Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav1
27. apr 2009

krasny zaciatok tyzdna vam prajem, fiha, ale ste sa ropisali 🙂
Ja som zazila vcera krasne prekvapenie, prisiel za mnou manzel, tak sa teraz tesiiiiiiiiiiim.
O blizencoch, ja som 20. juna a myslim si ze je to fajn, aj ja som rodinne zalozena, hovori sa o nas, ze mame v sebe ukryte dve uplne rozdielne povahy, comu celkom verim...
Moja BT zas klesla, dnes rano rovnych 37, ale mrcha zatial nikde, tak zacinam ozaj dufat.

pajka00
27. apr 2009

Tak henikav držíme všichni palce....je fajn,že se tak navzájem podporujeme a je vidět, že to má účinky, vždyť některé už jsou tím podporováním úplně těhotné🙂) takže super a hlavu vzhůru...určitě se to zadaří!!🙂

janettka
27. apr 2009

ahojky kočenky...teda lábusko ty jsi narozená jako moje nejmladší dcerka!!Já jsem býk, nevím jestli jsem tvrdohlavá,asi jo ale zas bych se pro druhé rozdala hihi, což dostatečně využívají jak rodina tak okolí...myslím na dudlíčka, určitě už to má za sebou.Tak jsem sežrala celou makrelu,jen čekám jestli ji vyhodím nebo ne 😀 😀nějak jsem zapomněla na chleba!
l

zuzka_w
27. apr 2009

Yanny, ty si narodena 19.6. ??? To je super, ja tiez, ale o rok skor 😉 A asi mas pravdu, ze v 42-ke sa najlepsie otehotnieva, hned 3 mesiace po narodeninach som otehotnela, ale mala som missed abortion v 9 tt a hned nato po 4 mesiacoch som otehotnela opat, teraz som uz v 4. mesiaci, termin mam v oktobri. Parkrat som do vasej temy aj prispela, ale po potvrdeni tehotenstva som sa presunula do inej temy, kde ale moc neprispievam, lebo pisat si s tehotnymi 20 a 30 rocnymi je dost problematicke, myslim nazorovo 😉 Drzim vam vsetkym snazilkam paste ! 😉

zaenab
27. apr 2009

Zuzka, tak až se nám všem tady zadaří, tak jen přejmenujeme naše téma 🙂
Je fakt, že názorově se to hodně liší, taky jsem v pár byla, ale opradu sporadicky
Janettka, makrelu mám ráda, ale bez pečiva by asi brzo šla ven 😝 Máš asi dobrý žaludek. Já jsem jinak taky býk 😉

bigrendy
27. apr 2009

Ahoj holky. heni neboj to je jasný .těhulko. 😉

já o své povaze. vím co chci .a tvrdě a trpělivě za tím jdu . dokud to nedostanu nedám pokoj. můj bývalý o mě řekl,že jdu přes mrtvoly 😀

má trpělivost taky někdy přeteče a potom to lítá hlava nehlava.

z nejistoty šílím. ráda poznávám nepoznané. a taky umím být pěkně vzteklá. 😀

glostibelgyt jsem brala dvakrát a nic s toho nebylo. tak uvidím ted. třeba se to po ivf změnilo.

zuzka gratuluju k těhu. 😀

zaenab
27. apr 2009

Rendy uvidíš, je to všechno nevyzpytatelný a nepředvídatelný 😉

irafa
27. apr 2009

ahojky holky a nastavajici maminy
zuzka choď k nam častějc na pokec
ja su beranek apropo ovečka že jo a manž je byk tak sme oba rohati a nevadi nam to naučili sme se spolu a je nam moc fajn ja su ohnive znameni a on zemité
teda tak jak se zany citiš mě teda fest zlobi prsa teplotka kolisa z 37.2 na 37.08 no nesmi jit pod 37 bojim bojim zejtra bude den D jestli neklesne tak to bude dobry no vlastně i pozitří to bude 37DC tak.......???????
prsa mě pobolivali i cyklus před tim v březnu a nic ale neměla sem citlivé bradavky sem unavena as si zdřimnu nebo v osm budu tuhaček

henikav1
27. apr 2009

irafka, velmi drzim palce, aby teplotka neklesla, viem asi aka si nervozna, ja veru som este stale. kedy budes testovat?? az 1veho maja?
Ja bojim bojim, mrcha nikde, bola som si kupit test a zas je cely biely, ani ten kontrolny pasik, ale od tohto som si nechala blocek, tak ho pojdem vratit. Toto sa mi teda este nikdy nestalo, ale teraz ked mam nervy, mam vsetky testy nejake zblbnute. Uz by som chcela vediet, ci ano, alebo nie, lebo ma asi porazi, len nech uz mam nejaku odpoved.
Rendy dik za podporu, hadam aj tebe onedlho vyjde mimco, po tolkych stimulkach nam organizmus mladne 😵
Zuzka, kludne chodievaj sem k nam, budeme mat motivaciu, ved onedlho budeme mat aj tak vsetky spolu novu temu, buduce mamicky a cerstve mamicky 40nicky 😉
janettka, aj ja uz zo dva dni iba makrely a s cibulkou, pritom u mna to este nemoze byt z tehu 😀 😀 😀

zaenab
27. apr 2009

Irafina teploto, drž se!!!

annaanna
27. apr 2009

ahojte babenky, mrknite na môj profil 🙂

janettka
27. apr 2009

heni já jsem u tebe fakt optimista!!!Jinak makrela vydržela,ale nebylo mi po ní moc dobře...no a abych nebyla tak nezajímavá a strhla na sebe nějakou tu pozornost tak se mi dneska podařilo v OBI omdlít 😀 😀 😀 mě se to ještě nikdy nestalo...normálně jsem se z ničeho nic sesunula k zemi!!!Jsem z toho ještě teď vyděšená,vůbec nevím co proti tomu dělat....

yanny
27. apr 2009

Ahojte, když nemakám na účtu a včera jsem dělala DPHčka, tak nejsem na netu, ale o to více se na vás celý den těším.

Ostatní nezlobte se, ale jsem unešená kolik je tady blíženců, kolem sebe jich moc nemám. Ale máme na sebe tykadla.

Pajky dcera, Zuzka a já jsme 19.6. Henuška je 20.6. Labus je 21.6, Ast je nějak 16.6 no to musíme nějak spolu oslaviT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asi pajka to vystihla někdy na zabití jindy k sežrání a nic proti , ale četla jsem , že červnový blíženci jsou lepší než květnový.

Zany a myslela jsem si , že nejlepší chlapy pro mně jsou vodnáři, tak ne měním svůj názor.

Já když jsem si myslela, že jsem těhu, tak jsem pořád do sebe ládovala, zelňačku 🙂 🙂 Teď mě vůbec nenapadne si jí uvařit 😖

Jo, Zuzi to tady budeš muset zůstat, potom přejmenujeme pokojík 😉

A tak je to pravda, že se ve 42 dobře těhotní???? Asi poslední záškuby, nebo co????

henikav1
27. apr 2009

annaanna, velmi srdecne blahozelam 😵 😵 😵
janettka, aj ja som si prave dala makrelu a s cibulkou, inac sa mi to nerata.
S tym omdletim to hadam nebude az take zle, si na zaciatku, telo preziva velke zmeny, ked si na zmeny zvykne, bude to lepsie. Myslim, ze si precenila svoje sily, teraz nemozes vsetko robit tak ako pred tehu, musis sa setrit, aj si pospinkat cez den
dnes som si spravila dalsi test a zas je biely, nie je tam ani ta kontrolna ciarka, nechapem, pripadam si ako mimozemstan ☹

janettka
27. apr 2009

heni to snad není možné!!!!!Prosímtě jaké testy to máš???Já ti snad pošlu svoje!!!Samozřejmě nepoužité!

henikav1
27. apr 2009

janettka, ja uz som zufala,tie testy su drahe, vzdy som ich pouzivala a toto sa mi nikdy nestalo a toto je uz treti
nechapem

janettka
27. apr 2009

tak zkus koupit opravdu jen nějaký levný test!!!a tyto reklamuj!

henikav1
27. apr 2009

uz som jeden reklamovala, vymenili my ho, skusila som iny, inu znacku a tiez nic

janettka
27. apr 2009

tak to mají někde blbě uskladněné,nech si vrátit penízky a kup ho v jiné lékárně...jinak si neumím představit jak je to možné....

yanny
27. apr 2009

No aničko, to ú ž a s n é, g r a t u l u j i 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jejda, toto letí, vzdyť si nedávno snažilkovala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A jak je?????????????????????????????????????????????????????????????????
Co porod v našich letech??????????
Zvládneme to???????????????
Co Terezka?????????????????????
No to mi běhá mráz po zádech, tak nám dej vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hení, tak asi nemáš testovat 🙂

henikav1
27. apr 2009

uz netestujem

labus
27. apr 2009

Anička blahoželám -ked si najdeš čas tak napíš ako to prebiehalo moc sa teším a bočenkaj maličku. Anka založ si albumček nech ju možme poobdivovat

bigrendy
27. apr 2009

Ahoj holky. aničko gratuluju a dej foto at taky vidíme miminko!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yanny
27. apr 2009

No tak jsme na dobré cestě,
Po Zuzce, Janet a Hení už snad taky přijeme my na řadu, co Labus????
Teď to snad vychytá Zanuška a potom snad už taky na mě vyjde řada 😒
Vždyť jsem tady skoro od začátku s ukecanou slovenkou Lenkou, která už na nás taky prdí, třeba už je těhu, ale to by se snad pochlubila.

Rendy a Zany je tu taky dlouho, ach jo......

labus
27. apr 2009

Yanny určite ja sa už pripravujem na zaradenie 😀 😀
Yanny ty ako teraz postupuješ?znova ideš na IUI?

yanny
27. apr 2009

Jdu spát, bolí mě bříško, asi dojde MS, tak si jí zas užiju.
Berušky, tak dobrou. 😵

janettka
27. apr 2009

heni hlavně se už nestresuj...dej tomu pár dní...

yanny
27. apr 2009

Ještě jsem jukla, musela jsem ještě zalejt zahrádku, nejsem žádná zahradnice, tak na ty chudinky, vždy zapomenu.

Tak jsem to dostala ☹

Labus, už mě lámou na IVF, tak nevím????
Takové náznaky, jestli chci šetřit a jít na Nativ, tak ať se nedivím, že netěhu, já nevím už moc nikomu nevěřím
Labus máš, tem menopur????
prý si asi budu muset dokoupit 20 lahviček. 😒
A ještě mi prý vymyslí, nějaký krátký protokol se syneralem.
Tak nevím, abych nedopadla, jako s tím dekapeptylem, že mi umrtvili vaječníky, až jsem myslela, že snad nafurt....
Teď už opravdu dobrou.

labus
27. apr 2009

Yanny žial predala som ho v Brne už mám len ten na moju stimulku -nukala som vám ho -presne 20 som predala

jordana
27. apr 2009

Ahojte
Dnes som nemala čas ani nakuknúť až teraz v práci niečo strašné ak som náhodou tehotná tak dúfam,že sa malé je ok s mamkou u notárky a manžel má dnes meniny tak samá návšteva.Len dúfam,že už čoskoro ostanem doma na materskej 😅 . Tak asi aj ja prajem dobrú noc zajtra som doma potrebujem popísať obhliadky tak mrknem častejšie.pa 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre