Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
21. apr 2009

za měsic bude Věrka ta co je teď v brně dělat zavěrky jejej mam je normalak živě v paměti je to holka šikovna to da a zvladne to musi všichni sme to zvladli že jo

yanny
21. apr 2009

Asi si doběhnu na krev na hcg, abych se nenervovala v krvi už něco musí být.

janettka
21. apr 2009

yanny myslím na tebe beruško,tak mazej na krev ať víme co a jak a když tak se můžeš připravovat dál... 🙂

labus
21. apr 2009

Yanny držím palce a jasne ak možeš chod krv už niečo ukáže 12 den

janettka
21. apr 2009

ahojík lábusko 🙂

labus
21. apr 2009

Ahoj Janettka ako sa cítiš dufam že už je ti fajn

henikav1
21. apr 2009

fiha, vy ste sa ale rozpisali 😉
prisla som do prace taka sklesnuta, ale normalne ste mi povzdvihli naladu
Labus, ty len davaj pozor na ten tvoj folik, nech pekne vydrzi, to je fantasticke, ze vajecnik zacal znovu fungovat
Ast, dobry napad, asi si poobede ozaj pojdem kupit nieco pre radost, len ak sa to stane zvykom, asi sa onedlho nezmestim do bytu 😀
Irafka, to musi byt tazke, ked Ti uz vtacatko vyleti z hniezda, neviem si to ani predstavit, ze raz mi aj Mike odide, ale hlavne aby sa vam podarilo mimi, to bude nova radost
Yanny drzim velmi velmi palceky, potes nas
Normalne vam zavidim to stretko (v dobrom) keby som bola blizsie, aj ja by som prisla
No a slubujem (cestne pionierske) ze uz do nedele nebudem testovat, aspon dufam, ze to vydrzim dovtedy
Teraz idem zas na tu nestastnu anglictinu, dva krat som bola poza skolu, ked mi tu bol muzicek, tak teraz sa uz nemozem uliat, ale hrozne sa mi nechce, mam kopu prace, vonku svieti slniecko a ja sa mam takto mordovat, aj tak nemyslim teraz na anglictinu, ale na mimi 😵 😵 😵

yanny
21. apr 2009

Ses nam pěkně rozepsala Hení 🙂

Holčičky padla na mě šílená depka, když jsem civěla na ten test, kde jsem nemohla nic vyluštit, najednou mi to přišlo hrozné čekat do zítra a pozítří a popozítří a depkařit, dělat vše napůl abych náhodou špatně neotěhotnila, .............
Proto já tak tloustnu, že neustále čekám, že budu těhu a nic.
Tak počkám do 14té hoďky na výsledek a pak, hned do posilovny a s holkama na brusle, a na víno a na tataraák....
No jebe mi 😒

zaenab
21. apr 2009

Yanny, klídek 🙂 Dvě hodiny uplynou rychle a i kdyby náhodou nic nebylo, tak začneš znovu, ne??? Jen s tím vínkem bych moc neriskovala, kdyžtak jen lehounký střik 😉

janettka
21. apr 2009

lábusko cítím se překvapivě dobře akorát děsně tloustnu a to teda nemůže být těhotenstvím 🙂 ,svádím to na utrouše,ale asi to bude tím,že žeru a neomezuju se jako poslední rok.....
yanny už se nemůžu dočkat aby byla 14hod....ale neházej flintu do žita.holky pracuju tak zas na vás nakouknu.

labus
21. apr 2009

Yanny neboj a nedepkuj máš super lekára tak hlávku hore a šup na nový pokus aj ked 12 den ešte stále nič neznamená kedy bude výsledok krvičky už každu chvílu nie?silno držím palce
Zaenab už ti je lepšie?
Janettka to utroš ja po nom hlcem ako zdivená

zaenab
21. apr 2009

Ahojky, je mi o něco líp, ale jsem pořád doma, třeští mě hlava a mám ucpané dutiny na pravé straně. Už piju asi desátý čaj dnes 😅
Janett, to je jasně utrouš, když jsem ho brala, byl i Otesánek vedle mě břídil !

yanny
21. apr 2009

No tak pak nemám být tlustá, když mám utroš poslední dva a nebo už tři roky skoro jak pravidelné léky na těhu.

pajka00
21. apr 2009

ahoj holky,tak jsem náhodou narazila na vaši diskusi....40-ničky...je mi sice "teprve" 39🙂,ale to je detail v tomto případě.Taky se už přes rok snažíme o mimčo-s druhým partnerem.S prvním mám děti 2, které byly okamžitě jak jsme si vzpomněly, ale te´d se bohužel nedaří. Otěhotněla jsem po 5-ti měsících,bohužel v 6týdnu bylo po těhotenství a od té doby 9měsíců nic..Tak jsem se rozhodla nečekat, nechala jsem si od astrologa spočítat termíny těhotenství,začali jsme oba brát vitamín E,zinek a kyselinu listovou a v sobotu mám první termín podle hvězd🙂Né, že bych na to bůhví jak věřila, ale proč ne?Je spoustu věcí mezi nebem a zemí, tak pro ne i toto.Dr.mě chce už poslat na IVF,ale zatím se tomu bráním..vzhledem k věku-kdy pojišťovna nic neplatí a já bych musela sáhnout hodně hluboko do kapsy.Vzhledem k tomu,že jsme se před měsícem přestěhovali do nového domečku-na miminkko nezbyly peníze..Doufám,že všechno dobře dopadne a mimčo se zadaří.Četla jsem vaši diskusi a vidím,že je spoustu holek na tom stejně -některé i hůř než já.Jen jsem vám chtěla říct,že všem držím palce, protože už vím,jaké to je....

henikav1
21. apr 2009

huraaaaaa, anglinu som prezila, tak uz len poobede v praci a behom domov
maly ma dnes futbal, tak budem mat chvilocku pre seba, mozno sa aj trosicku premozem 😀 a pojdem si nieco pekne kupit, aby som sa mala na co tesit. na test uz mysliet nechcem.
Yanny necuduj sa, aj ja po tom vsetkom co do seba ladujem, mam o 18 kil viac ako pred rokom, hrozne vsak?
☹ niekedy mam pocit ze uz nechodim, ale sa gulam, o tom ani nehovorim, ze satnik plny a nemam si co obliect
Ale tak sa utesujem, ze ked uz bude mimco, tak mozem chudnut, teraz je na prvom rade ono.
Zaenab, nemas nahodou aj nejake alergie? Teraz lieta tolko pelu vo vzduchu, pre alergikov je toto velmi zle obdobie
Pajka, vitaj medzi nami
Labus, ako sa ti dari? a maly??

zaenab
21. apr 2009

Ahoj Pajka, vítej mezi námi 🙂

Yanny, extra kvůli tobě sem teď lezu: říkám si, je po druhé, tak třeba budeš vědět víc 😉
Henika, udělej si radost, to je jedna z nejlepších terapií, co znám 😀 Jinak alergie z pylů jsem nikdy neměla, spíš to vypadá na nějaké prochladnutí z půvanu či co. Je divné, že je to jen v pravém uchu, oku a v krku (tam mám hezký knedlík). Ale lepší se to.

pajka00
21. apr 2009

Díky za přivítání🙂Sotva jsem se přihlásila už končím-valím mladé na SRPDŠ...oni ho udělají v 15hodin,když je 95% lidí v práci-fakt paka.....Tak se jdu srpdšovat a vám přeju hezký zbytek dne a tobě zaenab brzké uzdravení 🙂

yanny
21. apr 2009

Tak sem tu, nebudu napínat, moc se v tom nevyznám, ale pochopila jsem, že mám méně než 10 a hraniční je 10 a více.
Výsledky, tím že jsem si to sama zaplatila mám sice brzo, ale moc v nich luštit neumím.
Doufám, že se nespletli 😖 A vysazuji Estroš, Utroš, Prednoš a Acylpyrýn. Snad budu jen pojídat magnezium a Acidofolan.
Ale ser.. mě to, kde jaká cigánka si toho ani neváží a my aby jsme se pomalu stavěly na hlavu a nic 😒
Musím se nějak vydepkovat, taky jsem zvědavá kdy to dostanu.

Zdravím novou Pajku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zaneb si na řadě a hned potom Labus a pak jestli ani Iraf to po domácku neklapne, tak snad už zase budu já na řadě 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zaenab
21. apr 2009

Yanny, měním názor - dej si i to vínko (ale s mírou) a zkus se aspoň na týden na snažení vykašlat. Ať neztratíš chuť na jiné, než vědecké sexíkování ve zkumavkách, hadičkách atd. Jo, s tím vysazením děláš podle mě dobře, proč se cpát hormonama, když nemusíš?! Doufám, že vás už brzo nakazím (pokud se teda zadaří)

janettka
21. apr 2009

yanny tak to mě mrzí,doufám,že se brzo ukážeš v Mostě ať si můžeme dát kafíčko a zanadávat na život....já tu hypnotizuju kalendář,těch 14dní co mě čeká je tak dlouhých!Přemýšlím,jestli si nemám něco vymyslet a jít k mudrovi tento týden,druhý týden má dovolenou...

henikav1
21. apr 2009

Yanny, prepac, nepochopila som. Ale to este asi nemas definitivne vysledky, alebo uz ano?
Ale mas pravdu, zabav sa, odreaguj sa, ved aj my sme boli s manzelom krepcit na disco v sobotu a dala som si aj pohar vinka.
Zaenab, ty sa hlavne rychlo uzdrav, aby si bola silna, pre mimco

labus
21. apr 2009

Yanny neopovaž nič vysadit ved ty si bola na krv skoro čakaj o dva tri dni či vyskočí

labus
21. apr 2009

Yanny a kolko je to menej než 10? kolko presne nepovedali ono sa ti len može začínat tvorit daj si krv o dva dni skontrolovat a až potom vysad lieky prosím

labus
21. apr 2009

Pajka vítam ta
Heni tak super anglina je za tebou -ja sa mám fajn len mám zmiešane pocity teším sa na zajtra a aj mám strach aby vajucho bolo ešte tam , Robko už lieta vonku je konečne fit

janettka
21. apr 2009

lábusko neboj vajucho bude výstavní 🙂 hned nám přijď hlásit!

labus
21. apr 2009

Janettka jasne len my máme dlhu cestu tak až niekedy večer

janettka
21. apr 2009

kam dojíždíš lábusko??

labus
21. apr 2009

do Brna do Reprofitu

janettka
21. apr 2009

a odkud jsi jestli můžu?pocházím 40km od Brna...

irafa
21. apr 2009

jejda to je už zitra tak ať tam je nadherne vajičko a ne jen jedno aspoň tři a vic ať to stoji za to
a aLabus jak to mate daleko do Brna?????
vitam novou snažilku pajku taky sme na tom stejnak taky skoušime přiro už dlouho tak teď sem čekatelka co bude šak sis určo přečetla viď a taky sem vyskoušela metodu astrologa poprve a zajimave na tom je že je to mimo ovu tak uvidime janetce se taky tak zadařilo viď janetka
ja bych si něco určo vymyslela a za oktorem zašla než odjede na dovču abys ses uklidnila bude to určo lepši no ne do 5.5 je fakt daleko tak jako do 1.5 to možna testnu a zany taky viď pokud ovšem nedojde mrcha že 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre