Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
3. jún 2008

Ahoj prý je to stejné. já ho už měla a nic moc tak se uvidí ted. 🙂

yanny
4. jún 2008

Já byla zas včara v Pronatalu, tak po MS půjdu na hysteroskopii a potom mi dali ke schválení IUI.

A co u vás nového???? 🙂

iveb
4. jún 2008

Takže prenos mám za sebou. Vložili mi 2 embryá najvyššej kvality a zostalo aj niečo na zmrazenie, koľko to neviem , lebo ešte ke´d som odchádzala , tak to riešili. Ale minimálne 2 tam určite sú. Zmrazujú embryá len najvyššej kvality. A nakoniec som si dala aj lepidlo na embryá. Mám aj trošku nábeh na hyperstimulák, jeden vaječník má zväčšený , ale doki povedal , že by to nemalo mať nejaký búrlivý priebeh. Jeden stimulák som si už prežila , je to hrôza , ale bola som tehotná pri ňom , ale žiaľ nakoniec to nedopadlo dobre.16.6.2008 idem na HCG.

madla28
4. jún 2008

Ahoj, já měla dneska jet na prohlídku před hysteroskopií, ale včera jsem dostala MS, tak jsem přeobjednaná na úterý.
Yanny MS mám hrozně silnou. Dokonce jsem dneska musela i utéct z práce, abych se vysprchla a převlíkla do čistého. Nějak jsem se nestihla přebalit. Ještě že bydlím hned nad prodejnou a můžu proběhnout zadem přes sklad.
A co je to lepidlo na embrya a hyperstimulák?

yanny
6. jún 2008

Já to také nevím 😲 😲
Iveb co je to lepidlo na embrya. Ja je chci příště taky přilepit 🙂 🙂
Hedně štěstíčka Iveb.

iveb
6. jún 2008

Lepidlo na embrya sa dáva preto , aby sa lepšie uhniezdilo v maternici. Ja som ho mala teraz prvýkrat. Uvidíme ako to dopadne. A ten hyperstimulák, je to tu podrobne rozpísané pri Ovariálny hyperstimulačný syndrom . Je to prehnaná reakcia vaječníkov na lieky. A na to , aby som nemala taký búrlivý priebeh musím piť veľa , veľa tekutín a brať ten nešťastný Metformin.

bigrendy
6. jún 2008

AHOJ HOLKY.přeju Vám hodně štěstí. 🙂
já jdu taky na iui tak snad bube štěstí a vyjde to.
byla jsem na krvi a za 14dní budu vědět jestli ten prednison pomohl na tu neštastnou alergii. 🙂

yanny
7. jún 2008

Holky myslíte , že v tady taky dávají lepidlo na embryjka???
Ivebko, jestli nás nehoupeš, tak zjisti co to je???AŤ víme ma co se ptát??? 😉 😉 😉
Bigrendy a jaký si dostala léky na stimulaci na IUI. Kolik si platila????
Prý dávají někdy i Gonal???

Nevím jestli jsem vám řekla, že v Pronatalu byli tak hodní a řekli na rovinu, že když půjdu na plně stimulované IVF, tak si jen vyhazuji peníze,stejně víc jak 4 - 5 vajíček neudělám, kvuli vysokému FSH. Tak mám dokola absolvovat nativ s IUI. Tím pádem asi už mužíčka úplně ostavím.
Zatím

bigrendy
7. jún 2008

Ahoj stimuluju glostibelgytem stál 38kč. jestli to nepůjde tak příště asi dají něco jiného. aspon ,že ti to řekli na rovinu. já taky nečekám žádné zázraky. zatím jsem při IUI měla vždy jen 2 vajíčka. neni nám holt 20. ☹

yanny
8. jún 2008

No 20 nám není, vajíček málo a já mám ještě asi i blbou imunitu a i to málo mi požere.
Už taky nevím, ještě rok a potom si počkám na vnoučátka 😀
Raději by jsem tedy s manžou vloaí vnoučátka.

yanny
10. jún 2008

Haloooo kde jste???

bigrendy
10. jún 2008

Halooooo tady 🙂 🙂 🙂 🙂

madla28
10. jún 2008

Ahoj, tak já v úterý nastupuju do nemocnice na ten zákrok. Budou mi to dělat na Obilním v Brně.

yanny
11. jún 2008

Já jdu na to hned po MS a to bude za 14 dní.
Tak co Big?

madla28
12. jún 2008

Yanny a kam na to jdeš?

ajena
12. jún 2008

ahojte, chcela by som vás trošku povzbudiť, čítam vás dávnejšie, a umelé oplodnenie som absolvovala v tom čase ako yanny, no tiež nám nevyšlo, ale ďalší cyklus, čo sme sa veľmi najprv čudovali a potom tešili nám vyšiel prirodzene. Ešte sa tešíme len tak potichúčky, lebo nás čaká ešte dlhá cesta, ale po roku a pol neúspechov inak ani nemôžeme. Držím vám všetkým veeeeľmi palce a pridávam graf 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/1c59fd

staruska
12. jún 2008

Ajeno, moc ti to přeju! Jen ať to všechno pokračuje, jak má. Je to nádherné. 🙂

bigrendy
12. jún 2008

AHOJ HOLKY. aJENO MOC GRATULUJU. yanny zatím čekám na mrchu a pak začnu zobat glostibelgyt . a co Ty jak Ti jde hubnutí. ? já po tom prednisonu kynu a kynu. ☹

yanny
12. jún 2008

Ahojte,
už jsem dala dolů 3 - 4 kila. Je mi už o dost lépe.
Na hystero, jdu do Pronatalu. Chtěli mi to udělat hned bez narkozy, ale to jsem vzdala. Nevíte jak to bolí????
Raději si vyběhám předoperační.
Ajen, to je pěkné. Tak to má asi být, vše přírodní je nejlepší a neboj taky vydrží.
Taky bych chtěla takový grag si udělat, jak se to dá pořídit???????
Třeba potom také otěhulím.
A dělala si něco neobvyklého než jindy, Ajenko???
Zatím pa a bobrou

ajena
13. jún 2008

ahoj yanny, ja som po tom ivf bola tiež pribratá a povedala som si, že keď to nevyšlo, tak idem tiež na diétu, aj som začala, aj som zhodila 4 kilá, potom som ešte chcela pokračovať a začali sme s drahým delenú stravu, našla som kopu receptov a všetky chutili výborne, tak sme sa tešili, že to pôjde celkom ľahko. Ešte som začala chodiť na masážene lôžko - ceragem. Masíruje chrbticu a tam vlastne uvolňuje všetky nervové zakončenia, čo môže byť tiež prínosom hovorila som si a okrem toho aj detoxikuje. Tak som absolvovala 15 ležaní každý deň okrem víkendov a zrazu som si našla pozitívny test. Ktovie čo pomohlo ale možno z každého trošku. A to sme sa snažili vyše raka a pol.
Yanny a ten graf si môžeš začať robiť - návod najdeš na http://www.merenibt.xf.cz/index2.html. Treba si tam nájsť Fertility graf a všetko tam máš podrobne vysvetlené v češtine, lebo stránka je anglická. Ja som si grafy robila rok, niekedy mi to liezlo na nervy, niekedy som s tým chcela prestať, ale nedalo mi to.
Veľmi vám držím palce.

ajena
13. jún 2008

A veľmi vám ďakujem za priania 🙂

lora
15. jún 2008

dievčatá neostal vám po stimulácií menopur alebo iný gonadotropný stimulátor vo forme injekcií ? Clostilbegyt mi nestačil (tiež už 40-tka na krku) a minule som tak fajn kúpila lacnejšie od jednej spolupacientky v centre, ale už o žiadnej i nej neviem. Nechcem to samozrejme hlboko pod cenu, ale aspoň malú zľavičku. Ozvete sa mi na 0907 122 161 ?

Ďakujem

Lora

iveb
16. jún 2008

Takže dievčatá ozývam sa Vám po dlhšej dobe a žiaľ dnešný výsledok z HCG je negatívny. Ešte šťastie , že tam mám 4 zmrazené embryá, takže ak sa otrasiem v septembri to skúsim znova.

madla28
16. jún 2008

Iveb moc Ti přeju, aby ti to příště už konečně vyšlo.

yanny
16. jún 2008

Ahojte,
graf si určitě udělám. 🙂
Fsh nemám žádné sama bych také potřebovala na září už nějaké schánět.
Iveb, tak bylo-li to napoprvé, tak podruhé to bude lepší 😉
A co ty Madlo???
Já stále jen hubnu, cvičím a pročišťuji.
Chtěla bych absolvovat, jednu kůru akupunktury, ale nevím jak na to.
Naméte zkušenosti????
Prý je to dobrý na plodnost.

yanny
17. jún 2008

Tak co se děje???

bigrendy
18. jún 2008

Ahoj holy nás zatím nicjsem 35dc anic mam začít stimulovat naIUI apořád a mrcha nikde. 😉

ajena
18. jún 2008

ahoj big....a robila si si test???? Veď možno ani nebudeš musieť stimulovať 😉

bigrendy
18. jún 2008

Ahoj ne test jsem nedělala a zatím dělat nebudu slibila jsem to manželovi. testů jsem už dělala moc a vždy jsem byla akorát zklamaná . tak ted musím ještě vydržet.
Yanny prozrad jak to děláš,že hubneš? 😀

yanny
18. jún 2008

No nežeru 😀
Ale fakt mi to moc nejde 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre