• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

6. augusta 2016 
Holky prosím vás-berete některá při přípravě na transfer embryí léky na prokrvení děložní sliznice? Já bych potřebovala vědět, jaké se používají. Leden se blíží a já začínám shánět informace...Díky vám a moc zdravím.
28. dec 2008 o 04:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ast no ja som nebrala nič lebo som to nepotrebovala ale dočítala som sa že kočkám niektorým pomáhalo jesj čilli papričky a niekde som videla link na kajanske korenie to su vlastne tie papričky v tabletkách
28. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ast nahladaj si na strane 2 temu recept na uspešnu plodnost tam sa toho dočíteš vela a tam je aj kopec odkazov a asi tam aj na to kajenske korenie
28. dec 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nova www o tehu www.tehotenstviaz.cz
28. dec 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Ast a do jakého caru se chystáš?????
Co tady máme za novou xtěhulku???
Labus, já dnes zase necvičila, tak ještě se pokusím odpoledne.
A cvičíš to na zemi, či na posteli????
28. dec 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Yanny cvičím na zemi na karimatke
AST ozaj do ake caru ideš?ja do REPROFITU
XTEHULKA AHOJ
28. dec 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky -jdu do fakult. nemocnice Brno. Uživaly jste některá ty papričky? Děkuji Xtehulko za tip na www, ale nenašla jsem tam ty papričky. Snad se dají sehnat. Zdravím a držte se. Ast
28. dec 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AST nájdeš to na www.sanopa.cyberio.sk a v zozname nájdi kajenske korenie a klikni nan tam to nájdeš :wink:
28. dec 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ast já taky chodím do fakultní Brno.
28. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.
28. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Madluš :wink:
28. dec 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky za za ten tip na koření. Už jste to některá zkusily?
28. dec 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :grinning: koukám,že se krásně připravujete.
28. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Bigrendy-jak vidiíš, připravujeme se-cvičíme a dáváme si papričky :slight_smile:
28. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
dnes jsem v pojišťovně pojiťovala, jak o závod. Se ty chlapy zbláznili, pojišťovala jsem jim, vše co měli doma nepojiťěné :grinning:

Holky já ještě žádné papričky nepapala :grinning: Musím????? :confused: Jestli ano, tak kde, že se to sežene???? :astonished:
29. dec 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já se ptala na ty papričky v lékárně, ale lékárnice si myslí, že to prokrvuje jen zažívací trakt... :frowning2: Tak nevím... když tak se zeptejte doktora. Abych pravdu řekla, je mi nějak divně... Tak vám pošlu fór, ať se zasmějem, jo? Ale je mi smutno holky dneska nějak... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak ten fór:
Bylo nebylo, jednoho bílého dne švadlenka šila u řeky a z ničeho nic její náprstek spadl do vody…. Vykřikla... a najednou se objevil Bůh a zeptal se:
"Proč pláčeš, moje dítě?"
"Můj náprstek spadl do vody! Potřebuji ho, abych mohla pomoci manželovi uživit rodinu…."
Bůh neváhal, ponořil svoji ruku do vody a vytáhl náprstek zdobený safíry….

"Je toto tvůj náprstek?" zeptal se Bůh.
A švadlenka odpověděla: "Ne, Bože…."

Tak Bůh vnořil ruku zpět do vody a vytáhl zlatý náprstek bohatě zdobený rubíny….

"Je toto tvůj náprstek?" tázal se.
"Ne," pravila švadlenka….

Bůh znovu ponořil ruku do vody a vytáhl kožený náprstek….

"Je tohle tvůj náprstek?" Zeptal se Bůh….
Švadlenka konečně pravila: "ANO."
Bůh byl potěšen švadlenčinou poctivostí a dal jí všechny tři náprstky. … Švadlenka šla domů přešťastná. …

O několik let později šla švadlenka s manželem na procházku kolem řeky. Vtom muž uklouzl a zmizel pod hladinou…. Švadlenka zoufale křičela a Bůh se znovu objevil. "Proč pláčeš, má dcero?";
"Můj muž spadl do vody, pomoz nám..."

Bůh šel pod vodu a vytáhl George Clooneyho…..
"Je tohle tvůj manžel?" optal se Bůh.

"ANO!"
Švadlenka vykřikla….
Bůh se rozzlobil. …
"LŽEŠ, TO NENÍ PRAVDA….!"
Švadlenka odpověděla.
"Oh, prosím odpusť mi, Bože…. To je nedorozumění…. Víš, kdybych řekla NE Georgi Clooneymu, přišel bys potom s Bradem Pittem…."

"Potom bych řekla NE jemu, a pak bys přišel s mým manželem…. Tomu bych řekla ANO a pak bys mi dal všechny tři… Nemám už na to léta, abych se postarala o všechny tři muže, a proto jsem řekla ANO Georgovi….."

No a tak jí ho Bůh nechal...
29. dec 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrý
29. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pauzujete????
30. dec 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, byla jsem shánět podložku na cvičení a objednat se na masáže. Mám pocit, že všechno, co dělám, se vztahuje jen k jedné věci...
30. dec 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co budete dělat na silvestra????
30. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já tedy posedím u nealka. Protože mě čeká v lednu transfer, nemám na nic myšlenky.
30. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajo kočky ja mám seknutu krčnu chrbticu a riadne beriem lieky aj infuzky som dostala chodím na rehabilitáciu .Stimulku budem musiet odložit tak sa držte a hlavne vám budem držat palce občas mrknem ale už tu nebudem tolko vysedávat lebo podla mna aj to mi nepridalo.
Yanny takže ja sedím doma pri telke s liekmií na Silvestra -pekne sa zabavte aj za mna
31. dec 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pěkného silvestra, já budu pracovat ve svém baru, všichni chtěli volno, tak jsem si řekla, mám sedět doma a nebo být v baru za korunky, no mamon vyhrál.
Tak čau brzy.
31. dec 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky hezkýho Silvestra. A ať je nás v novém roce víc.
31. dec 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky takže ja vám želám štastný a hlavne plodný NOVY ROK kopec zdravíčka,lásky a vytužene mimi
31. dec 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak ať se nám letos daří. Mám pocit, že nás letos čeká něco dobrého.
1. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.
už jsem se na vás moc těšila, dnes jsem celý den odpočívala :wink:
A koukám, že mám, jen 2 práška HA, tak se mi to fakt blíží a už mám zase strach.
Stále jím ty antibiotika - tetracyklínové, a nevím jestli je můžu brát i u srtimulace, ale dělají mi moc dobře, tak se mi nechce je vynechávat.
Zatím
2. jan 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yanny na tie antibiotika sa radšej spítaj zavolaj do caru su silne tak si to over a držím palce už sa to tebe aj Ast kráti
3. jan 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus, kdyby mi už nebylo tolik a mužíčkovi, bude za týden 50 sát. Tak bych to mimi, zase ještě odložila, ale už asi fakt nemůžu nic odkládat, ani o měsíc :slight_smile:
3. jan 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yanny ja ti verím ,ale aspon sa spýtaj lekára. A do kedy máš ešte brat tie antibiotiká? Len do stimulky,alebo dlhšie?
Rendy čo máš nové?kedy ideš k lekárovy?
3. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok