Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
13. jún 2009

posuniem nás 😀 😀 😀
ahojte prajem krásny výkendík - badám že si tu už budem písat sama zo sebou a z Zaenab tak ma neštvite lebo sem prestanem chodit aj ja 😀 😀
čo máte nové?

ast
13. jún 2009

Ahooooooooooj Labus. Mám nového doktora. Štelcl se jmenuje 🙂 Neznáš ho náhodou? 😎

drakulka67
13. jún 2009

Ahoj a hezký víkend všem. Dr. Štelcl odpovídá na netu v on-line poradě, takže já ho znám jen odtut.
Labsu, držím palečky, aby se vše obrátilo v dobré a začlo se konečně dařit. Ode dneška má být lepší počasí, sluníčko už svíétí, tak snad nám přinese lepší dny. 🙂

labus
13. jún 2009

Ast ako by nie 😀 😀 😀 😀 😀 štelcl je moje zlatíčko... ja som k nemu chodila do Reprofitu pozdrav ho od Ingy z Levíc 😉 😉 😉 to sa moc teším podla mna je užasný a spravý pre teba maximum to mi ver si v správnych rukách.
Drakulka ahoj som rada že si tu ako ide príprava na svadbu? kedy to spáchate presne? Ja som už zmierena z udelom že babo nebude.. a moj mužíček tiež všetko sme si to prebrali a dohodli sa že nás toto nerozdelí a ani nič ine život je aj o iných veciach... nechcem aby to znelo teraz hlupo ale proste štastie je o kope vecí prežitých spoločne a aj o tom dokázat spolu prekonávat aj krute prekážky života

ast
13. jún 2009

Milá Labus, to jsi vyjádřila moc hezky. Nikde není napsáno, že život bezdětných je nešťastný život. Já děti nemám a přesto jsem zažila mnoho pěkného. Ale snažit se nepřestanu. Jak to bude se mnou a kde vlastně budu léčena není definitivní. Byla jsem k tomuto Dr. zatím vyslána na konzultaci a teprve se uvidí. Dr. je velmi sympatický, ale upřímně řečeno, já bych asi raději starého a škaredého doktora. 😅 Nevím proč... No a Tobě držím holka zlatá pořád palce, i když nepíšu. Mysli na to, že když máš děti, je ta pravděpodobnost u Tebe rozhodně větší. Těším se na zprávy od Tebe. Pá

labus
13. jún 2009

Ast práve že tá pravdepodobnost je u mna totálne pochovaná vraj mi pred 11r. pri operácii všetko riadne dobabrali slušne povedané... a moja šanca mat babo je strašne malilinká skoro žiadna...žial to nieje že ja to vzdávam len čelím realite ak by som to vzdávala tak by som nebola šla už ani na tu hysterografiu ani v auguste-srpnu na laparku a to bude to posledne čo možem spravit a potom už žial vobec nič...kedže IVF u mna su katastrofa..
Ast ale to nevadí že je štelcl mladý ako lekár je fakt šikovný ... ja by som ineho ani nechcelaa nie preto že je mladý a pekný ale preto že viem že je šikovný a naozaj mu záleži aby mu pacientka otehotnela ja viem že pre mna spravil maximum a ak by som si mala vybrat dokonca aj v REPROFITE aj ked viem že KOUDELKA MACHAč su užasný volím len štelcla. Pre mna je č.1
Viem že já deti mám a preto sa može zdat že je u mna ine ale ver že vobec nieje moj muž ked vydí male babo ma slzy v očiach aj ked nič nevravý a ja by som podstupila aj nemožen aby som mu ten sen splnila... žial neviem robyt zázraky a toho utrpenia sme už mali za posledný rok akurat dost.. tak sme tri dni cele hodiny rozoberali náš doterajší život -dokonca som mužovy navrhovala rozvod z lásky k nemu aby si svoj sen splnil ...nebolo to jednoduche ale moj muž je proste užasný povedal: že vela manželstiev sa rozvádza a maju deti a napriek tomu niesu štastný že život bez nas by už nebol to čo chce a že tuži len po našom babu a ked to nejde tak sa nam predsa nezruti svet....
takže vám držím palce nech svoj sen dovediete do uspešneho konca...a ja si budem vážit všetko to čo mám
ale neodýdem od vás aspon kým tu budete VY naša stará parta..
ved by ste mi chýbali 😀 😀 😀 😀 😀

yanny
13. jún 2009

Labus mo, to sem málem postila slzičku 🙂 🙂 jak si to napasala 🙂 🙂
Berušky a už jste si všimly, že mám v albíčku další moje miminka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestli ne tak jukněte!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já šla včera do tlaku, už jsem nemohla být doma zase sama.

Šli jsme asi v pěti na véču a potom ke mě do baru na diskotéku, tak jsme si zatancovaly až mě bolí kolena.
Zattí pa jdu zalejvat 😒

ast
13. jún 2009

Až se mi zastavil dech. Minulý týden jsem taky navrhla manželovi rozvod, protože ho tak strašně strašně miluju... Aby netrpěl celý život tím, že já mu dítě asi nedám. Já jsem strašně silný člověk a přežiju to, ale nemůžu mluvit za nikoho druhého. Nechci zničit život někomu, koho tak strašně miluju... Řekl mi skoro doslova to, co Tvůj manžel. Až to není k uvěření... Nemám slov...

ast
13. jún 2009

Týýýýýý brďo, napadlo mě, jak bychom se jednou mohly sejít u Yanny v baru a strašně se namazat. To by byla hlína! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

labus
13. jún 2009

Ast- nemám slov.... je to priam neskutočné ale na druhu stranu je dobre že ešte aj v dnešnej dobe su a funguju vstahy napriek ... všetkemu ....ktore stoja za to
a to stretko by bolo super len k Yanny je to pre mna fakt hrozne daleko 😀 😀 😀 😀 😀

yanny
13. jún 2009

Ahojte,
Ast je mi trochu smutno cos napsala, ale je vidět, po písmenkách že si velmi silná osobnost a že máš spoustu předností.

Přidala jsem vám včera fotky mých zatím miminek pejsčích a asi to opravdu někdo maže, ale to mě neodradilo a dala jsem vám je tam znovu, tak snad se stihnete tentokrát juknout, než je někdo vymaže ☹

yanny
13. jún 2009

Holčičky dozvěděla jsem se pecku, jedna holčina, když jsme měla pokojíček na neplodnosti, také o 40 letých, porodila po 13 IVF chlapečka, dokonce jednovaječné.
Mám husí kůži, když vám to píšu, protože vím jak byla pro ní ta situace hrozná, no a vidíte nevzdala to a je strašně šTastná.
Kdyžtak se na ti tam jukněte, že nekecám 🙂 🙂 🙂

yanny
13. jún 2009

Jo ješt jsem se chtěla zeptat, brali jste někdo léky na snížení prolaktinu?????
Dnes jsem si vzal prvně půlku Dostinexu, tak jsem zvědavá co to se mnou udělá??????

ast
13. jún 2009

Ahoj holky: kdepak jsi Yanny četla o té paní o 13 IVF? Chtěla bych se mrknout. Zatím kočky dobrou. A hezkou neděli.

yanny
13. jún 2009

Ahoj ast na neplodnosti
www.neplodnost.cz

je tam debata snažilky 40 a víc

Inndíí byla taky úplně na dně a ejhle jak je šťastná.

Tak asi jdu spinkat, nikdo tu není.

yanny
13. jún 2009

Ahoj ast na neplodnosti
www.neplodnost.cz

je tam debata snažilky 40 a víc

Inndíí byla taky úplně na dně a ejhle jak je šťastná.

Tak asi jdu spinkat, nikdo tu není.

yanny
13. jún 2009

Ahoj ast na neplodnosti
www.neplodnost.cz

je tam debata snažilky 40 a víc

Inndíí byla taky úplně na dně a ejhle jak je šťastná.

Tak asi jdu spinkat, nikdo tu není.

A už jst jukli na ty moje pejsky????
Dva starý a no druhé fotce moje nové mimi Mijuška.

yanny
13. jún 2009

Ahoj ast na neplodnosti
www.neplodnost.cz

je tam debata snažilky 40 a víc

Inndíí byla taky úplně na dně a ejhle jak je šťastná.

Tak asi jdu spinkat, nikdo tu není.

A už jst jukli na ty moje pejsky????
Dva starý a no druhé fotce moje nové mimi Mijuška.

yanny
13. jún 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 No za to já nemůžu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
nějak to blblo

labus
13. jún 2009

Yanny 😀 😀 😀 😀 to sa ti podarilo 😀 😀 😀 😀

labus
14. jún 2009

krásne nedelné ráno -spachtošky 😀 😀 😀 😀 ja si užívam posledný den doma a kávičku pri PC zajtra ak neodpadnem od unavy tak sa ozvem večr 😀 😀 😀

majka43
14. jún 2009

Ahoj Labus.

drakulka67
14. jún 2009

Yanny, fakt jsi mě pobavila svými opakovanými příspěvky. Na pejskový miminka jsem se chtěla kouknou,ale ať koukám, jak koukám, nic nevidím, že bych byla k tomu všemu i slepá????!
Jinak hezké nedělní ránko všem. 🙂

labus
14. jún 2009

Madluš ahoj - sakriš máš zmenené meno 😀 😀 😀 tak teraz si musím zvykat volat ta Majka -ako sa máš?
Drakulka ahoj 😉

yanny
14. jún 2009

Ahoj Majko, Drákul a Labus.

Včera se mi to nějak seklo a tak klikák a klikám a pak je z toho tato demenťárna.

Pejsky jsem tam znovu vložila , ale někdo mi je už ěx vymazal, nevím proč bych vám nemohlka ukázat pejsky???? 😠

Když už vám nemám co ukazovat 😖

Tak jsem je tam šoupla napotřetí, ale už mě štvou 😅

Dnes mám za úkol natřít futra na bílo, tak se na to chystám 😒

majka43
14. jún 2009

Yanny krásní pejsci. Když ti je zase vymažou, tak se vyfoť s nima a pak už nebudou moct ti to vymazat.
Já jdu dneska odpoledne prodávat do stánku na náměstí. Je tady nějaká akce, jmenuje se to Odpoledne na rynku a máme dovoleno (jako hasiči) prodat si tam, co se neprodalo včera na soutěži.
Jo a byli jsme třetí s osmi družstev. Na nás staroušky je to dobrý, protože ostatní družstva mají věkový průměr tak o patnáct let míň než my.

yanny
14. jún 2009

Májo ahoooj.

To je dobrý se takhle organizovat, alespoň se máš na co těšit a něco se děje. A co že to prodáváš????
Jo, tak jo jak je vymažou, tak nechám vyfotit s nima, ale asi jim zkazím fotku 🙂

yanny
14. jún 2009

A vidělas i mojí novou Máju, je ještě pod pejskama, když na ně klikneš!!!!!!!!!!!!!!!!

drakulka67
14. jún 2009

Teda Yanny. Ty pejskové jsou opravdu nádherní. Na yorkšírky nejsem,ale ty lovekcý, ty jsou úžasný, fakt. Ty se vám povedli. Gratuluji 🙂

zaenab
14. jún 2009

holky mě se sem nejde dostat, pořád to padá a včera se mi ani jednou nenačetla stránka. Dnes je tohle poprvé, pořád mi vyskakuje, že je web nefunkční, pomoooooooc!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre