Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
11. jan 2009

Yanny to máš pravdu teraz v MAMA A JA ALEBO DIETA neviem presne písali že tehulky na silvestra nemožu ani kvapku šampusu lebo už aj to može moc škodit dietatu. Takže cele tehu vínko tabu.Yanny a ako si to vyriešila s tými antibiotikami ešte ich berieš?

yanny
11. jan 2009

Jo, jo ještě je beru, po OPU je vysadím, ale prý Sumamed se v těhu může, tak se ještě zeptám v caru, nejraději bych si je nechala do případného //.
Tak s vínem končím, stejně poslední dobou nemám chuť, ani na dvojičku, asi že beru ty antibiotika.
Za chvilku jedu k mamině, píchne mi decapeptyl a 300 gonalu.
Jo a to jsem vám ještě neřekla, že jsem si koupila na maturáku 60 losů do tomboly a vyhráli jsme spousty věcí, mimo jiné i hlavní výhru divočáka.
My co kupujeme maso přesně na porce, abych nic nasyslila do mrazáku, tak vyhrajeme celé prase. 😀
Prý jsem zkazila víkend, včera jsme ho stahovali z kůže a teď ho jdu naporcovat. No hotovo.
Ale zase ten můj říkál, že jsem dítě štěstěny. 🙂 A měla bych začít sázet. On z 20 lístků nic a já co druhý lístek pecka.
tak třeba na mě už konečně sedlo štěstí 😉 a budou // 🙂

irafa
11. jan 2009

ahoj Labus dik za odpověď no zitra du na ko k obvoďaku tak už sem si řikala že si řeknu o rehabilitaci tak uvidime on je jakysi divny uvažuji o změně doktora hrůza ja k doktorovi moc nechodim a když už tak bych si přectavovala peči a ne že tam dondu a on co chcete no to mam dojem že sem přišla otravovat a ten jeho pohled hmmm mame tu ve městě novou doktorku tak uvažuji že přendu tak zatim čauky

labus
11. jan 2009

Yanny Sumames sa určite može lebo aj mne ho chceli dat vtedy pri zápale a hladali take čo neubližia mimi ak by náhodou - tak sa nemaš čoho bát 😉 Vínko by som na tvojom mieste tiež už vysadila lebo antib. hormony a víno no šialena kombinácia tak už radšej nie. A gratulujem k výhre to si fakt štastlivec no dufajme že to potiahneš až do // budem silno držat palce
Irafka ked sa ti lekár nepozdáva tak ho kludne vymen . Zajtra si kludne povedz že chceš rehabku,lebo sa pripravuješ na IVF a lieky už nechcš brat a ak sa mu to nebude zdat nech ti dá aspon výmenný lístok k neurolog. a od tej si vypítaj rehabku alebo si rovno vezmi kartu k tej novej lekárke ja som tak pred rokni odyšla od lekára k mmladej novej lekárke a nedám si ju za nič ona ma na rehabku kludne pošle aj ked mi lieky nezaberaju od neurologa a ona mi poradila aj to bankovanie fakt skus stálo to u nás 300sk ale teda prekrvý to cele telo aj ako príprava na tehu je to dobre

yanny
11. jan 2009

Asi máš pravdu labus.
Jsem KO, tak jdu spinkat.

zaenab
11. jan 2009

Yanny, divočák !!!! 😀 😀 😀

To mě pobavilo; já jsem stejná jako ty - maso kupuju čerstvé, nejraději ryby z Makra a mražené jen v případě nouze. No a vyhrát divočáka, tak ho asi samou radostí (a vypočítavostí) věnuju mamině, skorotchýni nebo tetě, aby ho zpracovaly a pozvaly mě 😵 Jinak by mě asi kleplo....

ast
12. jan 2009

No Yanny, prasákto znamená štěstí v novém roce-a Ty máš pořádný prase! Tak ať to vyjde.

zaenab
12. jan 2009

Ahojky, nikde nikdo???

madla28
12. jan 2009

Ahoj, já tu jsem.

zaenab
12. jan 2009

Madli jak se máš????

madla28
12. jan 2009

Docela to jde, čekám na výsledky imuna.

zaenab
12. jan 2009

A kdy to budeš mít? My se na to chystáme s přítelem taky

madla28
12. jan 2009

Já 23.1, ale nechala jsem si to dělat jenom sobě. Drý když budu mít darovaný, tak přítele nepotřebuju.

zaenab
12. jan 2009

No to je fakt...

A co jinak s prací a bydlením? A co dělá papouch? Nepřibral přes svátky?

madla28
12. jan 2009

Ani ne, ale cukroví snědl víc jak já. Od pátku se mnou chodí zase do práce, tak už chrní, je unavenej.
Já to teď mám do práce dál a nosím ho zabalenýho v takový malý flaušový dece. On celou cestu hubu nezavře a lidi neví co si mají myslet, když jdu a povídám si z dekou.

madla28
12. jan 2009

Jdu taky chrnět, mám toho dneska docela dost. Ahoj.

zaenab
12. jan 2009

Jé s tou dekou to musí být legrační - to on na tebe i v té zimě mluví?

Hezkou noc a zítra se těším na pikošky ze života nejen papouchů 🤐

madla28
13. jan 2009

On je zabalený a tak mu zima není.

yanny
13. jan 2009

Ahojte,
je madlo a to ho máš v tašce, nebo pod paždí???
Mě je nějak divně.
Nevím, jestli je to ze včera, byla jsem na pohřbu stejdíčkovi 60 let a umřel mi na rakovinu.Byl to můj radílek na koně a zvířátka, tak teď už si musím vždy poradit sama.
a nebo to mám z těch hormonu.
Taky vám bylo při stimulaci tak nějak šoufl, snad jako těhu nevolnosti?????
Prase už máme v mrazáku, pejsi si dávají pajšl, hlavičku a vše co jsem ořezala. Znají jen granule.

madla28
13. jan 2009

Nesu ho v náručí jako miminko.
Já nevím jak mi bylo při stimulaci, asi dobře, protože jsem chodila při tom do práce.

yanny
14. jan 2009

A drží jo, necuká se????
nebo to má dokonce rád???

ast
14. jan 2009

Ahoj Yanny, jak pokračuješ? Já jdu zítra na UZ kontrolu, zatím je vše dobré. Jen když si vzpomenu, že transfer bude do 14 dní, tak mám morké dlaně...

yanny
14. jan 2009

Tak to se malinko, tak o týden minem, já počáítám s ET, tak 25.1 ale jestli to vůbec dopadne.
Je mi pořád špatně od žalůdku a vůbec necítím vaječníky. Tak jsem zvědavá. Na ultrazvuk mám jít až v pátek.
Nějak se mi to nezdá!!! ☹

ast
14. jan 2009

No asi se tak moc neminem. Držím palce, ať ti roste hodně hodně plných folikulů (a bez bolesti). Já máááám strach ☹ Zítra se dozvím, jestli je dobrá děložní sliznice. Tak to dost rozhoduje. Mám mnoho dalších představ, ajk to podpořit: jdu v pondělí na akupunkturu, jdu na masáže, beru jinanové pilulky a podobně... (jo-tímto je nikomu nedoporučuju-musel mi to schválit lékař). Taky dopiju nějakou malinovou šťávu, co mám do minule... No prostě šturmuju poslední dny...

yanny
14. jan 2009

Neboj, nemáš čeho a ještě nám to prý škodí 🙂
tak to jsem zvědavá.......... 😕

ast
14. jan 2009

No ale stejně. Já máí´m pořád už čtrnáct dní pocit, že tohle bude náš Fakt dobrj rok!!!

annaanna
14. jan 2009

ahojte devy, ako sa tu máte?
my máme výsledky z plodovky, všetko OK

yanny
14. jan 2009

Aničko, tak to je dobře, tak vidíš to bude dobrý rok.
A jaké to vůbec bylo, dalo se to vydržet asi v pohodě, viď???
Tak teď si jen užívej, asi poslední těhu 🙂
Četla jsem si příbalový leták decapeptylu, tak už vím z čeho mi je tak blbě 😒

ast
14. jan 2009

Už tloustnu jak blázen. já beru větší dávky Predinsonu, tak po tom se přibírá. Vypadám už jako opuchlá brambora a fakt mi to vadí. Od začátku léčby mám nahoře asi 10 kilo.

ast
14. jan 2009

Holky, já mám střídavě strašnej strach, střídavě mám jasnej pocit, že to vyjde. Tak se nějak zmítám. Těch 14 dní bude hroznejch do transferu. No a potom dalších 14 do testu. Budu tady asi často

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre