Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
25. jún 2009

Ahoj
Já byla janett, už před rokem, taky v Praze v Pronatalu, ale s narkozou, stálo to 800,-, jen když jsem se hned probudila, asi jako po ET, vůbec nic mi nebylo. Bez narkozy nevím. Ale zASE jsem absolvovala hydrolskopii, bez narkozy a to fakt ani nebylo nic cítit.

irafa
25. jún 2009

teda tak to su bsik taky zvědava jak mi vyjde ten odběr taky nejsem nejmladši měla sem v dubnu čtyřicet viš
tak se taky bojim ale musime bsik věřit jen v to dobre ja vim je to moc těžky ja se taky bojim a to se mi to radi vid ale tak sme bna tom obě tak jaksi vid tak se navzajem podržime ju moc na tebe budu myslet a na vysledky budeš čekat a nebo ti ho udělaj na rychlo??????když ti takto vyšli ty testy??? měli by je dělat rychlej ale prej to tak jaksi musi byt že nějak než se namnoži či co ja tomu moc nerozumim jak se dlouho čeka na vysledky myslim tak 14 nebo 21 dni???? to je už jedno vid oboje je dlouho ach jo

irafa
25. jún 2009

tak adu do hajan dobrou 😔 😔 😔

pajka00
26. jún 2009

Dobré ráno kočky🙂 Dokud jsme stavěli domeček, tak přes týden to ušlo,ale sobota neděle jsme makali na domečku-oba, takže jsme přišli a umřeli-oba🙂)No a v týdnu po tréninku on to stejné...takže se ani nedivím,že se zatím nezadařilo.Přes zimu bylo na baráku -13..takže jsme měli zchlazené i spermie i vajíčka. Ale teď už je snad teplej...a spermie i vajíčka pořád spí...říkala jsem mu, že má asi malé lenošné vepříky, kteří se tam válejí a jsou líní pohnout svým zadkem....Léčitel mu zakázal sladké a pivo.....tak jsem mu řekla, že ti jeho vepříci jsou vykrmení sladkým a zblbý pivem a proto se jim nechce hýbat...Teda...je fakt,že na pivo chodí jen 1x týdně po tréninku, ale svých 6 dá, ale vzhledem k jeho výšce 197cm..je to asi jako pro mě 1. Ale už to stáhl na 3🙂Prý to nemůže být na mě vůbec žádný vliv....a sladké úplně zrušil....tak uvidíme, jestli to bude mít nějaký vliv.
Janetko,samozřejmě,žes tu chyběla🙂

yanny
26. jún 2009

Pájko, tys ranní ptáče 🙂
Já mám taky chlapa 198 cm, ale ten myslím vypije ob den, cca 5 pivíček.
jedu na ultrazvuk, tak se mějte 🙂
Večer napíšu jáká jsem nosnice, ještě v mých letech.

pajka00
26. jún 2009

No jo,chodím na půl 7...takže vstáváme před 6..pak na kole..fuj-po ránu je to rozcvička.
Pivo podle léčitele zpomaluje spermie...takže na to pozor..jestli je to pravda....Chmel prý spermie nemají rádi...tak uvidíme,jestli je to pravda. Já čekám mrchu od středy.....každý den a zatím nic....tak uvidíme,kdy se jí uráčí.
Drž se yanny🙂,ať jsi nosnice jak ve 20-ti🙂

janettka
26. jún 2009

hezký den ženy!!!!Jak se máte???Yanny jak jsi dopadla?Odpoledne mám volat do Pronatalu na výsledky štítovky tak jí řeknu,že chci narkozu 🙂

bsik
26. jún 2009

Dobré ránko, tak už jsem se taky zapojila do prac. procesu........
Yanny tobě přeju hodně vajec - alespoň půl plata 😀 Janet já na té hysterce byla v Brně ve fakultce a zadara.Iraf, ju poodržmě si palce navzíjem 😉 Já na screeningu byla už 8.6 a tak si říkám ,že kdyby třeba ty testy dopadly opravdu nějak extra katastrofálně, tak by nečekali měsíc na plodovku, ale poslali by mě dřív. Třeba na ty choriový klky, který se dělají dřív. No hledám útěchu kde se dá.... 😒

janettka
26. jún 2009

bsíku a spala jsi nebo bez narkozy?

bsik
26. jún 2009

Spala. Já bych do toho bez narkózy asi nešla.

janettka
26. jún 2009

no já asi budu chtít aby mě uspali přece jen slyším všechny že to měly pod narkozou a říkám si,že mě čeká ještě spoustu nepříjemných věcí tak nemá cenu zkoušet něco,čemu se můžu vyhnout.

pajka00
26. jún 2009

Bsik držím ti moc palce!!16-tý týden je to přece jen už po 12-ctém,kdy by - kdyby tam bylo něco jó špatně tělo samo vypudilo, tak snad to bude všechno OK a mimino bude naprosto v pořádku🙂!!

bsik
26. jún 2009

No určitě. Já nevím jak snášíš narkózu, ale já bezvadně, tak jsem ani neuvažovala podstupovat to bez ní. Dokonce jsem se na ni před OPU vždycky těšila. Říkala jsem, že je to nejpříjemnější fáze celýho IVF (samozřejmě vyčůraný // to převyšují, ale ty nejsou pokaždé.......) jen kdyby u toho mohl člověk ležet v nějaké důstojnější poloze 😉

janettka
26. jún 2009

zatím po těch dvou kyretážích můžu říct,že narkozu snáším dobře tak holt tu polohu už nějak vydržím 🙂 Jen doufám,že si nebude mudr říkat že jsem poseroutka,ale co!! 🙂

zaenab
26. jún 2009

ahojte, já taky narkózu miluju, nechala jsem si v ní všechny laparky, pak jednu cystu spodem a taky drobný chirurg. zákrok. Vždycky mě baví, jak počítám 1,2 ... a už nic víc.
Bsik tak ať to dobře dopadne, ale fakt bych se nestresovala, jak jsem psala, oni nemají tabulky a tak vyšilují, zcela zbytečně
Janettko, ať si doktor říká, co chce, jde o tebe a tvůj komfort, ne? Sám by na to s ibalginem určitě nešel

janettka
26. jún 2009

zany dík,už nebudu mít výčitky 😀

zaenab
26. jún 2009

není zač, kdyby měli problém, ať mi zavolají, já jim to vysvětlím 😠

janettka
26. jún 2009

no mám tam volat za 2hodiny na výsledky štítnice a tak snad se odvážím si o ni řeknout 😀

pajka00
26. jún 2009

No jany vůbec se nerozpakuj.Doktoři jsou největší poseroutky,ale budou tě přesvědčovat,že ti ibalgin stačí-to je ale pako. Já jsem měla narkózu 2x, ale je fakt, žeje to super🙂 Poprvé jsem si říkala,co když neusnu.....bránila jsem se silou vůle, řekla jsem tři a vzbudila jsem se až na pokoji.Je to skvělé, když o sobě nevíš🙂)Taky narkózu miluju,ale klidně se jí už do smrti vzdám,ale pokud si už budu muset vybrat-tak bez narkózy ani ťuk.Jo, moje zubařka bez ptaní dává injekci i na vrtání-zadara.

yanny
26. jún 2009

To jste toho zase popsaly 🙂
Janett, jsem pro nárkozu 😉 Jednoznačně!!!!!
Ani na OPU jednoho vajička jsem nešla v Pronatalu a to mě přrémlouvali, že to zvládnu, nepřemluvili a ještě jsem zakuronkovala 2 tisíce.

tak dnes jsem měla jeden folík 22, tak jestli budu chtít , tak si mám píchnout pregnyl a na neděli se objednat, nebo si nic nepíchart a nechat to na domácí snažení a šetřit se na IVF.

JOOOOO dnes jsem se dozvěděla, že jsem měla FSH 3,4 tak to jsem z toho hotová, protože po chlomhexalu mi stouplo až na 34.

Tak dnes samé dobré zprávy, pro mě asi ještě k narozeninám.

Bsíku, to bude určitě dobrý, když už se takhle pěkně chytlo!!!!!Mimino jedno 😉

bsik
26. jún 2009

Ju díky. Můj je tak skálopevně přesvědčenej, že to bude dobrý, že se se mnou na téma špatných výsledků úplně odmítá bavit. Folík bezva!!!!!! Tak teď IUI nebo do toho bušit a bušit 😀 To stím FSH, to mi vysvětli. Už tě tlačili do dárkyně a nakonec toto. Vždyť to je úplně ukázkový!!!!!

irafa
26. jún 2009

ahojte
tak yanny tak šupky dupky do snaženi takoooova krasa to musi vyjit sakryš
tak ktera nas budete nasledovat at tu nejsme s bsikem sami žejo
tak ja projistotu posilam těhu bacilek ju
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttěhuttttttttttttěhu

irafa
26. jún 2009

bsik jasan spravně to děla manž že nepřijma žadne špatne možnosti

yanny
26. jún 2009

No s tím FSH to fakt nevím, taky jsem měla jednou kolem 11 a to už taky kroutili oči, jako že je to v pr....
Byla jsem na kole, jako pájka, trochu si mě nabudila, Pájko.

A hned jdu někam do tlaku, už mě nebaví sedět doma sama, na pregnyl kašlu a ráno toho mého bu´d přemluvím a nebo znásilním 🙂

macek28
26. jún 2009

bsik,gratuluji k těhu.Iraf,o doprovodu mi nic také neřekli,byla jsem na odběru sama samotinká.

janettka
27. jún 2009

hezký den holky tahám nás dopředu...kdepak jste?

yanny
27. jún 2009

Tak koukám, je tady mrtvo. To si asi užíváte????

irafa
28. jún 2009

ahojky holky taky vas potahnu dopředu
u nas byli hody a zdravě sme je přežili ale na zabavu sem nešla sem byla v deset hotovson a šla do betle a hlavně byl kunšt zpracovat synatora aby šel dom 😒 moc semu teda nechtělo

zaenab
28. jún 2009

Yanny, no paráááda!!! Doufám, že nezahálíte 😉
Irafko, ty si užíváš, hody mám ráda, když se na Moravě vyvedou, vzpomínáme ještě dlouho 🙂
Já byla včera skvělém koncertě, měl být na zámku ale nakonec kvůli počasí v divadle, i tak super. Po něm ještě byla recepce s hosty, tak jsme přijeli domů po 2 🙂
Bohužel dnes zase práce, do vánoc to tak asi bude nonstop, možná s malou pauzou v létě (záleží na okolnostech). Ale holky, jestli mi to vyjde, budu mít celý příští rok vystaráno a budu si (doufám) užívat miminka a pohodový rodinný život 😵 ---- Kecám, já bych nezůstala nečinná 😀 , i s miminkem bych zase vymýšlela jiné blbosti 😀

yanny
28. jún 2009

no snažím se jak to jde 🙂 🙂 🙂
Vzdy si říkam to bude tutovka, ovulace jak vyšitá, ale nikdy z toho nic není, tak tomu moc nevěřím, sazím na to IVF. Snad me zase něco navyšplouchne.

Já jsem už tak na hlavu, že si myslím, že nemohu stimulovat další měsíc, že se mi jako, podle mého, ten můj pravý vaječník fláká. Ale ani to mudrům neříkám, prože ta moje bývala gyndařka, mi vždy tvrdila, že fungujou vždy stejně a ne jednou víc ten a podruhý onen.
Ale opovídají tomu vždy i moje stimulky na levém hodně a na pravém jen jeden folik, sice velkej, ale jen jeden.
a teď mi dělali FSH za sebou a minulý měsíc, když jsem měla velký folík vpravo, tak FSH 35 a teď, když mám velký folík vlevo, tak FSH bylo necelé 4.

Irafko, víš že po posvícení bývá sr......a???????

Zaneb, já si to říkám několik let, že ještě tohle a tamto a už si budu jen užívat, ale bohužel mi to ještě nějak nevychází.
Třeby když otěhu, tak budu muset, něco vypustit.
Jdu zahradničut, pa

A kde jsou ostatní, tak nakonec tady budu, zase sama ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre