Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
1. feb 2009

A ještě další, ale ten jsem ještě neprostudovala http://www.levnetesty.cz/

zaenab
1. feb 2009

Díky, podívám se, zda a za kolik je mají v lékárnách.
Tak ať se čárkuje o 106!

ast
1. feb 2009

Tak holky, dobrou noc. Labus, ať se zavrtává a zavrtává. 😀 Ať je ten příští týden dobrý týden. Pá.

irafa
1. feb 2009

ahoj holky
zaenab tak teď si už můžeš konečně odpočinout ja sem řikala když sem se stěhovala na barak kde se proboha tolik věcí v dvoupokojovem bytě vzalo
zkoušim metodu měřeni BT tak snad tu ovolku nějak podchytím uvidíme
Labus a Ast stale na vas myslim a věřim a pevně doufam že se zadaři sakra vždyť si to sakra už zasloužite za ty oběti co ste tomu všemu museli obětovat nemohu se dočkat jako všichni tady až budete hlasit // na testíku tak pro dnešek sladkou dobrou noc a ahojky 🙂 😉 😵

yanny
1. feb 2009

Taky dobrou.

ast
2. feb 2009

Dobré dopoledne holky. Irafo, moc děkuji za hezká slova. No to byste nevěřily-já se v noci probudila se strašnou bolestí kotníku. Bolí mě kloub, jako by do něho někdo vrtal. Nechápu. Namožený to není... Manžel mi to obvázal, ale bolí to už deset hodin. Vůbec na takový věci netrpím, tak nevím, co to je. Haloooo Labus-jsi v poradku? Myslím na tebe, jak se máš. Zatím pááááá

labus
2. feb 2009

Ast neboj to bude vedlajší učinok utrošu mna nikdy klby nebolia a včera som cítila bedrový klb.Tak sa vobec neplaš. Daj si na to octanovu mast to podla mna možu aj tehulky alebo obklad z octu a vody.

irafa
2. feb 2009

ast ahoj a nemaš zač děkovat sme tu od toho aby sme se navzajem podpořili nebo neeee 🙂 😵
jak si se vyspinkala no stim kotnikem asi moc ne viď no ja měla uplně nesmyslné sny a teď mam hlavu bolavou ale skusim se zalit bilinkovym čajem třebas meduňku snad tady u komplu pak neusnu pač je to na uklidněni a hlavně mi i chutna ale prašek na hlavu ten fakt beru až lezu bolesti po zdi ☹

labus
2. feb 2009

kočky ste zlatučke ako na nás s Ast myslíte no my s Ast sa budeme snažit nesklamat vás -len dufam že toho názoru budu aj naše drobčeky 😉

irafa
2. feb 2009

a hlavně prašky taky nechci brat když se snažime o mimi žejo ahoj labus jak je?

irafa
2. feb 2009

včera sme měli navštěvu přišel muj zak. co mu dělam učetnictvi s partnerkou a malym synkem ma 5 měsíců
no byl fakt kouzelnej i nam tady pěkně povykladal .

labus
2. feb 2009

ahoj Irafka je mi fajn len mi ide na mozok to čakanie -idem trošku čítat a potom skočím do obchodu niečo musím varit včera sme všetko zjedli

ast
2. feb 2009

Samozřejmě prášky nebudu brát. A taky si myslím, že za to mohou hormony. Napadlo mě to. Jinak musím říct, že opravdu nic necítím-žádné píchání v bříšku, žádné nafoknuté bříško, nic. A jak to máš ty Labus? Hezký klidný den přeju.

labus
2. feb 2009

Ast mna práve že dnes dost pobolieva brucho a kríže začínam mat strach ☹ ☹ aj brucho mám ako balon
Ast to nevadí že nič necítiš neboj

ast
2. feb 2009

Labus, já jsem si myslela, že právě bolest může být při uhnizďování normální. Takže si myslím, že se neboj

labus
2. feb 2009

Ast ono je to tažko posudit niekto má tie bolesti a niekto zasa necíti nič.
Ja som sa vyplašila preto že minule mi to bolestami začalo a tie sa stupnovali až som dostala teplotu a zápal a potom mrchu tak ako som bola cely čas v klude teraz je to tažke fak mám strach ☹

ast
2. feb 2009

labus, co myslíš, nebylo by lepší zavolat lékaři a zeptat se, jestli se nemáš přijít ukázat? Třeba by ti právě potvdil, že je vše v pořádku. Když máš strach, třeba by se ti ulevilo a doktor by ti řekl víc...

labus
2. feb 2009

Ast viš moj lekár v centre je 275 km daleko a moja obvodná gyn. je sice poklad ale ake má mat žena pocity po IVF tažko bude vediet a na UTZ aj tak nič vydiet nebude minule som hned letela s teplotou k lekárke a sliznicu som mala stále vysoku a aj tak to bolo o 3 dni v háji podla mna sa musím snažit byt v klude a len čakat

ast
2. feb 2009

Myslím na tebe Labus, drž se. Já bych ale raději všechno probrala s doktorem, to jsem já... Posílám ti hodně pozitivních myšlenek. Mě ta noha přestala bolet, tak pevně doufám, že i u tebe to přestane. Drž se. Jsem tu.

labus
2. feb 2009

Ast dakujem snažím sa ležat uvydím ako mi bude zajtra ked tak tak mu zavolám

irafa
2. feb 2009

ahoj holky tak snad se vše umoudři už aby byl konec tydne aby ste věděli jak na tom ste bože ta nejistota to je hrozny uplně se dokažu do Vas obou vcítit ach jo to bude strašně dlouhej tejden ☹
tak se du mrknout co davaj v kině mame volnaska a dnes mu končí platnost tak pudem do kina 😅

ast
2. feb 2009

Ahoj Irafa. Nějak už to do čtvrtku doklepu. Myslím na Labus, aby se jí ulevilo. Bojím se čtvrtku hrozně. Ještě tři noci a potom fakt nevím... 😒

madla28
2. feb 2009

Ast mě zase bolelo koleno a sehno. Když jsem přestala brát utroš, tak to přešlo.

Yanny jedu do Brna odevzdat výsledky toho imuna a chci aby mi vzali výtěry na ty clamidie.

Zaenab, jak to vidíš? Budeš zítra v Brně?

yanny
2. feb 2009

Ahojte, holky 🙂
Labus, jak už si rozumná 🙂
Ast a ty budeš ve čtvrtek testovat, kolikátý den budeš po ET????
A ty Labus????
Mě zase po ET vždy pekelně bolelo v kříži.
Holky já si zase všimla,že mě otékají nohy asi po té stimulce.

bigrendy
2. feb 2009

Ahoj holky. 😀 držím palce 😉

Yanny a kdy ty jdeš na ivf?

yanny
2. feb 2009

Už budu chodit jen na nativy a asi jen do Pronatalu ve Varech. Jen čekám na MS. A asi si dojdu pro Clomhexal na další cyklus a ten potom si dopíchám zbytky FSH.
Rendy a už se ti to lepší????

labus
2. feb 2009

Yanny ja som presne týžden po ET bola som min.pondelok a test skor ako stredu sa mi zdá robit ako zbytočne aj vtedy ešte skor nič neukáže len ma rozladí ale asi nevydržím a testnem inak na krv mám íst až v pondelok o týžden

ast
2. feb 2009

Já jdu na krev 12 den po ET-ve čtvrtek. Zatím holky díky za zprávy a Labus-drž se. Dobrou noc.

bigrendy
2. feb 2009

Yanny to se uvidí . prášky beru teprve týden. tak snad se vše srovná. 😉

ast
3. feb 2009

Ahoj holky, dobré ráno. Právě jsem si vzala ranní prášky a myslím na Labus, jestli je v pořádku. Já nemám vůbec žádné tušení, příznaky, nálady, prostě nic, tak je mi to líto. Ale ještě se budu držet dva dny. Tak holky, hezký den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre