Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
16. apr 2009

No tak si ho snad necháš?????

labus
16. apr 2009

Yanny jasne ja predávam 15ks čo mi zostane lebo mám 44ks a potrebujem tak 20ks a ešte som si nechala aj navyše ale ak aj budem stimulovat bude to naposledy tak ten zvyšný už nevyužijem

yanny
16. apr 2009

Jdu spinkat, jsem nějaká skeflá.
Mám opar, asi jsem něco chytla.
Taky jsem byla včera u kartářky a ta mi mimo jiné řekla, že nesmím 3 měsíce otěhotnět, ale od července na co šáhnu, tak se mi vše povede, včetně mimi.
Tak dobrou,
ráno s váma posnídám, je pátek a ty já miluju

yanny
16. apr 2009

Neříkej naposledy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

henikav1
16. apr 2009

tak dobru noc yanny, aj ja uz pojdem
vravis, ze uz v utorok by som mohla testovat? iste skusim, ved ja to aj tak neberiem ako koniec, ak mi to este nic neukaze, viem ze je to skoro, ale co ak 😵 😵 😵

ast
17. apr 2009

Ahoj Labus, jasně že se do toho pustíme. Já budu v nemocnici bušit na dveře, dokud budu mít dělohu 🙂 🙂 🙂
Tak hezký den, zatím

irafa
17. apr 2009

ahojte holky
ahojjjj labus to sem rada že tě tu vidim
ja každym dnem čekam mrchu su 25DC a už mam přiznaky jako je žravost nočni stavani na wc a poboliva mě hlava a sem teda strašně utahana as jarni unav a
snažili sme o sto šest sem vyčetla že v obdobi narozenin sme plodnějši tak sme s manž odskoušely a nevim nevim myslim to u nas nezafungovalo 😒 😒
nevim jestli sem to tu už psala ale kamoška z dětsvi sme se neviděli dibry 3 až 4 roky čeka mimi bylo ji v březnu 40 a je v 7 měsici aje to jeji prvni mimi tak sem mocrada že bude mit miminko se musime spolu sejit a zas pokecat jen se dohodnout kdy tak abych se ji ozvala na porod ma termin začatkem června

irafa
17. apr 2009

jj a labus copak bylo malemu že byl v nemocnici ???????
ani se tinedivim že i měla takovou ble naladu ja taky byla na nic když byla Věrka stim slepakem v nemocnici a všichni ste me tu podrželi ste zlate holky

irafa
17. apr 2009

tak du vzbudit Katku a jedem na prevenci na veterinu s naši malou prďolkou na blešky a červiky nojo už tu mame jaro asnima i parazity že a doma je teda nechceme ty parazity samo že 😀

yanny
17. apr 2009

Dobré ráno,
Taky je hnusně, prší a je bouřka, tak jsem spala až do 9.
Iraf a jakého máte pejska????Taky jsem byla včera na veterině pro pipetky na blechy a klíšťata a odčervovací tablety.
A rovnou jsem objednala jednoho méhu 4letého pejska na vykastrování, doufám že se mi potom uklidní a nebude utíkat a kousat druhé psy.
Ast tak to máš dobré nasazení, tak ať tě neopouští 🙂

henikav1
17. apr 2009

dobre ranko zienky,
labus uuuuuuuz som tu, trosku som si polenosila
aj to treba obcas.
Irafa, drzim palce, aby mrcha nedosla.
Ast super, nezvdavaj to, raz to predsa musi vyjst
Rendy? Uz davno som ta tu nevidela

irafa
17. apr 2009

yanny myme obr fenku je to srnečka ale u doktora na veterině vyvaděla jak velka dokonce chtěla doktora bez varovani kousnout když ji chtěl dat prašek na odčerveni tak sem ji ho musela dat sama a na blešky ampulku tak to sme ji museli držet obě i s Katkou no teda nevim nevim mít velkou dogu tak teda nevim 😀
a to sem z bety byla před pul rokem sama a skočkou taky sem je vzala zaraz a to byla jak andilek ji doktor chvalil jak je bety šikovna ato ji i očkoval tak nas přechvalil dneska ukazala jake ma zuby 😀

labus
17. apr 2009

ahoj kočky
Irafka ahojjjjjjj mali sme všetci črevnu chrípku a on dva krát a tak zvracal že musel íst na infuzku
Heni tak sono brucha dopadlo super
Ast zlatík ahoj

zaenab
17. apr 2009

Ahoj kočky, tak dnes mám za sebou sedmou injekci, zítra jdu na utz a možná mi píchne i Pregnyl. Mám děsně nafouklé břicho, píchá mě tam, tak věřím, že všechny tři folíky úspěšně rostou
Iraf držím pěsti 🙂

labus
17. apr 2009

Zaenab to je super tak držím palce moc moc silno

zaenab
17. apr 2009

Labus, jsi zlatíčko. Doufám moc, že to teď vyjde, slibuju si hodně od těch profouknutých vejcovodů - možná to byl hlavní problém. Taky ti přeju hlavně pohodičku a klid na sebe!

irafa
17. apr 2009

tak to je fajn že je už v poho doma chudak stejnak i když je mu dvanact tak taky musel bejt vystrašenej viď
a hned je i na tobě vidět že si v pohodě že je to doma ok viď
i ja tobě zanny držim pěstičky aby ti to vyšlo ju

labus
17. apr 2009

Irafka -bolo to hrozne nechcela som ho tam nechat sameho vravela som lekárovy že nech mu daju infuziu a ja ho tam počkam a odmietol že ho musí hospitalizovat . Tak som mu chcela zaplatit nadštandardnu izbu lebo tam ani jedna telka neni na oddelení a sám na izbe a žiadne deti -telka nič a že taku izbu nemaju no hrozne ale už je fajn ani nebadat že bol taký chorý 😀 😀 tak snad už bude len lepšie

yanny
17. apr 2009

zdravím kočky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zaneb, tak snad už to někomu vyjde, a jak ti je profukovaly?????
A co si vše pícháš????

Labus, tak snad už budeš mit od teď vše jen v pohodě.

A co vy ostatní?????????

Jsem doma a zas jsem si uvařila zelňačku, jsem na ní uchyl 😒

irafa
17. apr 2009

tak to nejsi sama ja vařila zelnačku včera a jedla sem ji i dnes a byla ještě lepši jak se naležela
ale pak ty větry 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕
a naty trpim i bez zelnačky ja snad prdim i po čokoladě a to od doby co sem čekala kluka tak to je už devět let

bigrendy
17. apr 2009

Ahoj holky. všem vám držím palečky. 😉
tak mám mrchu po 43 dc tak se to hezky srovnává. ve čtvrtek jdu na kontrolu k té nové dr. tak jsem zvědavá až mě prohlídne co řekne.

jukněte do alba mám nové foto 😀

ddudlicek
18. apr 2009

Ahoj holky,nebo bych spíše měl napsat TETY🙂...Jenom tak ze zajímavosti, jsem dnes sedla k internetu,a hledala jsem si zajímavosti o Puregonu.A vyhledávač mi vyjel vaše Fórko.Omlouvám se je to neslušné číst si cizí věci.No četla jsem si vaše dotazy a vzkazy od 16.srpna 2008,a řeknu vám,to je teda stránek?:D..Dalo mi to hodně zabrat,než jsem to celé přečetla.Jste hodně zajímavé ženské,a myslím, že i pořádné snažilky.Ptáte se proč jsem si hledala informace o Puregonu?No protože jsem tak náhodou bouzdala po internetu a našla jsem si Darování vajíček.Jsem holka,která nedá dopustit na miminka,a ráda chci pomoct maminkám,co ty miminka mít nemohou.A tak jsem jela za panem doktorem Koudelkou do Brna,a měla sním rozhovor.Znáte ho někdo??Připadlo mi to jako dobrý nápad pomoct snažilkám,a tak jsem se rozhodla udělat tento krok.Pan Dr. mi dal taštičku se všema potřebnýma věcima.Byl tam Puregon,antikoncepce,pero.Snad bude všechno v pořádku.Teď 22.dubna jedu na kontrolu dělohy,a jedu si pro výsledky testů,které mi dělali.(Testy na HIV,žloutenku,pohlavní choroby a genetiku)..Tak jsem zvědavá,jestli budu vhodná dárkyně.Na odběr vajíček jedu 27.dubna,nebudete tam zrovna jedna???Třeba moje vajíčko dostanete...🙂Docela se toho bojím,ale tak bála jsem se i toho pichání těch inekcí a přežila jsem to.Jedu tam i s kamarádkou na ten odběr....Budou mi brát 6-8 vajíček,podle toho,kolik jich bude dobrých...Je mi 19 let,a myslím,že to snad bude dobrá zkušenost.Snad příjmete mě "mladé pípě" mezi sebe...🙂No je fakt,že bych mohla být spíše vaše dcerka,co??🙂

Mějte se pěkně,a přeji Vám úspěšnost v pokusu o mimi.

zaenab
18. apr 2009

Ddudlicek, ahoj - je to od tebe milé, žes nám sem napsala. A taky je krásné, že takhle pomůžeš těm, které samy už nemají dobrá vajíčka.U Dr. Koudelky jsi byla v Reprofitu?
Jinak si ale nemyslím, že by se některá z nás konkrétně ozvala, protože určitě není (aspoň podle mě) dobré vědět, kdo je dárce a kdo příjemce.

Dnes jdu na utz, možná dostanu i Pregnyl. Mám dnes osmou injekci Merionalu, 3 folíky, tak mi držte pěsti.

Rendy, koukla jsem na albíčko - dobrý!

labus
18. apr 2009

Zaenab - moc držím palčeky a kolký DC si dnes?
Rendy aj tebe na kontrolu držím palce a daj vediet čo ti tá nová lekárka povedala.

zaenab
18. apr 2009

Labus jsem 10 den, ovulku mívám většinou 12

labus
18. apr 2009

Zaenab joj tak to už si blizučko tak tfuj tfuj pre štastie -daj mi hned vediet 😵

zaenab
18. apr 2009

Určitě dám, dnes večer sem zajdu. Teď jedeme na výlet, venku je moc hezky, tak si to jdeme užít 🙂

ddudlicek
18. apr 2009

Ahoj-ky Zaenab...jojo u Koudelky na reprofitu...🙂...No já vím,že radši nikdo nechce vedět kdo dáva vajíčka.Bylo by to totiž hodně divné,že třeba zrovna ty jsi měla pod srdcem v podstatě moje miminko...🙂strašně moc vám to přeji,aby jste všechny co tu jste měli štěstí a měli miminko,třeba dvě🙂...Já snad taky někdy budu mít svoje miminko,strašně moc si ho přeji.Jenže s přítelem máme na krku hypotéku,a asi by jsme si to nemohli teď dovolit,protože by jsme to neutáhly...:(...

yanny
18. apr 2009

Ahoj dudlíčku,
no to je pěkné, mám taky 19 letou dceru a když viděla o této problématice pořad na Z1, tak se jednoznačně chtěla stát dárkyní.
V mém caru by jí nabídli 20 tisíc, ale já jí to rozmluvila, protože nebyla možnost, že bych mohla dostat právě její vajíčka.
Mám tady někde kamarádku, která čeká na darované vajíčka, tak jí řeknu, žes tady byla, jestli se na tebe nechce nakontaktovat.
V carech to prý funguje tak, že když někdo přivede dárkyni, tak automaticky přijde na první místo a jak si pochopila pro nás čas je dost drahocený.

Tak ti držím palečky ať tě nic nebolí a vše dobře dopadne a za to tvé vajíčka přijdou do rodiny, kde čekají na vymodlené dětátko.

irafa
18. apr 2009

zany myslim na tě tak ať se zadaři ahojky
dudliček tak to tě obdivuji ja bych se v tvem věku bala a ani nevim jestli když mi bylo toliko co tobě jestli vůbec tato možnost byla asi určo ne a taky ja už v 19 čekala prvni dcerku
si statečna holka klobouk dolu přejiti hodně štěstička a ať nikdy nemusiš řešit problem otěhotnět jen dlouho s přitelem neotalejte s mimi abys neprošvihla sve obdobi na početi mimi to nemyslim že maš mit hned mimi moje dcera ma 21 a řika že si neumi přectavit že by měla ditě je to tim že studuje atd ale do 30 let bys určo měla to prvni mimi ahojky
a jak ty yanny jak ty se citiš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre