Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

drakulka67
24. máj 2009

Hm....... tak nic. Je tam jen jedna. Takže v tuhle chvíli už víme, že pregnyl tam není, ale jestli se můžou objevit ještě //????? Kdo ví, jestli nne, tak to mě asi položí 😢

henikav1
24. máj 2009

no aspon vies, ze teraz ak sa objavia, tak to uz pregnyl urcite nebude.
Ak tam nie je ani duch ciarocky, tak pockaj minimalne 3-4 dni skor ako zacnes znova testovat. Je pravda, ze je este dost skoro, takze nevesaj hlavu. Aspon si budes ista, ked uvidis //, ze to su babatka a nie pregnyl
A ja ti drzim palce dalej 😉

drakulka67
24. máj 2009

Tak to máš úplnou pravdu. Kéž by to tak dopadlo. Byla jsem u dvou kartářek a obě mi shodně řekli, že miminko mít budeme. Je pravda, že k té jedné občas zajdu a její věštby dá se říct vychází téměř na 100%, tak jsem zvědavá. No, musím vydržet. Každopádně děkuju za podporu a i já Tobě moc držím palečky, aby bylo vše tak jak má 🙂

irafa
24. máj 2009

nezoufej drakulka je brzo maš termin testovani 2.6 no a dnes maš teprv 24.5
ještě se mohou ukazat // ja tomu věřim že můžou 😕 😉 hcg může jit nahoru pomalu a ani stinek teď nevidiš testni pozdějc stresuje tě to
vzpominam si jak heni testovala fakt jak diva hned tam byli slabe // a pak dvakrat nic zaleži jakej test maš každy je jinak citlivi na hcg
jen si zabrouzdej spět v diskuzi kolem koncem dubna a dočteš jak heni testila žejo heni ???
ja testla v patek na 1.5 lasky čas a byla sem 37DC a byli tan krasne tlustice mam je vyfoceny v albičku
protože sem jednou testila dřiv a nic a pak ten 37DC mi došla mrcha a to bylo v řijnu nebo listopadu as už ani nevim vim jen že to zklamani bylo hruza až do konce dubna takže vim jak vam je kdyby to šlo nějak zařidit a pomoci vam ale jak
nejhorši na tom všem je kolik to stoji a když nejsou tak o to vic to boli

irafa
24. máj 2009

jejda no jo ja zapoměla napsat že espumisan fakt špica zabral jako mavnutim proutku ještě tak něco na unavu a bylo by fajn jen bych spala a spala jak šipkova růženka 🙂

drakulka67
24. máj 2009

Já vím,ale znáš to........... Dělal jsem GS MAMATEST. No nic zkusim to ke konci týdne. Čím víc to člověk chce, tím pomaleji ten čas utíká a člověk je netrpělivejší. Díky za podporu 🙂

henikav1
24. máj 2009

neboj drakulka, zda sa to byt daleko, ale ujde to ani sa nenazdas.
Irafka, k tomu spanku: neviem ci to mas aj ty tak, ale mne sa stava, ze pisem vetu a uprostred zaspim 😀
moj muzicek si uz na to zvykol 😀 😀 alebo zacnem nieco hovorit a zrazu uz len odfukujem 😀 😀
polhodinku a potom sa zas zobudim a fungujem dalej
problem je ze som takto uz zo dvakrat zaspala aj v praci 😀 😀
dalsie priznaky co mam je nenormalne palenie zahy a krce do noh, ale na to mi dal lekar magnezium a odvtedy som krce nemala
no a neviem ci mam zvlastne chute, napriklad dnes som si kupila rybaci hamburger s jahodovym milkshakom, 😵
mne to celkom chutilo spolu 😀 😀 😀

irafa
24. máj 2009

tak chutě zatim moc zvlaštnoi nemam ze začatku sem plenila pořad steaky ale teď b´nijak zvlaštni chutě nemam ale ty přijdou jen sem slupla skoro celej meloun 😝

zaenab
24. máj 2009

Ahoj všem,
drákulko, vydrž to ted ještě týden, ať jsou tam dvě pořádné čárky. Pregnyl je pryč a tak je lepší, než pozorovat stíny, počkat si na //.
Jinak se mi dnes dostavila mrcha, ale divná, bez typických záchvatů zbaštit všechno sladké dosahu, silná a hodně bolestivá. Tak jsem z toho smutná, ale tento cyklus nechám taky přirozeně být.

pajka00
25. máj 2009

AHOJ Holky, tak jsem si vás přečetla, co jste za víkend napsaly-no byly jste plodné....teda.....jen ve psaní-ale doufám,že jsme všechny plodné neustále a snažíme se... No my si dáváme 3 dny pauzu, protože mám od astrologa zítra určený den, kdy je véliká pravděpodobnost....tak zítra zkusíme. To je fakt na prdel, že některé udělá lup lup a je těhula a my se te´d snažíme, počítáme, měříme,testíme,pícháme,bereme,stresujeme a já nevím co ještě apořád nic....ale jak je vidno-některým se zadařilo a moooc vám to přeju a tak se těším, až zahlásím taky, že mám //.
Drakulko je brzo-nestresuj se dopředu, věř, že je všechno OK a testuj se až v termínu, kdy ti Dr.řekl, protože je fakt brzo a jen bys byla zklamaná.
Holky, hezký den🙂 Je nádherně tak si užijme krásného počasí v kanceláři🙂))
Já dělám Yanny mzdovku a asistentku zároveň dvěma majitelům firmy, takže ferda mravenec hadra🙂

zuzka_w
25. máj 2009

Ahojte snazilky, zdravim vas vsetky do jednej po dlhsej dobe, bola som na dovolenke, uz som to potrebovala ako sol, bola som neskutocne unavena, lebo do konca 4 mesiaca tehotenstva mi byvalo permanentne neskutocne zle ... uz som zacala 5. mesiac a snad to uz bude lepsie, najhorsie je, ze tie nevolnosti mam cely den, nie len rano. Zatial som pribrala len 1,5 kg tak dufam, ze takymto tempom to pojde aj dalej 😉
No a minuly tyzden som bola na PN, lebo som musela ist na amniocentezu, teraz musim cakat 3 tyzdne na vysledky ... paneboze, dufam, ze bude vsetko v poriadku. Miesto vpichu ma stale boli, trafili mi nejaku cievku, tak tam mam aj modrinu a cele okolie toho vpichu ma pobolieva, dufam, ze bude vsetko v poriadku.
A mimochodom, mojim dospelym synom som uz oznamila, ze budu mat surodenca a musim vam povedat, boli zlati ako zareagovali, samozrejme, najprv sok, potom usmevy a trefna otazka, ked som povedala, ze babo sa narodi v oktobri, tak sa ma obaja spytali, ze ci tento rok .... 🙂 😉 🙂

pajka00
25. máj 2009

ahoj zuzko gratuluju k rozumným synům🙂 je to super, když má člověk podporu od rodiny. Moje děti se taky ptaly-když už otěhotním....no já bych ráda.....Je to na prd,když je člověku zle celý den-ale když je taková příčina,tak se to dá vydržet.....když je ti zle z špatného jídla nebo střevní chřipky je to 100x horší,že?🙂
Tak se drž, ať je všechno v pořádku, ty 3 týdny budou k nepřečkání.

drakulka67
25. máj 2009

Pajka moc hezky jsi to všechno napsala. U nás na úřadě moc dobře vidím, jak si ty naše národnostní menšiny pořizují dětičky jako na běžícím pase. A lidi, kteří by potomky mít měli, tak mají komplikace - je to k naštvání.

Zaenab: mrzí mě, že Ti to tentokrát nevyšlo. Příště už tam snad ty // budou 😉

Henika: zatím jsem vpohodě,ale přeci jen nějaká ta nervozitka tam je🙂 A jak je Tobě, jak se cítíš.- Vyspinkala jsi se do růžova?

A Irafka? Jsi o.k.?

Všem přeji pěkný den 🙂

irafa
25. máj 2009

tak ahojky holky
drakulka ja sem ok je mi dnes fakt dobřeeeeee ju to je prima když momentalně neni 😝 😝 😝 😝 😝
du si vas dočist

irafa
25. máj 2009

aua uauaau to je mi lito zany že to nevyšlo ja tak doufala když si měla ty narozky že by ti to vyšlo jako mě viš tak to mě mě mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😒

irafa
25. máj 2009

zuzka pevne nervy na ty tři tydny sakra takovej pokrok v mědině a tak dlouho se musi čekat na vysledky amnio
no mě to as taky bude čekat bojim bojim bojim
na tu amnio se musi vždy že po 40 roce věku as žejo hmmmm ja mam strach abych o mimi nepřišla ja vim že ted je to vymakanějši ale znate to tři roky sem čekala až uvidim vytoužene mimi na testiku a ultrazvuku a ted ta amnio no jo do 19 tejdne mam čas tak se nebudem stresovat
čekamkaždou chvilku na odpověd Katky jak dopadla na skouškach na vejšce dělala test s matiky tak doufam že to dala učila se celou dobu tak snad ji něco v mozečku zostalo za deset minut bude vědět znamku neboli body

janettka
25. máj 2009

hezký den ženy 😀

irafa
25. máj 2009

i tobě janetka 😀 😀

macek28
25. máj 2009

Ahoj kočky!Yanny,děkuji za pochvalu Lilianky.Já Vás chodím jen podporovat,poněvadž Vám všem moc fandím a jsem také po 40cítce,ale cítím se na 20.Tentokrát jsem se nesnažila. 🙂
zuzi,ahojjjjj.Já byla také na AMC,vzhledem k věku.Vpich mě bolel asi týden.Dodržuj klidový režim,nic netahej!To říká ta pravá,poněvadž
neustále chovám skoro 11kg Lili.Má zdr,problémy,tak jakmile to na ni jde,chovám,chovinkuji.Necháš si říct pohlaví?Jinak Alžběta jedna z dcer,bude ji 13let reagovala na mé těhu blbě,že jsem to aji obrečela.Zaseeeeee,proččččččč a dál to už nebudu raděj komentovat.No,pobismus.
drakulka,chci GRATULOVAT a držím palce!
henikav,máš opravdu krásný TP.Třeba budeš v telce,první miminko v roce 2010.Co si přeješ více,asi růžovku,že?Blbě se ptám,tj jak kdyby jsi se zeptala mě?Na blbou otázku určo růžová odpověd. 🙂

yanny
25. máj 2009

Ahojte kočky.

Drákul ty plašanko, já tě varovala 😉 Je to horší než drogy 🙂

Vy těhule, tak nás trochu podpořte, co jste dělali jinak, že jste otěhu???

Zanýý, ty máš alespoň mimino papouščí, asi si pořídím k mým trhanům, ještě nějakého yorkšíra a nebo čivavku.

Zítra jedu do caru do Varů na hormonální profil, tak na mě myslete, ať ho mám jak dvacítka 😵

janettka
26. máj 2009

ahojík holky tak jsem vás dočetla...macku nic si z toho nedělej...když já otěhulila s Lenkou tak moje dcera při sdělení,že budou mít sestřičku nebo bratříčka vyhrkla....no vy jste se zbláznili,já to nechci!!!A to ji bylo 8! Taky sestru nikdy neprožívala,ani vozit ji nechtěla....
yanny držím pěstičky na dnešek,já jdu dneska na kontrolu po revizi,jsem zvědavá co řekne,nějak mě furt pobolívá břicho.

pajka00
26. máj 2009

ahoj holky,tak se držte obě dnes u Dr. yanny i janetko....je to radost tam pořád chodit,co?
Venku je překrásně-škoda sedět zavřené v kanclu!!

irafa
26. máj 2009

ahojte holky tak to ja mam dobry Jirka i když je mu osm a půl roku tak komentoval to že bude mit sourozence tak že se sehl k břišku a povida buď kluk buď kluk prej si stim bude umět hrat a ja nato že až si to mimi bude chtit hrat vic tak bude mit jiny starosti a on na to že ne že i když bude velkej tak snim bude šermovat střilet atak dale prej no a holky dospělandy tak ty chcou holku tak nevim někdo z nich bude holt sklamanej dvojčata nečekam jedině že by se schovalo za to prvni 😀 😀 al nene je tam jedno a to bud holka nebo kluk na chutě nevim mam je jakisi nijaky asi je brzo a nebo moje tělo ma všeho dost tak si vyrazně o nic neřika

irafa
26. máj 2009

venku je fakt nadherně at to vydrži mamka neboli babi je na rekondičnim pobytu tak nemusi bejt v baraku to je doma dost

zaenab
26. máj 2009

Holky hodně štěstí u doktorů
Yanny, pejsek je dobrý nápad, mě i ten malý opeřenec pěkně rozptýlí. Jedu ve čtvrtek pryč do soboty, tak jsem se domluvila s kámoškou, že za ním příjde pokecat 😀
Jinak je mi dnes blbě a děsně krácím, tohle nepamatuju ..... třeba to na chvíli vyšlo...nevím, netestovala jsem

drakulka67
26. máj 2009

Zany, drž se. Možná, že díky kojeneckýmu opeřenci a pracovnímu vytížení nebudeš mít tolik času myslet na mimíska a přijde to,ani nebudeš vědět jak - vždyť všichni víme, že psychika je prevít! Já vím, ono se to dobře radí někomu jinému,co? Sama se tím neumím řídit 😉 Tak ať už Ti je alespoň lépe. A pokud bychom se už nečetli,přeji příjemnou dovolenou. 😉
😅

Janettka, Pajka, Irafka moc vás zdravím.

Yanny :Škoda, že jsem nevěděl dřív, že jedeš do K.V., tak snad někdy příště drž 🙂 Držím palečky ať jsi jak dvacítka. Když jsem tam jezdila já a doktor zjistil, že mi folikly rostou lépe, než předpokládal, tak mi řekl, že jsem bilogicky velice mladá, tak mě potěšil. Koneckonců, teď se ukáže, jak to s tou mojí biologickou stránkou je. Pokud byl problém jen na straně partnera, předpokládala bych, že by to mohlo vyjít,ale nevím,jsem nervní z toho jak to dopadne. Zrovna včera jsem přemýšlela, jestli pokud dostanu menzes,tak jestli jí dostanu jako vždy tzn. tak nějak v termínu, nebo jestli se to může těmi hormony opozdit. Můžu se zeptat,jak jste to měli vy??? Teoreticky už bych to měla dostat,tak jsem napnutá jak kšandy. Jenže bříško občas pobolívá, včera a dnes jsem si měřila BT a měla jsem 36,9,tak nevím, co myslítě děvčata????

macek28
26. máj 2009

Drakulka,myslím,že by to mohlo vyjít!BT 36,9 není špatná.Já byla těhu i s BT 36,8.At se drží BT!Pokud to bude dýl je to jasnočka.

janettka
26. máj 2009

ahojky děvčata,jsem tu z gyndy,zplavená jak kůň....dobrá zpráva,děloha je čistá a pokud se rozhodneme ještě zkoušet mimi dostala jsem doporučení do Plzně na imunologii.

drakulka67
26. máj 2009

Macíku: Děkuji za milou zprávičku, kéž by jsi měla pravdu. Když jsem brala podpůrné léky před inseminací,tak jsem měla právě BT stále nízkou, kolem 36,5. Přitom předtím jsem vždycky věděla, že po ovulaci mi to stouplo na 37 max. na 37,2. Tak teď jsem překvapená, že je to alespoň na těch 36,9 - snad je to dobře. 🙂

Janettka: gratuluji, jsem ráda, že Tě potěšili a je to vpořádku. Jen tak dál 🙂

pajka00
26. máj 2009

Janetko super.....tak jsi v pořádku a můžeš se do toho zase pustit🙂!Tentokrát to vyjde!🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre