Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
11. apr 2009

zase mrtvo?????

madla28
11. apr 2009

Yanny, já jsem tady, ale nějak bez nálady.

yanny
11. apr 2009

No Madlo ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Už jsem od tebe dlouho nic nečetla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jak je doma?????
Co přítel???????
A co podnikáš???? S mimi a nebo tak????

Já jsem procestovala 4 cary a teď jsem moc spokojená v KV, pan doktor mi slíbil, že určitě otěhotním a ať nespěchám, že mám čas, tak mě moc potěšil ve 42 letech 😎
Už jsem u něj byla 2x za sebou na IUI, říkal, že cary iui neradi dělají, že jim málo vynáší a je to fakt, že se vždy předtím všichni kroutili.

yanny
11. apr 2009

Já se citím celkem OK, ale to bude tím, že mi odpadlo trochu práce, že je šluníčko, ten můj doma neprudí, neb jedí někde na čtyřkolce, nějak se nevrací, tak doufám, ře se mu zase nic nestalo 🙂

Schrupla jsem si na zahradě a jsem taková zpitomnělá.

Jak to máte vy, když třeba dloho spíte, taky jste takové oteklé?????

ast
11. apr 2009

Yanny, hezky v klidu... Udělej si pohodovku jako já. Čumím na telku a chodím na procházky. Ale vedro je až moc. Drž se.

yanny
11. apr 2009

Ast a ty si byla taky na nějaké mimi akci?????Nějak se ztrácím???

ast
11. apr 2009

Yanny, teď ne. Čekám na výsledky krevních testů, aby se zase netransferovalo zbytečně. Po posledním pokusu jsem byla hrozně zničená, dávám se zase do pohody. Dobrou. A hezké sny. Nedávno se mi zdálo, jak se mi vybarvuje druhá čárka. Už fakt blbnu...

yanny
11. apr 2009

A co ti vše odebírali????

annaanna
11. apr 2009

ahojte dievky!!! zdravím vás, píšem z nemocnice 😢 a prajem krásne veľkon sviatky

ast
12. apr 2009

Yanny,hlavně imunitní vyšetření mi dělali. Mám tam nějaké antikardiolipin protilátky. A potom trombofilní stavy a mutace, máme v rodině příznaky. Také mi brali krev na zkoušky nemocí jako je revmatoidní artritida, taky máme v rodině příznaky. Uvidím, jak to dopadne, ráda bych, aby něco našli, potom se stím dá něco dělat.

madla28
12. apr 2009

Ahoj Yanny, já teď ohledně mimi nepodnikám vůbec nic. Přítel už do toho nechce jít, že je to zbytečný a že to zase nevyjde. On to poslední IVF ještě neztrávil, ani pro něj to nebylo lehký, jako pro mě.
Tak jdu na to takticky, jezdím na spining a věnuju se hasičům. Poslední týden v dubnu jedu na víkend s hasičema na soustředění a pak hned na prodloužený víkend ještě jednou s dětma hasičátkama, taky na soustředění. Doufám, že mu budu chybět a s tím mimi si to rozmyslí. Zatím to na něj vždycky účinkovalo, když jsem někam odjela. Ale jinak jsme v pohodě. On je ve štíru a já vím, že na něj nesmím tlačit.
Víkendy rozhodnou.
Vás někdy čtu, ale vždycky mi začne být líto, že já zatím nic nedělám a tak ani nepíšu.

madla28
12. apr 2009

Jo a dneska jdu na křtiny ségře. Křtí chlapečka, kterého si adoptovala.

zaenab
12. apr 2009

Ahoj holky 🙂
Aničko, co děláš v nemocnici ??? Douám, že je všechno v pořádku a tobě i miminku se daří dobře ...

Madli, jdeš na to dobře 😉
Ast, co ti po posledním pokusu bylo?

Jinak já začala včera novou stimulku, tentokrát si píchám Merional, mám 10 dávek, ale ve středu jdu na utz a uvidí se. Spontánně to zatím vypadá na dva folíky. Clostyl jsem už nedostala, protože mám po něm nízkou sliznici a ani Duphaston už tomu moc nepomůže. Tak snad to teď vyjde. Miláček je statečný, sám mi dnes píchl dávku a je na to hrdý 😀

Jinak všem přeji nádherné velikonoce ! ! !

ast
12. apr 2009

Ahoj Zaenab, no co mi bylo... Byla jsemzničená. Bez nálady, tak se dávám dohromady, sbírám sílu do dalšího boje. Zdavím a přeji hezkou neděli.

irafa
12. apr 2009

ahojky hezkou neděli všem
tak hlasim oslavu sem přežila a ani nemam bolehlav taky sem toho moc nevypila tak pul litru vinka 😀 😀
mam tady doma vysloveně květinovou siň pak dam do albička foto a teď si vas du dočist

zaenab
12. apr 2009

Ast, tak to chápu - u mě je to na střídačku, teď, když mi nevyšlo další IUI (což jsem tušila i bez testů den předem, protože na mě přišla žravá na sladké), jsem se vyloženě těšila na další stimulku. No a předtím jsem to obrečela, blbě mi bylo a byla jsem hodně protivná i na okolí.
Tak ti přeju, ať jsi brzo v pohodě - sluníčko pomáhá 😵

irafa
12. apr 2009

aničko hlavičku vzhůru to bude dobré nestresuj se už si došla daleko jen vydrž minimalně do toho 35 týdne teď je to měsic co moje neteřinka porodila v 35+5 tydnu a mala je ok měla 40cm a 2,6kg a te´d ji už važi skoro 3,6kg nesmiš se stresovat ja vim co to je taky sem s malou ležela na udržovačce a pak seji nechtelo ven vše bude ok musiš věřit když si došla až sem
😉

zaenab
12. apr 2009

Holky, máte některá zkušenosti s tím Merionalem?

irafa
13. apr 2009

snažilky kdepak ste?????????
PŘEJI VÁM KRÁÁÁÁÁÁSNÉÉÉÉÉ VELIKONOCE
a že se nam vyvedly viďte tak nam krasně sviti sluničko tak ahojky 😉 ☹

yanny
13. apr 2009

Ahojte berušky,
Zaný o Merionalu jsem neslyšela, ale asi to bude, něco jako fostimon a nebo menopur, či menogon, to FSH s LH,starší typ s moče po přechodu, ne????? Tyhle na na nás působí dobře ,ale méně, ale zase LH dělá kvalitnější vája, tak na IUI ideální.

Já jsem Iraf, zas včera vypila 4 vinné střiky od odpoledne do půlnoci, necítila jsem nic jsem zvyklá, tak snad to nevadí těhotnění, co myslíte?????
Nevím kolik jsem tam měla bílého vína, ale počítám, že jsem tak sedmičku vypila.

Ast, koukala jsem co dělali mě na imunologii, tak taky jako tobě, to jsou asi protilátky proti spermijím a proti srážlivosti, ale tu revmatickou artritídu mi nedělali, a to by na mě sedělo, než se ráno rozhýbu, tak se musím hodně přemlouvat 🙂
Ten revmatismus nějak souvisí s těhotněním????????????

Já byly 2x na imunologii, jednou u Ulčoví v Brně a před tím v Praze u nějakého dr. Skopového, ale ten mě nasr....., nedal mi vůvec žádné výsledky co mi našel, jen mi řekl, že mám alergii na lepeka chlámydie, ale zas za to jsem mu vděčná.

Madlo, no koukám , že tě už taky život naučil, já musím taktizovat furt s tím mým, jak si o něco řeknu rovnou tak jsem v pr.......
Já ještě musím ty strategie měnit, ta tvoje už na něj neplatí, po svatbě se mi zdá , že si lebedí, když je sám a ještě jsem se to nenaučila vyšponovat do extrému, ale budu muset, tedy už se na to chystám 🙂 🙂 🙂

Nezamněla jsem na někoho.?????????

Labus je fuč a všimla jsem si, že nabízí menopur, ráda bych si vzala, ale myslím že ze slovensky by to asi nešlo, že????Nevíte????

Tak berušky jdu s pejskama relaxovat do přírody.

Joooooooooooo, ještě jsem si všimla Aničky, Aničko sluníčko už blíženečka hýčkáš v nemocnici, no alespoň se tam o vás dobře starají a jseš po dohledem, už to máš za pár, viď?????
A kdy máš termín????????????? A co jména???????????

yanny
13. apr 2009

Ast ještě jsem našla jednu stránku, kde zrovna Ulčová popisuje problémy, kde jsem pochopila, že když jsou zvýšené potilátky proti kardiolipinu, tak může selhat proces oplodńování spermií, už od průniku pochvou, tak se jukni.
http://www.tigis.cz/alergie/alersup203/15ulcova...

Takže to vážně má souvislosti s alergii na sperma. 🙂
Ale to je asi dost obvyklé po dlouhodobém nechráněném styku, u mě toto nehrozilo, protože jsem měla celoživotně chránený styk, manža se miminu bránil zuby nehty 😀

yanny
13. apr 2009

A ještě jeden odkaz, ale ten jsem ještě nečetla
http://www.tigis.cz/alergie/ALERG401/09.htm

ast
13. apr 2009

Yanny, díky, tak to je moje, takové články. Díky mooooooooooc.

yanny
13. apr 2009

Tak až je prostuduješ, tak mi to prosím tě vysvětli - laicky.
Já se jdu raději opalovat.
Uvařila jsem játrovou omajdu, tak jsem se napapala a jdu relaxovat. Dnes jdu na noční 😒

ast
13. apr 2009

Yanny, tak se opatruj a s tou prací to zase moc nepřeháněj. Myslím, že jsem četla, že je rozdíl mezi antifosfolipidovým syndromem a izolovaně zvýšenými protilátkami antikardiolipin protilátkami. Obojí je různě vážné, i když je to stejná skupina problémů. Nejsem doktor, můžu plést, takže se musím objednat k nějakému imunologovi, aby mi to vysvětlil. Jsem ti moc vděčná- u mě tento problém je. Proto jsou pro mne tyto texty velmi cenné. Moc díky, to, co se dozvím, to ti dám vědět.

irafa
14. apr 2009

ahojte všichni
kdepak mame janetku ja vim janet je to strašně dloho viď do 5.5 maš myslim ko u doktora se ti ani nedivim že nenakoukneš by sme se vyptavali a ty sama neviš co ajak pořadně viď tak tě aspoň zdravim doufam že si to tu přečteš pa
a Labus taky určo nakoukneš taky na tě myslim ahojky a holka drž se
a Anička nam nic nenapsala tak ani nevime co se sni a s mimi děje snad je vše v požadku a je jen pod dozorem lekařů posilam ji aspoň pozitivni energii v chodu myšlenek i ast i labus a madle zany a yanny tak skratka všeeeeeeemmmmm ahojky holky

zaenab
14. apr 2009

Ahoj holky,
teda Yanny, ty nás zásobuješ 🙂
Díky za info, mě doktor o Merionalu řekl, že jsou po něm kvalitní vajíčka a dobrá sliznice, tak jsem zvědavá. Zítra jdu na kontrolu a dám vědět. Z miláčka se stal profesionální píchač, tak jsme se dnes nařehtali, když jsem mu tak řekla 😀

yanny
14. apr 2009

Olespoň si zapíchá i před OVUlkou 🙂
Mě na IUI vadí, že zrovna když na to mám největší chuť, díky napalšeným hormonum, tak musíme mít půst, to si kolikrát říkám, že je škoda.
Minule jsme to porušili a hned hlášili, že sperma kvalitní, ale je ho trošku méně, můj ač si hraje na drsoně, tak trošku zrudnul, ani nevím jestli měl vztek a nebo se styděl 🙂 🙂

zaenab
14. apr 2009

😀 Yanny, vy máte před IUI půst? Nám nikdo nic takového neřekl a tak se nijak neomezujeme. Jen po IUI, když jsem to chtěla "posichrovat", tak mi drahoušek řekl, že nee, protože nechce kazit spermie, které prošly výběrem na centrifuze 🙂
Ale když jsem si pročítala diskuzi na IUI, tak je to tam různé: nekomu doktoři radí mít styk i po IUI, někomu ne. Tak si teď vyberte 😒

yanny
14. apr 2009

Tak nám vždy řekli, alespoň dva dny před půst, po už nemusíme, to máme sichrovat, ale už nikdy není chuť. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre