Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
2. sep 2009

Taky jsem si koupila Magnezium, tak jsem si ho dnes slupla, četla jsem, že ho holky mají na uklidnění dělohy.
Tak snad jsem nic nezkazila.

majka43
2. sep 2009

Tak já si ho dojdu koupit taky. Já ještě jím vitamíny a kyselinu listovou.

yanny
2. sep 2009

Májo já jsem dnes na pěst, na zabití a na h.....o, no prostě mám depku jako sviňa.

pajka00
2. sep 2009

HOlky-vydržte!!!Vím, jaké to musí být šílené nervy...kdyby se tak člověk mohl podívat-jestli se to zakukluje nebo je to už pryč...kruci..je to špóňák.....ale to zvládnete! Držím vám moc palce a přeju, aby se pěkně zavrtávali bobátka🙂

majka43
2. sep 2009

Yanny klid, vem pejsky a mazej do přírody.

majka43
2. sep 2009

Yanny, já měla bolesti včera, pořád mě někde píchalo a břicho zevnitř jako by mě pálilo. Dneska už je to lepší.

irafa
2. sep 2009

sakryš yanny ja ti psala žadne depky jak piše madlička vem pejsky a ven a tytytytytyty jedna ja vim to sou hormony a k tomu všemu stres jestli jo nebo ne a okolnosti kolem ale nenechave se tak vytočit holka naše
taky papaš tu kyselinu listovou???????? ja už od ledna papam gravital tam je listovka taky a sou to vyvažene vytaminy pro těhu i ty co chcou mit brzo miminko a neni to tak drahy
tak se mi holky držte všichni na vas tu myslime o sto šest
jj labusko maš pravdu ještě že se male nic nestalo no rač sem padala na ruku než na břiško ale lekla sem se strašně a ten den sem měla pravě srazik ze zyny a tak mě viděla i s mym potlučenym prstikem
tak ahojky

majka43
2. sep 2009

Já jdu odpoledne hlídat sestře kloučka, tak s ním přijdu určitě na jiný myšlenky. Má pětiletýho adoptovanýho a je k zulíbání. Strašně rád se chová, ale to má teď smůlu.

yanny
2. sep 2009

Madlo, tak si taky měla to bolení, uff tak to jsem ráda, že to je normální .

Po dekapeptylu je mi najednou lépe, a co dělá tobě????

yanny
2. sep 2009

Test na hořčík je dobrý, ale mě vyšlo, že není možné přesně určit, jestli jsem v ohrožení, tak si ho vezmu i zítra, tím se asi nic nezkezí, že??? A jeden denně, snad stačí, ne????

majka43
2. sep 2009

Byla jsem pro něj v lékárně a taky mi ho doporučila, tak ho mám už v sobě.
Dneska mě pobolívá jen trošičku.

majka43
2. sep 2009

A co utrogestan, zavádíš nebo polykáš? Já to minule konbinovala, ale teď ho poctivě zavádím, prý je to lepší.

majka43
2. sep 2009

Denní dávka by měla být asi 300mg, já mám 250mg + 150mg mám ještě v kompletních vitamínech, ale prý je to v pořádku říkali v lékárně.

yanny
2. sep 2009

jÁ nemám žádny utŕogestan, místo toho si píchám ten agolutin, alespoŃ SI TO MYSLÍM 🙂

Jsem depku zahnala, že jsem se přežrala, už jsm měla druhý oběd, ze včera rizeto a teď kuřátko s brambůrkama, pečenýma v trobě - mi holčička uvařila, je to její třetí jídlo v pořadí co skoro ve 20 uvařila

yanny
2. sep 2009

Taky se ti tak ulevilo po tom Dekapetylu????

majka43
2. sep 2009

Myslím, že je to lepší. Kdoví na co je. Ani příbalový leták nemám.

majka43
2. sep 2009

Mám to, je to hormon uvolňující gonadotropin, stimuluje hypofýzu k uvolňování LH a FSH.
Vede k lepší a snadnější kontrolované ovariální hyperstimulaci.

hanula11
2. sep 2009

Mne teda pořád taky něco někde píchá, bolí a tlačí, už nevím, jak si mám v noci lehnout, přes den se "usadit", aby bylo líp ☹ 😉 🙂, a už i poslíčci se někdy ozvou, no blíží se to. Docela jsem měla klid s žáhou a žebry a zase je to horší. Podle ultrazvuku má prtě nohy nalevo nahoře, lepší než kdyby byla nožkama dolů. Malá taky teď holt hodně nabírá. Ráno sebou mlela ostošest, ale to lepší, než když je skoro "klid", to si pak hned říkám, jestli se nic neděje. Doktor mi v pondělí povídal, že to asi odpočívá, což tedy nechápu proč odpočívá, ona má docela leháro 😉 😀. Hlavně aby pěkně rostla a byla zdravá.
Helejte, tak se všechny opatrujte, však my to všechny nějak vydržíme, hlavně když se zadaří a mimčo nakonec povede. 🙂 😵

yanny
2. sep 2009

|Hmm tak to je taky tak, Hanul, když je mimi v klidu a nebo skotačí, tak se asi pořád budeme kontrolovat, jestli je vše OK.

yanny
2. sep 2009

Tak co děláte????
Já nic moc, jen tak se válím a žeru. 🙂

hanula11
2. sep 2009

Já už jsem docela unavená, ale spát ještě nepůjdu. Třeba spíš a trochu líp usnu, když zalehnu pozdějc. 🙂

yanny
2. sep 2009

Já taky nemohla spát, páč jsem polehávala celý den.
Tak čučím na telku.

yanny
3. sep 2009

Tak zase další den 🙂 🙂 🙂 🙂

majka43
3. sep 2009

Tak už jsi v pohodě?

pajka00
3. sep 2009

ahoj holky....tak jak to vypadá nastávající matky? Drží se bobátka?Určitě jo, tak bu´dte v pohodě a žádné nervy🙂

majka43
3. sep 2009

Jo kdybych věděla co tam vevnitř dělají a co probírají, jestli se chytit , nebo ne, hned by mi bylo líp.

yanny
3. sep 2009

Jo třeba už dávno frnkli a já se tady nezvuji 🙂
Madlo, jaké máš to magnezium, já na to koukám a na platíčku je napsáno Magnesii lactici 0,5 tbl., od Medicamenty, snad mám to dobrý, myslím že mi to jednou předepsal doktor v caru, už dřív.

Madluš a jak tě píchá, myslím jako v podbříšku, na Fr..... se neptám?????? 🙂 🙂 🙂

janettka
3. sep 2009

ahoj holky jak se mají naše těhulky...majko,yanny?

equinka
3. sep 2009

Ahoj Yanny, teď jsem přijela z Podolí a koukám, jestli jsi tady nebo ne, protože jsem byla přesvědčená, že jsem tě tam potkala 😀

yanny
3. sep 2009

Ne, ne jsem doma sleduju vás doma z gaučíku 🙂

Aquinko, já jsem teď na posledním IVF byla ve dvou carech v Karl. Varech v Institutu a Pronatalu.

A co bylo v Podolí????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre