku . To by bolo aby nebylo!!!!!!!!!!!!! 😉 Madli vim jak ti je , ja jsem dnes videla 4tydeniho chlapecka v ordinaci u dr. jak ho vazily a on se jim na te vaze pocural a opravdu jsem se musela moc premahat abych nebrecela, ale musime byt silne a verit ze na jare to vyjde!!!!!! Ja k rikaji holky chce to se hodit do pohody!!!!! Stres zabiji!!!!!!!!

bigrendy
18. dec 2008

Ahoj holky. Radunko to znám.mě stačí fotka miminka a je mě hrozně. ☹

ted nemám vůbec čas o ničem přemýšlet. akorát večer než usnu. jsem v jednom kole. celý dny v práci. čeká mě 23.12 uzávěrka a 29.12 inventura. 😢

holky je to divné dnes jsem 35dc a ještě jsem to nedostala. a žádné známky příchodu mrchy. ani bedar co se mě dělá vždy před mrchou už několik let nikde. opravdu nevím. 😉

zaenab hned bych přišla na cukroví. určo je moc dobrý.já letos nemám čas ani na pečení. ☹

labus
18. dec 2008

Rebdy a čo testík? ved ty možeš byt tehulka jáj to by som bola štastná 🙂 🙂 🙂 🙂
Zaenab prosím ešte nejake receptíky ked budeš mat čas tieto su super prosííím
Yanny ahoj a kočky zohnala som si MENOPRU na celu stimulku 4 krabice komplet od kočky čo mala ist na 3ivf a je tehulka prirodzene proste mrcha nedošla a lieky už boli doma jáj to je super čo?? vydíte aj zázraky sa deju 😉

bigrendy
18. dec 2008

Ahoj labus. test jsem dělala asi před týdnem a nic tam nebylo. to bylo na mě moc brzy. ještě počkám. uvidíme.nechce se mě tomu věřit,že by to vyšlo přirozeně. holky ještě 4 pracovní dny a mám konečně volno.

labus a kolik jsi platila za ten menopur? vůbec nevím kolik stojí.

madla28
18. dec 2008

Ahoj holky, já jsem ještě pořád na hovno. Odpoledne jsem byla ségře hlídat kluka a pak jsem byla u Franty, tak jsem přišla až teď.
Zítra jedu do Jihlavy na imuno. Jsem obědnaná i do brna na 21.1, ale uvidím jestli dělají v Jihlavě co potřebuju, tak bych si to nechala udělat tam. Určitě by to bylo lepší kvůli spermijku, tam by jsme to mohli dovézt a nemusel by být Franta zase ve stresu.
Yanny co ti tam našli?
Labus to máš dobrý, že už máš léky. Já zatím nesháním, protože asi půjdu zase do darovaných. Doktor říkal, že by to bylo lepší.
Ahoj Zaenab a Rendy.
Radunko vím jak ti je.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre