Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
26. mar 2009

máš pravdu,nejhorší je když ti marodí dítě a ty mu nemůžeš pomoct...

irafa
26. mar 2009

mala Lili měla teď nekdy v unoru rok je malinka na to co ji je ........
tak dnes tu byl taky jeden opozdilec co chce udělat daně tak už vidim jaky dude vikend 😒 😠 😠 😝 😝a to dělame kuchyň malovani omitky atd sem myslela konec maratonu mě nezastihl doma tak ho tu mam rano prej jak nakoni no řikal že mi to dioveze ve čtvrtek ale ja myslela v tom tydnu co tu byl a ne ten posledni tak to mam z něj obrovskou radost taky doufam že zaplati zalohu nebo už sem jednomu dělala papiry a ten si myslel že to mam snad jako koniček či co a tak yto byl kamoš manžela tak tak to pak dopada a taky jak pišeš snad bude mit vše i s vypysama z účtu atd ne že to zněj budu tahat jak z chlupate deky 😒

henikav1
26. mar 2009

janettka, ked sme sa dozvedeli, ze nas chlapcek ma velky problem, boli by sme dali vsetko co mame, aby sme to zmenili, viem co je to bezmocnost ☹ nikdy na ten pocit nezabudnem, ked som si zelala umriet len preto, aby som sa nemusela na druhy den zobudit do krutej reality. Dufam, ze u tejto malinkej Lili to nebude nic vazne a rychlo jej lekari pomozu. Nie som sice veriaca, ale pomodlim sa za nu

janettka
26. mar 2009

henika naše dcera byla vážně nemocná když byla malinká,vím co je to ...naštěstí všechno dobře dopadlo a dneska je z ní TÉMĚŘ 11 ......taky doufám,že Lili bude v pořádku...
irafa já nemůžu uzavřít 3lidi,už týden se s tím tady potýkám,tahám z nich každou blbost,nejlepší je že jednomu chyběl bankovní výpis a on mi nadal,že mi ho dal...donese papíry jednou za rok a ještě si otvírá pusu,ale platit to se neptal kdy bude....

yanny
26. mar 2009

Ahojte,
už je asi pozdě, přišla jsem teď domů s jsem úplně ztržená a to ještě musím nakrmmit ty moje hyjenky a zjistila jsem, že už nemáme granule, tak jim jdu něco uvařit.
Janett to se neboj, to už bude v pohodě, vždyť s neměla IVF, tak proč by se mělo něco stát.

yanny
27. mar 2009

Tak jsem testovala a nic, úplně čistě bílo. 12 den po IUI už to můžu odpískat.
Trochu jsem tomu věřila a zase nic.
No tak jdu pracovat.
Včera se mi přihodila, taková hnusná věc.
Jsem s mojí maminkou 62let, přečalounila v baru 5 žídlí a ona u toho stála od cca 5 hodin a celou dobu se nenapila, jen kouřila, za to kouření jí nenávidím, když jsme byly hotový s prací, tak jsem jí dala do ruky matonku, aby se napila, napila se něco mi povídala, najednou řekla, že je jí špatně a už se sesouvala k zemi.
Naštěstí se hned probrala, když jsem jí podložila nohy a dala jí studený obklad, ale ležela přede mnou na zemi, zelená, ručičky studený a já si najednou uvědomila, že kdyby se jí něco stalo, tak už nemám, kromě holčičky nikoho, tak už z toho zase brečím, beéééé 😢

zaenab
27. mar 2009

Yanny, to je smutný, bohužel od jistého věku se musíme o rodiče starat jako o malé děti. Holt jí budeš muset kontrolovat a vnucovat pití, protože s kouřením asi nic nenaděláš. Můj táta kouří a taky mě to štve, dokonce mi slíbil, že přestane a pak začal potají a lhal mi, že nekouří. To mě mrzelo ještě víc.

No a IUI můžeš zase zopakovat, ta šance je tam velká, jen to chce asi čas. Já sem zvědavá, jak se mi zadaří, už pilně pracujeme 🙂

yanny
27. mar 2009

Jako sexíkujete?????
A to sis píchala pregnyl????
Nebo to budou čistě přírodní dvojčata 🙂

zaenab
27. mar 2009

NO jasně 😀

Pregnyl jsem si nepíchala, ale prý to může být ještě následek stimulky z minulého cyklu. To jsem měla jen Clostylbegyt.
V rodině jinak máme 3 přírodní dvojčata, tak zvýšená pravdpodobnost tu určitě je 🙂

yanny
27. mar 2009

Tak třeba je to tvůj plodný měsíc 😀
A co v té tabulce, jak ti to vychází, víš v té tvé jak si tu tuhle nechala link.????

zaenab
27. mar 2009

Abych byla upřímná, na tabulku jsem se vykašlala. Asi před půl rokem jsem to sledovala, ale teď na to kašlu, protože mám konečně pocit, že se mi cyklus normálně nastartoval. To profouknutí vejcovodů prý vážně hodně pomáhá a já měla na ovu testu megasilné dvě čárky //

yanny
27. mar 2009

Zanný a kolikrát si děláš ovu test, ještě v tom nemám praxi 🙂

janettka
27. mar 2009

zaenab já neměla na ovu testech žádné částky,tkže jsem si myslela že nemám ovulku a přitom se mi objevili 2čárky na těhu testu....takže sexus!!!Čárky nečárky 😀 😀
yany v létě jsem byla těhule a po 3. měsíci to skončilo...proto se bojím bojím...

zaenab
27. mar 2009

Nojo, mě to dr vysvětlil, že se v ovu testech musím trefit do vrcholu předovulační křivky, což může být třeba jen pár hodin. Tak abych nevyhazovala prachy na testy, dělám ovu test jen když mám silný hlen (tak druhý den hlenu) a už mám vysledováno, že je to tak 10-11 DC. No a teď mi to vyšlo. Testuju se vždy v 16 hod. (neptejte se proč, to sama nevím) a předtím dvě hodiny nic nepiju.

sabas
27. mar 2009

Všem holkám ahoj, já vás nestíhám ani dočíat, jak se to tu rozjelo, Zaenab, mám to podobně, jen o pár dnů déle, ale taky ještě poznám, kdy mám testnout, že mám ovulku docela bolestivou. Někdy mám problém sehnat v lékárně ovu testy, buď nemají nebo mají jen jeden a že musí objednat....
Jinak koukám, že je to tady samá účetní až na pár vyjímek, no holky účetnické obdivuji vás, s čísly se nekamarádím.
Přeji pěkný víkend, má sice pršet, ale bude tepleji.

zaenab
27. mar 2009

Pršení nevadí, ale to, že budeme spát o hodinu míň ☹

irafa
27. mar 2009

ahojky taky nestiham dnes frmol no jejda tak zas se měni čas joj bych aj zapomněla no to bych se pak v ponděli divila kdyby kluk došel dom že bus nejel 😀 😀 😀 😀
to zas z toho budu všelijaka zas zmatky 😅
no du něco spolknout od oběda sem nejedla jen rychloťukam do komplu a bylo me odpol čoufl uplně zle šťavy navrch palela mě žaha jak nikdy no brkala sem fuj fuj kdybyvh si uměla ulevit 😝 😝 tak sem šla ale to je to co neumim a pak se trapim tak sem si dala panaka fernetu ten normalka nemusim ale zabral tak du něco spolknout

henikav1
28. mar 2009

pekne ranko a krasny vikend Vam prajem
ja som sa tesila na clomid, ale mrcha meska a meska, nakoniec ho vezmem zbytocne, ak bude meskat este dva dni, tak uz ani nemusim, to by mi plodne dni vysli davno potom co mi moj muzicek odide ☹
myslim si ze nema vyznam pichnut pregnyl o nejaky den skor, ak tie foliky este aj tak nebudu dost velke, alebo ano? co myslite?

yanny
28. mar 2009

Heníčku, ty to taky nemáš jednoduché, určitě v podvědomí máš i časový pres. I to prý vadí na těhu, alespoň mi to říkla imunoložka. Já byla na IUI, teď 8 den cyklu, taky se mi to zdálo brzo. Ale 6 den cyklu mi na ult, našli dva folíky, ten velký 18. Tak teď když o tom přemyšlím a ještě k tomu mám zase dnes negativní těhu test, tak se mi to nějak nezdá 😖

Já bych to taky mohla dnes dostat, kdyby to bylo jako dřív, kdy jsem to měla po 21 dnech.

Irafko, já když jsem nedržela bezlepkovou dietu, tak mě pálela žáha, taky dost často, ale fernet mi na to nepomáhal 🙂

Zaneb, tak co neměli jste málo času, na ty dvojčátka???? 🙂

Sabas a co ty??????? Co je nového??????????

Janett co čárka????

henikav1
28. mar 2009

ahoj yanny,
veru stresujem, lebo sa bojim, ze nam to casovo nevyjde a pritom to bolo tak dobre naplanovane, len keby aj priroda tak pocuvala na slovo ☹
Dnes idem popozerat nejaky nabytok na terasu, nejake sedacky a tak sa odreagujem a nebudem vzdy len prepocitavat dni, uz som z toho KO, plodny den, neplodny den, mrcha, nemrcha 😀 😀 😀

yanny
28. mar 2009

Tak jedině si nech zamrazit spermie, pro takovéhle situace.
Budeš v klidu, že máš i jinou variantu řešení. Mě to nabízeli, když byl můj v nemocnici..

janettka
28. mar 2009

ahojky holky moje tak jdu na vás nahlídnout,už mi z těch daní fakt hrabe!!!kdepak jste?Že vy všechny sexujete 🙂

yanny
28. mar 2009

Ahoj, tak co dělá naše čárka?????
Já se nemohu dokopat dodělat sebe.

janettka
28. mar 2009

ahoj yannyn nevím,zakázala jsem si testovat.mám pocit,že je stejná jako den před tím,tak už jsem dneska netestovala jinak už vyšiluju,že mi hcg neroste.... 🙂

zaenab
28. mar 2009

Ahoj, je krásně, tak jsme na výletě a obídku, tak píšu příspěvek z mobilu a nevím, jestli se zobrazí. Yanny, na dvojčátkách pilně dvojnásobně pracujeme !

janettka
28. mar 2009

zany tak pracujte a užijte si výlet!!!

sabas
28. mar 2009

Ahojte holky, Zany, jak jste si užili výlet a kde jste byli ? My dnes oprášili kola a vyrazili jsme se projet. Nejsme žádní závodníci a máme oba sedavé zaměstnání, tak nás těch 15km po okolí docela odbouralo, ale bylo krásné počasí a jelo se dobře.
U mě Yanny nic nového. Půjdu brzy spát, vyvrbila se mi na zítra dopoledne pracovní schůzka, tak budu mít rozházenou neděli. Ale vy všechny si ji nenechte zkazit , pěkně odpočívejte a užívejte volno.

yanny
28. mar 2009

Mám černé svědomí, vy sportujete a výletíte a já se celý den jen cpu, jak kdybych se do těhu měla prožrat.
Sedím u poč, učtuju a furt mě honí mlsna, jen k večeři jsem si sama upekla dvě kotletky obložené uzeným a hermelínem, předtím jadody se šlehačkou, předtím chleba s uzeným špíčkem, atd atd....
Jsem sama doma, holčička je prvně celý víkend u přítele a s mužem se nebavím, tak jestli to má takto vypadat i do budoucna, tak zešílím.

janettka
28. mar 2009

kdepak já nesportuju,já taky sedím na zadku a účtuju a s mužem se taky nebavím 😀 trochu jsem se vytočila a pán se urazil hihi

zaenab
28. mar 2009

Yanny, no ty si dáváš 😀 Já když mě honí mlsná, tak jsem děsně na sladké, na to, abych si něco pro sebe vařila, jsem moc líná. A navíc mám v okolí spoustu skvělých restaurací.
Na výletě jsme byli ve Znojmě, prošli jsme si město, podívali na Dyji, pak zajeli do lázní v Laa dát si dvě hodinky ve vířivkách a mořské vodě. Bylo to fajn.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre