Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
24. mar 2009

já se zas jako těhu necítím,jsem tak utahaná,že necítím nic hihi

labus
24. mar 2009

Yanny ahojky ano som po kontrole dopadla super pán primár vravel že sa to krásne hojí aj ked som len v polovici hojenia trvá to až 2 mes. tak že možem byt spokojná a možem si íst do Brna po odmenu 😀 😀
ešte mám jednu kontrolu o mesiac to už tam pojdem ako tehulka 😀 😀

janettka
24. mar 2009

lábus takže dobré zprávičky!!!!Tak to gratuluju 🙂

madla28
24. mar 2009

Ahoj, já byla na spinningu a pak na chvilku v hospůdce. Pak tady byl chvilku přítel, ale už mazal domů.
Spát se mi ještě nechce, ale asi taky zalezu do postele.
A jak dopadla Zaný?

yanny
24. mar 2009

Jdu taky už spát.
Neustále mě bolí v podbříšku, jak kdyby se mi to mimi už zavrávalo do dělohy, chi, chi.
Je mi i nepříjené dlouho sedět. Ale to asi dělá ten utroš, že????
Tak pa 😉

labus
25. mar 2009

Yanny to bude tak jedno z druhým 😀 babatko a utroš 😵
Janettka dakujem po tolkých utrpeniach konečne trošku dobre správičky 😵
Madli ahoj moja tak čo plánuješ čakáš mršku a už si sa rozhodla?
Zaenab ako to dopadlo moja? dufam že ti ich poriadne prefukli a budeš prvá tehulka u nás - Yanny teda po teba myslím z nás čakateliek a ty už si tehulka 😀
Heni ahoj želám ti krásny dník a večer ta čakám pokecáme 😉

yanny
25. mar 2009

Ahoj Labus, si nějak dobře naladěná, co to způsobilo????

Já jsem holky v noci moc dobře nespala, měla jsem stavy jako před MS. Bolení žil v lejtkách a takový jako vedro, či jako, že mi je malá kůže, taky máte divné stavy před MS. Asi v pátek bych to mohla dostat, tak už se mi to asi chystá.

Dnes mastim ke mě do baru, budou mi předělávat pípu, protože měním pivo z Gamgrinusu na Staropramen, slíbili mi za to pěknou sumičku, tak zas můžu IVFkovat do aleluja, alespoň doufám, že mi to budou štamgasti pít.

labus
25. mar 2009

Yanny ja ti neviem nejak som sa konečne dostala do normálu po tom utrpení a strašne sa teším na stimulku ja si idem na tutovku po bábo
a chodím na maseže,kozmetiku,pedikuru a tak... dnes som mala reflexnu masaž chodidiel jáj parádičke -stimuluje to celý organizmus a v pondelok to bankovanie -to bola paráda a normálne od včera plodný hlien moje telo sa riadne chystá tehotniet 😀 😀

yanny
25. mar 2009

No to jo!!!!!!!!!!!!!!!!
To bankování a všechny ty masáže to jen povzbuzují.
A ty nemáš vejcovody??? Aby to přišlo samo???? Už jsem zapomněla, sorry.
Já bych se ještě chtěla dostat na akupunkturu, ale nějak na sebe kašlu, budu se muset taky do toho obout.
A co alergie???
Víš, že mě úplně zmizly!!!!!!Po roce bezlepkové diety.
Zatím pa.
Jdu se trošku protáhnout.

janettka
25. mar 2009

ahojky ženy... 🙂

labus
25. mar 2009

Yanny aj ja som z elrgii vonku len na palinu a trávy budem mat celý život ale potravinove su tiež po skoro ročnej kure fuč a velmi mi k tomu pomohli probiotiká ktore denne beriem 😉
ahoj Janettka

zaenab
25. mar 2009

Ahoj kočky,
tak hlásím, že všechno v pořádku, vejcovody průchozí, jen ta procedura mohla být příjemnější. Ale zase to bylo docela rychlé. No a mám i bez stimulky dva hezké velké folíky, tak jdeme na dvojčátka 🙂

yanny
25. mar 2009

No kecáš, fakt jo????
Prý to není nic nenormálního v našem věku, já měla taky dva, tak jsem se na to ptala, že nám prý vaječníky jedou na vysoký výkon 🙂 před konce 😠

janettka
25. mar 2009

tak ženy jdu za váma s malinkou nadějí...testla jsem a je tam druhá slabá čárečka!!

yanny
25. mar 2009

No tak to se raduj, když je to přirozeně, tak to nemůže být žádná chyba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Vidíš myslela si víc na účto a je to tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janettka
25. mar 2009

no já mám právě strach,že je to nějaké divné,podle ovulačních testů jsem neměla vůbec ovulaci!!!

yanny
25. mar 2009

A nespletla sis, tak jako já tuhle, těhu test s ovulačním 😀 Mě se to stalo a jeden den jsem věřila, že jsem těhu, ač to bylo taky dost nepravděpodobné a pak mi to docvako 😀

yanny
25. mar 2009

Já mám ty testy úplně stejné,takže když je vybalím, tak už vím prd, který je který. 😅

janettka
25. mar 2009

no já jsem doma neměla těhu testy...ty jsem šla koupit až dnes a ovulační mi dal doktor ať sleduju jestli mám vůbec ovulaci 🙂 ...tak jsem z toho Ňáká mimo hihi

labus
25. mar 2009

Janettka nebud mimo -teš sa ja by som skákala odzemky štastím aj pri náznaku druhej /
takže tak opatrne potichučky blahoželám 😉

janettka
25. mar 2009

lábus já jsem z toho úplně vedle ani mi nejde pracovat...navíc se to snažím utajit před manželem dokud nebudou čárky silné...ale už teď mi je ale špatně jestli to dobře dopadne....

yanny
25. mar 2009

Tak si ovulku měla hodně brzy a ani si jí nepostřehla. To se musíme jako mamičky někdy sejít, když bydlíme kousek od sebe 🙂
Ahoj labus 🙂
Jak je ????

zaenab
25. mar 2009

Hele Yanny, co to meleš o konci???'''' 🙄 🙄 🙄
To je blbý vtip, ale beru to, víkend je ještě daleko a daně ti už lezou krkem 😅

janettka
25. mar 2009

no nám už to všechno leze zany na mozek víš!!!Tak melem blbiny,už aby ty daně skončily...

madla28
25. mar 2009

Ahoj holky, Labus, já vůbec nevím co udělám, až to dostanu a to to mám dostat tento týden. Mám strach, že to zase nevyjde a že bude v prdeli moje poslední šance. Snažím se to oddálit jak to jen jde.

zaenab
25. mar 2009

Madli jsme s tebou, všechny. Jak ti můžem pomoct? Chceš nějakou expres dodávku optimismu, nebo tak neco??? 😵

janettka
25. mar 2009

madlo drž se....jsi po transféru nebo jak???Promiň že se ptám,ale tady není nějaká tabulka a já se někdy ještě neorientuju kdo na tom jak je...

madla28
25. mar 2009

Zaenab, to si musím vyžrat sama.
Janettka mám za sebou dvě neúspěšné IVF a sotva dám dohromady peníze na třetí, ale na víc už určitě ne.

yanny
25. mar 2009

Madlo to je fakt hrozný, vždyť já to taky plácám horko těžko dohromady, nato ani není co říct, je to hrozný press.
Já bych ani na darovaný při mých núspěších neměla.Taky jsem si kolikrát říkala, že nemít vlastní vajíčka, tak nevím, tak bych se s tím musela nějak vyrovnat a nebo si vzít úvěr na stavebko, či co.
člověk maká, aby měl korunky na zajistění potomka a když našetří, tak zase vše musí pustit, protože to nejde, to je hrozný.............. 😒
Zaný, no nemyslela jsem to nijak zle, ale všechno má svůj konec 🙂 jednou 🙂

janettka
25. mar 2009

madlo musíš razit heslo teď budu těhotná...prý to pomáhá holky vedle na diskuzi to teď začaly razit a těhotní to tam jedna radost!!!Tak vzhůru do boje!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre