Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
12. aug 2009

ahoj holky
zanyyyyyyyy večer na tebe budu myslet at foliky sou ukazkovy a at to vyjde snad ten nějakej těhu bacil chytlas
žejo tak by to ted sakryš mělo zapusobit
sem dnes uvařila lečo a su přežerinkana 😝 😀 😀 😀

pet.s
12. aug 2009

zaeneb dej vědět co folíky 😀 Kdyby se tak šlo každý večer kouknout sama do sebe a vidět jak se těm prckům v nás daří 😖

bigrendy
12. aug 2009

Ahoj holky. Zany držím palce.3 folíky to je nádhera. 😀

minka051
12. aug 2009

Ahojte
zaenab tak ich len pekne opatruj a nech pekne rastú. Ja čakám na mršku tak 18-19.8. a začínam so stimulkou. Tak dúfam ma zas nesklame ako naposledy a príde na čas.

irafa
12. aug 2009

zanyyyyyy ja koukam a ono ještě nic tak kouknu rano zatim holky dobrou noc 😔 😔 😔

hanula11
12. aug 2009

čauky děvčice 🙂 tak se mi povedlo dát do alba pár fotek, ale moc se mi jich tam nacpat nepodařilo 😉 😵
zaenab, taky držím pěsti, ať máš hodně štěstí 🙂

pajka00
13. aug 2009

Hezké uplakané ráno holky...taky u vás tak "sere"?
Yanny-zatím stimulovat nebudu-čekám do října🙂 Cháá sem si dala termín, že pokud neotěhotním do října-jdu do toho!!Už te´d z toho mám stažený žaludek.
Zanny-tak jak??

pet.s
13. aug 2009

pajka z čeho máš stažený žaludek z umělého? Ale jdi, zubař je horší 😀 😀 A hlavně si říkej, že nakonci všeho toho snažení, bolestí a trápení bude jeden hnusný nesnesitelný puberťák a ty ye budeš těšit až bude dospělý a vystřelí z domu 😀 😀

zaenab
13. aug 2009

Ahoj, tak zítra mám jít na injekci Pregnylu, ale dnes ráno jsem začala trochu krvácet. Jsem z toho špatná, nikdy se mi to nestalo, tak pozdě odpoledne jedu k doktorovi zjistit, co se to děje

irafa
13. aug 2009

ahoijky
teda teda copak se to děje sakryš zany toto tvoje tělo teda ale umi tě potrapit vid
hanula fotečky sou pěkne jen nevim jak dlouho tam ty čtyřnohy kamarady budeš mit mě jě vymazali musej bejt vyfocene s dětmi

hanula11
13. aug 2009

Irafko, mně se sem povedlo dostat sotva půlku fotek, děti byly "moc velký" - nebralo to. Budu si muset pořídit víc aktuálních (momentálně nemám nic), jen ty kytky a zvířata, 😉 🙂
No, tak mě smáznou, 😠 😒 😀

pajka00
13. aug 2009

Jo Pet, z toho umělého zákroku do těla. Nevím proč, ale připadá mi to takové nepřirozené. Fandím tomu, jsem ráda, že spoustu holek má mimčo díky tomu, taky jich pár znám, ale pořád si to nechci nějak připustit, že se to týká zrovna mě. Obě děti jsem počala přirozeně, okamžitě během 1-2 měsíců a teď to nejde...tak jsem naštvaná a překvapená. Samozřejmě, že pokud nebude zbytí-půjdu tam a budu šťastná, když se to podaří, ale... Možná mi rozumíš, možná ti to připadá zvláštní, ale já to tak nějak cítím. Ale protože se pokoušíme už tak dlouho, tak asi to jinak nedopadne-než využít umělé.

irafa
13. aug 2009

😕 hanulko ja vim ja jen jak mi to udělali mě viš
pajka tak ja tě uplně chapu my se snažili tři roky a věř že až sme to vzdali a řekli že se to stejnak nepovede že ten věk atd tak to zrovinky na moje narozky sme počali miminko nevěřila sem svym očim když sem koukala na test a pak na druhej nebot fakt sem nevěřila že jo a je fakt že toto těhu si uživa i manž přesto že šekame holku napřiklad se mě pta vrti se holka naše atd až mě překvapi teda kluka sem si taky uživala ale holky to šlo nějak rychlo otěhu ani nevim jak no samo že vim jak si psala zadnej problem a 31 letech taky Jirka na poprve a hned a zrovna kluk a teds sme si počkali a stalo to za to tak snad se i tobě do řijna zadaři ,mocinky ti to přeji a všem tady snažilkam co si přeji miminko moc dobře vim jak vam je a jen kdyby to trochu šlo takl a kdyby to pomohlo tak na vas budu plivat virusky o sto šest njn jen kdyby to bylo tak jednoduchy vidte 😨

yanny
13. aug 2009

Jen jukám,

Zanýý, tak co se děje??? A jak velké si měla folíoky???

pajka00
13. aug 2009

Děkuju Irafko,jsi hodná, že bys nás všechny ráda nakazila-jen kdyby to šlo,co?🙂)To bych i přijela, si pro lóbanec-tím se přenáší infekce nejlíp ze všeho🙂)

bsik
13. aug 2009

Ahoj, tak mám předposlední pracovní den............ 😎 A do rána mi nějak zmizel z počítače pogram se kterým dělám v práci.......???????Tak tu jen tak sedím a serfuju a čekám až to příjde někdo opravit. Hanul to je náááádherná kočka. Ono to na té fotce je špatně vidět, ale není to náhodou ta mívalí?
Zaneb, holka, ty to teda nemáš jednoduchý. Ale třeba to nic nebude. Nekrvácíš třeba jen po tom včerejším UTZ, jak do tebe šťourali? Ve mě někdy taky tak rejdili,když nemohli najít vaječník, že jsem nevěděla čí jsem.

hanula11
13. aug 2009

čauky 🙂 Já bych vás taky klidně všechny nakazila 😒 jako že na vás posílám i svoje "bacilky", ale vím, že to není někdy tak jednoduchý. Tak Vám aspoň všem přeji, aby se brzy zadařilo a něco se uchytilo. My to teda taky zkoušeli jen tak a já bláhově doufala, že se zadaří hned - jako "zamlada", ale zase tak dlouho to ani netrvalo 😉 🙂 Pár měsíců, no, to bude asi těma jejich ocáskama - těch malejch potvůrek, že se jim nechtělo moc se hejbat správným směrem 😉 😀 , hlavně že se nakonec jedna chytla 😵 😀
Už jsem si tedy taky myslela, že mám holt smůlu, a teď už jsem ve třetím trimestru.
Tak ještě jednou držím všem pěsti, příroda je mocná čarodějka a co se nezkusí, nikdy nedopadne. 🙂 😵
Tak hodně štěstí 🙂 😵

majka43
13. aug 2009

Ahoj všichni, zítra začínám stimulovat.
Zaný co se děje? Včechno v pořádku?

majka43
13. aug 2009

Všechno?

janettka
13. aug 2009

ahojík holky...nedočítám,byli jste pilné za tu dobu co jsem tu nebyla...něco nového?

majka43
13. aug 2009

Janetko já mám konečně dárkyni.

irafa
13. aug 2009

jejda ahojky majka/madla 😀 tak to je super že naš darkyni huraaaaaaaaaaaaaaa ted aby se to vše povedlo vid držim pěstičkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy všechny i na nožkach
zany tak jak chjo su napjata jak kšandy 😕 😕 😕

pet.s
13. aug 2009

pajka snažím se tě pochopit...jenže já jsem v tomhle jiná..jsem na svoje tělo docela zlá macecha...mám plastiku břicha, bandáže žaludku, liposukce, a podobné. kamarádka se mi taky diví. Ale chápu, že když se ti podařilo otěhotnět, tak ted nechápeš, proč to nejde. Já za 20 let snažení nijak neotěhotěnla a když jsem najednou koukala na těhotenský test, tak jsem taky nevěřila. Doteď nějak nevěřím, že v sobě mám tvorečka. Přitom jsem dnes koukala na těhotenský kalendář a už má očička a ručičky. 😀
Budeme ti držet palečky,aby se podařilo. 😉

pajka00
14. aug 2009

Dobré ranko holky...snad bude hezký slunečný pátek.
Tak to jsi dobrá pet...tolik procedur...ale chápu to a pokud se cítíš líp, proč ne? Já souhlasím se všema plastickýma operacema,zákrokama, pokud to má dotyčnému jakkoli pomoc-aspoň se cítit líp-tak proč toho nevyužít, když to v dnešní době jde? Michal Jackson je samozřejmě extrém🙂) ale jinak souhlas.Já jsem zatím nic takového nepotřebovala, se svojí figurou jsem spokojená, ale pokud by to tak nebylo-už bych byla na nějakém zákroku taky. Jsem ráda, že se vám podařilo otěhotnět a držím palce, aby se v pořádku tvoreček udržel🙂 Děkuju za podporu-snad to taky dopadne s dvěma čárkama na testu už brzo🙂

pajka00
14. aug 2009
yanny
14. aug 2009

Ahoj Madlo, už tady byla o tobě řeč, je tady jedna holčina taky z Jihlavi !!!!!!!!!!!!!!!

Madlo a kdy bude ET????????????

Tak já začínám stimulku každým dnem, myslím, že nejpoozději příští týden A Záný už taky stimuluje!!!!!!!!

Jooooooooooo, tak snad nám to vyjde, co??????????????

Teď mi zrovna pošťačka dovezla Tiskárnu, co jsem si prvně koupila na aukci, tak jsem zvědavá jestli bude OK, nebo mě zase někdo napálil.

Pájko, tak tos mě uklidnila, že máme ještě tooooolik času. 🙂 🙂 🙂

Jannet, dlouho si tady nebyla, jak je v Mostě??????

Pets, máš můj obdiv potřebovala bych taky už bnějaké úpravy, ale jsem posera.

K Hanule, Irafce a Bsíčkovi nemám co dodat, jen že mě drží v optimistické náladičce, a myslím pozitivně, že snad už fakt otěhotním.

Bsíčku, jak je první den doma????????

Jdu rozbalovat tu tiskárnu.

pet.s
14. aug 2009

Pěkný článek, ale moje maminka vždy říkala. "když odejde táta, odejde chleba, když odejde máma, odejde všechno". Porodit dítě přeci není všechno, důležité je ho vychovat.
Taky jsme hodně přemýšleli, zda je zodpovědné v našem věku mít ještě dítě, ale moje touha mít "svoje biologické" dítě byla větší. Muž mi na to tenkrát řekl, abych si uvědomila, že se může stát, že na to dítě budu sama (je mu 64). Já si to uvědomuji. I s tím počítám. Hlavně mám za zády rodinu, která mi slíbila,že kdyby se s námi cokoliv stalo, tak se o mimi postará. A vím, že dobře postará. 😉

pajka00
14. aug 2009

Jo Pets. je to výstižné a trefné...bez matky už to není to co bývalo...I když je mi 39 a mamka mi zemřela před 5 lety, pořád mi chybí. I když mám svoji rodinu,svoje děti-tak čím jsem starší, tím to nějak víc pociťuju.
Držím palce, aby se muž dožil 100-fky-a dočkal sei vnoučat🙂)
Yanny tak snad to bude OK ta tiskárna...o stimulce nemluvě!!Určitě se to už musí zadařit, když jsi tolik zkusila a vrazila do toho tolik peněz...tak snad už to tentokrát vyjde!! (já si to říkám každý měsíc🙂
Včera jsem četla nějaký článek o čínském stylu života..Feng...nevím přesně jak se to jmenuje...je to hodně zajímavé, když si lidi upravují bydlení podle toho,kudy proudí energie. Že nemá být otevřený záchod...zavírat poklop-aby energie neunikala s vodou pryč....a že si přáli mimčo a z okvětních lístků růže měli udělané 2 srdíčka v ložnici.....a pak si tam dali kamínek ve tvaru vajíčka a fakt se zadařilo....Tak hádejte co......Měla jsem nasbírané krásné kamínky z Versai, kde jsme byli loni s miláčkem...tak jsem z nich na parapet udělala 2 malé srdíčka a položila tam krásný kámen ve tvaru vajíčka.......Večer přišel a říká-a co je zas toto??Tak jsem mu to tak zběžně vysvětlila a jen zakroutil očima a smál se......ale co....je to pěkná výzdoba a co když Feng...funguje?🙂Čekáme na vajíčko?čekáme-tak co 😀 Už se fakt chytám i takových maličkostí....

bsik
14. aug 2009

Ahoj, Yanny já jsem taky při nakupování přes net opatrná. Tak ať ti tiskárna dlouho slouží 🙂 A hodně štěstí do stimulky 🙂
Pajko, ničeho se neboj.Je to kolotoč, do kterýho když nastoupíš, tak jede tak rychle, že nemáš ani čas přemýšlet. Pamatuju si, jak jsme byli poprvé v CARu........Měli jsme tehdy dovču a šli se jen tak zeptat na postup a co by to tak stálo........ A po dovolené už jsem se do práce nevrátila 😎 ( i když to teda nakonec špatně skončilo ☹) Ale byl to takovej fofr, že jsem ani neměla čas si to rozmyslet.
Majko, to je paráda, že už máš dárkyni. Asi už ztrácím přehled o čase, ale nakonec to myslím moc dlouho netrvalo, že?...........nebo to pletu? v každým případě ti přeju alespoň půl plata nááááádherných vajíček 🙂
Pets, o plastice přemýším už dlouho. Nejdřív to byla jen liposukce, ale teď mi po dvojčatech zůstalo takový visací břicho, který nějak nejde zpevnit a udělala se mi i nějaká kýla. Říkala jsem si, že až se nebudu snažit otěhu, že si to nechám spravit. Tak teď už se asi odhodlám.........Asi.......... A moc ti přeju, aby ti to dopadlo dobře a ty jsi se konečně dočkala toho svýho štěstíčka. Po těch letech si to teda rozhodně zasloužíš 🙂
Všem těhulkám ZDAR a snažilkám dvakrát 🙂 🙂 🙂
V práci jsem naposledy až dnes. Je mi z toho trochu smutno. ☹ Doma být umím, nejsem žádnej workoholik, ale konečně jsem měla práci, která mě opravdu baví............Asi to tak mělo být a nerouhám se a jsem ráda.....Mimčo je lepší než všechny práce dohomady 🙂

pajka00
14. aug 2009

Bsik...dík za podporu-snad to nebudu potřebovat a jestli jo-vzpomenu si na vás všechny🙂
Držím moc palce,aby bylo všechno až do konce naprosto v pořádku a mimčo bylo zdravé a hodné.) Doma se určitě nějak zabavíš a hlavně-máš se na co těšit...Já už bych taky chtěla být doma🙂
Venku je krásně, jdem obědvat ven tak všem dobrou chuť🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre