Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
26. feb 2009

Holky díky všem za podporu.
IUI proběhlo v pořádku, dokonce jsme i vyměňovali vtipy s doktorem. Nechal mě ležet asi 20 min., což bylo fajn.
No a máme doporučeno posnažit se i sami, tak nemám moc času tady vypisovat 😀

yanny
27. feb 2009

Ahoj,
píšu jak tatar, chtěla jsem vám jen říct, že s přítelem mojí holčičky už trénuju, jsem s nima hoc ráda, ale nevím jestli i oni se mnou 😀

Iraf ten kotel je Benekov ling 50, má 280 l násypku. Vybírali jsme ho už skoro rok. Všel nás se vsím všudy skoro 130 tisíc. Dva dny ho u nás montovali, ale konečně budeme mít pohodu. Když se naprogarmuje, tak se jen doplní zásobník a potom vysypává popelník.
My měli kotel na dřevoplyn, ale to byl koždodení humus a celý rok práce se dřevem a dřevo muselo být tři roky staré, aby kotel dobře fungoval.
Uvažovali jsem o všem, třeba vrty a solar, ale u uhlí zvítězila nejlevnější režie, tak aby jsem to na stará molena útáhli.

Zaneb, tak snad je vše OK, posnažení taky OK 🙂 Jak dlouho trvalo ve tvém caru, než pročistili spermijky.
V Pronatalu se mi vždy zdálo, že to trvá dlouho a myslela jsem na to, aby všichni ty pročištěný pašáci nepomřeli.

Já jsem si zvykla na to že to nemám a je mi fajn. Ale k doktorce půjdu, ta moje je tam v úterý a ve čtvrtek.

labus
27. feb 2009

Zaenab blahoželám a držím silno palčeky k uspešnemu testovaniu mooc by sa tu už zišli// 😉

ast
27. feb 2009

Ahoj holky. Labus, myslím na tebe, drž se. Yanny, užívej si teplo domova s novým kotlem. Cítím se nějaká slabá a spavá, dokonce jsem si dělala test, jestli "tam něco není". Ale protože beru Utrogestan, asi jsem spavá po něm. Zatím

labus
27. feb 2009

ahojAst a dakujem a prečo ešte berieš utrogestan? inak tu spavost a slabost možeš mat od neho

larri
27. feb 2009

yanny,ja nechapu,jak takova hezka zenska jako ty,musi snaset takove problemy s chlapem. Vlastne chapu to,oni vzdycky pochopi az o zenskou prijdou.Do te doby jsou frajeri.Ale drzim ti pesti,at to vsechno neni pravda. 😉

ast
27. feb 2009

Ahoj Labus, já jsem nějaká zmatená. Ty dnes nejdeš na zákrok? Jsi doma? Asi jsme nečetla pozorně. Utrogestan beru každý měsíc, mám horší hormony. Zdravím

labus
27. feb 2009

Ast neboj nie si zmatená len ja idem na zákrok dnes na 17,00 daju mi nejaku premedikačnu tabletku a o 17,30 mám samotný zákrok je to v sukromnej ambulancii a primár je doobeda v nemocnici a poobede ordinuje u seba v sukromnej amb. a zákroky robý vždy v pietok takže si vedela správne že dnes len žial až poobede a to čakanie je strašne asi si vieš predstavit.
A teraz už chápem prečo utroš mala si zlý HP to ti stále chýba v tele ten utrogestan ?ako sa ti to prejavovalo? ja som niekde čítala že ženám po 30 klesá

ast
27. feb 2009

Ahoj Labus, tak to na tebe budu v pět moc myslet. Já měla nedostatek progesteronu asi vždy. Projevovalo se to tak, že jsem strašně moc krvácela. Potom se to díky Utrogestanu trochu zlepšilo. Beru ho už několik let. No, v zásadě mi většinou tu spavost nedělá-výjimečně jsem spavá, tak jsem se lekla, jestli nejsem těhotná a včera jsem si udělala test. Jsem nějaká smutná poslední měsíc. Kolem nového roku to bylo fajn a měla jsem hodně optimismu. Určitě to zvládnu, jsem silná. Ale poslední měsíc pro mne není nejlepší. Hezky se drž.

labus
27. feb 2009

Ast dakujem . Ja sa ti ani nečudujem že si smutná jednak zmeny nálad nám sposobuje aj tie hormony čo do nás tlačia pri IVF a ono to potom ešte dlho doznieva a potom to sklamanie nám na nálade tiež nepridáva a potom ešte táto dlhá zima...ozaj možno sa ti hlási jarná unava tou niektory ludia trpia

ast
27. feb 2009

Já chodím na akupunkturu a myslím, že mě posílila. V knize Maminkou po 40-ti se píše, že akupunktura se skutečně hodně doporučuje pro otěhotnění. Neuvažovala jsi o tom? Samozřejmě je nezbytné, aby to prováděl opravdu dobrý lékař. A toho jsem našla. Já tomu nejprve nevěřila. Nemám sklony k alternativám... Ale tohle je vědecky potvrzeno-akupunktura se dokonce vyučuje na lékařských fakultách.

labus
27. feb 2009

Ast ja som na nu chodila pri prvom IVF ale... potom som prestala

ast
27. feb 2009

Aha, Labus, nedělala ti dobře? Nebyla jsi spokojená? měla jsi nějakou špatnou zkušenost? Klidně mi to pověz, já jsem silná holka a myslím, že je lepší na rovinu si říci i to nepříjemné.

labus
27. feb 2009

ale nie Ast bolo to fajn,lenže u nás v meste nikto akupunkturu nerobý len v jednej psychiatrickej liečebni primár - skusila som bol fajn len ten neprijemny pocit že kam na nu chodím a potom dost mi vadilo že tam bola zima a ja som mala 20min. holy chrbát bála som sa že prechladnem a potom naposledy sme tam boli dve s jednou pani čo mala pásový opar a ja som sa cely čas bála aby som to nedostala lebo som bola liečená na ten klasicky herpes vírus a mám velmi slabu imunitu voči herpesom tak vtedy som si povedala že tam viac nepojdem a aj to dochádzanie bolo komplikovane lebo cesta trvala autom cc 30min. a musela som tam byt 3x do týždna ráno na 7,00 a manžel koli mne chodil neskoro do práce preto som prestala ale inak verím že pomáha tak len pokračuj

ast
27. feb 2009

No, já budu pokračovat. Přečti si tento článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=3299

ast
27. feb 2009

Ahoj kočky, kdepak jste? 🙂

yanny
27. feb 2009

Ahojte,
Larri dnes tě vidím prvně a máš pravdu, až když o mě skoro definitivně přišel, tak mě uhoudal, abych mu dala druhou šanci A VZALA SI HO.

AST ja si poznala, že máš málo hormonu?????
Já jsem taky, ještě do nedávna krvácela po 21 dnech a dost. Nemám taky málo něčeho????

Labus, tak jak je?????

ast
27. feb 2009

Ahoj Yanny, tak to ti tedy přesně neřeknu. Já vždy krvácela po 32 dnech a strašně moc (použito bylo v cyklu asi 60 vložek!). Navíc jsem krvácela asi 8 dní. Moje lékařka i bez rozboru krve řekla, že by mi dala hormony, ale odmítla jsem, protože jsem měla předsudek, že hormony mi víc budou škodit, než pomůžou. A jak šel čas, já poznala manžela a nevycházelo nám snažení, dostala jsem se do CARu, tam mi dělali rozbory a taky hysteroskopii. Díky tomu, že jsem nebrala hormony a dál jsem krvácela, jsem si vykoledovala nejen chudokrevnost, ale také buněčné změny na děloze-předzvěst rakoviny... ☹ Myslím, že hormony se dají poznat pouze při rozboru krve u lékaře. Ale nejsem doktor.

Haloo Labus,jsi v pohodě?

larri
27. feb 2009

yanny,ja uz tady jednou psala,ze mam po ivf,ktere nevyslo a ty si se mne ptala jake jsem dostala leky.To ale nevadi 😉 ,ja jsem tam nemela fotku.

labus
28. feb 2009

Ahoj kočky ste zlate ano som v poriadku len musim este dnes oddychovat dakujem Ast za podporu a aj ostatným

bigrendy
28. feb 2009

Ahoj holky. labus to je skvělé,že jsi v pořádku. celý večer jsem na Tebe myslela. jen pořádně odpočívej 😀

ast
28. feb 2009

Tak kočky, mám pocit, že se tu nic převratného neděje. Tak musíme vymyslet nějakou pořádnou akci. Kdopak bude první? Já tedy musím tři týdny čekat. Která půjde do akce první? Holky, už by to chtělo nějakou čárečku navíc. Nějak rozvířit vody. Tak dobrovolnice, která?

labus
28. feb 2009

Ahojky tak som mrkla čo je nove ale je tu nejaký utlm- ja cely den polihujem a máčam sa v bilinkách
Rendy ahoj moja dakujem moc a davaj mi spravičky ako pokračujete s adopciou
Ast zlatík ja dufam,že Zaenab nám tu odštartuje velku vlnu // ast tak ti začneš stimulku o 3 týždne? super a Madluš ty ? Ja v závislosti od hojenia ak to bude dobre tak okolo 12.marca začnem stimulku a ak náhodou niečo vyskočí tak o mesiac dufam v prvom rade je doležite aby som bola fit a hned idem do toho 😉
tak sa tu pekne majte zajtra mrknem idem ležkat

irafa
28. feb 2009

ahojky holky no je fakt chtělo by to změnu
držme zaenab pěstičky palečky prostě všechno co de!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!
a tobě labus to už fakt musi vyjit ježiš kdybychom věděli co udělat aby to vyšlo tak to udělame žejo nojo ale co dělate pro to vše i nemožne a nic ale letošni rok to musi prostě musi některe vyjit
i na tebe ast myslim je to prostě binec na tom světě že sou ženské ktere nechcou a sou ani nevi jak a pak dou na potrat a co my bychom za to dali kdyby................
ale dost pochmurnejch myšlenek musime věřit v lepši zitřky a to že bude lip!!!!!!! a bude a bude a bude
ahojkyyyyy ahojkyyyy ahojkyyyy
a dobrouuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

labus
1. mar 2009

Krásny nedelný dník kočky nooo čo máte ktorá nové?
Ja by som vás poprosila o radu ako sa dávkuje ten alchemilkový čaj teda KONTRYHELOVý po čeky chcela by som ho začat pit ,ale neviem či možem len tak hoci kedy začat alebo to treba určitý den cyklu?
Zaenab ako sa máš? pohladkaj bruško a odkazujem bobáčikom nech tam krásne rastu 😀 😀 mala si dve vajíčka tak tam možu byt min. dvaja nie?
Madluš? čo máš nove?
Yanny ?
Ast,RENDY,IRAFKA ahojte všetky

ast
1. mar 2009

Ahoj kočky, byla jsem s manželem na výletě. Bylo to moc hezké. Nic nám nechybí, jedině to mimi. Jinak se máme tak dobře. Labus, hezky se uzdravuj. Tak do tří týdnů se uvidí, jaké jsou moje laboratorní výsledky a podle toho se udělá plán další léčby. Asi jdu do toho nejdříve v květnu. Ale je třeba se kvalitně předléčit. Pá všechny.

madla28
1. mar 2009

Ahoj holky, já asi čekám až to dostanu a budu volat, jestli je pro mě dárkyně.
Všechny výsledky v pořádku, tak to zase zkusím. Naposled. S bráchou jsme v pohodě a na švagrovou se vyseru, ať si říká co chce.
Zaenab a jak ty? Vše v pořádku? Není ti zase blbě po lécích?

irafa
1. mar 2009

ahoj holky diky za pozdrav labus a taky vas všechny zdravim mě pořad bylo nějak divně od žaludku každej den tak sem si řekla že by jarni nevolnosti ty totiž mivam ale až je teplej tlak mi blbne mam ho nizky a tak sem se testla no co myslite no samo že tam byla jen jedna /
začala sem papat vitaminky kys listovou atd no vše v jednom jak se řika potr.doplněk Gravital tak se budem snažilkovat 😕 😕 😕 a opět čekat no nic jinyho mi nezbejva
myslime na tebe zaenab odpočivej a jak řika labus hladkaj brůško a hlavně klidek žadné stresy vše počka mimi je přednějši tak zatim ahojky snažilenky všem jen to dobré 😉 😉 😉

zaenab
2. mar 2009

Ahoj holky, vy jste zlaté 😵

No jasně, že bych tu chtěla odstartovat velkou vlnu! Zatím nic nepozoruju, kromě šílené chuti k jídlu (tu mám i jinak, ale teď to hraničí se žravostí) 😀
No a po hormonech mi blbě není, asi je to tím, že neberu Estrofem, protože sliznice byla v pořádku.

Jinak hezky odpočívám, dnes jsem si po práci zajela do velkého nákupního centra a šmejdila po obchůdcích, taky v dětském - úplně jsem vyměkla, když jsem si prohlížela ty krásný blbinky. Na to, že je to největší centrum v Brně, tam skoro nikdo nebyl, stavila jsem se na horkou čokoládu a v kavárně, která je normálně narvaná, jsem byla jediná. Bylo to takový zvláštní.

Nechci se přestat hýbat, ale nic neriskuju a jen se doma hezky protahuju v rytmu powerjogy, jen vynechávám všecny pozice překlápěcí. A taky nafukovací balón je teď v pohotovosti, sedím na něm i u pracovního stolu.
Tak doufám, ž jsem nic nezanedbala a nezanedbám.

Madli, Labus, Yanny, Rendy, Irafko....+ všechny ...ať se nám daří. DOufám, že to už prolomím 😉

yanny
3. mar 2009

To doufám, že to už někdo prolomí.
Já byla dnes konečně u gyndr,tak se mi to pozdí kvuli cystě cca 35mm, že mi zcystovatěl jeden folík.
Tak alespoň to není nic važného, dělohu mi naměřili 15mm, že cysta vylučuje nějaké hormony a tak mi píchli agolutin.
Zatím pa.

Tady je, tak krásně???,
Jak je u vás???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre