• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

5. apríla 2017 
no včera sem sem ani nešla bolela mě přišerně hlava snažila sem se to zaspat ale nepomohlo to a tak sem si večer vzala paralen a do hodky byl klid
drakulko sakra to nenenenenenenneenene ja se na to vyš co a do prd.......! jak ti musi byt když seš v praci a přivali se k tobě narodni menš.... s kopou děti a ty si pak řikaš proč ja ne a oni jo ani to nevychovavaj vychovava to ulice a co vy byste tomu nosili modre z nebe jeli buh ja vim se rouham ale je li proč nas dobre toliko zkouši a těm mrcham co nechcou střidaj chlapi se zadaři a pak dou na potrat protože řeknou že parchanta nechcou jinak i toto řekla kdisi i moje mamka tatovi když čekala mimčo byl o by to ode mne o osm let mladši tata byl nadšenej že se mu to ještě podařilo ale ja nabyvam dojmu že to ani tatovo nebylo že si mamka odskočila jinam a to byl duvod prioč ale proč to memu tatovi řekla tak drasticky sem se to dověděla až sem byla dospěla a moc mě to mrzelo a protože vim že mamka chodila i jnam to sem poznala taky až v dospělosti mi řekla že to nemohu pochopit prej až budu vdana nechapu to do ted ale fuj ja vas zatěžuji svyma starostma z mladi a vy tu mate uplně jine starosti ale tak mě to přišlo ny pamět a potřebovala sem to as vyventylovat ven tak se vam omlouvam nejhorši ale někdy je když řeka jak byla tatovi věrna tata už mezi nami neni a ja drtim ruce a neřikam nic jak rychle se zapomina a ani si neuvědomi že to všechno vim a ja neumim zapomenout mě to ale hodně poučilo do manželstvi opravdu hodně a ted už dost
5. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejeda kdepak vas mam holky tady nikde nikdo???????????????????,
5. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :frowning2:
Byla jsem tu s vámi sice jen chvilku,ale nějak jsem k vám přilnula. Nám se náš velký sen nesplnil a tak přeji alespoň vám všem hodně štěstíčka a úspěchů. Už se nebudeme o nic snažit, takže se s vámi loučím. Mějte se krásně.
5. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drakulka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drákul to neeeeeeee!
Snad nás neopustíš, víš že IVF na poprvé se většinou nezadaří, takže by to byl velký zázrak a ještě v našem věku, proto se to musí zkoušt i několikrát, tak to nevzdávej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já jsem unešená z mého malého pejska, tak se vždy moc těším domů na něj a taky spinká se mnou v postýlce ač jsem to vždy nenáviděla.

Irafko, tak hlavně nás neopouštěj!!!!

Taky by jste mi všichni moc chyběly :slight_smile:
5. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berušky, kde jste????
6. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky yanny :wink:
6. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdepak ja vas neopustim budu vam sem lozit neboj sem zvědava ktera mě budr nasledovat sem se těšila jak budem z heni ale osud tomu chtěl jinak sakraaaa :angry:
drakulka řikala že na dalši pokus už nema penize a myslim aj ty nervyčky daj zabrat chuděrka naše tak ji lituju
a co teprv labuska a všichni tady ste si fakt už užili až až dop......
6. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem dnes po dlouhe době normalka spala celou noc to byl zazrak že sem nemusela jit třikrat za noc čurat :wink:
6. jún 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky bych chtěla chodit v noci čurat :confused:
6. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj yanny ja věřim že se dočkaš
6. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj už chodí, ale asi to nebude těhu :grinning:
6. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak jsem vás dočetla - DRAKULKO, hlavně sem nepřestávej chodit. Nemáš to ted lehké a tady najdeš spřízněné duše i povzbuzení :wink:

Já byla na skvělém koncertě,ale díky prstíku jsem docela trpěla, jak jsem seděla, nateklo mi to ještě víc a při chůzi to pálilo a cukalo. Ale domů jsem dojela ve 2 :grinning:

Jinak jsme prošvihli ovulku, drahiušek měl strach, aby mi něco neudělal s prstem, takže prostě týden nic :frowning2:

Jo a byl tu dotaz na Gynex, já ho brala asi 3x, vždycky třikrát denně ale už nevím, kolik kapek
6. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam to za sebou, dnes som prezila peklo, rozhodla som sa ze uz nikdy viac.
Uz sa nebudem o nic snazit, nechcem uz ziadne dalsie sklamanie. Vam ostatnym drzim palce, aby vam to vyslo, ja uz nevladzem
6. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni :cry:
6. jún 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsme nějaké smutné holky :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
tak snad zase bude vše OK.
jÁ SE BUDU SNAŽIT!!!!!!
7. jún 2009 o 01:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky!!!
7. jún 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heníčku, tak snad by to mělo do třetice dopadnout :slight_smile: Budu na tebe myslet, vím že to nevzdáš!!!!!!!!!!

Zkus si dát vyšetřit protilátky, proti lepku, já je měla a všichni mi říkali, že způsobují neplodnost. a jak jsem zjistila, tak je má kde kdo!!!!
7. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak snad tady nebudu zase sama :slight_smile:
7. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yannyyyy, nejsi tu sama, já mám práce, že skončím kolem 1PM, jestli pohnu. Tak sem občas kuknu.
Co to je za testy, s těmi protilátkami na lepek? Ještě jsem o tom neslyšela. Jak to způsobuje neplodnost?? A jak se to pozná, jsou nějaké příznaky, nebo jen z krve?

Jo, a SNAŽIT SE BUDU TAKY ! ! !
7. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem po dlouhý době taky přišla. Konečně se přítel rozhodl zase jít do toho.
7. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madli, paráááda! Jsem ráda, že tě tu vidím a mám ohromnou radost z vašeho rozhodnutí :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:

Mimochodem, mám doma papouška, tak na tebe v souvislosti s ním myslím vpodstatě denně :grinning:
7. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vás někdy čtu, ale nic nepíšu. Je mi líto Hení.
Akorát nevím, jakýho máš papouška.
7. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Irafa čeká miminko na moje narozeniny. To je supr.
7. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frantovi to dlouho trvalo, než dostal rozum. Musela jsem dva víkendy na soustředění, každý týden na nějakou soutěž a zabralo až to, že jsem odjela na sraz z učňáku a vrátila se až druhý den. Moc se mi tam nechtělo, ale věděla jsem, že odjet musím, ale nakonec se mi to moc líbilo.
7. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madluš ahoj - strašne sa teším že si sa vrátila a pozdravujem priatela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rozumne rozhodnutie :wink:
Heni ozvi sa - myslím na teba stale....
Zaenab,Yanny tak aký bude další postup?
Ast ahoj a ty ako budeš pokračovat?
Ja mám v utorok hysterografiu neviem či sa bojím viac vyšetrenia alebo výsledku :frowning2: :frowning2:
7. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus výsledku se neboj, když ti něco najdou, tak aspoň budeš vědět, proč to nejde.
7. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madli, nakonec mám senegalce, je to zlatíčko, už začíná skvěle imitovat různé intonace. To mě po třech týdnech docela překvapilo. Jinak blahopřeji k tvé strategii, je vidět, že to bylo chytré rozhodnutí

Labus, ahoooj. Neboj, v úterý budu dopoledne v brněnské katedrále zařizovat koncert, tak tam za tebe a miminko zapálím svíčku. Nevím, jak to vyšetření probíhá, ale jak píše Madla, určitě je dobré znát výsledek. Dobrý potěší a méně dobrý dá naději a úlevu, že se našla možná příčina problému.
7. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaenab, hlavně se mu hodně věnuj, aby se nezačal škubat a nakup mu hračky. Hlavně takový ty plechový zrcátka. A kdyby jsi si chtěla nějaké rady, tak si kup knížku Proč můj papoušek...? Od Rosemary Low. Je nejlepší. Mám jí taky a dost jsem se tam dozvěděla i když jsem chovala papoušky tak 10 let.
7. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madli, dík. Tu knížku znám, je bezvadná. Věnuju se mu ráno asi hodinu a večer několik hodin než jdu spát. Má kolečko na houpání a nádhernou hračku, kterou trhá z velkého kolečka, po kterém lozí. Ale nechci zase, aby si zvykla jen na mě, už jsem koupila cestovní klec a budu ji brát třeba na návštěvy u rodičů . Je to nádhený mazlík, jsem moc ráda, že jsem ji dostala. A když něco nebudu vědět, vím, ke komu jít pro radu :wink:
7. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok