Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ast
21. jún 2009

Ahoj holky, hezkou neděli. Beru Utrogestan, tak se mi chce pořád spát... Taková spací neděle, jsem jako mumie. Hezky si užívejte víkendd a zatím pááááá. Mimochodem, nemáte některá zkušenosti s myomem? Já myslím, že dokud je malý, tak se to léčí hormonálně...? Nevíte některá? Dík.

macek28
21. jún 2009

Ahoj holky!Jdu Vás pozdravit a popřát pěknou neděli.Oslavenkyním dodatečně vše nej,nej.
Yanny,nakoukniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!Jsi odblokovánaaaaaaaaaaaaaaaaa!
hanikav,je dobře,že jsi zase tu!

drakulka67
21. jún 2009

Hezkou neděli všem, i když u nás to vypadá, že začne co nevidět pršet.Nejraději bych zalehla, protože naše jezevčí miminko nás nenechalo ani jednu noc vyspat, tak jsem nějak grogy,ale mám ještě mraky práce, tak jen písnu pár písmenek a jdu pokařovat.
Vika- sice se ještě neznáme,ale připoijuji se k Labus, zajdi co nejdříve k dr.,ven s tím, ať máš klid a můžeš se pustit do IVF.
Majka : držím palečky, aby Ti brzy našli dárkyni 🙂
Irafka: kdepak jsi, nějak nás poslední dobou zanedbáváš, doufám, že jsi vpořádku a miminko pěkně roste, nezapomeň nám příští týden poslat fotečku.
Ast: já osobně zkušenosti s myomem nemám,ale moje mamka ho před lety měla, byla na operaci a před časem se jí to objevilo znovu.Už měla jít pomalu na operaci. Tak jsem to řekla dr. léčitelce ke které jsem jezdila se synem, a ona mi pro ni dala čaje a přírodní léky a myom se začal postupně zmenšovat, zrovna ve sztředu byla na další kontrole a ultrazvuku a zmenšuje se to a na operaci nejde. To mě moc potěšilo.

Jinak zdravím Heniku, Labus, Zany, Pajku, Janettku a další. Mějte se fajn.

vika34
21. jún 2009

ahojte,ja som sem začala prispievať ešte minulý rok,potom som sa obmlčala a teraz som späť.

Lábus tú hrčku už mám dva roky,bola som už tri razy na sone a vždy tvrdili,že je to iba nejaká uzlina,ale tento rok ,tesne pred stimuláciou mi doktorka povedala,že je to ohraničené a nemá tam čo robiť ,aby som to dala preč,chcela ,aby som to stihla ešte pred IVF,ale to sa už nedalo a teraz ,ked ma čaká to posledné,tak chcem aby som bola O.K.Trochu sa ,ale aj tak bojím,už len ten pocit ,že mi to budú robiť na onkologii,je deprimujúci,ale čo už.Tento tt si pôjdem gyndošovi pre papier a objednám sa.
Všimla som si ,že už nechodíš do oktobroviek,ja vždy ked mám čas tak nakuknem a nikto tam neni a ked som dva dni bez PC ,tak popíšu aj 10 strán,mám smolu
Zdravím všetky

labus
21. jún 2009

Drakulka ahoj 😉
Vikuš tak podla mna je dobre že ti to budu robit na onkologii aj ked určite nieje prijemne zajst na to oddelenie ale aj moja suseda mala hrčku na prsníku a tiež jej to robili na onkologii a kedže ona je magistra v lekárni a vydí do toho.. ako sa vravý ona si to vybavila aby jej to robili tam že su na tieto veci šikovný.Každopádne ti budem silno držat palce a pokial budeš k nám chodit tak ta budem aj denne podporovat.

majka43
21. jún 2009

Ast já měla myom v děloze asi 2cm a byla jsem s ním na laparoskopii. 5íkali, že bych s ním neotěhotněla.

majka43
21. jún 2009

Ast já měla myom v děloze asi 2cm a byla jsem s ním na laparoskopii. Říkali, že bych s ním neotěhotněla.

majka43
21. jún 2009

Vlastně hysteroskopii.

zaenab
21. jún 2009

Madli ahoj, máš tady moc hezkou fotku 🙂

Labus, to teda musela být oslava! A mám radost, že jste to tak dobře zvládli a byla spokojenost s dárky. S tím dortem ti rozumím - já děsně ráda peču, mám to jako relax, ale kdybych měla práci a kupu starostí mimo, asibych taky někde objednala osvědčený kousek.

Heni, mám radost, že jsi tu, moc jsme tu na tebe myslely 🙂

Jinak všem přeji hezkou noc, jsem groggy, ale konečně vyléčená z rým a dutin atd., tak se těším, že by mohla být ovulka. Koupila jsem si novou saténovou košilku s kalhotkama, ale venku je pořád taková zima a samozřejmě netopíme, tak spím v pyžamu i s nočníma ponožkama s malým zvonečkem, které přítel nesnáší 😀

pajka00
22. jún 2009

Dobré ranko kočky...tak je tu zas pondělí a pracovní týden....chjo...Víkend dobré...počasí v sobotu uplakané a v neděli nádherně a dnes zas leje.Předpokládám, že to tak bude všude....v čechách i na slovensku.já jsem pěkně uprostřed...teda....Zany je uprostřed🙂Jak byl včera v TV nějaký pořad a Vladyka říkal,že brno je střed evropy🙂))Tak na tom asi něco bude.
Heni, jsem ráda, že jsi zase tady🙂
Dnes mám svátek-tak jsem se ráno stavovala v obchůdku a říkám prodavačce-vezmu si něco k snídani:Dejte mi jednoho Myslivce a Griotku...tak řekla jenom jejda🙂))))Cháá...si myslela,že jsem pěkný notor....ale chlapi v práci by mi neodpustili, kdybych nic nepřinesla.Myslivce jim-griotku mně a kolegyni-ať si pomlsáme.
Tak všem krásný den přeju🙂

majka43
22. jún 2009

Zaenab díky, ztaky se mi tahle fotka moc líbí. Je z dovolené z Luhačovic.
Pajka já jsem od Jihlavy a tady je zatím krásně. Uvidíme co přijde.
Za Yanny se pořád nemůžu dostat. Je to pořád nějaké zablokované.
Jdu makat, mějte se tady krásně.

janettka
22. jún 2009

ahojky holky, zdravím při pondělku!!Heni jsem ráda, že jsi se vrátila.Viki vítám tě a tu bulku honem pryč...moje mamka to zanedbala a už tu není mezi náma...ne že bych tě strašila,ale nemá to tam co dělat tak hušhuš ať je to v pořádku.Majko Luhačovice mám moc ráda,jezdila jsem tam na školení,do hotelu Ogar.Moc hezké.
Pájko všechno nejlepší k svátku a i ty jedna ožralko ty se nezdáš,ke snídani myslivce!!! 😀

pajka00
22. jún 2009

děkuju za přání-no dala jsem si jen prťatého panáka griotky..myslivce nechávám chlapům🙂
Tak u nás už neprší, snad to tak máte všude.
Je fakt,že bulky jsou nebezpečné a nemá cenu to odkládat.Já jsem si před pár lety taky našla...ale naštěstí to byla jen cysta,která se sama vstřebala....ale pro jistotu chodím 1x za 2 roky na kontroly a jsem naprosto v klidu.

janettka
22. jún 2009

u nás už se mračí 😒 a já dneska u PC pěkně mrznu,mám úplně ledové nohy!!!

pajka00
22. jún 2009

no já jsem dnes se vydala do práce v teniskách...protože sandálečky a žabky-to bych tutaky zmrzla...

labus
22. jún 2009

ahoj ahoj -babulky tak nás posuniem lebo sme sa nejak prepadli ledva som nás našla 😀 😀 😀
dnes som sa snažila chodit medzi kvapkami 😀 😀 😀
Pajka tak prajem všetko naj naj a hlavne lásku,štastie,zdravie a vštko čo si želáš a s tým nákupom si ma pobavila 😀 😀 😀 predavačka mala asi dost 😀 😀 😀 ale ti verím že chlapi by to nepredýchali keby nedonesieš mi sme abstinentske pracovisko ale sladke a slane mašktrty som niesla tiež 😀 😀 😀 za dve tašky 😀 😀 😀 tak som vyboskávaná na celý rok -od kolegín
Madluš tá fotečka sa aj mne velmi páči
Zaenab zvládli sme všetko v pohode -len som padala v piatok od unavy muž mi musel obliekat pižamo 😀 😀 😀 lebo som bola hotová 😀 😀 😀 a Zaenab zlatušik ako sa máš?
Na neplodnost sa nedá dostat a Yanny na nás celkom kašleš?
Heni babulka ako bolo v práci už sa to tam ukludnilo?
Minka dlho si sa neozvala čo máš nove?
Rendy kde siiiiiiiiii

henikav1
22. jún 2009

ahojte,
iba vas pozdravim a asi sa zvalim do postele unavou. V praci mame hotove peklo, takze na snazilovanie nemam ani cas pomysliet. Ale som rada, ze Vas mam

drakulka67
22. jún 2009

Já též jen pozdravím. V práci mi byla taky zima, doma se taky netopí, venku je hnusně, zataženo - skoro jakoby se blížil konec světa.Takže se mějte líp a ať je vám tepleji než mě, jdu do vany a do postele,jezevčíček nás nenechá vyspat,tak třeba stihenm aspoň na chvíli zdímnout.
Pajka: Přeji vše nej,nej k svátečku a příjemný večer.
Ahojte všichni 🙂

majka43
22. jún 2009

A já jsem se vykašlala na šetření a klidně jsem si zatopila. Mě je už krásně teplíčko.

pajka00
23. jún 2009

Dobré ráno holky, díky za přání🙂 Včera jsem přijela z práce a měla jsem na nočním stolku kytku a krabičku s řetízkem a srdíčkem....to mi vyrazil dech. Z práce v poledne zmizel a šel mi koupit překvápko...to se mu teda povedlo🙂Usmívala jsem se jak jelito🙂)
Já jsem si včera zatopila v krbu, protože byla zima jak na podzim...hnusná vlezlá a do toho ten déšť.....
Dnes neprší, tak snad se to vyčasí a vykoukne aspoň chvilku slunko a ohřeje naše staré-mladé kosti🙂

minka051
23. jún 2009

labus
Ahoj Písala som ti na IP. Som už bezradná lebo neviem čo dalej, Ked sa mi to takto kašle. ☹

zaenab
23. jún 2009

Minka, ať je ti líp 🙂

Pajka, to je krása, taková překvápka miluju, a od chlapa se to cení snad víc než trojnásobně 🙂
Labus, mám se docela hodně pracovně - jak jsem psala, že mi nevyšlo něco, s čím jsem skoro počítala, tak to musím dodělat úplně sama (místo týmu asi deseti lidí v zahraničí). Je v tom hodně peněz a času a kdybych to ted pohřbila, už se to nevzkřísí. Tak to mi přibylo k mé normální práci. Do toho stavba domu, ale to naštěstí řeší hlavně přítel a já budu aktivní při zařizování. No ale jinak se snažíme, snad se mi tento měsíc vyhnou zlomeniny, nachlazení a podobné radosti. Dnes se objevil hlen, já mám ovulku max. 11 DC, dnes je 8, tak si doufám užijeme. Jen na tu sexy košilku to pořád není, i když v Brně dnes neprší, je zataženo a zima zima.

A co ty, po oslavách? Teda musela jsi být úplně hotová, když ti mužík pomáhal i do pyžama 😀

Drakulko, Heni, Janett, Madluš...a všechny ahoj.
Yanny, nevím, jak ti dát vědět, že sem máš mrknout, na tu neplodnost jsem se včera poctivě snažila dostat a nešlo mi to ☹

janettka
23. jún 2009

ahojky holky!Doudám,že u vás je líp,tady tma a kosa,taky jsme topili!!Jinak doma je to takové nijaké...miláčku sem,miláčku tam a pak se něco řekne a už vylítneme...no buď hrají nervičky před zítřkem nebo je to tím počasím...jsme na pěst oba!!!
minko copak se děje??

zaenab
23. jún 2009

Janettko, to je jed asi normální a nijak bych se tím nenechala otrávit 🙂
V Brně pořád zataženo a kosa, ale neprší, hurá! Dělám si malou pauzu a jedu na powerjogu, tak zatim, odpoledne sem zase kuknu

zaenab
23. jún 2009

chtěla jsem napsat ťeď a ne jed, ten zatím nepoužívej 😀

minka051
23. jún 2009

zaenab
No to hádam bude ked dorazí mrcha. lebo po tých vyolávačkách s konskou dávkou akú som ešte nikdy nemala a stále sa nič nedeje tak to je už na mna moc. Najhoršie je že ma bolia kríže a brucho tak hrozne že neviem čo robiť.Ale dnes je už 8 dní a nič a ja mám pocit ako by mi trhali vnútornosti. Toto som ešte teda nemala. Som zvedavá kedy už príde. 13 Dní od kedy ju mám mať a nič. šlahne ma. 🙄

janettka
23. jún 2009

zany na jed asi taky dojde 😀.Minko já dostala mrcho po vyvolávačce až za dlouho,snad za 12 dní nebo tak nějak,už jsem málem měla jít na druhou...proto jsem ráda,že to tentokrát došlo samo a měla jsem ji i takovou normální...předtím po vyvolávačce tak nic moc.

irafa
23. jún 2009

ahojte holky snažilky
madli -majka ja mam myomy dva o velikosti 3 cm a otěhulkovala sem snimi dvakrat poprve s Jirkem a ted i toto těhu a přirozeně ja nevim jak sei je měla uložene ale mě se vytlačuji ven s dělohy ne do dělohy a to je as ta vyhoda že mi doktor řikal že těhu nevadi akorat mam větši dělohu než normalka
při Jirkovi nebyly žadne komplikace tak pevně doufam že ani ted nebudou sem si tenkrat blahově myslela že ty myomy odejdou s porodem ale uvědomili mě že scela určitě neodejdou škoda bylo by to jednoduši žejo
mam ty myomy už asi 12 let a naštěsti nerostou tak stim zatim nic nedelame ani o nich nevim naštěsti
tak sem ti to chtěla napsat že nejsi samotinka
mocinky na tebe myslim a na vas všechny at se co nejdřive brzo zadaři a držite uzliček štěstička
ja zejtra du na ultrazvuk toto uteklo se strašně těšim a zaroven i bojim aby bylo vše ok ale to je přirozeny že jo tak ja vam zejtra na večer pisnu jak sem dopadla ju zatim ahojky a zdravim vas všechny ahojjjj
jo a malem bych zapomněla tady vam posilam těhu bacilek ju
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttěhuuuuuu bacilek kukuč

pajka00
23. jún 2009

Jo zany,to teda cení.Ptal se mě,co chci ke svátku,tak jsem mu řekla,jestli já se ho ptám..musí mě poslouchat co občas řeknu a vybrat něco sám🙂 tak to zkusil a trefil se perfektně🙂Měl snad větší radost než já.))
V KM neprší, je zataženo a já doufám,že ani pršet nebude.Dnes utíkám dřív z práce-mám domluvené kostky na cestu-tak je jedem naházet do vozíku-tak snad nám nebude pršet za krk.Vzala jsem sice pláštěnky...ale bude lepší,když bude sucho🙂
Irafko držím palce na zítra,určitě to bude good....a stresuješ se zbytečně....ale chápu to🙂) Taky bych měla nervy jak špagáty. Máš nejhorší prvních 12 týdnů za sebou-tak teď už to bude snad všecko v klidu🙂

janettka
23. jún 2009

tak jsem se objednala na tu imunologii do Plzně,sestra ěla teda poznámku proč jsem nepřišla dřív než ve 40ti, tak jsem ji odpověděla ve stejném duchu, že to jsem žila jinde a jinak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre