• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
Kde jsteeee :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. máj 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som tuuu :slight_smile: si tu yanny?
16. máj 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem tady.
Tak co děláš???
16. máj 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsem zpátky z Brna a nevidím to růžově. Na jednom vaječníku cysta dva cm, tak nebylo nic vidět a na druhým jenom jeden folík. Co si o tom myslíš?
16. máj 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuze. Všem vám moc držím palečky. Taky jsem pozdní máma, jak už tady jedna z vás psala, děti jsem měla brzy a strašně rychle vyrostly. Podruhé jsem se vdala a manžel své děti neměl, tak těsně před 40tkou se narodila dcerka. Dnes je jí rok a půl a je opravdu fajn, mít v tomto věku mimčo.
Tak ještě jednou všem držím pěstičky . :wink:
16. máj 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je hezké, v mém okolí me většina odrazuje, že se z toho zblázním.

Madlo, o kolikátá se den cyklu. Při stimulaci snad cysty požírají hormony a tudíž se tak nereaguje.
16. máj 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Začala jsem si píchat v úterý. Píchala jsem si ráno Puregon 450ml a ode dneška si píchám 300ml ráno i večer. Myslíš, že se tam můžou ještě nějaký ukázat?
17. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad jo, asi to bude trvat déle.
Já mela 6 den MC 4 folikuli a 12 den mi vytáhli taky 4.
Ale vím, že prvně jsem stimulovala asi o 4 dny délé, taky furt koukali, že jako nic a potom mi zase snížili dávky, ale mela jsem jich tam jen 6,ale to byl muj maximální výsledek, zatím :slight_smile:
17. máj 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondělí tam jedu zase, tak uvidím. Asi jsem měla jít do toho od dárkyně. Až se vrátím z Brna tak dám vědět.
17. máj 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, kde jste kdo. Tak tam byl dneska primář a o cistě nic neříkal. Na jedný straně mám dva folíky a na druhý tři. Tak to už není tak nejhorší.
19. máj 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj . Madla tak to je pěkná urodička. gratuluju. já jdu ve středu prvně do Gennetu do Caru mam s toho strach .doufám,že se ke mě budou chovat slušně a nebudou říkatn ,že jsem na to stará a tlustá. :frowning2:
19. máj 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě taky říkají, už vám je dost, vaječníky už tak nepracují, ale já na to kašlu. Stejně jim jde jen o těch 90000 co to bude stát. Kolik je tobě? Mě je 42.
19. máj 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě taky 42. já jsem se setkala,že měnechtěli moc pomoc. pořad dobrý a pak mě dali najevo,že jsem stará co jako chci.
19. máj 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak v Repromedě jsem se s tím nesetkala. A to půjdeš na IVF?
19. máj 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčatá ja už od dnes stimulujem , pichám decapeptyl a začala som pichať aj GONAL 225 IU. V piatok bude prvá kontrola. Tak držte palce.
19. máj 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palce držíme. zatím nevím já mám alergii na embria .beru prednison .koncem května jdu na krev a tam se dovím jestli pomohl. umělým to asi stejnězkončí.
19. máj 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já to podstupuju poprvé, tak nevím, jestli mám na něco alergie.
Iveb, hlavně si nic nedělej z první kontroly, já byla úplně hotová a myslela jsem, že to je konec a dneska taková dobrá zpráva. Já bych měla jít už v sobotu na odběr, ale to se dovím jistě ve črvrtek.
19. máj 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Madlo zatím je vše OK, jak vidím.

Iveb, taky bych chtěla vyzkoušet gonal i takovou dávku. Kolik toho máš a na kolik tě ten gonal vyšel???

Bigrendičko, jak to že si v genetu. Co ta červnová akce u nich, nekoná se???

Já mělo moc a moc prácičky, ale už jsem zase OK.

Tak pište :wink: :wink: :wink: :wink:
20. máj 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj já jsem v Gennetu protože u Apolináře mě nechtěli pomoc.
zítra jdu do Gennetu tak to zjistím stou červnovou akcí.
jsem zvědavá jestli aspon tam nám budou chtít pomoc. u Apolináře jsem strávila skoro dva roky a uplně zbytečně. :angry:
20. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No docela mi pondělek spravil náladu. Uvidím ve čtvrtek, jak na tom budu.
20. máj 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja teď zas neměla čas, protože byla ovulace, tak přeci jemom stále doufám, že to tělo to vzdá a otěhotním přirozeně.
Tak nějak i když absolvuji IVF, mám stále v makovici, že je to takový pořád na vlásku, po celou dobu jako kdyby se mohlo pořád něco podělat.
Opatrovat se celých 9 měsíců.

Mám kamarádku o pět let mladší, šli jsem stejně na první IVF a ona nakonec otěhotněla po ketu.
Něustále jí tvrdlo bříško, nakonec porodila. Ale o jeden měsíc dřív a aby toho nebylo málo, tak její chlapeček má něco s hrtanovou záklopkou. Už hned po porodu se s ním vrátila do nemocnice. Potom chvilku byla doma, no a když chlapeček nastydnul, či co, tak se mu špatně dýchalo a taky přestal přibírat no a vlasnně už 4 měsíc je skoro neustále v němocnici.
Tak nějak se bojím zeptat, zda to nemůže mít trochu z IVF. Ale jsem z toho smutná a mám to stále v paměti, zatím jsem se na toto téma s mojí fakt nejlepší kamarádkou nebavily.
Co myslíte, nemůže se ten ket ma tom trochu podílet???
21. máj 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny, já si myslím, že ne. Znám pár holek co na tom byli a mají krásný zdravý děti a pak znám co otěhotněli normálně a mají je postižený.
21. máj 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak jsem zpátky a jsem nadsšená . přístup výborný.dr . taky super. vaječníky krásně viděla jdu v pondělí na kontrolní utz a jestli bude nějaké vajíčko tak jdeme hned na inseminaci. dr. si myslí,že na umělé jít nebudeme muset . tak se uvidí. :slight_smile:
jo a červnová akce se nekoná bohužel.
21. máj 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vidíš, pro některý starý nejsme.
21. máj 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, napisala som dlllhy mailik, a neulozil sa! musim pockat na inspiraciu. Bola som u fesaka, stimulovat zacnem az na jesen, lebo musim navstivit este hematologa kvoli tej trombofilnej mutacii, a mam koec roboty, sluzobky a dovolenku. Cely buduci tyzden vam budem pisat z Prahy. madla, iveb, bigy - drzim strasne palce. Yanny - ten chlapcek, to nebude z IVF, aj ked cloveka to napadne. Doki povedal, ze ked zena otehotnie po IVF, tehotenstvo je ako kazde ine, tu uz hra rolu genetika, vitaminy a td. To su problemy, hroza predstavit. Napis, ako mu je. pa baby
22. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mám po ovulce. Tak zas to napětí. někde jsem se tady dočetla, že bych měla mužíčkův poklad posunout prstem až k čípku. Tak jsem udělala. Ale žádný čípek jsem nenahmatala, asi ho memám a nebo jsem na něj spíš nedosáhla. :confused: :confused:
Buď mám krátké prsty a nebo malý čípek.
Pa
22. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak jsem z Brna doma. V sobotu jdu na odběr, ale nevím jak to dopadne. Folíky má asi malý, 18,14,12, a pak menší. Yanny jak jsi je měla velký ty?
22. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa tu máte? občas vás prečítam a mrknem čo máte nové
madla - držím palčoky. tie folíky by mali ešte do soboty dorásť.... neboooj.
hlavne aby boli vajíčka.
22. máj 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annaanna moc díky za podporu. Hodně jí potřebuju, je to moje poslední šance. Dalších 90 tisíc už dohromady nedám.
22. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Madlo do soboty ti naroostou ještě minimálně o 4 mm, tak včechny budou OK.

Já byla na UZ jen 6 den cyklu a to mi hlásil 4 folikly cca 13 - 15 mm, potom jsem šla rovnou na OPU 12 den cyklu.
Normálně mám ovulaci 10 den cyklu.

Neboj to je vše v poho. :slight_smile:

A nikdy není poslední šance, vždycky se dá udělat ledacos :confused:
23. máj 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok