Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
6. sep 2009

ahojte holky
jj yanny ja byla za mackem v porodce a k tomu ve stejnej den kdy sem rodila ja před 19 lety Věrku a i na minutu přesně jen tam prohodili porodni sal jinam a tam kde byl je novorozenecke ale rodit tam na sto pro nepudu mam k tomu osobni duvod ale byla sranda že macek ležela i na stejne posteli a pokoji tak sme se museli smat dobra shoda nahod žejo
ja pujdu do Bohunic tam sem rodila Jirky a byla sem spokojena na sto procent s porodem opravdu pohoda a velmi přijemna asistentka a i doktorka na šestineděli taky klidek byla sem až na hoře nevim někdo si stěžuje na šestineděli ale ja byla spokojena asi to je tak že sem kapla na hodne sestřičky jak od mimiek tak od nas maminek a ještě za mnou přišla když malej plakal okplo druhe v noci že proč nepřijdu a ja na to že je mi to hloupy když mam 3 ditě tak otravovat a aona na to no my sme tu od toho doma na to budete sama taak tak
jejda hanulko tobě se to už krati vid moje mamka je 7.11

yanny
6. sep 2009

Hanulko, no ty máš pupík jen jít rodit 🙂
Máš doma zvířátek, taky jsem taková zvířecí, ale manžílek mě drží zkrátka, tak se nemohu v baráčku tolik projevit, ale snad to všechno přijde, hned v zásu za miminkem.

Docela se divím, protože mě jednou vyhodilla, nejaká karkulka za to , že jsem si sem dovolila dát moje nové štěňátko. Od té doby mi to tady trochu začalo vadit, ale pravidla jsou pravidla, tak jsem to akceptovala a vrátila se sem.

Irafko, tak to jste asi kámošky s Mackem, že jste nějak propojený, ne????

Já jsem testila, 6 den po ET a stále nic.

majka43
6. sep 2009

Já taky testila a nic.

yanny
6. sep 2009

Madlo a předtím to bylo co?????

majka43
6. sep 2009

To byl asi pregnyl, psala jsem ti SMS

majka43
6. sep 2009

Dneska prostě nic a z ranní moče. Co ty myslíš?

yanny
6. sep 2009

Myslím, že budeme muset ještě vydržet a fakt, že jsme už v pokročilém věku, tak jestli je to spojené s pomalým metabolismem, tak ani zítra jí tam mít nebudem,

Hlavně žádné stresování 😕 😕 😕 😕 😕 😕

pet.s
6. sep 2009

Yanny, kdepak tohle je moje 3.stimulace a 2.IVF. Byla jsem na ET 14.7. a testovala jsem asi 8 den nebo 7 a byl tam duch, ale sotva viditelný.
😉
Budu vám holky držet palečky a posílám těhu bacilky... 😀

yanny
6. sep 2009

A pets, jednou byla stimulka na nic?|???
A čím si stimulovala???? Do jakého caru si chodila???

A říkáš už 8 den ducha, hm hm mh, tak na to mám jen dva dny 😔

pet.s
6. sep 2009

yanny..no jednou byla stimulka, bylo 9 vajíček, ale než je stihli odebrat, tak jsem odovulovala.Při druhém odebrali
3 vajíčka a 2 oplodnili, ale nechytilo se ani jedno, 3.stimulace 6 vajíček, 5 oplodněných, 3 přežily, 2 zavedeny, 1 se drží.Hezké počty,co? 😀 😀

pet.s
6. sep 2009

Chodili jsme do Iscare do Prahy a ted do Gennetu Praha, stimulovala jsem puregonem a synarelem.

zaenab
6. sep 2009

Madli, Yanny, ještě to vydržte, ať jsou ty čárky hezky tlustý !

Macíku, moc blahopřeji, dívala jsem se na fotky, máš úplný poklad. Dnes jsem někde na webu četla, že Halle Berry je těhotná po IUI ( a je jí myslím přes 40), tak to je dobrý. První dítě má po ivf a teď se zadaří IUI.

yanny
6. sep 2009

Pets, asi už jsem se na to ptala, že???
A tys přešla do Genetu, si byla nespokojená????

Joooo, a jakým testíkem sis vytestíkovala tak brzo čárečku????

Zaný čuuuus. Kde si ????? Se mi zdá, že jsem tdy sama. tedy ještě s Pets.

majka43
6. sep 2009

Yanny už jsem taky doma a je mi pěkně na zvracení. Poslední tři dny už po pátý.

yanny
6. sep 2009

Čuuuus .
Taky mi je divně, ale upekla a sama sežrala švestkový koláč, teď na noc, fuj............

Madluš tak na zítra se musíme obrnit hroší kůží, když bude bílo, aby nás to nevydeptalo 😵

zaenab
6. sep 2009

No holky, to jsou jasné příznaky 🙂

Yanny, já taky dnes měla švestkový koláč, s tlustou vrstvou drobenky - tu miluju 😵

majka43
6. sep 2009

A já si chci zítra upéct jablkový koláč. Teď jsem si donesla od Franty ze zahrady jablka. A s drobenkou.

zaenab
6. sep 2009

No jablka jsem si dnes donesla od rodičů, dojalo mě, jak mi máma říká: nachystala jsem pro papouška bednu jablek 😅 A já na to: a co pro mě? No a prý já si je můžu koupit 😀 Rodiče jsou fakt ńěkdy zlatí 😀

Asi si zítra udělám taky jablkový koláč s drobenkou - pěkně nastrouhaná jablíčka mezi dvě vrstvy drobenky. A k tomu vanilkovou zmrzlinu, mňam 😵

Madli, jak se cítíš?

majka43
6. sep 2009

Já ani nevím, už mi je líp, ale bolí mě hlava. Namočila jsem si šátek a jdu ležet. Tak dobrou a zítra.

yanny
6. sep 2009

Já taky s drobenkou, včera jsem na to koukla v Babicových dobrotách, tak jsem vyrazila pod barák na švestky a to jsme ještě měli švestkový knedlíky.
A to jsem pro všechny dělalla vše bezlepkové, tak si chrochtali, že to není tak težký.
Ale mě z toho těžko už je 😉

Asi si zítra zatestuji s RapidClearem a ještě s Mamatestem, abych v práci měla na co čučet celý den. 😲

zaenab
6. sep 2009

Yanny už čekám na výsledky, ale nechceš jeden den počkat? Na tlusté čárky se líp kouká 😀

yanny
6. sep 2009

Jen ať bolí, vždyt to je taky jeden z příznaků!!!!!

Mě už jen tak sem tam bolí bříško, ale už fakt jen málo.

Tak jdu taky spát, ať se na to čúrání vyspím.

yanny
6. sep 2009

Zaný to snad už ani nejde, to je nemoc 😕

zaenab
6. sep 2009

No jo, vždyť já to znám taky 😀
Tak hezkou sladkou noc a úspěšné testování 😵

pajka00
7. sep 2009

Ahoj holky,tak jsem po náročném víkendu opět v práci....bylo to super....chodili jsme po horách,byli jsme v lanovém centru-takže jsme si pěkně zablbli. Ruky mám jak opice, bolí mě svaly...ale super..Popili jsme, pogrilovali,pokecali...no bylo nás 15 dospělých a 6 dětí-takže o zábavu postaráno.
Přečetla jsem si vás-tak čekám na výsledky🙂

irafa
7. sep 2009

ahojky holky tetulky
tak jak ja bych rač počkala jak řika zany ale vim mate nervičky jestli to vyšlo jen se moc nestresovat holky aby vam to neuškodilo ju řeknout si tak dalši den třeba bude duch ju je to strašně těžky ja vim sem tu s vama papapapaapapapapa
a těhu bacilky k tomu ju
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttěhu bacilkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

katy2
7. sep 2009

Ahojte 🙂
Strasne davno som tu nebola, ale ako pozeram, je tu dost novych tehuliek a novych adeptiek na tehu.... Vsetkym gratulujem a strasne drzim palce..... 😵 😵 😵 😵

majka43
7. sep 2009

Ahoj tak test bílej jako sníh.

yanny
7. sep 2009

Májo, já bych si jí tam ráda vykoukala, vlastně od rána nic jiného nedělám, ale nevím.

Dělala jsem si dva a jednou se mi zdá na jednom mžitka a druhý, že je úplně běloučkej a podruhé zas na druhém a opačně,

ale moje holčička nevidí nic!!!!!

Tak jsem na ní naštvaná, ale asi mám jen mžitky před očima.

Dnes mi teda začalo jako dloubat v bradavkách, ale zase břicho nic, zítra nakoupím víc testů, dva to není nic moc. Chjo, .....

Májo a vykoukala si ho i po zaschnutí??????

zaenab
7. sep 2009

Holky počkejte ještě ze dva dny, tak se zbytečně nervujete 😉

Ale chápu, dělala bych to stejně. Yanny, nevím, ale kámošky doktorky mi řekly, že ty drahé testy přes 100,- jsou jen vyhazování peněz, že prý se tam ta citlivost neprojeví o nic víc než v testu za dvacku. Tak bych si klidně koupila levné a testila s nima.

No jinak to teda pěkně prožívám s vámi 😠
Mě na dnešek vychází ovulka, tak se zasnažím i já 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre