Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
19. apr 2009

Je alespoň něco pěkného????
kOUPILA JSEM SI NĚJAKÉ SEMÍNKA LETNIČEK

yanny
19. apr 2009

Je alespoň něco pěkného????
kOUPILA JSEM SI NĚJAKÉ SEMÍNKA LETNIČEK, tak je asi půjdu vysejt. I když jsem to nikdy nedělala, ale na návodu je v dubnu do hlíny, tak snad nemohu nic zkazit 🙂

ast
19. apr 2009

No nějakej film s Hughem Grantem a pak Columbo. To můžu. Myslím, že n asetí je docela dobrý počásko, asi by to šlo

bigrendy
19. apr 2009

Ahoj holky. YAnny držím palce 😉

holky vzali by jste mě do srazíku? sice to mám hodně daleko ale kvuli vám bych přijela. 😀

ast 😝 tak to jsme dvě práce plno a neni chut. unuděná,a opuštěná. vše mě trvá dlouho ach jo.

yanny
19. apr 2009

Ahoj Rendy 🙂 🙂
proč opuštěná???????
Jdu na tu zahrádku.

labus
19. apr 2009

Rendy ahoj jasnačka budem sa tešit ked dojdeš 😵 😵
Yanny ja ti tu záhradku závidím tá moja ešte nefunguje- a aj tak som stále PN a musím tu trčat ☹ ☹ ☹ a som tu sama muž šiel na nákup a chalani behaju za kočkami 😀 😀

bigrendy
19. apr 2009

Ahoj jsem tady sama manžel šel na noční. dcera je v práci a já tu samotu těšce nesu.zahrátku bych taky brala

yanny
19. apr 2009

Tak jdu na vá juknou, vysela jsem do truhlíčků nějaké petuňky, hrachory, svlačce a jiné už si je nepamatuji.
Já jsem zase zjistila poslední dobou, že si tu samotu užívám, ale taky jsem neuměla být sama, mudela jsem vždy někam táhnout.

zaenab
19. apr 2009

Ahoj holčiny, dnes celý den ležím, je mi blbě. Mám zalepené oko, skoro to vypadá na zánět spojivek, bolí mě v krku a mám slabou teplotu. Asi nějaká viróza. Tak mě to štve, že zrovna teď ☹

labus
19. apr 2009

Zaenab nebo to prejde neboj možno je to znamenie-vela kočiek si na začiatku myslia že su chore embrijko oslabuje imunitu a máš pocit že budeš chorá a potom je z toho tehu. Pekne oddychuj a nie si alergička? lebo už kde čo kvitne aj malý už má zalepene slzave očká
Moc na teba myslím a neboj embrijko je od prírody prve tri týždne chránene to mi potvrdili moje kámošky lekárky príroda vie čo robí a vela žien čo nepodstupuju čo my netuší že su tehulky a beru rozne lieky a tak.. a až ked mrcha nedojde zistia že su tehulky a embrijko už má dva týždne a predsa sa rodi kopec zdravých detičiek -neboj,neboj nebespečná je vysoká teplota nad 38 a tu nemáš- drž sa a ležkaj

ddudlicek
19. apr 2009

Ahoj Ast...🙂..No jenže je to těžké,moje kamarádky,mi říkají,že jsem hloupá.Že to dělat nemám,protože potom můžu mít do budoucna problémy s otěhotněním já..No jenže jsem typ člověka,který má svoji hlavu a když si něco umaním,tak to udělám...🙂...Teď v úterý jedu do Brna,a vůbec se mi tam nechce...:D...Pichám si ty Puregony,a fungují na mě vedlejší účinky...nebo-li nežádoucí...🙂...a tak se citím,jako bych byla přejetá parním válcem🙂...Nejsem schopná ani létat okolo baráku.Mějte se pěkně Snažilky🙂))..Já jsem zatím nesnažilka,ale zachvilku budu taky snažilka..🙂(SNAD)...

irafa
19. apr 2009

jasně rendy jak to bude dame ti vědět myslim srazik to se nas sejde tak to bude fajn 🙂 🙂

irafa
19. apr 2009

jo a labus yanny ma pravdu když si nas na chvilku opustila tak to tu fakt jaksi zkomiralo no prostě bylo nam po tobě smutno
a co janetka tak ta chuděra se nemůže dočkat kontroly kterou ma až 5,5 to je fakt doba na ni chuděrku myslim snad bude vše ok a bude čekat miminko a bude už pěkně vidět 😕 😕 😕 😕

janettka
20. apr 2009

ahojky holky, irafko děkuju,že jsi si na mě vzpomněla.My se nemůžeme vykřesat z těch střevních chřipek.V pátek lehl manžel v sobotu šel frajersky do práce a musel se vrátit jak mu bylo blbě a dneska už jsem byla 2xjá! A to je u mě nenormální já jdu tak 1x za týden 🙂 tak čekám co z toho bude.Holky jestli tohle těhu nevyjde tak jsem zvědavá jak to budu zhazovat.Nevím jestli je to po tom utrouši,ale už mám i pupík a přibrala jsem v nohách a vůbec jsem taková oplácaná...fuj...

rebekka
20. apr 2009

Ahoj Ddudlíčku,
děláš krásnou, šlechetnou a záslužnou věc ! Bez takových lidí, jako ty, by se čekatelky na dárkyni miminka nedočkaly, a díky Tobě se budou brzy těšit z krásného a zdravého miminka. Taky mezi ně patřím, takže Ti za všechny čekatelky moc a moc děkuju.
A zdravím ostatní holky, u mě nic nového, zatím jsem čekám na telefon, že máme dárkyni..

zaenab
20. apr 2009

Ahoj všem, dnes pracuju doma, protože se ještě necítím nejlíp. Janett, drž se! Utrouš bohužel i u mě způsobil otoky, hlavně na nohách, ale teď už je to dobrý, splasklo to a teď ho neberu, jen Duphaston.
Jinak vám musím napsat, že už dlouho mě něco tak nevzalo, jako Susan Boyle - její video jsem viděla snad stokrát a vždycky mě rozbrečí. Do jejího hlasu jsem se zamilovala a taky se mi líbí, jak všem spadla čelist, když posuzují člověka podle toho, jak vypadá a ne podle toho, co umí.
Před chvílí jsem se na ni zase koukala, připadám si jako puberťák, ale zjistila jsem, že tři kolegové - chlapi, jsou na tom stejně 😀

irafa
20. apr 2009

ahojky janetka
tak to sou vedlejši učinky myslim ty natekle nožky z toho utroše ale určo nevim ja to nikdy nebrala ale sou tu holky co jo a ty určitě povi sou to přeci jen hormony a ty to dělaj každemu jinak ale určo budeš těhulka musišššššš když ty jo tak se to tu prolomi popliveš nas bacilkama a budem pak jedna za druhou těhu 😅 😉 😉 😉 😨 😨 😕 😕 😕

irafa
20. apr 2009

ahojky zany ja taky teda my všichni tady doma na ni koukame na netu hledali sme jestli to nema českej dabing to jak tam povidaj ale nenašla sem to ale hoďku dobrou sme se na ty klipy koukali i ta mala holka je tam boži ta byla ve finale loni s tim pocem šest let a tak krasnej hlasek už ma i albička no je kouzelna

katy2
20. apr 2009

ahojte 🙂
davno som tu nebola.... co mate nove? strasne drzim vsetkym palce, nech ste vsetky tehulky 😉

zaenab
20. apr 2009

Ahoj Katy, zdravím. Nového tu je to, že některé z nás jsou teď zrovna v napjatém mezidobí mezi testováním a já k ni´m taky patřím. Tak věřím, že se to hezky prolomí a začneme brzo pořádat kočárkovské párty v Čechách i na Slovensku.
Iraf, dabing nepotřebuješ - prvně si z ní utahují ohledně toho, kolik jí je let, že se chce stát profi zpěvačkou, že chce být jako Elen Paige, Simon si rýpne, proč jí to teda trvá tak dlouho.... a ona jen odpoví, ať jí tu šanci dají. No a nakonec se vyjadřují v tom smyslu, že je to největší překvapení v celé historii soutěže, že se všichni smáli a teď se nesměje nikdo, Amanda dodává, že je pro ni ctí ji slyšet a Simon ji posílá s hlavou vztyčenou do její vesnice se třemi ANO. No jasně, už tuší byznys a jak na ní vydělat. Tak jen doufám, že ta skvělá paní zůstane sama sebou

katy2
20. apr 2009

zaenab, vdaka za info 😉
vsetkym cakatelkam drzim palce.... aby ste sa cim skor dockali // 😵

labus
20. apr 2009

ahoj kočky
Janett držím moc palce aby všetko dobre dopadlo nás črevna chrípka tiež riadne vytrápila teraz malý skončil na infuzkach a ja som zrušila stimulku drž sa holka
Zaenab len vela oddychuj a čo je to za film? aj ja by som si to rada pozrela
tak a teraz info o mne: v piatok som mala sono brucha take klasicke po tej črevnej chrípke tam ma poslala obvodna lekárka no dopadlo super akurát mi lekárka vravela že mám cistu na vaječníku asi 1,5cm že či chodim na gy. ale že to može byt aj v rámci cyklu .
Doma mi potom došlo 1,5cm-15mm folík sakriš 9DC a ja taký nemávam tak som brnkla doktorovy do Brna či by som mohla dojst na punkciu ak je to tak -tak mi vravel že jasne nech si ho dam odmerat na gy. a nech brnknem lebo ak má 15mm tak punkcia bude v pondelok . Moja kámoška gyn. bola práve na školení do soboty ale vybavila mi sono v nemocnici tak som tam letela 😀 😀 folík mal len 13,1 ale ešte druhý 12mm a ten zmiznutý vaječník bolo krásne vydno a v nom drobne folíky teda mi začal riadne fungovat -neskutočne tak mi v brne povedali že v pondelok ešte sono a punkcia v stredu ak všetko pojde ako má. Dnes som hned ráno mala sono a folík ten jeden sa zmenšil na 9mm ale ten druhý má 18mm nádherných 18mm a sliznica 12mm a to všetko bez jedineho hormonu-tak mi pichli cetrotide aby nepraskol a večer mám pregnyl v stredu punkcia 😵 😵
sa teším teším ak to nevýjde tak začnem hned stimulku ale takto bez hormonou by som to brala 😵

zaenab
20. apr 2009

Labus zázraky se dějí a naděje nikdy neumírá 🙂 😉 Co dodat: je to paráda!!!!!!

Jinak si najdi na You Tube Susan Boyle - je to jen krátké video, ale budeš nadšená a folíkům se to zaručeně bude líbit 😵

labus
20. apr 2009

Zaenab jasnačka už aj mrknem
a to stretko ak by bolo embrijko tak v sobotu by som mala transfer tak čo poviete na sobotne stretko?
A ak chcete ten Menopur za doplatok tak ho vezmem sebou

zaenab
20. apr 2009

Sobota je ideální 🙂

janettka
20. apr 2009

tak jsem si zaskočila do obchodu pro zeleninu, začínám mít žravou je to děs,tak se snažím chroupat zeleninu.Ještě 14 dní holky asi mě z toho klepne.labus budu na tebe v sobotu moc myslet a uvidíš že tentokrát to vyjde!!!!
zany a kdy budeš testit?

henikav1
20. apr 2009

Ahojte zienky, tak my sme uz dosnazilkovali, muzicek mi uz odisiel, uvidime, aky bude vysledok.
Labus, tesim sa s tebou, to urcite tie vsetky stimulky vyprovokovali tvoj vajecnik, aby zacal zas pracovat.
Janette, zaenab, yanny, drzim palce // // // 😵
Kto este bude testovat a kedy??
Ja asi okolo 26/4, uz sa neviem dockat..
Nestihala som to tu velmi sledovat pocas navstevy mojho muzicka, nejako som nestihala vobec nic 😉
V kazdom pripade vsetkym drzim palce

labus
20. apr 2009

Heni ahoj ahoj - si vieš predstavit ako sa vytešujem 😀 😀
Janettka dakujem ale najskor musím mat v stredu zrelý folík a ten sa musí oplodnit až potom príde vytužena sobota a transfer bože modlím sa nech sa dočkám aj soboty

zaenab
20. apr 2009

Ahoj Henika 🙂
Testovat chci 1.5., připadá mi to takové symbolické (teda svátek práce nee, ale první máj, lásky čas 😀 ). Snad to vydržím, ale asi ano, protože mám z minula osvědčený recept - nekupovat testy. Jak nejsou doma, nic se netestuje 😀

janettka
20. apr 2009

ahojík Henika,tak doufám,že se tentokrát zadaří...zany znamenám si do kalendáře,že budeš testovat hihi a budu čekat na výsledek!!!
lábusko neboj,tentokrát půjde fakt všechno hladce,věřím tomu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre